شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
کولیت(التهاب روده)
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #31
RE: کولیت(التهاب روده)
وووووووووووووووویییییی، چه قدر بچه ها مشکل کولیت دارن، خوشحالم که این تاپیک پا گرفته
من خودم بیشتر از همسرم پیگیر بیماریش هستم، خودش که کلاً بی خییییییال!!!
همسرم خودش میگه من واسه رسیدن به تو خیلی خودخوری کردم، واسه همین این طوری شدم، از وقتی بهت رسیدم دیگه مشکل ندارم Wink
از خاله هم میپرسم
من یه مدت قبل واسه همسرم وقت دکتر روازاده گرفته بودم، خودش نیومد!!!
صهبا جون شما که از گیاهی گفتی جواب نگرفتی...فکر کنم بهتر باشه منم دیگه پیگیری نکنمSmile

نوعروس کمکی واسه نوعروسا، کاشکی سودجوهای مبلغ و مخرب این جا نبودن...Dodgy!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط sahbaj
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #32
ندا شما براتهرانی؟
من یه سری سال 86 اومدم تهران...برا دکتر احسان جوادی اردکانی....خیلی تعریف میکردن...اون دقیقا همون داروهایی رو داد که تبریز داده بودن...منتها یکی از شاگرداشو معرفی کرد زیر نظرش باشم....الانم تبریز از 86 زیر نظر یه فوق تخصصم....
من گیاهیی رفتم به یه عطاری مشهور تبریز..البته تومطب یه دکتتر بهم گفتن که چند نفر رفته و جواب گرفته....منم رفتم...کلی عرقیات و یه چیزای دیگه دا...داغونم کرد...افتضاح بودم...یعنی تا چندماه خونریزی داشتم..تبعاتشم که یه سالی بود....البته گفتم شاید همزمان با داروهام میخورم برا همین شاید تداخل داشت....دیگه ول کردم...
البته مادرشوهر منم التهاب روده داره...از نوع یبوست....اون عرق آلوئه ورا میخوره...خیلی راضیه...اما من مصرف کردم اصلا بهم نساخت...شدیدا بهم نفخ داد...افتضاح ها...
 سپاس شده توسط mahtab.jj ، shabnamjon
۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #33
آره گلم من تهرانم
آره کلاً باید بی خیاله داروهای گیاهی شم
الان فقط گل گازبون و بعضی مواقع بهارنارنج و گلاب شربت درست میکنم، چون واسه آرامش خوبه، کلاً تلاش میکنم آرامشه برقرار باشه

سپاس شده توسط sahbaj
۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #34
ندا گل گاوزبون فشار رو پایین نمیاره؟من ذاتا در حات نرمال فشارم 7-10هست....میترسم بخورم وسط خیابون ولو بشم!!!!!!!!!!!!
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #35
من همه چی میخورم و کلا مراعات غذایی ندارم اصلا صهبا جون
شاید ازینه!!

من الان چه نوع ورزشی باید برم دقیقا؟؟ برم باشگاه بگم فقط میخام ورزش شکم برم؟؟یا ایروبیکی چیزی؟؟

ببخشید من ناشی ام!!
 سپاس شده توسط sahbaj
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #36
صهبا جون من با نبات و عسل بهش میدم، ولی تو این کار نکن شاید به شما نسازه، هر چیزی و تست نکن

سپاس شده توسط sahbaj
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #37
عزیزم من خودمم مشهد نیستم تهرانممم

اما بخاطر این دکتر رفتم و خداروشکر نتیجه گرفتمم

سر اولین فرصت از داروهام عکس میگیرم و میذارم

البته الان دیگه اصلا مصرف نمیکنم چون خیلییییییییییی خوب شدم خداروشکر و ماه دیگه میرم پیشش برای داروی نهایی و اینکه دیگه دارو نخورم...

ازم اصلا نه کولونوسکپی گرفت نه هیچی دیگه..............

فقط یه ازمایش خون دادم همین!!!

بعدشم خودش قبل از اینکه من علائم بیماریم رو بگم خودش همرو گفت بهم....

واقعا پرفسوره
شماره تلفنشم داد هر سوالی داشتم ازش بپرسم
یعنی نه برای بیماری من ها هرکسی هر بیماری داره میره پیشش بیمار های قدیمیش برای حتی باردار شدن هم پیشش میره

اصن این مرد عجیبهههه
خدا بهش عمر طولانی بده اخه خیلییییییییی پیره

* يــا کــاشــف الــکــرب عــن وجـــــه الحــســيــن *
* اکــشــف کــربــي بــحــق اخــيــک الحــســيــن *

* اي برطرف کننده غم و اندوه از چهره حسين(ع) *
* برطرف كن اندوه مرا به حق برادرت حســين(ع) *
 سپاس شده توسط sahbaj ، mahtab.jj ، shabnamjon
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #38
الی جان شما حتما به رژیم غذاییت دقت کن....ببین من الان خیلی وقته پفک و چیپس و نوشابه اینا نمیخورم...یعنی اونقدر نخوردم که الان شکلشونو میبینم حالم بهم میخوره...چیزهای مضر رو برا خودم مثل یه چیز نجس حرام کردم....
مثلا من اوایل بیماریم چند ماه به توصیه پزشکم میوه نخوردم..فقط ابشو میخوردم..چون میوه فیبر بالایی داره و روده ها رو کار میندازه...برا همین فقط افشره میوه میخوردم...بعد از چند ماه کم کم شروع به خوردن میوه کردم...اونم فقط می جویدم و تفالشو مینداختم بیرون و فقط ابشو میگرفتم...بعد کم کم خودشم وردم..اما نه هر میوه ای ...دیگه بیای گوجه سبز و زردالو بخوری معلومه که اسهالت بدتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الی اره برو ایرو بیک....پیلاتس....هر ورزشی بری برات خوبه....تحرک داشته باش....از این دوچرخه ثابت ها اگه داشتی از اونا برو....
ابشار فداتشم هر چه سریعتر اقدام به معرفی این معجزه گر کن..
 سپاس شده توسط mahtab.jj
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ عصر توسط Himmel.)
ارسال: #39
هیمل جان میشه کمی بیشتر راجع به نوع درمانتون و داروهایی که مصرف می کنید بحث کنید....

داروهایی که میخورم گیاهی هست اما این دارو ها مثل اینایی که تو عطاری پیدا میشه نیست تو درمانگاهی که میرم یه داروخونه هست که مخصوص همون جاست و بدون نسخه و مهر دکتر اصلا بهت دارو نمیدن من چند وقت پیش علت اصلی این بیماری رو پرسیدم گفت (معذرت میخوام)خلتی که تو دهانم شکل میگیره زیاده و بعضی وقتی ناخداگاه از گلو پایین میره موادی تو این خلت هست که وقتی به زخمای روده میرسه اون رو تحریک میکنه و خونریزی بیشتر میشه که منشا این خلت هم سینوس های سرم هست بهم گفت تحت هیچ شرایطی اجازه ندم این خلت وارد روده هام بشه-شبا حمام نرم-هوا که سرد میشه خیلی مراقب باشم که به سرم سرما نخوره.منم همه این کارا رو کردم و الان با این که نزدیک به دو ماه هست که دارو نمی خورم خدارو شکر خون ریزی نداشتم فقط نفخ زیادی دارم که این سری برم پیشش بهش میگم
دارو هام هم چند مرحله بود که دوتاش ثابته یکی معجون سنگدان مرغه یکی هم حب الرمان هست که همه اینها بازم میگم دارو هست از وزارت بهداشت هم مجوز دارن و از این دارو های سرهم بندی عطاری ها نیست کاملا بهداشتی هست و این درمانگاه ها زیر نظر دانشگاه تهرانه و یه سری از کلاسای دانشجوهای فوق تخصص هم اونجا برگزار میشه البته یه کم دیر به دیر وقت میدن اولش هم که بری یه شرح حال ازت میگیرن که خیلی جامع و کامل هست و با در نظر گرفتن تمام شرایط روحی و جسمیت نوع درمانت رو تعیین میکنن
اسم درمانگاه ها هم که من دوتاش رو میدونم:درمانگاه بهشت (روبروی کتابخونه پارکشهر)-درماانگاه خارک(روبروی دانشکده علوم قضایی تو خیابون خارک)
یه مسئله خیلی مهم هم هزینه هست که من خیلی راضی هستم این بار که ویزیتش و دارو ها خیلی خیلی گرون شده بود حدودا60هزار تومن هزینه کردم و این هزینه رو هر دو ماه یک بار میکنم
من پیشنهاد میکنم حداقل برای یکبارهم این راه رو امتحان کنید ایشالله که جواب بده و همه به زودی زود خوب بشن
و یک سوال مهم از دوستان:
کسی اینجا هست که قبل از ازدواج درگیر این بیماری شده باشه؟در مورد بیماریتون با خواستگار ها و همسرتون صحبت کرده بودید؟برخورد اونها چه طوری بود؟چه طوری تونستید همسرتون رو قانع بکنید که این بیماری خطرناک نیست؟
تو رو خدا جوابم رو بدبد من به خاطر همین بیماری تا حالا اجازه ندادم که خواستگار پاشو تو خونمون بذاره و همه رو ندیده رد میکنم خیلی برای آیندم نگرانم تو رو خدا جوابCryingCryingCryingHuhHuhHuh

بگذار تا ببوسمت،اي نوشخند صبح
بگذار تا بنوشمت،اي چشمه شراب
بيمار خنده هاي توام،بيشتر بخند
خورشيد آرزوي مني،گرمتر بتاب
 سپاس شده توسط sahbaj
۷-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #40
بچه ها من مشکل یبوست پیدا کردم چی بخورم

عروس 30بهمن 92: