کادوی عید نوروز

۹-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #1
کادوی عید نوروز
[سلام خانوما چند روز به عید باقی نمونده و من موندم برای عیدی نامزدم چی بخرم تازه از اون بدتر واسه مادر شوهر و پدر شوهرم و مادر پدرخودم چی بخریم .
شماها چی می خرید منم راهنمایی کنید.[/font][/size]
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۹-اسفند-۱۳۸۹, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #2

RE: کادوی ولنتاین
من پارسال عید نیم سکه دادم،اما برا مامان باباها چیزی نگرفتیم
میتونی عطر یا کمربند برای مامان باباها بگیری،برای شوهرت باید ببینی چی نیاز داره وخوشحالش میکنه
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۸۹, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #3
عید که مامان باباها عیدی میدن ، ما که به اونا عیدی نمیدیم.
به نظر من که سبد گل بگیرید. دوتا یکی هم میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۰-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #4
اینجا کادوی ولنتاینه نه کادوی عییییییددد از شما بعیده آقایnalix

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #5
من جو گیر شدم. حالا موضوع رو جدا میکنم. خوب شماها که مدریتور هستید هم میتونید موضوعات رو جدا کنید. انسان جایز الخطاست! Big Grin
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #6
RE: کادوی عید نوروز
آخه به نظر شما زشت نیست تازه عروس چیزی نگیره ؟
ما رسم داریم آخه
بعدشم جاری های دیگم میگیرن من نگیرم خیلی بده
حالا خدا رو شکر که خواهر شوهر ندارم .!
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #7

به نظر من که اتفاقا چون تازه عروسی کسی ازت توقع نداره وهمه باید برای تو عیدی بگیرن آخه تو تازه وارد خونه اونها شدی.

میتونی برای مادر شوهرت لباس بگیری من خودم همیشه برای مادر شوهرم لباس میگیرم برای پدر شوهرتم همینطور،اما بازم باید نگاه کنی که از چی خوششون میاد.
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #8
امان از دست این جاریا !
پس اگه اینجوریه که بگیرید بهتره. مثلا برای مادر خودتون یا مادر شوهرتون ظرفهای ویترینی بگیرید. کریستال بد نیست که میتونید به بخش کریستال سایت خودمون مراجعه کنید توضیح داده. اگه اهل صنایع دستی هم باشن دو پیشنهاد دارم: یکی میناکاری روی مس ، یکی هم مینا روی سفال. مینای مس بیشتر گیر میاد و قیمتش هم مناسب تره. با حدود 20 تا 50 تومن میتونید یه ظرف یا گلدون مینای خوشگل واسه ویترین مامانا بگیرید. ما یه بار واسه روز مادر دو تا آویز کوچیک خریدیم دونه ای 50 تومن. اما الان با این قیمت طلا دورش رو خط بکشید.
راستی نگفتین چقد هزینه گذاشتین کنار؟
برای باباها هم یا پیرهن بگیرید که میشه بین 20 تا 30 تومن. یا کمربند که مثلا چرم مشهد بین 16 تا 19 هست. برای بابای من یه بار ابزار گرفتیم از حسن آباد چون دوست داره.

[تصویر: 15014163707679183989.jpg]
میناکاری روی سفال

[تصویر: 06117758154015398991.jpg]
میناکاری روی مس
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #9

ما سال اول برای هردو مامانا یه قواره پارچه کت و دامنی گرفتیم برای باباها هم پیراهن سالهای بعد هم فقط برای مامانا می گیریم لباسو کیف و ظرف و از این چیزا
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۸۹, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #10
من که نامزد هستم هم کادو بگیرم؟ تازه تولد مامانش بوده یه نقاشی خودم کشیدم دادم ؟

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد