شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم
۱۵-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ صبح توسط zoha.)
ارسال: #1

فقط عکس کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم
اینجا عکس کیک های دست پخت خودتون رو قرار بدین
New2
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط تندیس ، بهار000 ، asal banoo ، HiddenBride ، saraaa72 ، ساراسارایی ، zeinab.mh ، سراب ، مهلقا ، zahra.y ، yektaa ، roztara ، nasibe_603 ، secret ، س.م
۲۳-دي-۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ صبح توسط zoha.)
ارسال: #2

RE: کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم
بیسکوئیت ام اند امز:
[تصویر: 13704143361.jpg]

کیک انار:
[تصویر: 13576598903.jpg]

بلاسم کوکیز:
[تصویر: 13576598891.jpg]

نوتلا لاوا کوکیز:
[تصویر: 13576598892.jpg]
 سپاس شده توسط bita12 ، صنم ، بهار000 ، elina69 ، Khanom Tala ، nafas_1990 ، سراب ، خوشگل خانم ، نياز ، ساراسارایی ، nahid _m ، birsan ، معصومه ، mimche ، jine ، *آوا* ، فندق ، آیتا ، atish ، parastoO 66 ، negin1991 ، zahra.y ، motahare ، nazi6864 ، azinia25 ، سپیده بانو ، yektaa ، neda68 ، mrlmrtz ، nasibe_603 ، هانا خانوم ، sepideh aero ، RAR ، ندای آسمانی ، secret ، فرشته ی نجات ، aristos ، محبوبه ناز بانو ، ریان ، سان گرل ، fahim.s ، عروس خانوم پاییز ، عاشق همسرم ، پروانه پریا ، a66818
۲۳-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #3
اینم یک سری از کارهایه منTongue[تصویر: rsehyrpt081e6li8675o.jpg][تصویر: 1ojh0bjok53fgzaw3o69.jpg][تصویر: upmavi9wyhe7wux0kgt5.jpg][تصویر: wif0cskk8p7ada1wwab.jpg]New1
 سپاس شده توسط anila ، marziye1987 ، Saghi ، zoha ، Zahraa ، مهسا ، shine ، sarah ، sahar_f ، مریم86 ، elina69 ، paeizi ، سیندرلا ، خوشگل خانم ، نياز ، ساراسارایی ، آرزو.پ ، madely ، mimche ، niniya ، masi e mehdi ، *آوا* ، zahraarbabi1997 ، silverlakewater ، samira*reza ، negin1991 ، zahra.y ، pinkdream ، هانا خانوم ، Khanom Tala ، Sara koochooloo ، ندای آسمانی ، mina.afshin ، secret ، فرشته ی نجات ، hafezeh mousavi ، Asal_banoo_73 ، ریان ، fahim.s ، عروس خانوم پاییز ، samiii ، a66818
۲۳-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #4
این کیک باب اسفنجیه واسه تولد دخترمه یکم ناقصه ببخشید مثلا تو چشماش رو باید با خامه سفید پر میکردم یادم رفتBig Grin[تصویر: 3wo1rnv3lvwcj9vx1tr.jpg]
 سپاس شده توسط Saghi ، Zahraa ، مهسا ، shine ، sarah ، sahar_f ، mastaaneh ، HiddenBride ، elina69 ، paeizi ، سلی ، سیندرلا ، Merita ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، نياز ، ساراسارایی ، آرزو.پ ، madely ، معصومه ، nasrin_71 ، niniya ، jine ، *آوا* ، maede banoo ، جیگر طلا ، سئويل مامان ، mazmaz ، nazanin :| ، Sisi88 ، nila1360 ، مژه ، مریم 1363 ، raha19 ، zahra.y ، مهوش ، هانا خانوم ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، سحری68 ، minaaa ، bily ، عاشق همسرم ، secret ، a66818
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ صبح توسط banooye mohsen.)
ارسال: #5
و این هم کوکی میکری امشب به مناسبت تشریف فرمایی همسر گرامی و خانواده به منزلمان

وای اینقد خوششون اومده بود که همش تو هوا معلق بودم
Smile
http://nowaroosupload.ir/uploads/13450747941.jpg
با چای و قهوه و نسکافه سرو شد

از میان همه ی مردهای دنیا...
فقط کافیست پای تو در میان باشد !
نمیدانی برای تو زن بودن و عاشق بودن چه کیفی دارد ...! New2

شروع 19 بهمن
وزن فعلی 76
هدف اول 72
هدف دوم 68 هدف سوم با خداست
 سپاس شده توسط zohi ، خوشگل خانم ، ساراسارایی ، madely ، *آوا* ، negin1991 ، zahra.y ، عاشق همسرم ، secret
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ عصر توسط هیلدا.)
ارسال: #6
[تصویر: 13470273441.jpg]کیک زبرا[تصویر: 13470273442.jpg]کیک سیب

سپاس شده توسط سراب ، عروس ته تغاری ، elize ، elham_ali ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، eli_91 ، sd3 ، HiddenBride ، Zahraa ، فندق ، خوشگل خانم ، ساراسارایی ، madely ، *آوا* ، silverlakewater ، nila1360 ، negin1991 ، zahra.y ، Khanom Tala ، ریان ، bily ، عاشق همسرم ، secret ، مریم 1363 ، a66818
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #7
اینم کیک تولد من که خودم درستش کردم البته ماله 91/3/1 هستشHeart
کیک اسفنجی 4تخم مرغی با لایه میانی خامه موز و گردو Tongue
با روکش خامه و گل های فوندانتNew2
شوهرم اولین بار بود کیک دست پخت خودمو میخورد بچه م اینجوری شده بودLubLub

[تصویر: 13479774431.jpg]

و

[تصویر: 13479774432.jpg]

منم عروس شدم رفتHeart
بهترین عروسی شد عروسیم...

به امید فرداهای زیبا و یه زندگی عالی...
 سپاس شده توسط eli_91 ، سراب ، MAAH ، Mishka ، کارین ، sahar_f ، tandiss ، النا ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، kosar ، نازي ، HiddenBride ، Zahraa ، manoamin ، immortal.e ، فندق ، شیم شیم ، میترا بانو ، mati ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، ساراسارایی ، ozi ، madely ، *آوا* ، ATISH! ، nazanin :| ، nila1360 ، zahra.y ، elm ، هانا خانوم ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، minaaa ، bily ، مریم 1363 ، a66818
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ عصر توسط Mishka.)
ارسال: #8
[تصویر: 13479850501.jpg]

[تصویر: 13479849781.jpg]
سالگرد عقدمون هوا هولی درستش کردم ولی مزش خیلی خوب بود

این آخری هم پان اسپانیایی که امروز تستی برای خودم درستیدم به خاطره همین تزیینش نکردم فقطز دوست داشتم بینم چطور ازآب در میاد یه برشم دادم که بافت توش رو ببینین

[تصویر: 13479859011.jpg]

ببخشید تزیین نداره

(۲۸-شهريور-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ عصر)MAAH نوشته است:  مرضیه سادات جان چطوری مواده کیکت اینجوری خوب گورخری شده؟!

مرضیه جون خیلی کیکت خوشگل شده چطور این همه اختلاف رنگش زیاد شده ماله من انقدر تفاوت پیدا نمی کنه بخصوص روش چون برشته می شه کلا تیره می شه .. تو فر گذاشتی؟؟؟ گریل و هم روشن کردی؟؟
 سپاس شده توسط sd3 ، عروس ته تغاری ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، HiddenBride ، Zahraa ، فندق ، خوشگل خانم ، ساراسارایی ، madely ، dew ، *آوا* ، zahra.y ، هانا خانوم ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، a66818
۲۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ صبح توسط birsan.)
ارسال: #9

[تصویر: 13480864551.jpg]
کیک تولد همسری جونم
[تصویر: 13480867741.jpg]
اینم از زبرا کیک

“Honesty is the best policy. If I lose mine honor, I lose myself.”
Cool
 سپاس شده توسط سراب ، dordoone ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، kosar ، Zahraa ، صنم ، MAAH ، HiddenBride ، فندق ، fanous ، Shaghayegh ، میترا بانو ، عشقم حسن جون ، خوشگل خانم ، نياز ، ساراسارایی ، madely ، mimche ، tara60 ، *آوا* ، joody ، nila1360 ، zahra.y ، هانا خانوم ، Khanom Tala ، mina.afshin ، فرشته ی نجات ، bily ، secret ، 2015 ، a66818
۳۰-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #10
اینم اولین تجربه من در درست کردن کیک خامه ای Hehe!
کیک تولد داداشمه برای پارسال.2تا اسفنجی درست کردم یکی ساده یکی هم شکلاتی که هر کدومو از وسط برش زدم شد 4لایه و بین لایه ها خامه و موز و گردو گذاشتمNew2
عکس روی کیک هم خوراکیهTongue

[تصویر: 13481273891.jpg]

نمای کنار کیک
[تصویر: 13481273892.jpg]

برش خورده کیک
[تصویر: 13481273893.jpg]

منم عروس شدم رفتHeart
بهترین عروسی شد عروسیم...

به امید فرداهای زیبا و یه زندگی عالی...
 سپاس شده توسط kosar ، Zahraa ، سراب ، sadsadsad ، marziye1987 ، sd3 ، صنم ، manoamin ، MAAH ، HiddenBride ، Nanas ، immortal.e ، fanous ، fery_k ، خوشگل خانم ، نياز ، ساراسارایی ، SaRaee ، jine ، *آوا* ، الی 83 ، nila1360 ، zahra.y ، Khanom Tala ، mina.afshin ، فرشته ی نجات ، bily ، secret ، Naazanin ، a66818
ارسال پاسخ