شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
کریستال
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ عصر توسط mahoor.)
ارسال: #131
RE: کریستال
من توی این سایته ندیدم مدلی که خریدم رو.مال من چکه . خیلی هم شلوغ نیست
بذار من یه چرخی توی این سایته بزنم مدلاشو ببینم بهت نظرمو میگم. خب؟
خب بذار همینطور که میبینم نظرم رو بگم : الان که دقیق تر نگاه کردم دیدم این مدلی که میگی مثلا لیوانش اصلا توی بوفه نما نداره . چون تراشش زیر کاره . ولی گلدون و کاسه های خیلی خوشگلی داره . پس اگه همین تصویب شده به نظر من لیوانش رو نگیر. همون گیلاسش خوبه . تنگشم زیاد خوشگل نیست.بشقاباشم که زیادی تخته
اون نظری که اول دادم در مورد طرح تراش کریستال بود که هنوزم میگم خیلی قشنگه . ولی طرح ظروفش الان که خوب دقت میکنم زیاد جلوه نداره
توی ناخمن ها طرح آنجلیا قشنگه به نظرم . خیلی مدرن نیست. ولی در دوتا هالوژن روش روشن کنی توی بوفه خیلی نما داره
به نظرم انتخابت رو محدود نکن . خصوصا که این سایت خیلی خیلی محدوده. اکه میتونی حتما برو توی مغازه ها ببین. منم همچنان تحقیقاتمو ادامه میدم برات Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط ell ، تانيس ، zoha 1368
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #132
الان قیمت های دقیقش رو نمیدونم...منم هنوز سرویس کریستالمو کامل نکردم، پیاله هاشو فنجوناشو هنوز نخریدم. اوم موقع من 1 دست بشقاب، آجیل خوری پایه دار، میوه خوری پایه دار، شکلات خوری، قندون، جا کاردیش و سرویس شیر و شکرش خریدم در مجموع شد 570...ولی همون موقع فروشنده گفت از هفته آینده شرکت بهمون گفته قیمتاتونو 60% افزایش بدید...الانم هر چی میرم که کاملش کنم میگن شرکت بهمون جنس نمیده....چی بگم والله!

6 شهریور 92Heart یه روز تکرار نشدنی...
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #133
(۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح)jila474 نوشته است:  
(۳۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر)hani st نوشته است:  من میخوام کریستالامو شروع کنم
فقط این طرح خورشیدی چک جا دستمال کاغذیشو دوست ندارم البته قندوناشم پایه دارن که من دست بشکنم خیلی خوبه دوستدارم پایه دار نباشه
طرح دیگشم قندونش خیلی بزرگ بود همون که بوهمیا زده ولی مارکش ابی بود
از مدلای jcc خوشم اومد اونم نمیدونم jcc خوبه یا نه؟
چند تا سوال که دارم اینان
لهستان نیمه کریستاله ؟
ناخمن دیگه چیه؟
jcc به نظرتون چطوره خوبه ؟
دوستادارم قندونا و جا دستمال کاغذی بدون پایه باشه چی بخرم؟
فنجون و پیش دستی هارو چی بگیرم؟
راستی من دیروز چک طرح خورشیدی قندونشو پرسیدم 40 تومن گفت قیمتا همه جا ایجوریه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین New1New1
عزیزم منم کریستالام ناخمن هستش من که از طرحش خوشم میاد .. بعدشم من چند جا پرسیدم گفتن جی سی سی ایرانی هستش تو اصفهان درست میشه از یه مغازه دار نه از چند تاشون پرسیدم گفتن ایرانی هستش...
سلام دوستان در رابطه با JCC بگم که مواد اولیه،دستگاه های ساختش و تمام مهندسینش ماله آلمانه(اگه اسم کشورشو درست بگم) در واقع کارخانشو آورده تو ایران واسه همینم شیک و خوش ساخت هستش و مرغوب اینو یکی از آشناهامون که تو شوش مغازه داره و فامیلشون تو کارخونش کار میکنه گفته و به خریدش خیلی توصیه کرد و میگفت نسبت به کیفیتش قیمتش خیلی مناسبه.
 سپاس شده توسط hani st
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #134
[تصویر: 13540263501.jpg] این سرویس ناخمن کریستال منه

نامزدی : 90/7/20
عقد : 91/8/2
عروسی: 92/8/6 Heart
 سپاس شده توسط mahoor ، tala2012 ، zoha 1368
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #135
(۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ عصر)MadMazel نوشته است:  
(۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح)jila474 نوشته است:  
(۳۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر)hani st نوشته است:  من میخوام کریستالامو شروع کنم
فقط این طرح خورشیدی چک جا دستمال کاغذیشو دوست ندارم البته قندوناشم پایه دارن که من دست بشکنم خیلی خوبه دوستدارم پایه دار نباشه
طرح دیگشم قندونش خیلی بزرگ بود همون که بوهمیا زده ولی مارکش ابی بود
از مدلای jcc خوشم اومد اونم نمیدونم jcc خوبه یا نه؟
چند تا سوال که دارم اینان
لهستان نیمه کریستاله ؟
ناخمن دیگه چیه؟
jcc به نظرتون چطوره خوبه ؟
دوستادارم قندونا و جا دستمال کاغذی بدون پایه باشه چی بخرم؟
فنجون و پیش دستی هارو چی بگیرم؟
راستی من دیروز چک طرح خورشیدی قندونشو پرسیدم 40 تومن گفت قیمتا همه جا ایجوریه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین New1New1
عزیزم منم کریستالام ناخمن هستش من که از طرحش خوشم میاد .. بعدشم من چند جا پرسیدم گفتن جی سی سی ایرانی هستش تو اصفهان درست میشه از یه مغازه دار نه از چند تاشون پرسیدم گفتن ایرانی هستش...
ژيلا جون ميشه بگي كريستال ناخمن از كجا و چند گرفتي؟
ميتوني عكس بزاري؟ چه مدليه؟
يا اگه سايت داره بهم بگو مرسي خانوم گل.
عزیزممم من خ ازادی خریدم سر اذربایجان ... فنجونو پیش دستی وکاسه اجیل و پیش دستیشو برای اجیل قندونو میوه خوری و رولت خوری و اردو خوری بزرگشو و پارچ و لیوانشو شکلات خ وریشو همه باهم شد یک میلیونو چهارصد...

ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ : « ﺑﺎﺑﺎ ﻧﺎﻥ ﺩﺍﺩ » !

ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎﺑﺎ ﭼﻪ ﺳﺨﺖ ، ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻧﯿﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ !
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید ممنون....
 سپاس شده توسط hani st
۷-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #136
(۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر)mahoor نوشته است:  من توی این سایته ندیدم مدلی که خریدم رو.مال من چکه . خیلی هم شلوغ نیست
بذار من یه چرخی توی این سایته بزنم مدلاشو ببینم بهت نظرمو میگم. خب؟
خب بذار همینطور که میبینم نظرم رو بگم : الان که دقیق تر نگاه کردم دیدم این مدلی که میگی مثلا لیوانش اصلا توی بوفه نما نداره . چون تراشش زیر کاره . ولی گلدون و کاسه های خیلی خوشگلی داره . پس اگه همین تصویب شده به نظر من لیوانش رو نگیر. همون گیلاسش خوبه . تنگشم زیاد خوشگل نیست.بشقاباشم که زیادی تخته
اون نظری که اول دادم در مورد طرح تراش کریستال بود که هنوزم میگم خیلی قشنگه . ولی طرح ظروفش الان که خوب دقت میکنم زیاد جلوه نداره
توی ناخمن ها طرح آنجلیا قشنگه به نظرم . خیلی مدرن نیست. ولی در دوتا هالوژن روش روشن کنی توی بوفه خیلی نما داره
به نظرم انتخابت رو محدود نکن . خصوصا که این سایت خیلی خیلی محدوده. اکه میتونی حتما برو توی مغازه ها ببین. منم همچنان تحقیقاتمو ادامه میدم برات Smile

عزیزم اینا واسه استفادمه واسه بوفه ام چندتا ازین خورشیدی چک میخرمEmbarrased
ازین طرح یا هر طرح دیگه از ناخمن
رولت خوری و بستنی خوری پیش دستی وکاسه اجیل می خرم واسه استفاده شما تحقیق کن بازمEmbarrased
مرررررررررسییییNew1New1New1New1
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ صبح توسط پروازه.)
ارسال: #137
(۷-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر)ell نوشته است:  بچه هاااا جون یه سوالEmbarrased

مدل Bossa Nova ناخمن قشنگه بنظرتونHuhHuhHuhHuh

من تازه میخام بخرم خاهشا راست بگینBig GrinBig Grin
http://shop.myworldmyhome-shop.com/index...184&page=1

الی جون منم همون مدل bossa nova رو گرفتم.ا از نزدیک هم ساده اس اینقدر که فکر کنی شلوغ پلوغه نیست.تو عکس اینطوری به نظر میاد.من چون فکر کردم کار تک ای و هرجای نمی بینیش خوشم اومد.باز تا کار رو از نزدیک نبینی نمی تونی انتخاب کنی.خوبی این ناخمن ها اینه که کاراشون خیلی براقه و آدم خیالش راحته که اصله.باز هر جور صلاح میدونی عزیزم.

