شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
گالری کارهای دستی من :)
۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #21
RE: گالری کارهای دستی من :)
این کار کلاژ واسه اتاق بچه .اسمش ناز نازیه
[تصویر: 13535856391.jpg]
این قابو واسه عکس مامانه گلم درست کردم
[تصویر: 13535856392.jpg]
اینم جا کلدی خودم با کاموا درست کردم
[تصویر: 13535856393.jpg]
این صورتکا خام بودن خودم رنگ کردم
[تصویر: 13535861371.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط negar90 ، immortal.e ، HiddenBride ، a_r_e_z_oo ، elina69 ، sheida11 ، mahboobe ، zohrehgoli ، nasim.h ، معصومه ، maryam_golden2007 ، فلفل بانو ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #22
اینم یکی از نقاشی های یاسی خانومBig Grin
[تصویر: 13543165331.jpg]

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
 سپاس شده توسط 00baran00 ، eli_91 ، HiddenBride ، شکیبا ، خاتون مهر ، farnaz72 ، mattina ، pishi_gogoli ، مهتاب65 ، pegah91 ، nillgoon ، sd3 ، asalii ، elina69 ، دریا73 ، meli ، HaVaye Adam ، ghazale-mej ، shahrbanoo ، minoo ، نارینه ، zibaye ziba ، fatemeh64 ، zohrehgoli ، fery_k ، الی بانو گل ، گیوا ، z_ind84 ، maryam khatoon ، Neda.M.N ، farzaneh_del ، khorshid_2025 ، ترنّم ، parnian joon ، س.م ، آهو مشکی پوش ، yarauf ، پرنسس عشق ، heminu ، معصومه ، firegirl ، shelmans a ، فلفل بانو ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات
۱۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #23
[تصویر: 13546081051.jpg]
اینم خواهرم کشیده که سایزش 110*80 و بزرگه و برای خودش 110*50 با رنگ روغن

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
 سپاس شده توسط narcissus88 ، nillgoon ، مهتاب65 ، elina69 ، HiddenBride ، mattina ، pikard ، دریا73 ، saieh ، الی بانو گل ، خانوم عجول ، eternal ، heminu ، shelmans a ، فلفل بانو ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات ، دیازپام
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ صبح توسط saieh.)
ارسال: #24
سلام دوستان
من عضو جدیدم
خواستم بگم کاش بجای این همه اسپم فقط عکس کاراتونو میزاشتین
تو ارتقا سایت خیلی موثر بود

[img][تصویر: 13586428151.jpg][/img]
اینم من با اضافه ام دی اف کمد درست کردمWink
[img][تصویر: 13586431091.jpg][/img]
اینم با برگ بلال درستیدمCool

[img][تصویر: 13586432031.jpg][/img]
عروسک قلاب بافیHeart
و
این
[img][تصویر: 13586432621.jpg][/img]

بجز قوم شوهر که ویرانگرند
بنی آدم اعضای یکدیگرندWink
 سپاس شده توسط zohrehgoli ، pishi_gogoli ، آبشار ، pegah91 ، baharabbas ، nillgoon ، سارا محمدی ، دختر ایرونی ، nafa30 ، سپیده صبح ، nasim.h ، نیکی 90 ، رسپینا ، melika.a ، mahiia ، fatemeh92 ، zoha yasi ، معصومه ، maryam_golden2007 ، فلفل بانو ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات
۵-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #25
این جاشمعی رو من درست کردم [img][تصویر: 13590238183.jpg][/img]New2New2New2

همیشه گوش به زنگ باش شانس یک بار به سمت تو می آدHeart
 سپاس شده توسط a_r_e_z_oo ، فندق ، elani ، Queeneli ، pegah91 ، narcissus88 ، Khanom Tala ، دختر ایرونی ، nafa30 ، سپیده صبح ، آبشار ، nasim.h ، میخک ، zoha yasi ، معصومه ، shelmans a ، فلفل بانو ، sepinood ، zeinab.mh ، بانو روشنا
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #26

عروسکهای دست دوز خودم که همینجوری عشقی درستشون میکنم
چند مدل دیگه هم دارم بعدا عکسشو میزارم
اسم دختره سامانتا و اسم مرده دون دوبر Big Grin
[تصویر: 13592167081.jpg]

دست هایت معجزه است،وقتی دستهایم را می گیری و من ساعت ها نفس کشیدن را فراموش می کنم،پیامبر کوچک من.Lub
خدایا شکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرت برای این همه خوشبختی♥♥♥
 سپاس شده توسط خانوم عجول ، دختر ایرونی ، zi zi ، mahboobe ، pikard ، navaa ، sd3 ، mattina ، آبشار ، رسپینا ، Neda.M.N ، sahar1371 ، پرینـاز ، melika.a ، fatemeh92 ، baharak7 ، zoha yasi ، معصومه ، هستي ، فلفل بانو ، sepinood ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، شیم شیم ، فرشته ی نجات ، لیلی 68
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ عصر توسط safoura.)
ارسال: #27

اینم بقیه دخترام Big Grin ، کیفیت بد عکسا برا دوربینه Huh
[تصویر: 13592240901.jpg] [تصویر: 13592240902.jpg] [تصویر: 13592240903.jpg]
[تصویر: 13592242261.jpg]
اینم سنگهام که رنگشون کردم بعد به جا کلیدی تبدیلشون کردم Smile
[تصویر: 13592242262.jpg]

دست هایت معجزه است،وقتی دستهایم را می گیری و من ساعت ها نفس کشیدن را فراموش می کنم،پیامبر کوچک من.Lub
 سپاس شده توسط Mahoot ، Gandom ، narcissus88 ، nina70 ، مینو ، ستاره زهره ، zi zi ، دختر ایرونی ، شه بانو ، مهتاب65 ، Zahraa ، آبشار ، سارا 722 ، sofia ، دخترک گندم گون ، lady ، نیکی 90 ، رسپینا ، Neda.M.N ، khofte ، eternal ، khorshid_2025 ، Sheton Bala ، فشفشه ، melika.a ، گل پری ، tatineh ، lilium abi ، fatemeh92 ، mar-mar ، sara queen ، baharak7 ، دختر برفی ، zoha yasi ، elooo ، mahrooz ، معصومه ، هستي ، nooshi151 ، نسرین منتظر ، ترنم66 ، mazmaz ، firegirl ، فلفل بانو ، sepinood ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #28
[quote='safoura' pid='1081344' dateline='1359223921']
اینم بقیه دخترام Big Grin ، کیفیت بد عکسا برا دوربینه Huh
[تصویر: 13592240901.jpg]

man amoozesh ino mikhaaaaaaaaaaaam

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
 سپاس شده توسط نیکی 90 ، fatemeh92 ، شیم شیم ، zi zi ، firegirl ، zeinab.mh
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ صبح توسط safoura.)
ارسال: #29

مرسی از همتون دخترا لطف دارید Smile
سنگها رو با گواش رنگ کردم بعد روش کیلر زدم اما با اکرلیک رنگ کنید بهتره چون گواش بعد از ی مدت ممکنه از رو سنگ کنده بشه یا اگه جوهر رنگی گیر آوردید با جوهر، با رنگ روغنم خوب میشه اما مدام باید صبر کنید ی بخشهایی خشک بشه که بشه بقیه اش رو رنگ کرد
برای اینکه جا کلیدی بشن هم من یه مته کوچیک برقی دارم که مخصوص سوراخ کردن سنگهای زینتی و طرح زدن روی شیشه است( مامانم از مشهد بازار رضا برام خریده 60000 تومان کلی هم مته داره) سنگها رو سوراخ میکنم و براش ی حلقه فلزی کوچیک میزارم و با چسب 1 2 3 میچسبونمش

(۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ عصر)Mahoot نوشته است:  safoura جان آدم برفی که با چوب بستنی درست کردید
با چی رنگ کردید؟
من یه سری ایده تو ذهنم دارم اما نمی دونم با چی رنگ کنم بهتره
مثلا شیشه رو با چی رنگ کنم؟ اسپری رنگ؟
کوزه رو با چی رنگ آکرولیک؟
هر کسی می دونه لطفا راهنماییم کنه. ممنون می شم
آدم برفی رو با گواش رنگ کرده روشم کیلر زدم( چوبشم که برای بستنی مگنوم Big Grin )
شیشه رو با اسپری هم میتونی رنگ کنی اگر بخوای فقط یک رنگ ساده و یکدست داشته باشی اما اگه بخوای طرح خاصی روش بکشی باید از رنگ شیشه ( ویترای) استفاده کنی
کوزه رو هم آره میتونی با اکرولیک رنگ کنی البته برا رنگ ساده بدون طرح ( مثلا برا زمینه) میتونی از اسپری هم استفاده کنی Wink

(۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ صبح)narcissus88 نوشته است:  یه پیشنهاد میتونی پشت سنگا آهن ربا بزنی برای رو یخچالم خیلی شیکنSmile
آره نرگس جون منم رو یخچالی از سنگها درست کردم اما یادم رفت از اونا عکس بزارم Big Grin
عروسک رو یخچالی هم دوختم عکسشو حتما میزارم Wink

سپاس شده توسط Mahoot ، sd3 ، narcissus88 ، دختر ایرونی ، مینو ، مهتاب65 ، baharak7 ، sepinood_a ، mahrooz ، mrlmrtz
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #30
[تصویر: 13595698511.jpg]
Big Grin

خدایا شکرت.... من بهترین پدر و مادر دنیارو دارم تو هر شرایطی از من حمایت کردن
خدایا شکرت.... من بهترین شوهر دنیا رو دارم همیشه بهم عشق داده
خدايا شكرت.... ٢٣خرداد بهترين روز عمرمون شد مال هم شديم
خدايا شكرت.... تا ابد شکرگزارتم با تمام وجودم
 سپاس شده توسط maede ، آرشین ، مرمر ، ashoosan ، madely ، mitra.y ، baharak7 ، zoha yasi ، معصومه ، zeinab.mh
ارسال پاسخ