• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

چی رو از کجا بخریم؟

۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #351
RE: چی رو از کجا بخریم؟
از کجا میتونم ست کیف و کمربند شیک و با کیفیت پیدا کنم؟!!

بگذار یکی نباشیم همسفر
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #352
بچه ها شنیدم معدن کاموا تو حسن آباد درسته ؟
قیمتاش نسبت ب جاهای دیگه مناسب تره ؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #353
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)0180 نوشته است:  دخترا سرویس پارچه ای آشپزخونه خوشگل از کجا میشه پیدا کرد
تاچ خیلی گرونه رزین تاژ هم از یه مدلش خوشم امد فقط که اونم از شانسم دیگه تولید نمیشه

اطلس پودو هم 1 سر برو ببین.

امسال می خوام فرانسوی یاد بگیرم ۱ برند داشته باشم در حد ۱ شف باشم گلای رنگارنگ داشته باشم و هر ماه به ۱ جایی که تا حالا ندیدم سفر کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط 0180
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #354
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح)Sahba نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)0180 نوشته است:  دخترا سرویس پارچه ای آشپزخونه خوشگل از کجا میشه پیدا کرد
تاچ خیلی گرونه رزین تاژ هم از یه مدلش خوشم امد فقط که اونم از شانسم دیگه تولید نمیشه

اطلس پودو هم 1 سر برو ببین.

قیمت هاش چطوره دوستم ؟ به نظرت کدوم شعبه بهتره؟
تو دبیرستان یه دوست داشتم اسمش صهبا بود اسمت رو میبینم کلی خاطره واسم زنده میشه New1

من قهرمان زندگیممAngel
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #355
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ صبح)Gandom نوشته است:  از کجا میتونم ست کیف و کمربند شیک و با کیفیت پیدا کنم؟!!

فروشگاه هایی که تولید کننده ایرانی هستن ست با کیفیت خوب دارن.مثل چرم مشهد.نوین چرم و...

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط Gandom
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #356
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ صبح)mahboobe نوشته است:  بچه ها شنیدم معدن کاموا تو حسن آباد درسته ؟
قیمتاش نسبت ب جاهای دیگه مناسب تره ؟

بعضی مغازه های حسن آباد یه سرس کامواهاشونو میذارن جلو در اونا ارزونتر کلا تنوع اونجا زیاده

همه می‌خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ صبح توسط mahboobe.)
ارسال: #357
مرسی عزیزم
بچه ها دکوری شیک و ارزون کجا دارن ؟
اصلا بازاری هست ک مختص دکوری باشه
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #358
(۲۰-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ صبح)بنفشه ب نوشته است:  بچه ها کسی میدونه محصولات پدرینی رو از کجا میتونم بخرم ؟ابزار آشپزخونه ست

عزیزم اگه اشتباه نکنم فروشگاه لیندو سر هویزه من همه ست کفگیر ملاقه و ابزارهاشو دیدم.خیلی هم خوشگل بود Wink

غزال تصمیم می گیرد.........
می خوام لاغر شم Confused
نقل قول
 سپاس شده توسط بنفشه ب
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #359
بچه ها زودپز چه مارکی بگیرم از کجااااااااااا؟؟؟

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #360
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ صبح)Gandom نوشته است:  از کجا میتونم ست کیف و کمربند شیک و با کیفیت پیدا کنم؟!!
یکی از نمایندگی های درسا هم برو حتما.

امسال می خوام فرانسوی یاد بگیرم ۱ برند داشته باشم در حد ۱ شف باشم گلای رنگارنگ داشته باشم و هر ماه به ۱ جایی که تا حالا ندیدم سفر کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Gandom
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد