شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ژله تزریقی گلدار
۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #101
RE: ژله گلدار
شاپری جون خیلی کم از سطحش آب میشه، در حدی نیست که طرحت و خراب کنه، یعنی
ژله من که در حد یه قاشق غذاخوری آب شد ریخت دورش، زیاد نبود، اصلا هم شکلش و خراب نکرد، عکسش و گذاشتم.

یک استکان چای گرم مهمان منی کنار پنجره مه‌گرفته و هوای بارانی....
چای رفاقت من همیشه تازه‌دم است...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط shaparak103
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ عصر توسط gity.)
ارسال: #102
بچه ها من 2 بار درست کردم اما هر دفعه خراب شد !!!!!!!!!!!!!
دفعه ی اول خودم ایرادشو فهمیدم ولی دفعه ی دوم همه چیز خوب و درست بود فقط یه کم از رنگام ریخنه بود روی ژله ی آلوورام بهد که ژله دومی رو ریختم روش کل گلا محو شد بعنی وقتی ژله رو برگردوندم هیچ گلی توش دیده نمیشد Sad
خییییییییییلی غصه دارم به نظرتون چی کار کنم درست شه؟

من از آن روز که در بند تو ام آزادم....
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #103

رنگها رو با چی مخلوط میکنی گیتی جان؟ ژله دومت با بستنی بود دیگه درسته؟این سوالها رو جواب بده تا راهنماییت کنم

خدایا شکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرت ♥♥♥
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #104
منم امروز خواستم ببینم چطوری میشه درست کردم

خیلییییییییییی آسونه Tounge

[تصویر: 13836643511.jpg]

قاچ شدش Angel

[تصویر: 13836643512.jpg]
 سپاس شده توسط nahiid ، اسپارو . ، safoura ، خوشگل خانم ، ghazale paiizi ، دختر ایرونی ، کیتی ، banoye irani ، Javid ، nasibe_603 ، نرمين ، نیازز ، ❤...M...❤ ، mahta.a ، masoumeh.p
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #105
دوستان منم قبل اینکه درست کنم کلی سوال داشتم .. باور کنید اگه یه بار امتحان کنید اونقدر سادس که همه سوالاتون رفع میشه
ظرفی رو که میخوایید توش ژله رو درست نید 5 دقیقه بذارید تو فریزر .. بعد در حد یه قطره روغن چربش کنید تا راحت برگرده .
واسه ژله پایه حتما حتما ژله رو با آب گرم که حل کردید بذارید رو بخار آب تا با روش بن ماری کاملا تو هم حل شن و بهمش بزنید.. اگه ژلتون خوب حل نشه و ته نشین داشته باشه سخت برمیگرده و میشکنه ..واسه اطمینان یه دقیقه هم تو مایکروفر بذارید...

مهمترینش همین ژله پایس به نظر من .. وقتی کار تزریق رو از یه سوراخ شروع کردید همشو با همون یه سوراخ انجام بدید .. اون سوراخ و میتونید بزرگتر کنید ..
سوزن رو تا ته وارد نگنید که سر ژله رو سوراخ کنه ..

تو هر باز تزریق در حد 2 قطره کافیه .. خودش خود به خود شکل گل میگیره و کم کم قلقش دستتون میاد .. واقعا ازین کار لذت میبرید ..

حتما انجام بدید اصلا نترسید .فوقش خراب میشه دیگه ...این ویدیو رو هم اگه تونستید دانلود یا تماشا کنید خیلی خوبه

کلیپ تهییه ژله گلدار
 سپاس شده توسط safoura ، simi ، bahar khanom ، destiny ، shabnamjon
۱۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ صبح توسط safoura.)
ارسال: #106

(۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ عصر)gity نوشته است:  ‍‍ژله دومي رو با شير مخلوط كردم!
رنگامم ازين رنگ ژله اي ها بود كه با خامه و آب مخلوط كردم
دوتا علت میتونه داشته باشه یا ژله دومت رو گرم ریختی ک باعث شده خامه از ژله بزنه بیرون
یا میتونه ب علت این باشه ک خامه ات رو با آب رقیق کردی چون رنگ های ژله ای خودشون برای رقیق شدن خامه کفایت میکنند و زیادی رقیق بودن خامه گلها رو بیرنگ میکنه

(۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ عصر)simi نوشته است:  بچه ها فقط باید با سرنگ خامه رو تزریق کنیم یا اینکه بعدش باید کاری کنیم که گلبرگ ها شکل بگیرن؟
برای شکل دادن برگها بهتره از چاقو استفده کنی و فبلش با آب ولرم چاقو رو خیس کنی و وقتی چاقو رو تو ژله بردی از کنارش با سرنگ خامه رو تو شکاف ایجاد شده تزریق کنی و همزمان هم چاقو رو بیرون بکشی

سپاس شده توسط gity ، simi ، nasibe_603
۱۶-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #107
(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ صبح)دلوین نوشته است:  سلام دوستان.من که خیلی بی هنرم چند روز درست کردم کار راحتی بود.اما نمیدونم چرا وقتی سرنگ رو بیرون میکشیدم خامه رنگی از ژله میومد بیرون و ژله بی رنگم رو کثیف میکرد.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

اون طبیعیه که یه ذره خامه بیا بیرون .. یه دستمال مرطوب بردار و ژله ات رو هربار که خامه زد بیرون تمیز کن
 سپاس شده توسط safoura ، arezoo.migo
۱۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #108
صفورا جان من تو یه کلیپ دیدم که فقط سرنگ رو وارد میکرد خب اگه چاقو همزمان با سرنگ وارد شه ژله ترک نمی خوره ؟ باز نمی شه؟ اگه از چاقو استفاده نکنیم گلبرگ ها قشنگ نمی شن؟

91.7.29 ، پیفون ، مریم متقیان ، سیماهنگ ، هتل اوین ، اون همه حال خوب Heart
کاش همه چیز تو همون شرایط دوباره واسم تکرار میشد ، چقدر زود گذشت ، ولی واقعا خدایا شکرت خیلی کمکم کردی ، مثل همیشه بازهم همه چیزو به خودت میسپرم.
الهی به امید تو.
۱۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #109

چرا سیما جون ژله رو پاره میکنه اما نه در اون حدی ک تصور میکنی ی شکاف اندازه خود چاقو باز میشه ک اصلا با ث ترک خوردن ژله نمیشه
اگه بخوای فقط با خود سرنگ گلبرگ و برگ بزنی میشه اما باید حسابی ماهر بشی ک شکلش دقیق در بیاد اگه نه میتونی با سرنگ همشو بزنی سبز رنگها بشن برگاش و بقیه رنگها هم گلبرگ هاش،در هر صورت خوشگل میشه نگران نباش ماهرتر ک شدی دقیق تر شکلها رو درست میکنی اما با چاقو راحته اصلا هم ترس نداره

سپاس شده توسط simi
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #110

(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ عصر)simi نوشته است:  مرسی صفورا جان. پس به اون شکل که فکر میکردم نیست. فقط چاقو باید ظریف باشه؟
بهتره ظریف باشه ک کار کردن باهاش راحتتر باشه و خیلی هم شکافی ک ایجاد میکنه بزرگ نباشه،البته یادت باشه قبل استفاده حتما خیسش کنی تا راحتتر ژله رو ببره و ژله ب چاقو نچسبه Wink

سپاس شده توسط simi
ارسال پاسخ