به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
کافه نوعروس
انجمن های نوزاد
ارسال پاسخ 
کیک مرغ
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #1
کیک مرغ
مواد لازم:
سینه مرغ پخته شده نصف یک سینه کامل
فلفل دلمه ای یک عدد
ژامبون 4 ورق
آرد 1.5 پیمانه
تخم مرغ 2 عدد
شیر 1 پیمانه
روغن 2 قاشق غدا خوری
بکینگ پودر 1 قاشق چایخوری
پاپریکا 1 قاشق چایخوری
آویشن، نمک و فلفل به میزان لازم

تخم مرغها را میزنیم. شیر و روغن و نمک و فلفل و آویشن و پاپریکا را اضافه می کنیم.
مرغ و فلفل دلمه ای و ژامبون را نگینی کرده و اضافه می کنیم. در انتها آرد و بگینک پودر را می افزاییم.
مواد را در قالب ریخته و به مدت 40 دقیقه در فر 180 درجه قرار می دهیم.
بعد از برگرداندن قالب روی آن کمی پنیر پیتزا ریختم و دوباره در فر قرار دادم تا پنیر آب شود و روی آن کمی برشته شود.

این کیک خوشمزه طعم پیتزا دارد و فوق العاده لذیذ می باشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط zamin safe ، p.amorous ، کاملیا ، mahtaab ، زورو ، جیران خانم ، aroos shomali ، نياز ، فلفلی ، Happykid ، fatemeh1990 ، zahra06 ، shirin bano ، *آوا* ، pariloos ، dream ، sepideh aero ، nasibe_603 ، nedaee jo0o0on ، mahs a ، 2015 ، nonoo ، yektaa ، سراب ، .pARIYA ، niloo khanoom
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ عصر توسط parasto parvaz.)
ارسال: #2
RE: کیک مرغ
منم درست کردم مزه ش عالییییییییییییییییییی بودددددددددددددد

[تصویر: 13528837621.jpg]

[تصویر: 13528840131.jpg]

url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: 13528835611.jpg][/url]
موادش خیلی خوب بود.مزه ش خیلی خوب شده بود. پر ملات بود کیک شBig GrinBig GrinBig Grin

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
 سپاس شده توسط بتیس ، atefeh.sh ، ناناز ، mehre javid ، zohi ، sd3 ، mattina ، hafezeh mousavi ، ساغر ، آهو مشکی پوش ، Raponzell ، نو عروسک ، زورو ، mohadeseh71 ، خوشگل خانم ، pari pariaaaa ، کاملیا ، sar ، وفا ، baharabbas ، *آوا* ، fazi jon ، تائیس ، یوحنا ، elham22 ، neda khanom ، arsina ، nasrin_71 ، banooomina ، آسا ، hayahoo ، مژي ، خرگوش خانم ، mahs a ، RL92 ، Khanom Tala ، اریکا ، niloo khanoom
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ عصر توسط shk.)
ارسال: #3

کیک مرغ Hehe!
چققققققققققققققدر خوشمزه Tounge

[تصویر: 13553001071.jpg]
اینم همینطور:
اینو واسه اینکه شوشوم شام اومد خونمون همراه بیف استراگانف درستیدم:

[img][تصویر: 13553018791.jpg][/img]

[img][تصویر: 13553018792.jpg][/img]

!!!!!!لباس عــــــــــــــــروس ماهـــــــــــــــــــیم رو اجاره میدم!!!!!

...............

منم عروس شدم اما نمیخام امضامو تغییر بدمTounge

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، فرنازى ، narcissus88 ، بتیس ، negar90 ، کاملیا ، fery_k ، درسا ، mattina ، ساغر ، Riraa ، nirvana-ra ، نياز ، ahlam ، خوشگل خانم ، Happykid ، setia ، anesseh ، وفا ، hanakhanoom ، *آوا* ، سحری68 ، الی 83 ، shirin93 ، ❤...M...❤ ، marzie 1000 ، خگوشی ، nasibe_603 ، banooomina ، *z.a.h.r.a* ، یلدا70 ، sogoli567 ، ستاره سادات ، ندای آسمانی ، eli.a ، مژي ، hayahoo ، mahya .kh ، mahs a ، Shadi95 ، عشق احسان ، yektaa ، حباب ، اریکا ، zariiii ، niloo khanoom
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #4

1. موادُ ریختیم لا ب لای نون کلأ وقتی همشُ آماده کردی چقد باید توو یخچال بمونه؟؟

دو ساعت کافیه
ولی هرچی بیشتر سس به خوردش بره خوشمزه ترهHehe!

2.مقدارِ پیازچه ک توو رسپی نوشته 2 پیمانه!! خیلی زیـــــــــــــاد نی؟!!!!!!! همش طعمِ پیازچه نمیگیره؟ Sad

اگر دوست نداری میتونی جایگزین کنی
مثلا سبزیجات دیگه هم میشه ریخت
نه گلم زیاد نیست
با مواد که مخلوط میشه خوب میشه
ولی اگر دوست نداری طعمشو میتونی مقدارشو کاهش بدی و به جاش از سبزیجات دیگه ای اضافه کنی یا کلا حذفش کنی
کلا سلیقه ایهWink

3.مرغا رو ریش ریش کنم یا با میکسر له کنم؟!

مرغا نیاد زیر دندون
طوری باشه که وقتی پهن میکنی روی نون خوب روش پخش بشه و تیکه های مرغ جدا نباشه
میکسر خیلی له میشه و شاید شکل بدی داشته باشه
اگر میکس کردی زیاد نذار له بشه...

4.بر اساس تجربیاته کیک مرغ پختن هات Smile هر چیزی ک فک میکنی برای خوشمزگیش باید ریخت بوگو تا بریزم Smile

سسش هر چی بیشتر باشه بهتره
از ماست خامه ای و سِوِن استفاده کن
پودر پیاز چه به جای خود پیاز چه خیلی خوب میشه
نخود فرنگی و ذرت و خیار شور و از این جور چیزا هم توش خیلی خوشمزه میشه
حتی هویج پخته شده و رنده شده
پیاز چه رو ریز کن
طوری که زیر دندون نیاد
گردو یادت نره
من برای دیزاین روش سس رو با زعفرون
آب لبو
و آب سبزی
رنگی میکنم و دیزاین میدمBig Grin
دیگــــــــــــــــــــــه یادم نمیادDodgy

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط zohi ، star ، هاله ، ساغر ، تیــلا ، دریا73 ، آهو مشکی پوش ، نياز ، خوشگل خانم ، fati asali ، venoos ، Moonlight ، ghazal_89 ، taze ar00s ، shaparak103 ، *آوا* ، NiKtA20 ، nafiss ، mohadeseh71 ، ❤...M...❤ ، nasibe_603 ، یلدا70 ، مژي ، hayahoo ، mahya .kh ، 2015 ، Shadi95 ، عشق احسان ، yektaa ، eliiii6323 ، niloo khanoom
۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #5
خوب تزئینش نکردم Sad آخه هم دیر شده بود ... هم خیلی چیزای خوب برای تزئین نداشتم
از عکسِ کیک "shk" شبنم جون ایده گرفتم گوجه ها رو اون شکلی بُرش زدم
البته گوجه ریز بود مجبور شدم دو تا گوجه رو با هم مخلوط بزنم!

کلأ کیک م خیلیییییییی بزرگ و زیاد شد! دستم ب کم نمیره!!!!

همونطور ک حدس میزدم همسری خیلی خوشش نیومد Sad
آبجیم ولی خوشش اومد Smile
ب نظر خودمم مزش خوبه وسه پیش غذا چیزِ جالبیه!
حداقل درست کردنش ک خیلی سادست و مزش مث چیزای دیگه تکراری نیست!

از بالا و کلی ی عکس گرفتم از نصف شدش نگرفتم! از اون مقداری ک موند فردا عکس میگیرم میزارم

ممنون سحری جونم :-*

[تصویر: rss1f3z0vncj0ocl132p.jpg]

[تصویر: hbeilrans8clnpxxovi.jpg]

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
 سپاس شده توسط ترنج ، کاملیا ، roshanak.sh ، sd3 ، درسا ، elize ، p.amorous ، madely ، *یگانه* ، hafezeh mousavi ، نياز ، خوشگل خانم ، *آوا* ، nafiss ، mohadeseh71 ، ❤...M...❤ ، marzie 1000 ، nasibe_603 ، ندای آسمانی ، مژي ، mahya .kh ، عشق احسان ، نازنین امیری ، اریکا ، niloo khanoom
۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ صبح توسط shk.)
ارسال: #6

