شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
چی رو از کجا بخریم؟
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح توسط noodle.)
ارسال: #351
RE: چی رو از کجا بخریم؟
بچه ها این مدل عینک و جایی دیدید؟
[تصویر: 13577154901.jpg]

کاش دستهایم آنقدر بزرگ بود که میتوانستم چرخ فلک دنیا را به کام تو بچرخانم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ عصر توسط Titi joon.)
ارسال: #352
(۱۶-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ عصر)jennnifer نوشته است:  بچه ها می خوام بهترین جاهای کیش رو برای خرید بیابم Big Grin از خرید وسایل برقی تا خرده ریز و لباس ......
کسی میدونه ؟؟؟
اگه اینجا جاش نیست کجا بگم پسسسسسسسسسس؟؟؟؟

عزیزم اولش بگم که جنسای کیش زیاد آنچنانی نیست ولی خوب بعضی چیزا رو میشه با قیمت مناسب تر پیدا کرد... کلا واسه وسایل خانگی و دکوراسیونی مرکز تجاری، پردیس 1 و 2 ، بازار پدیده شاندیز و یه پاساژ ه دیگه که فک کنم ونوس بود مطمئن نیستم ولی روبروی بولینگ مریم هستش.. زیتون هم بیشتر خرت و پرت داره بعضی وقتا اییییی یه چیزایی توش پیدا میشه...اینا خوبن.. اگه مارکایی مثله عرشیا اینا می خوای تو بازار عربها از همه جا ارزونتره...واسه لباس هم بگم که لباسهای زنونشون اصصصصصللا جالب نیست تنها جایی که کلا پوشاکش یکم بهتر بود پاساژ مروارید بود و مرجان و پردیس ها ولی کلا لباس های مردونشون خوبه و ارزونتر از تهران!...آها مریم و هایپر رو نرو اصلا که واقعا هیچی ندارن!!Huh .. آخرین باری هم که من رفته بودم مرجان و کیش مال و مکامال رو داشتن می ساختن نمی دونم تموم شده یا نه!!!Dodgy...یه جای دیگه هم هستEmbarrased بازار چین! یه چیزیش که قشنگ بود و خواستم از این شلف های آشپزخانه بود که طرح های قشنگی داشت و با تنوع بالا!!
(۲-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ صبح)leyli نوشته است:  بچه ها از چه مارکی و از کجا میشه س.و.ت.ی.ن مناسب سایزهای بزرگ (مثلاً 90) گرفت که خوش فرم باشه؟ منظورم از خوش فرم اینه که قالبش مناسب افراد چاق باشه؟ البته قیمتش چاق نباشه بهتره Big Grin

لیلی جان واسه سووووووتیییBig Grin من یکی از دوستام همیشه norddiva میگیره.. فک کنم ترک باشه ولی اسفنجیه ها!!.. تو تیراژه دیدم ولی من و دوستم از یه مغازه تو میدون فاطمی می خریم خیلی قیمتاش خوبه مدلای قشنگی هم میاره.. میدون فاطمی مجتمع تجاری پرنیان طبقه زیرهمکف...تو گیشا تو کانال هم می تونی پیدا کنی.. پارسال 20 تومن اینا بود امسال رو نمی دونمSmiling
 سپاس شده توسط leyli ، nasim.h ، nillgoon
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #353
دخترا سرویس پارچه ای آشپزخونه خوشگل از کجا میشه پیدا کرد
تاچ خیلی گرونه رزین تاژ هم از یه مدلش خوشم امد فقط که اونم از شانسم دیگه تولید نمیشه

خدا بزرگهAngel
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #354
از کجا میتونم ست کیف و کمربند شیک و با کیفیت پیدا کنم؟!!

بگذار یکی نباشیم همسفر
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #355
بچه ها شنیدم معدن کاموا تو حسن آباد درسته ؟
قیمتاش نسبت ب جاهای دیگه مناسب تره ؟
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #356
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)0180 نوشته است:  دخترا سرویس پارچه ای آشپزخونه خوشگل از کجا میشه پیدا کرد
تاچ خیلی گرونه رزین تاژ هم از یه مدلش خوشم امد فقط که اونم از شانسم دیگه تولید نمیشه

اطلس پودو هم 1 سر برو ببین.

امسال می خوام فرانسوی یاد بگیرم ۱ برند داشته باشم در حد ۱ شف باشم گلای رنگارنگ داشته باشم و هر ماه به ۱ جایی که تا حالا ندیدم سفر کنم.
 سپاس شده توسط 0180
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #357
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح)Sahba نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)0180 نوشته است:  دخترا سرویس پارچه ای آشپزخونه خوشگل از کجا میشه پیدا کرد

اطلس پودو هم 1 سر برو ببین.

قیمت هاش چطوره دوستم ؟ به نظرت کدوم شعبه بهتره؟
تو دبیرستان یه دوست داشتم اسمش صهبا بود اسمت رو میبینم کلی خاطره واسم زنده میشه New1

خدا بزرگهAngel
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #358
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ صبح)Gandom نوشته است:  از کجا میتونم ست کیف و کمربند شیک و با کیفیت پیدا کنم؟!!

فروشگاه هایی که تولید کننده ایرانی هستن ست با کیفیت خوب دارن.مثل چرم مشهد.نوین چرم و...

به بعضیام باید گفت :
اصن تو خوبی ، گاز اپلم تو زدی 3 (12)
 سپاس شده توسط Gandom
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #359
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ صبح)mahboobe نوشته است:  بچه ها شنیدم معدن کاموا تو حسن آباد درسته ؟
قیمتاش نسبت ب جاهای دیگه مناسب تره ؟

بعضي مغازه هاي حسن آباد يه سرس كامواهاشونو ميذارن جلو در اونا ارزونتر كلا تنوع اونجا زياده

همه می‌خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.Huh
 سپاس شده توسط mahboobe
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ صبح توسط mahboobe.)
ارسال: #360
مرسی عزیزم
بچه ها دکوری شیک و ارزون کجا دارن ؟
اصلا بازاری هست ک مختص دکوری باشه
ارسال پاسخ