شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
کادوی تولد
۱۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #1381
RE: کادوی تولد
سلام دوستان اگه گیفت نوزادی و تولد یا هر عروسک با خمیر چینی خواستین من در خدمتم از کارهام دیدن کنید http://mamisite.com/pic/ucp.php?go=fileuser&id=65340
اینم شمارمه اگه مدلهای دیگه خواستین بفرمائید. 09393097571 تو اینستاگرام هم کارام هست به نام kereshmeh.tarh حدود 250 تا عکس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ صبح توسط busy.)
ارسال: #1382
بچه ها هفته دیگه تولد همسرمه. خانواده هامونو دعوت کردم... خودش پیشنهاد داده شلوار براش بخرم!
من می خوام به غیر از شلوار یه چیز سوپرایزی هم بهش بدم... پیشنهادتون چیه؟
گرون نباشه هااا!

منتظر رنگین کمانم...
Angel
۱۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #1383
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ عصر)samantanaz نوشته است:  
(۳۱-شهريور-۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ صبح)samantanaz نوشته است:  دوستای خوشگلم من 25 مهر تولد عششششششششششششششششششششقمه (البته ما هنوز دوستیم) اما من میخوام فوق العاده سورپرایزش کنم چون عاشق هیجانه البته خودم یه ایده هایی دارم که باهاتون مطرح میکنم و کلی خوشحال میشم که نظر بدین و راهنماییم کنید
1- میخوام تولش و تو یه کافه رستوران که همیشه میریم جشن بگیرم و کیک و اینا بخرم و ببرم از یه طرفم چون عاشق چیزاییه که خودم درست میکنم دوست دارم یه دسر خوشمزم درست کنم خودم ببرم اما نمدونم چی (دوست جونا لطفا هر دسر خوشگل و خوشمزه ای که خودتون امتحان کردید و بهم بگید)
2-میخوام واسش یه نامه بنویسم اما میخوام یه متن خاص باشه اما نمیدونم چی بنویسم
3-به نظرتون از ایده نوشتن جملات عاشقانه و گذاشتن تو بادکنک استفاده کنم؟ خودم خیلی دوست دارم اما خو کجا بترکونتش ؟ وقتی تو ماشینیم؟ تو کافه ؟ یا ببره خونه؟
4-خوب حالا میریم سر کادو اصلی که اصلا نمیدونم چی بخرم چون عشقم از هرچی که فکر کنید بهترینشو داره مثل گوشی و لب تاب و تب و ........ البته خودم دوست دارم یکی از هدیه هاش یه لباس باشه حالا یا پیرن مردونه یا تی شرت یا کت تک واسه زمستون اما دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
بچه ها یه دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید دوستتون داااااااااااااااااارمNew1

بچه ها به منم کمک کنید دیگه Crying

سلام عزیزم چه جالب25مهرتولدعشق منم هستAngelمن چون همه چی تاحالابراش خریده بودم ودقیقاخودشم زیادخریدمیکنه.امسال براش کاپشن شلوارخریدم ازآدیداس که خیلیم قشنگه...توهم میتونی ازاین ایده استفاده کنی

برامون دعاکنیدکه خیلی زودبهم برسیم باخوشی وآرامش میخوام این چیزاروتاچندسال دیگه جذب کنم شایدم زودتر:من وعشقم بهم میرسیم +من مدرک کارشناسی ارشدمومیگیرم+اکلینیک مجهزمشاوره میزنم+همسرآیندم مغازه عینک فروشی شیک میخره+ما خوشبخت میشیم وخداکمکم میکنه که بتونم بعضی چیزاروتورفتارهمسرآیندم تغییربدم
۱۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ صبح
ارسال: #1384
سلام
لطفاکمک کنیدمن درزمینه ی خریدشلوار جین مردونه بی تجربم
نمیدونم چ مدلی یا کلاچجوری وتوی چ رنج قیمتی باشه.
چون کادوهستش نمیشه بپوشه ببینه کدوم تو تنش قشنگهConfused

ما سلامتی خودمونو خانوادمونو دوستامونو ازخدامون میخوایم نه از عرق سگی!آره داداشCool
ارسال پاسخ