کیک مرغ یا کالباس خییییییییلی خوشمزهTounge
نان تست 6 عدد
کالباس یا سینه مرغ پخته 200 گرم- با مرغ خوشمزه تره و ضمنا مرغ بهتر است همراه آبش مصرف شود
ماست چکیده خامه ای 4 ق غ
پنیر خامه ای یا خامه 200 گرم
مایونز 4 ق غ
فلفل دلمه ای یک دوم پیمانه
خیارشور یک دوم پیمانه
قارچ یک چهارم
نخود سبز یک چهارم
پیازچه خردشده 3 ق س
جعفری خردشده 3 ق س
روغن زیتون نمک فلفل اویشن به قدر دلخواه
ذرت پخته یک دوم پیمانه برای تزیین
یک رقم از انواع مغزها مثل گردو- بادام- فندق یا تخمه آفتابگردان شکسته— گردو و بادام پوست کنده خوشمزه تره
مرغ را ریش ریش میکینیم و فلفل دلمه+ قارچ+ پیازچه+جعفری + را نگینی خرد میکنیمو سپس مایونز+ خامه یا پنیر خامه ای+ ماست را با مواد خرد شده مخلوط مکینیم.نخود سبز و نمک فلفل روغن زیتون و اویشن را اضافه کرده مخلوط مکنیم.
حالا قسمت های برشته نان تست را گرفته و کف ظرف میچینیم. و لایه لایه مواد را اضافه مکنیم. در لایه اخر دوباره نان تست روی کار میذاریم و با خامه کاملا سطح کار رو میپوشونیم.
روی کیک رو هم با قسمت های برشته نان تست+ نصف گردو( بهضورت فال) پیازچه جعفری و ذرت تزیین مکنیم.
حدود 3 - 4 ساعت توی یخچال بذارین تا مواد به خورد هم برن. هرچی بیشتر بمونه خوشمزه تره
نکته:
من خودم بجای پنیر خامه ای خامه استفاه مکنم. به نظرم خوشمزه تره.
آب مرغ رو به مواد داخلش اضافه و مخلوط مکنم که باعث میشه نونها بهتر مزه دار بشن.البته نه در حدی که رقیق شه.باید مثل الویه شه.
اگرپیازچه ندارین از همون پیاز خیلیییییییییی ریز استفاده کنین
برای پوست کندن بادام و گردو( پوستشو بکنیم تلخیش از بین میره) باید اونا رو چند لحظه داخل آب در حال جوش بیندازیم و وقتی دراوردیم تا سرد نشدن راحت پوستشونو بکنیم.
اگه دوسندارین نون تست هاتون حروم شن میتونین از قسمت های برشته علاوه بر تزیین در داخل مواد هم استفاده کینین.
به نظرم اگه از 3 یا 4 طبقه نون استفاده کنین قشنگتر میشه.برای این کار باید مواد رو بیشتر کنین
حتما برای سرو از چاقوی بلند و خیلی تیز استفاده کنین وگرنه جیگرش درمیادBig Grin
درست کردین بهم بگین که چطور شد...نوش جوووووون

اینم عکس مرحله به مرحله:
[img][تصویر: 13592771201.jpg][/img]
[img][تصویر: 13592771202.jpg][/img]
[img][تصویر: 13592771203.jpg][/img]
[img][تصویر: 13592773031.jpg][/img]
[img][تصویر: 13582343721.jpg][/img]

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط fery_k ، *یگانه* ، negar90 ، roshanak.sh ، سمان ، هاله ، hafezeh mousavi ، تیــلا ، zohi ، khofte ، NAZBANO ، mahtaab ، m.vadi ، نياز ، madely ، خوشگل خانم ، کاملیا ، *gandom* ، Amitis6 ، fati asali ، sadaft ، anesseh ، negar* ، دختره تابستوون ، veronika 2 ، وفا ، Moonlight ، ghazal_89 ، taze ar00s ، shaparak103 ، bahar1365 ، *آوا* ، havva70 ، الی 83 ، voroojak rize ، neda khanom ، sara1370 ، sahelgh ، totfarangi kocholo ، خانم لورا ، marzie 1000 ، مرمر68 ، aavaa ، asena ، M sani ، تران ، ترنم66 ، shabnamjon ، خگوشی ، atish ، nasibe_603 ، banooomina ، دخترصبور ، xxmahyaxx ، عطیه67 ، yalda2013 ، *z.a.h.r.a* ، mehranna ، ستاره سادات ، محبوبه ناز بانو ، arts ، مژي ، hayahoo ، mahya .kh ، naghmehdianat ، shabnam.m ، mahs a ، misha63 ، setia ، feri feri ، fati69 ، mat ، mehrafarin90 ، sh18 ، Shadi95 ، Aisa ، عشق احسان ، choobin ، رونیا بانو ، yektaa ، حباب ، efeta ، saba7360 ، sima 22 ، اریکا ، zariiii ، مه گل70 ، aida.h ، naz goli ، niloo khanoom ، دریا 34
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ عصر توسط درسا.)
ارسال: #7

اینم عکسش (روش کلیک کنید عکس بزرگ را نشون میده)
[تصویر: 436d4r5tyj4vdmfm2b9_thumb.jpg]

راستی مهمون ها خیلی خیلی دوست داشتن

آرامش آن است که بدانیم:در هر گام دستهایمان در دست خداست. Heart
 سپاس شده توسط *یگانه* ، hafezeh mousavi ، yak4453 ، parisan ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، choobin ، niloo khanoom
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #8

asal_banoo نوشته است:درسا جان ممکنه دستور کیک مرغتو بدی به من؟ هرکی یه جور درست میکنه.میخوام بدونم مال شما چه جوری بود New1

حتما عزیزم Heart فقط من مقدارهام یادم نیست همینطوری ریختم
سینه مرغ با کمی گردو خرد شده و جعفری و خیارشور و کمی فلفل دلمه با هم مخلوط کردم
تو یه ظرف ماست چکیده و سس مایونز را کامل مخلوط کردم و نمک و فلفل زدم
بیش از نیمی از سس را داخل مواد ریختم و کامل مخلوط کردم
حالا برش های نان را چیدم توی ظرف کمی سس زدم و بعد از مواد
همینطوری تقریبا 4 لایه نان شد
آخرش 2-3 ساعت تحت کمی فشار تو یخچال و قبل از سرو روشو با باقیمانده سس کامل پوشوندم

آرامش آن است که بدانیم:در هر گام دستهایمان در دست خداست. Heart
 سپاس شده توسط asal_banoo ، hafezeh mousavi ، ساغر ، نياز ، nasibe_603 ، دخترصبور ، saba7360 ، اریکا ، niloo khanoom
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ صبح توسط shk.)
ارسال: #9

یه کیک مرغ دیگه از منTounge
[تصویر: 13582343732.jpg]
[تصویر: 13582343733.jpg]

به نظر شما با تزیین پیازچه قشنگتره یا بدون اون؟

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط hafezeh mousavi ، sd3 ، هاله ، درسا ، ayda ، تیــلا ، kameliya ، NAZBANO ، nirvana-ra ، mohadeseh71 ، نياز ، elham goli ، خوشگل خانم ، princess maryam ، H.fard ، bahar1365 ، *آوا* ، ShaDee ، ❤...M...❤ ، مرمر68 ، nasibe_603 ، banooomina ، عروس خوشگل1394 ، mehranna ، hayahoo ، Khanom Tala ، mehrafarin90 ، choobin ، set@reh ، yektaa ، اریکا ، zariiii ، niloo khanoom
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ عصر توسط zoha.)
ارسال: #10

(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ صبح)هاله نوشته است:  ردیف آخرو نون گذاشتم، هر کاری کردم روش قشنگ سس نخوابید. نباید ردیف آخرش نون باشه تا خوب بشه تزیین کرد؟

تلاشتو کنی میشه؛من روی آخرین کیکی که اینجا گذاشتم(همون ک گل لاله داره) نونو نذاشتم و مواد هستش.
اگه میخوای ردیف اخرو نون بذاری؛ باید یکم اب مرغ روی نون بمالی تا خشک نباشه و زیر دندون نیاد

اصلا من این دفعه تجربه کردم:
روی هر لایه نون قبل ریختم مواد یکم اب مرغ بدین خیلی خوب میشه؛ همش به خورد هم میره

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط هاله ، sara1370 ، nasibe_603 ، hayahoo ، mehrafarin90 ، leiloon ، niloo khanoom
ارسال پاسخ