• تشریفات کارن
  • تشریفات ژمیس

گالری مبل ایرانیان

(جزئیات)

یافت آباد شرقی - مجتمع تجاری مهستان - طبقه زیرین - پلاک 37 - گالری مبل ایرانیان
تلفن: 02166683303
موبایل: 09126808541

مبلبوفهسرویس خواب

گالری مبل ایرانیان - یافت آباد

۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #11
RE: گالری مبل ایرانیان - یافت آباد
به نظر من شیک ترین مبلها برای کرج هستش...البته این نظره منه
انتخاب های من
اتلیه : نوعروسها (عالی)
مزون : دریا (عالی)
ارایشگاه : لی لی (عالی)
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #12
من مبلمو از دلاوران خریدم قیمتاش زیاد با یافت اباد فرقی نمیکنه مخصوصا سبک های کلاسیک ولی باقی وسایلمو چوبیمو از یافت اباد خریدم توی یافت اباد به نظرم بیشتر برای خرید برید توی کوچه های که مغازه هست داخل پاساژاش خیلی گرونتر میدنNew2New2New2New2

New2
Cat can feel som thing your can not see
ارایشگاه فقط شایسته نو
تالار تخت جمشید
اتلیه نوعروس ها
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #13
قیمت بفرمایید
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ عصر توسط 30ma 1368.)
ارسال: #14
(۲۸-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ صبح)Hadis.hn نوشته است:  من مبلم رو از این فروشگاه گرفتم.کارشون تمیز بود و چون من شهرستان بودم با بسته بندی خیلی خوبی به دستم رسوندن.ازشون متشکرم.هر وقت چیدم خونمو ازشون عکس میگیرم

سلام عزیزم منم میخوام مبل و لوستر اینارو از یافت آباد بگیرم. میخواستم بپرسم تو کدوم شهرستانی و چقد شد هزینه باربریت؟! ممنونHeart
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #15
سلام من از گالری مبلمان ایرانیان آقای سپیداری خرید کردم دو سال پیش بود اوایل بود که تو نوعروس راجب کاراشون صحبت شده بود کار مبلم خوب بود ولی تشک تختم از ایشون گرفتم که برام یک مدل پایینتر فرستادن و منم براشون فاکتور فکس کردم هر چی زنگ زدم پیام دادم ولی دیگه ما بقی پولمو ندادن ٠٠٠ ١٨٠ تومن بود , من که راضی نیستم

عروس 25 دی ماه شدم
24 و 27 ام آقا داماد امتحان ترم داره Big Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد