شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
کادوهای جالب و سورپرایز کننده
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #81
RE: کادوهای جالب و سورپرایز کننده
(۹-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ عصر)ITGirl نوشته است:  فرناز جان من اگه جات بودم
یه شام رویاییی با تزیین شمع واهنگ رومانتیک ویه ارایش خوشکللللل و سه نقطه!!!!با یه هدیه خوب شال هدیه خوبیه

اخه قبلا 2 بار اينکارو کردم وقتي عقد بوديم،وقتايي که ميومد و تنها بودم مامان بابام مسافرت بودن شام رومانتيک ميپختم واسش
اما کيک خيلي دوست داره وقتي واسش ميپزم.کلي ذوق ميکنه.
هرسال واسه سالگرد اشناييمون هديش رو همراه با يه شعر که خودم واسش ميگفتم ميدادم.بنظرتون امسال واسه سالگرد عقدمون واسش شعر بگم يا همون سالگرد اشنايي؟
ايده دوستمونم خوشم اومد که بادکنک بچسبونم به سقف و روباني که بهش اويزونه عکسامون رو بچسبونم خاطرات يادش بياد.
هتل هم خيلي بهش فکر کردم اما ميدونم مردا مثل ما زنا نيستن.
حتي واسه هديه ازدواجمون يه ستاره بنامش ثبت کردم اما باز اونقدر که فکر ميکردم ذوق از خودش نشون بده نداد،خودم ذوقزده تر بودم. معمولا اينکارارو ما دوست داريم.مردا بيشتر دوست دارن هديشون بکارشون بياد،و صد البته مسايل جنسي رو هم دوست دارن.
يه سال هم عکساي روزايي که دوست بوديم رو چاپ کردم تو البوم خيلي دوست داشت.
دوست دارم اون ايده رو اجرا کنم که پلاستيک بچسبونم توشم بادکنک درو که باز کنه بادکنکا بريزه روش،اما يکم سخته فکر کنم.
جشن هم ميتونم بگيرم.يا مثلا غذا درست کنم دوستامون رو دعوت کنم بريم بيرون يا بيان خونه.
ميتونم وقتي ميره دوستش رو ببينه غذا و کيک با اژانس بفرستم اونجا يکم جلو اونا قيافه بگيره چون ميدونم خوشش مياد،اما شايد نره ببينتشون.
Sad
توش موندم....

دعا کنيد شوهرم دکترا قبول بشه
خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط fan2gh
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ صبح
ارسال: #82
بگو چيزي رو بگيره که نياز داري،چون چيزايي که خوشحالت ميکنه اصولا وقتي بدوني قراره گيرت بياد ديگه خوشحالت نميکنه.

بچه ها عليرضا گفت استادشون اين 4شنبه و 5شنبه نمياد،ولي گفته 5شنبه اينده حتما برن سر کلاس،يعني عليرضا اين هفته مياد بجاي هفته اينده که سالگرد عقدمون بود.
واسه همين ميخوام هديش رو اينسري بهش بدم.
ديگه وقت بافتني ندارم.واسش چندتا اسپري ميگيرم چون مصرف اسپري بدنش بالاس،وقت نميکنم برم بازار ادکلن بخرم واسش،ادکلن هم زياد مصرف ميکنه اصولا.
ديگه واسه شبي که مياد دسر تيراميسو و کيک بلژيکي که خيلي دوست داره درست ميکنم. واسه غذا هم غذاي اصلي رو هات داگ توييست درست ميکنم. اما سعي ميکنم فينگر فود هاي قلبي هم درست کنم. روي تيراميسو هم با قهوه قلب در بيارم. قالب کيک بلژيکي هم قلب باشه. فينگر فود هم پيتزاي سيب زميني و کالباس و نون تست و پيتزا لقمه اي باشه.
تو اتاق هم بادکنک ميزنم و بهش عکسامون رو اويزون ميکنم.
خودمم خوشکل ميکنم واسش يه بسته ساندو و پفک و کلوچه کوکي نوشين هم گرفتم که خيلي دوست داره.
ميخوام وقتي رفتم دنبالش يه دونه کلوچه و يه ساندو و يه اسپري رو تزيين کنم بزارم تو داشبورد بعد بگم داشبورد رو باز کن بعد بگم اين کادوي سالگردمونه که يکم تو ذوقش بخوره....بگم وقت نکردم غذا بپزم همين کلوچه رو بخور اگه گرسنه اي....!!!!
چطوره؟
دنبال بليط کنسرت هم هستم اگه تو اين 3 روزي که هست کنسرت برگزار بشه ببرمش...
فقط دعا کنيد وقت کنم بپزمشون،چون 3شنبه شب مياد و من 3 شنبه از صبح ساعت 6 تا 7 عصر دانشگام. بايد موادشون رو از دوشنبه اماده کنم بزارم کنار.
تيراميسو از دوشنبه درست کنم خراب نميشه؟

دعا کنيد شوهرم دکترا قبول بشه
خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
 سپاس شده توسط asheq ، یلدا 60 ، fan2gh ، fatima.s ، pooh13
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #83

عزیم تو پاکتها دیگه مثلا میتونی یه تکه از موهات بذاری بعد با یه روبان قشنگ گره اش بزنی وبعد روش عطر مورد علاقه همسرت که تو استفاده میکنی بزنی وبذاری براش یادگاری باشه شوهرم زمان نامزدی که از هم دور بودیم این یادگاری از من خواست منم بهش دادم..هر وقت دلش تنگ میشد موهام بو میکرد
وتو یه کارت دیگه بگرد تو گوشیت قشنگترین وعاشقانه تذین پیامکی که از زبون خودش برات نوشته براش بنویس بگو یادته اینو برام فرستادی وای همش یاد اون موقع میفتم خیلی خوحالم کردی خیلی عاشقترم کردی اون لحظه تو اسمانها بودم وجملات مشابه این که خودت دوست داری
تو یه پاکت دیگه یه صفحه کاغذ درست کن با چند تا رژ خوشرنگت براش بوسه بذار
تو یه پاکت دیگه یه عکس سه در 4اش همین مدلهای قشنگ قاب کن با این کاردستی ها زیبا درست کن بذار میتونی عکس دوتایتون بداری وقابش شکل قبل یا همچین چیزی باشه
اگه بتونی از بازار ه گردنبند که که پلاکش چای اینو داره که توش عکس دوتایتون بذاری که هم عالیه
اینا فعلا یادم بود

از همه دوستان بخاطر تبریک بخاطر انتقالیم ممنونم انشا همیشه شاد باشن
 سپاس شده توسط eli_khanoom ، farnaz72 ، fan2gh ، fatima.s ، anahid91 ، + Negar ، عروس ناناز
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #84
خیلی جالب شده عزیزم

یکی هم پوچ بذار Big Grin مثل مسابقه واسش بشه Big Grin
 سپاس شده توسط eli_khanoom ، nillgoon
۲۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #85
سلام بچه ها جونم.همسری نازم میخواد فارغ التحصیل بشه.فقط دفاعش مونده.کادو میخواستم براش بگیرم.چه کار کنم؟به نظرتون چی بهتره؟New1 سورپرایزی میشه کاری کرد؟

سپاس شده توسط fan2gh
۲۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ عصر توسط negarrii.)
ارسال: #86
من واسه سالگرد آشناییمون عکسامونو با فتوشاپ درست کردم و کاریکاتور کردم و دادم واسم پازل زدن .. میخوام بهم ریخته کنم و خودش درست کنه .. فکر کنم خیلی خوشش بیاد و بخنده

]
 سپاس شده توسط fan2gh ، خوشگل خانم ، nillgoon ، bily ، ریحون ، وفا ، fatima.s ، tak ، فروغ بنی
۲۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #87
منم برای تولد همسرم عکس بچگیاشو پازل کردم خیلی باحال بود
برای تولد امسالشم باعکسایی دو نفرمونو و آهنگی که هر دوتامون خاطره داریم یه کلیپ درست کردم خیلی قشنگ شد ولی کلی وقت گرفت
انشاا...که خوشش بیاد

ما با نگاه تو خوشبختیم
پس ما رو هم نگاه کن
صلوات
 سپاس شده توسط fan2gh ، bily ، وفا ، fatima.s
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #88

"تا اینجا پاکسازی شده"

instagram:diy_badbadak

کیف پول-موبایل چرم درست میکنم.کارام تو تایپیک فروش کارهای هنری و دستی1 ص30*34*17*24*33*35 و دستی 2 ص 13

مرتضی جان بدرود
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #89
من دوستاشو دوستای مشترکمونو تو یه سفره خونه دعوت کردم بعد دوتایی رفتیم یهو همه جییییییییغغغغغ ... خیلی سورپرایز شد Smile البته میدونم ایدم تکراری بود ولی خوب شوکه شد .واسه کادوشم ازین کپسولای هدیه خریده بودم از یه ماه پیشش حدود 100 تا خریدم و تو هرکدومش یه جمله رمانتیک نوشتم .هنوزم که هنوزه داره میخونه خخخخخخخخخخ ...
اون تولدم منو برد به جایی که آشنا شدیم و خاطراتمون زنده شد.خیلی عالی بود ... بعدم عکسای دوران دوستیمونو برام میکس کرده بود با آهنگ مورد علاقمون.خیلیاشونو من ندیده بودم... بهترین هدیه بود

من عاشق همسرمم فقط همین...
 سپاس شده توسط وفا ، ay naz ، farnaz72 ، نیازز ، مهتاب65 ، بانوی سعید ، fatima.s ، mahshid_mari ، pooh13 ، ماهی قرمز ، فروغ بنی
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #90
منم يه كيف پول چرم مشهد گرفتم با ٢٠٠ تومان تراول داخلش و يه عكس ٢ نفرمون!يعني يه كيف پر پول!

خدایا به خاطر همه داده ها و نداده هایت سپاسگذارم
 سپاس شده توسط taze ar00s ، asheq ، mamoosh ، مهتاب65 ، بانوی سعید ، fatima.s ، .pARIYA ، sabaabdoli
ارسال پاسخ