شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
چینی مقصود
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #21

RE: سرویس چینی مقصود
نیکی جون ببخشید من منظورت رو نفهمیدم Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #22
من هفته گذشته،با عمه خانوم رفتيم شوش،
يه سرويس 18 نفره چيني اصل ورساچه شد 750 و سري 24 نفره اش شد 920 .خيييييلييييييي طرحاي قشنگي داشت،البته اصل ايتاليا بود واسه همين گرون شد.
كلي باركد ايتاليايي داشت و مدلاش هم شيك بودند،از اركوپال خيلي قشنگ تر،
تيكه هاش شامل:
استيك خوري با در شيشه اي و گرم كن،ظرف مرغ خوري دو قلو با گرمكن ،24 بشقاب كاملا فلت (كه ميگفت تازه مد شده)،24 كاسه كه طرح خيلي عجيبي بود شبيه غنچه ،24 كاسه سوپ خوري،6 ديس در ابعاد مختلف، و6 تا قاشق با دسته و طرح همون چيني كه خيلي قشنگش كرده بود،جاي دستمال كاغذي (اينم خيلي طرح عجيبي داشت)،قوري قهوه خوري،فنجان قهوه خوري،زير فنجوني،اردور خوري، ساعت،بعضي مدلاش جاي شمعي هم داشت،ديگه يه سري تيكه داشت كه يادم رفته،

كلا خيلي قشنگ بود،از اونجايي كه بيس اصلي طرحا كاملا سفيد بود،يا ظرفاي سراميكي هم ميشد اضافه كرد!
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #23

ببخشید مریم جون ولی اینجا بحث سرویس چینی مقصوده. فکر کنم باید کمی جابجایی انجام بدی Smile
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ عصر توسط shaqayeq.)
ارسال: #24
سوگولی جان
لطف می کنی آدرس چینی مقصود رو برامون بگی؟
چن تا نمایندگی داره؟
ممنون می شم ازتNew1
سوگلی جون
میشه لطف کنی آدرس چینی مقصود رو برام بذاری
ممنون می شم.
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ عصر توسط sogoli567.)
ارسال: #25
فروشگاه 1: بازار تهران، تیمچه حاجب الدوله، پلاک 49 فروشگاه مقصودیان.

فروشگاه 2: میدان شوش، خیابان صابونیان، نبش کوچه عابدینی، پاساژ نگین، طبقه همکف پلاک 14.

تلفن: 4-55573903.

7-55320626.

021-88770171 88886985

021-88883014
info@maghsoudporcelain.com
http://www.maghsoudporcelain.com

------------------------------------
آدرس
تهران، خيابان وليعصر، بالاتر از پارک ساعي، نبش خيابان سي و چهارم، پلاک 2 طبقه سوم
شهر : 46

(۱۷-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ عصر)مريم ضيايي نوشته است:  من هفته گذشته،با عمه خانوم رفتيم شوش،
يه سرويس 18 نفره چيني اصل ورساچه شد 750 و سري 24 نفره اش شد 920 .خيييييلييييييي طرحاي قشنگي داشت،البته اصل ايتاليا بود واسه همين گرون شد.
كلي باركد ايتاليايي داشت و مدلاش هم شيك بودند،از اركوپال خيلي قشنگ تر،
تيكه هاش شامل:
استيك خوري با در شيشه اي و گرم كن،ظرف مرغ خوري دو قلو با گرمكن ،24 بشقاب كاملا فلت (كه ميگفت تازه مد شده)،24 كاسه كه طرح خيلي عجيبي بود شبيه غنچه ،24 كاسه سوپ خوري،6 ديس در ابعاد مختلف، و6 تا قاشق با دسته و طرح همون چيني كه خيلي قشنگش كرده بود،جاي دستمال كاغذي (اينم خيلي طرح عجيبي داشت)،قوري قهوه خوري،فنجان قهوه خوري،زير فنجوني،اردور خوري، ساعت،بعضي مدلاش جاي شمعي هم داشت،ديگه يه سري تيكه داشت كه يادم رفته،

كلا خيلي قشنگ بود،از اونجايي كه بيس اصلي طرحا كاملا سفيد بود،يا ظرفاي سراميكي هم ميشد اضافه كرد!
عزیزم مبارکت باشه. ورساچه خیلی هم قشنگه.اما من وقتی میخواستم سرویسم رو بخرم این نکته واسم خیلی مهم بود که تمام تیکه هاش قابل استفاده باشه و همیشه هم مد باشهNew2

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ صبح توسط cinderella.)
ارسال: #26

مریم جون میشه آدرس دقیق مغازه ای که خرید کردید بهم بگید؟اگه عکسم ازش بذاری ممنون میشم
آدرس نمایندگی ورساچه هم برامون بگذارید
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #27
سلام دوستاي عزيز ، من هم چيني مقصود دارم هم شينتوي ژاپن ،مقصود 12 نفره خريدم 200 شينتو ژاپن 750 ، به نظر من اگه يه سرويس کارآمد مي خواين همون مقصود از همش بهتره چون قيمتشم مناسب و هم طرح هاي قشنگي داره . من که خودم تجربه کردم وقتي گرون باشه اصلا دلت نمياد استفادش کني و وقتي مهمون داري دچار استرس ميشي که يه موقع نشکنه
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #28
میشه لطفاً آدرس چینی مقصودی رو بگید
ممنوم می شمNew1
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #29
ضحي جان ببخشيد ،اخه ديدم شلوغ ميشه اگه يه بخش ديگه براي چيني باز كنم،واسه همين اينجا نوشتم!باشه عزيزم.

سيندرلا جون ادرسو امشب ميذارم،عكس رو متاسفانه،نمي تونم بذارم،اخه سرويس مال عمم بود.
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #30
چيني مقصود چند تا شعبه توي شوش داره که اون دوتا مغازه اي که اول خيابان بلور فروش ها هستن اصلياشن.
يک شعبه هم توي تيمچه بازار يزرگ من ديدم .
ولي در کل توي شوش خيلي تنوع طرحش بيشتره.
ارسال پاسخ