دست از طلب ندارم تا کام من برآید یا تن رسد به جان یا جان ز تن درآید
 سپاس شده توسط ell
۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #138
من همه ی پست ها رو از اول تا اینجا خوندم هنوز سوالم برام باقی مونده Big Grin

بچه ها جون اول بگم من خودم هیچ تیکه ی کریستالی نخریدم. خیلی مدلم کریستالی نیست. واسه ظرف میوه و آجیل و شیرینی و ... از خانه آشپزخانه از همونایی که رو بیلبورداش تبلیغش هست اندازه های مختلف گرفتم. نمیدونم اونا اصلا چی محسوب میشن! از همون رنگیا که قرمزش تو تبلیغاشه معمولا... Tongue

ولی سوالم... واسه من کلی ظرف و ظروف بوهمیا آوردن که برام خیلی عجیبه چون نه تو سایتش عکسشون هست نه روش برجسته حک شده.

جعبه ش ولی همینجوریه که بچه ها گفتن. سورمه ای با برچسب آبی روشن. رو خود ظرفا هم یه برچسب قرمزه بوهمیا B+ و یه هلوگرام نقره ای هست با همین نوشته ها. روشم ننوشته چک. نوشته European Republic! تو سایتش ولی خوندم که تو چک ه.

خلاصه من بلاخره نفهمیدم اینا بوهمیای اصلا یا نه!! CoolExclamationExclamation
۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ عصر توسط تانيس.)
ارسال: #139
(۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ عصر)emel نوشته است:  الان قیمت های دقیقش رو نمیدونم...منم هنوز سرویس کریستالمو کامل نکردم، پیاله هاشو فنجوناشو هنوز نخریدم. اوم موقع من 1 دست بشقاب، آجیل خوری پایه دار، میوه خوری پایه دار، شکلات خوری، قندون، جا کاردیش و سرویس شیر و شکرش خریدم در مجموع شد 570...ولی همون موقع فروشنده گفت از هفته آینده شرکت بهمون گفته قیمتاتونو 60% افزایش بدید...الانم هر چی میرم که کاملش کنم میگن شرکت بهمون جنس نمیده....چی بگم والله!

سلام عزيزم. مباركت باشه. كريستال هاي منم دقيقاً از همين مدله. منم ٢ماه پيش خريدم پيش دستي بزرگ، فنجون ٤دست
پياله، پيش دستي كوچيك ٢دست
٢تا قندون، جاكاردي،٢جفت نمكدون، پارچ و دودست ليوان
ديس چاي، ميوه خوري، كشكول رولت خوري كاسه آجيل، گلدون شكلات خوري همه باهم شد٢،٥٠٠
البته اينارو واسه پذيرايي مهمون گرفتم براي دكوري توي بوفه نياز به راهنمايي شدييييييييد دارمHuh
راستش منم اولش مثل شما پشيمون شدم اما بعد ك فكر كردم ديدم أولاً تراشش خيلي ساده و شيكه و مثل خورشيديا توي همه مغازه ها پيدا نميشه، دوماً خيلي تكميله و
هرچي بخواي داره.... الانم خيييلي دوسشون دارم LubLub
اگر خواستي آدرس مغازشو بهت ميدم من از شوش گرفتم. فروشندش پسر منصفي بود انگار. همه چيزش رو هم داشت.
موفق باشيNew1
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #140
من از پاساژ جهان تو شوش خریدم.خیلی نازه.آلمانیه و لبش کنگره داره.
نزدیک 800 تومن شد 4 تیکه هست.
خدایی فقط خورشیدی نگیرید که خیلی همه جاییه

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند سالگرد شروع زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.

خواستند از عشق،آغوش و بوسه را حذف كنند،
عشق از آغوش و بوسه حذف شد.
 سپاس شده توسط parasto parvaz
ارسال پاسخ