کادوی تولد

۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ صبح توسط sese.)
ارسال: #1
کادوی تولد
سلام
میخوام کادوی تولد برا شوهرم یه گوشی موبایل بگیرم. میشه راهنمایی کنید که چه گوشی بگیرم
قیمت از 200-300 هزار تومن باشه و جدید باشه و مردونه باشه، کارآییش هم خوب باشه.

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط Mehr70 ، سراب ، nasibe_603
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #2

RE: کادوی تولد
vivaz ، sonyErricson یا Experia
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #3
ترجیح میدم نوکیا باشه اما مدل می خوام

Lub
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #4

من اصلا نوکیا نمیشناسم!
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ عصر توسط farnaz.)
ارسال: #5
بهترین وبادوام ترین گوشی نوکیاست اگه اریکسون بگیری زودخراب میشه من اریکسون160تومنی گرفتم یه هفته ای سوخت!آنتن دهیشم بده.فقط نوکیا فقط هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا با200 300 هم مدلای خوبی میشه گرفت نوکیاواسه یه عمره!من خودم سری ان رومیگیرم قبلاان 72 داشتم الان ان 95.عکسای گوشی نوکیاباقیمتی که میخواین روپیدامیکنم میذارم اینجا
نوکیا5250[تصویر: 12097.jpg]نوکیاایکس6[تصویر: 12051.jpg]گوشی5233[تصویر: 11786.jpg]نوکیاسی 5[تصویر: 11768.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط ziza ، nasibe_603
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #6

من همه گوشیام سونی اریکسون بوده!!!! اصلا هم خراب نشده!! فقط مدل جدید که اومده منم عوض کردم..
بهرحال..
سایت gsm.ir جای خوبی برای سرچ انواع مدلهای گوشیه...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب65 ، mkamani
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #7
درمقایسه بانوکیا اریکسون زیادی پایینه نوکیابادوام ترینه
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #8

منم یه w950 سونی اریکسون دارم 3 4 سال پیش گرفتم مثل روز اولش داره کار می کنه.
نمی شه چون یه گوشی سوخته پس بگیم همه گوشی های این مارک بد هستن Tounge
گوشی htc هم خوبه من یکی دارم راضی می باشم احساس می کنم از نوکیا با دوام تره. البته نوکیا هم خوبه هم کار باهاش راحت تره. htc ویندوز موبایله یکم زمان می بره بهش عادت کنی Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب65
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #9
نوکیا که انصافا هرچی بکوبیش زمین خراب نمیشه. از تو ماشین با سرعت 100 تا پرتابش کنی تو دره ، بازم کار میکنه !! اما سیستم عامل سیمبین نوکیا خیلی کند و مزخرفه. این حرف من نیست. علما میگن.
سونی اریکسون به نسبت امکاناتش قیمتش مناسبتره. کار باهاش راحتتره.
htc امکاناتش خوبه و خیلی مدرنه. اما از عمرش خبر ندارم. فعلا خیلی رو بورسه.
من خودم نوکیا رو ترجیح میدم.
کلا کادوی سختی انتخاب کردین. اون هم با این بازار افتضاح ایران که قورباغه رو رنگ میکنن جای قناری میفروشن. آدم یه سر به علاءالدین بزنه ، از این همه دروغ مخش سوت میکشه!

با این همه من خودم از گوشی انتظار عمر بالا و آنتن دهی قوی دارم. بقیه چیزها رو با یه وسیله جانبی مثل آی پاد انجام میدم. برای این مساله هم یه دلیل تجربی دارم. من با گوشیم آهنگ گوش میدادم. غیر از اینکه عمر باطریش کم شد ، چون گوشی عصای دست آدمه ، جرات نمیکردم تا ته باطریش رو مصرف کنم. یعنی همیشه با ترس و لرز یه مقدار باطری برای تماس تلفنی نگه میداشتم. باز هم باید هرروز شارژ میکردم. اما الان که آی پاد گرفتم ، گوشیم رو سه روز یک بار شارژ میکنم ، خیالم هم راحته. با آیپاده انقدر بازی می کنم تا باطریش تموم شه!
نقل قول
 سپاس شده توسط saraa
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #10
آقامون اپل دارن راضین شدیدداداش آقامون اچ تی سی دارن میخوادبفروشه جوادشده!!کارباهاشم سخته من ازظاهرش خوشم میومدآقامون نذاشت بخرمBig Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد