شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

---

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
گالری کارهای دستی من :)
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #21

RE: گالری کارهای دستی من :)
عروسکهای دست دوز خودم که همینجوری عشقی درستشون میکنم
چند مدل دیگه هم دارم بعدا عکسشو میزارم
اسم دختره سامانتا و اسم مرده دون دوبر Big Grin
[تصویر: 13592167081.jpg]

خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــرت ♥♥♥
انشالله عروس اردیبهشتم Angel
خونه:100%
آتلیه:100%
آرایشگاه:100%
لباس عروس:100%
تالار:100%
لباس داماد:؟
خریدعروسی:30%
جهیزیه:100%
امیدمون فقط به خداست ♥♥♥
دو هفته مونده تا عروسیم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم عجول ، دختر ایرونی ، zi zi ، mahboobe ، pikard ، navaa ، sd3 ، mattina ، آبشار ، رسپینا ، Neda.M.N ، sahar1371 ، پرینـاز ، melika.a ، fatemeh92 ، baharak7 ، zoha yasi ، معصومه ، هستي ، فلفل بانو ، sepinood ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، شیم شیم ، فرشته ی نجات ، لیلی 68 ، fatemeh_khanoomi ، شادی.خ
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ عصر توسط safoura.)
ارسال: #22

اینم بقیه دخترام Big Grin ، کیفیت بد عکسا برا دوربینه Huh
[تصویر: 13592240901.jpg] [تصویر: 13592240902.jpg] [تصویر: 13592240903.jpg]
[تصویر: 13592242261.jpg]
اینم سنگهام که رنگشون کردم بعد به جا کلیدی تبدیلشون کردم Smile
[تصویر: 13592242262.jpg]

خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــرت ♥♥♥
انشالله عروس اردیبهشتم Angel
خونه:100%
آتلیه:100%
آرایشگاه:100%
لباس عروس:100%
تالار:100%
لباس داماد:؟
خریدعروسی:30%
جهیزیه:100%
امیدمون فقط به خداست ♥♥♥
دو هفته مونده تا عروسیم ...
 سپاس شده توسط Mahoot ، Gandom ، narcissus88 ، nina70 ، مینو ، ستاره زهره ، zi zi ، دختر ایرونی ، شه بانو ، مهتاب65 ، Zahraa ، آبشار ، سارا 722 ، sofia ، دخترک گندم گون ، lady ، نیکی 90 ، رسپینا ، Neda.M.N ، khofte ، eternal ، khorshid_2025 ، Sheton Bala ، فشفشه ، melika.a ، گل پری ، tatineh ، lilium abi ، fatemeh92 ، mar-mar ، sara queen ، baharak7 ، دختر برفی ، zoha yasi ، elooo ، mahrooz ، معصومه ، هستي ، nooshi151 ، نسرین منتظر ، ترنم66 ، mazmaz ، firegirl ، فلفل بانو ، sepinood ، mrlmrtz ، zeinab.mh ، فرشته ی نجات ، agwdt2012 ، سارگل7310 ، شادی.خ
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #23
[quote='safoura' pid='1081344' dateline='1359223921']
اینم بقیه دخترام Big Grin ، کیفیت بد عکسا برا دوربینه Huh
[تصویر: 13592240901.jpg]

man amoozesh ino mikhaaaaaaaaaaaam

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
 سپاس شده توسط نیکی 90 ، fatemeh92 ، شیم شیم ، zi zi ، firegirl ، zeinab.mh ، شادی.خ
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #24
[تصویر: 13595698511.jpg]
Big Grin

دوستان لطفا برام دعا کنید Angel
با فرستادن یه صلوات منو برای رسیدن به هدفم کمک کنید.
خدایا شکرت...
من بهترین پدر و مادر دنیارو دارم تو هر شرایطی از من حمایت کردن
من بهترین شوهر دنیا رو دارم همیشه بهم عشق داده
تا ابد شکرگزارتم با تمام وجودم
 سپاس شده توسط maede ، آرشین ، مرمر ، ashoosan ، madely ، mitra.y ، baharak7 ، zoha yasi ، معصومه ، zeinab.mh ، سارگل7310 ، شادی.خ
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح توسط banooyesharghi.)
ارسال: #25
گلای چرمی و بلندر .البته فک کنم 10 سال پیش درست کردم . این گلدون بزرگه دیگه خراب شده
[تصویر: 13595771411.jpg]

[تصویر: 13595771412.jpg]

گل مریمه بالاش گل چینییه پایینش بلندر هویه کاریاشم کار خودمه

اینم خرگوش با خمیر چینی. با تاپ و سرسرشم درست کرده بودم ازم خریدن

[تصویر: 13595773101.jpg]

[تصویر: 13595773411.jpg]

لینم میوه با خمیر چینی اینم 10 سال پیش درست کردم.

درختچه های مصنوعیم درست کردم که فروختم . یکیشم تو خونه خواهرمه.

اینم یه نمونه از نقاشیام

[تصویر: 13595774431.jpg]

[تصویر: 13595786081.jpg]

[تصویر: 13595786431.jpg]
[تصویر: 13595774771.jpg]
 سپاس شده توسط منتظر شاهزاده ، nasim.h ، Zahraa ، ghazali ، marmar91 ، ورونیکا ، فندق ، pikard ، ell ، fatemeh64 ، a_r_e_z_oo ، mehrnaz22 ، نیکی 90 ، نو عروسک ، رسپینا ، eternal ، سپیده صبح ، آساره ، مهتاب65 ، مرمر ، khofte ، arooaha ، دریا73 ، negar90 ، sadaft ، ayshin ، khatere h ، farzaneh_del ، khorshid_2025 ، suniyarad ، فسقلی ، pishi_gogoli ، immortal.e ، Parinaz ، nillgoon ، ashoosan ، niloofare abi ، mahboobe ، نسيم طلايي فام ، فشفشه ، neda khanom ، melika.a ، ترانه شب ، madely ، گل پری ، Monayi ، setia ، shayna ، پرنس ، mitra.y ، yarauf ، سپیده جوون ، سارا باربی ، ترنم بهاری ، پرنسس عشق ، mahsa6900 ، joojeoordak ، zoha yasi ، elooo ، معصومه ، taba ، nooshi151 ، sepideh aero ، اقاقیا سروش ، samiiii ، گلي خانوم ، Bta_t ، firegirl ، saloomeh ، n@f@3 ، mrlmrtz ، تران ، howra ، sabrina20 ، *s* ، فرشته ی نجات ، بانو روشنا ، tina_m ، انتظار ، sani.r ، پريسان ، A.Bidel ، susi ، سارگل7310 ، شادی.خ ، amirfarnaz
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ عصر توسط نسیم بهاری.)
ارسال: #26
سلام دوستام دوست دارم چند تا از کارای هنری خودمو نشونتون بدم (سفارشم قبول می کنم دوستان)

[تصویر: 13599022111.jpg]
[تصویر: 13599026831.jpg]
[تصویر: 13599027521.jpg]

[تصویر: 13599736101.jpg]

به گذشته که برمی گردم...
از حال می روم، چه کردی با من
ای زندگی...!!!
 سپاس شده توسط kosar ، Mahoot ، arooaha ، pikard ، shoko0ofe ، نیکی 90 ، simin ، رسپینا ، maryam khatoon ، nillgoon ، zoho1381 ، سپیده صبح ، fnbaran ، آساره ، مهتاب65 ، مرمر ، nirvana-ra ، ayshin ، farzaneh_del ، suniyarad ، pishi_gogoli ، immortal.e ، ashoosan ، niloofare abi ، mahboobe ، melika.a ، shooka ، ترانه شب ، madely ، گل پری ، yarauf ، raha-71 ، birsan ، nahiid ، afsan ، parastoO 66 ، ترنم بهاری ، Ghazaljoon ، پرنسس عشق ، sara queen ، mahsa6900 ، zoha yasi ، heminu ، elooo ، mahrooz ، Moonlight ، nooshi151 ، sepideh aero ، سنجاب ، samiiii ، آدلی ، firegirl ، mrlmrtz ، رویان ، فرشته ی نجات ، sima avini ، fatemeh_khanoomi ، انتظار ، sani.r ، hello.stranger66 ، پريسان ، سارگل7310 ، Ghaz All ، شادی.خ ، silyan
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #27
اینم چند تا مدل از کارای منجوق بافی منBlush
[img][تصویر: 13599127261.jpg][/img]
[img][تصویر: 13599127262.jpg][/img]
[img][تصویر: 13599127263.jpg][/img]
[img][تصویر: 13599136841.jpg][/img]
[img][تصویر: 13599136852.jpg][/img]
 سپاس شده توسط Mahoot ، نیکی 90 ، فندق ، naghash ، fan2gh ، پرستیژ ، سپیده صبح ، آساره ، مهتاب65 ، مرمر ، دریا73 ، farzaneh_del ، ashoosan ، niloofare abi ، gole sorkh ، melika.a ، madely ، پرنسس صبا ، mitra.y ، kameliya ، پرنسس عشق ، zoha yasi ، sepideh aero ، نجوا26 ، گلي خانوم ، firegirl ، mrlmrtz ، فرشته ی نجات ، sani.r
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ عصر توسط سپیده صبح.)
ارسال: #28

این دسته گل کاغذی هست که برای شوشو درست کردم با هدیه هاش بهش بدمHeart

[تصویر: 13626870211.jpg]

[تصویر: 13626870212.jpg]

البته در برابر هنرمندیه بچه های بالا هیچهEmbarrased

مهرناز و نسیم و بانوی شرقی واقعا هنرمندیدNew1 خیلی قشنگن.

❤شمارش معکوس---->چیزی نمونده تا 4 اردیبهشت روز وصال ابدی Angelخدایا همیشه همراه من و همسرم باش❤

❤من به زودی به اون چیزی که میخوام میرسم و با کمک خدای مهربون و کائنات جذبش میکنم و هیچ نیرویی مانع من نمیشه❤
 سپاس شده توسط nafiss ، پرستیژ ، آساره ، فندق ، مهتاب65 ، soudi ، مرمر ، عروسکی ، Mahoot ، دریا73 ، eternal ، mehrnaz22 ، suniyarad ، pishi_gogoli ، ashoosan ، niloofare abi ، melika.a ، ترانه شب ، madely ، mitra.y ، yarauf ، نیکو ، jila ، naghash ، fan2gh ، nahiid ، maede banoo ، پرنسس عشق ، erica ، zoha yasi ، sepideh aero ، firegirl ، mrlmrtz ، eli meli joon ، سارگل7310 ، شادی.خ
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #29
[تصویر: 13630394881.jpg]

New1
 سپاس شده توسط banoo007 ، سپیده صبح ، ashoosan ، niloofare abi ، madely ، mitra.y ، nahiid ، zoha yasi ، nirvana r ، فرشته ی نجات ، انتظار ، سارگل7310
۲-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #30
[img][تصویر: 13639478301.jpg][/img]
اینم آخرین کار منه. ویترای روی تخم شترمرغ.سفارشم قبول میکنم. هرکس خواست پیام خصوصی بده.Big Grin

2 فروردین بهترین شب زندگیه من بود! Lub
کاش میشد دوباره تکرارش کرد!
 سپاس شده توسط soudi ، سپیده صبح ، Parinaz ، khatere h ، Mahoot ، minoo ، ashoosan ، mahsa sadegh ، niloofare abi ، nafiss ، ترانه شب ، madely ، Amitis6 ، naghash ، رسپینا ، mitra.y ، sajede.a ، nahiid ، فاطمه بانو ، senorita ، baharak7 ، zoha yasi ، sepideh aero ، sara-mehrad ، mrlmrtz ، sani.r ، شادی.خ
ارسال پاسخ