چینی مقصود

۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #21

RE: سرویس چینی مقصود
نیکی جون ببخشید من منظورت رو نفهمیدم Confused
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #22
من هفته گذشته،با عمه خانوم رفتیم شوش،
یه سرویس 18 نفره چینی اصل ورساچه شد 750 و سری 24 نفره اش شد 920 .خیییییلییییییی طرحای قشنگی داشت،البته اصل ایتالیا بود واسه همین گرون شد.
کلی بارکد ایتالیایی داشت و مدلاش هم شیک بودند،از ارکوپال خیلی قشنگ تر،
تیکه هاش شامل:
استیک خوری با در شیشه ای و گرم کن،ظرف مرغ خوری دو قلو با گرمکن ،24 بشقاب کاملا فلت (که میگفت تازه مد شده)،24 کاسه که طرح خیلی عجیبی بود شبیه غنچه ،24 کاسه سوپ خوری،6 دیس در ابعاد مختلف، و6 تا قاشق با دسته و طرح همون چینی که خیلی قشنگش کرده بود،جای دستمال کاغذی (اینم خیلی طرح عجیبی داشت)،قوری قهوه خوری،فنجان قهوه خوری،زیر فنجونی،اردور خوری، ساعت،بعضی مدلاش جای شمعی هم داشت،دیگه یه سری تیکه داشت که یادم رفته،

کلا خیلی قشنگ بود،از اونجایی که بیس اصلی طرحا کاملا سفید بود،یا ظرفای سرامیکی هم میشد اضافه کرد!
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #23

ببخشید مریم جون ولی اینجا بحث سرویس چینی مقصوده. فکر کنم باید کمی جابجایی انجام بدی Smile
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ عصر توسط shaqayeq.)
ارسال: #24
سوگولی جان
لطف می کنی آدرس چینی مقصود رو برامون بگی؟
چن تا نمایندگی داره؟
ممنون می شم ازتNew1
سوگلی جون
میشه لطف کنی آدرس چینی مقصود رو برام بذاری
ممنون می شم.
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ عصر توسط sogoli567.)
ارسال: #25
فروشگاه 1: بازار تهران، تیمچه حاجب الدوله، پلاک 49 فروشگاه مقصودیان.

فروشگاه 2: میدان شوش، خیابان صابونیان، نبش کوچه عابدینی، پاساژ نگین، طبقه همکف پلاک 14.

تلفن: 4-55573903.

7-55320626.

021-88770171 88886985

021-88883014
info@maghsoudporcelain.com
http://www.maghsoudporcelain.com

------------------------------------
آدرس
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نبش خیابان سی و چهارم، پلاک 2 طبقه سوم
شهر : 46

(۱۷-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ عصر)مریم ضیایی نوشته است:  من هفته گذشته،با عمه خانوم رفتیم شوش،
یه سرویس 18 نفره چینی اصل ورساچه شد 750 و سری 24 نفره اش شد 920 .خیییییلییییییی طرحای قشنگی داشت،البته اصل ایتالیا بود واسه همین گرون شد.
کلی بارکد ایتالیایی داشت و مدلاش هم شیک بودند،از ارکوپال خیلی قشنگ تر،
تیکه هاش شامل:
استیک خوری با در شیشه ای و گرم کن،ظرف مرغ خوری دو قلو با گرمکن ،24 بشقاب کاملا فلت (که میگفت تازه مد شده)،24 کاسه که طرح خیلی عجیبی بود شبیه غنچه ،24 کاسه سوپ خوری،6 دیس در ابعاد مختلف، و6 تا قاشق با دسته و طرح همون چینی که خیلی قشنگش کرده بود،جای دستمال کاغذی (اینم خیلی طرح عجیبی داشت)،قوری قهوه خوری،فنجان قهوه خوری،زیر فنجونی،اردور خوری، ساعت،بعضی مدلاش جای شمعی هم داشت،دیگه یه سری تیکه داشت که یادم رفته،

کلا خیلی قشنگ بود،از اونجایی که بیس اصلی طرحا کاملا سفید بود،یا ظرفای سرامیکی هم میشد اضافه کرد!
عزیزم مبارکت باشه. ورساچه خیلی هم قشنگه.اما من وقتی میخواستم سرویسم رو بخرم این نکته واسم خیلی مهم بود که تمام تیکه هاش قابل استفاده باشه و همیشه هم مد باشهNew2

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ صبح توسط cinderella.)
ارسال: #26

مریم جون میشه آدرس دقیق مغازه ای که خرید کردید بهم بگید؟اگه عکسم ازش بذاری ممنون میشم
آدرس نمایندگی ورساچه هم برامون بگذارید
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #27
سلام دوستای عزیز ، من هم چینی مقصود دارم هم شینتوی ژاپن ،مقصود 12 نفره خریدم 200 شینتو ژاپن 750 ، به نظر من اگه یه سرویس کارآمد می خواین همون مقصود از همش بهتره چون قیمتشم مناسب و هم طرح های قشنگی داره . من که خودم تجربه کردم وقتی گرون باشه اصلا دلت نمیاد استفادش کنی و وقتی مهمون داری دچار استرس میشی که یه موقع نشکنه
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #28
میشه لطفاً آدرس چینی مقصودی رو بگید
ممنوم می شمNew1
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #29
ضحی جان ببخشید ،اخه دیدم شلوغ میشه اگه یه بخش دیگه برای چینی باز کنم،واسه همین اینجا نوشتم!باشه عزیزم.

سیندرلا جون ادرسو امشب میذارم،عکس رو متاسفانه،نمی تونم بذارم،اخه سرویس مال عمم بود.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #30
چینی مقصود چند تا شعبه توی شوش داره که اون دوتا مغازه ای که اول خیابان بلور فروش ها هستن اصلیاشن.
یک شعبه هم توی تیمچه بازار یزرگ من دیدم .
ولی در کل توی شوش خیلی تنوع طرحش بیشتره.
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد