کادوی تولد

۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #1571
RE: کادوی تولد
میشه چندتا سایت فروش خوب معرفی کنید که هدیشو ازونجا بخرم مستقیم بره در خونش؟

تموم عمرم دنبالت بودم
به موقع رسیدی همه وجودم
از دست نمیدم دستات رو اینبار
روزای خوب من شروع شده انگار
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #1572
(۹-آذر-۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ صبح)همیشه بهار1394 نوشته است:  میشه چندتا سایت فروش خوب معرفی کنید که هدیشو ازونجا بخرم مستقیم بره در خونش؟

دی جی کالا عزیزم. کادو هم می کنه براتWink

خدایا شکر برای همه چی...
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: پیوگان

تالار و باغ: مجتمع پذیرایی ماهان-گرمدره

نقل قول
 سپاس شده توسط همیشه بهار1394 ، roshanaa
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #1573
کادوی تولد برای دختر خانم بیست و شش ساله تا سیصد، چهارصد نهایت چی خوبه؟

عمق نگرانی ما میزان فاصله ما تا خداست
❤❤
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #1574
(۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ عصر)pleiades as نوشته است:  کادوی تولد برای دختر خانم بیست و شش ساله تا سیصد، چهارصد نهایت چی خوبه؟

بنظرم طلا از همه چیز بهتره میتونی تا این قیمت یه پلاک طلا خوشگل بگیری یا از این پلاک و زنجیرا هسن که پلاک به خود زنجیر وصله ظریفم هسن جدیدا خودم قیمت گرفتم همون چهارصد و اینا بود.
یعنی این شکلی:
[تصویر: 14495850561.jpg]
[تصویر: 14495850562.jpg]
[تصویر: 14495850563.jpg]

*سال خوب و خوشی داشته باشید*
وزن اولم : 67 (شهریور94)
وزن فعلیم : 53
وزن هدف : 53 من به وزن هدفم رسیدم(95/1/18)
نقل قول
 سپاس شده توسط pleiades as ، ♥باران♥
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #1575
سلام دوستان
میشه منم راهنمایی کنید واسه تولد همسرم چی کادو بگیرم تا نهایت 300 تومان میتونم هزینه کنم .

به لطف خدا من روز به روز به خوشبختی در کنار همسر مهربونم نزدیک تر میشم.
به همین زودی من میشم یه عروس خوشگل و ناز. الهی به امید تو....
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ عصر توسط ناناز عروس.)
ارسال: #1576
بچه ها من تولدم 8 دی ماهه. چون به شب چله نزدیکه. به نظرتون کادوی کدوم شبو بهتر بگیرم؟ یلدا یا تولد ؟ Big Grin
(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ عصر)مروارید1 نوشته است:  سلام دوستان
میشه منم راهنمایی کنید واسه تولد همسرم چی کادو بگیرم تا نهایت 300 تومان میتونم هزینه کنم .

اگه تخته نرد دوس داره بگیر خیلی هدیه خوبیه به نظرم New1

عروسی: تابستون 95 ایشالا
جهیزیه:95%- فقط فرش مونده و پرده
خونه:100%
آتلیه:؟؟
آرایشگاه:؟؟
خرید:0%
تالار:؟؟
لباس عروس:؟؟
کاهش وزن تا عروسی:15 کیلو کم میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط baharnazi
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ عصر توسط ماهی قرمز.)
ارسال: #1577
سلام بچه هاجون . به کمکتون احتیاج دارم ششششدییییییییدConfused ، راستش هفته دیگه تولد آبجیمه . منم خانواده خودمو آبجیمو شام دعوت کردم . راستش تولد دامادمون هم بهمنه حالا چه روزیه نمیدونم ولی میدونم خیلی دوس داره براش کادو بخریمBig Grin . چون اکثرا خودشون دوتایی تولد میگیرن ما کم پیش اومده براش چیزی خریده باشیم . حالا من میخوام برای دامادمون هم یه چیز کوچیک بخرم . ولی نمیدونم چی . بودجمم زیاد نیست چون بالاخره هم شامم خرج داره هم میخوام کیک بخرم هم برای آبجیم کادو بگیرمUndecided . حالا موندم برای دامادمون چی بگیرم . توروخدا کمکم کنید. نمیدونم چقدر میتونم براش هزینه کنم ولی هررررررچی کمتر بهتر خخخخخخ.Big Grin خیلی بهم پیشنهاد بدین . یکی دوتا نباشه تا من بتونم انتخاب کنم TongueBig GrinCoolSleepyBig Grin

Big Grin
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #1578
میتونی عطر . ادکلن . پیراهن .کمربند .خود نویس. جا سوئیچی .شلوار .کیف پول بخری

اشـنایـی 90
ازدواج؟؟؟Heart
تو سال 95 با کمک خدا ازدواجمو با عشقم جذب میکنم.
تو سال 95 با کمک خدا کارمو جذب میکنم.
واسمون دعا کنید..
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #1579
از این ست های کیف و کمربند و جا سوییچی بگیر مخصوص هدیه است از 50 داره به بالا شاید کمترم داشته باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز
۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #1580
سلام دوستان
امروز تولد خواهر شوهرمه. شام قراره بریم خونه مادرشوهرم من هم تا 2 ساعت دیگه میخوام برم بیرون کادو بخرم وا ز اون طرف هم بریم خونشون . میشه اگه پیاممو دیدید زود راهنماییم کنید : خواهرشوهرم مطلقه است و 40 سالشه اما خیلی خوش پوش و جوونتره و دوست داشتنیهLub. من میخواستم زیر 20 تومن هزینه کنم چون در همین حد کادو میدیم به هم بین اینا کدوم بهتره : ساپورت / لاک و لاک پاکن و فرنچ / تل و گل سر / شال / ماگ / جا کلیدی اویز موبایل / (لوازم ارایش خودش تازه خریده) یا اگه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه . ممنون میشم سریع راهنماییم کنید

هوا خوبه....
تو هم خوبی...
منم بهتر شدم انگار..........
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد