شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس زبان یاد بگیریم؟
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #1
چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس زبان یاد بگیریم؟
دوستای گلم تو این تاپیک در مورد راهکار ها و تجاربتون در مورد یاد گیری زبان بیاین بگید
از چه کتابی استفاده کردید؟
چه سی دی؟
چه طوری مطالعه کردید؟
پیشرفتتون چه طور بوده؟
چند ساعت در روز مطالعه کردید؟
هر چی در مورد یادگیری زبان بدون کلاس زبان میدونید ...بگید....

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط samira- s.m ، mattina ، yardelia ، مريم گلي ، shaparak_7777 ، رخشان ، sombol ، roya_71 ، dordoneyema ، zahra.y ، samira* 72 *
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس زبان یاد بگیریم؟
به نظر من بستگی داره چه استفاده ای از زبان میخوای بکنی
مثلا من قصد ندارم برم یه کشور انگلیسی زبان زندگی کنم ولی دوست دارم مسلط باشم.
اگه بدون کلاس بخوای یاد بگیری به نظر من با کتاب قصه خوندن شروع کن.... یه کتابی رو پیدا کن که دوستش داری یا حتی قبل فارسیشو خوندی.... تو نت کلی کتاب برای دانلود هست.... بعد هم که شروع کردی وقتی دیدی معنی یه جمله رو حدودا فهمیدی دیگه نمیخواد بری کلمه به کلمه شو از دیکشنری دربیاری چون فورا زده میشی از کتاب خوندن. فقط جاهایی که فکر میکنی مهمه به دیکشنری مراجعه کن. برای مثال هری پاتر خیلی کتاب خوبیه برای یاد گیری. هم از نظر جمله بندی هم از نظر لغات

فیلم دیدن هم خیلی خوبه. سعی کن هر فیلمی که میبینی با زیر نویس انگلیسی باشه و کم کم بدون زیر نویس ببین که لهجه شون و طرز حرف زدنشونو یاد بگیری

کلا هرچی تفریحش بیشتر باشه راحت تر یاد میگیری

یه توصیه هم میکنم سعی نکن جمله ای رو از فارسی به انگلیسی ترجمه کنی. ببین اونا تو این موقعیت چه جلمه ای میگن

من دو سال با این روش زبان خوندم و الان دیگه راحت میتونم ترجمه یا حتی تدریس کنم. اما بازم به همین روش.
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط noonoor chi ، samira- s.m ، Princess Bell ، samira mz ، donati ، eternal ، shaparak_7777 ، moon girl ، آی سودا ، aroosak52 ، رخشان ، fatemeh_MS ، asena ، maman sorosh ، P@ri Jo0n ، masoumeh.p ، zeinab.mh ، zahra.y ، farnoush ، samira* 72 * ، bily ، زهرا 67 ، دختر ددددی ، ana110
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #3
برای لغتم از جعبه لایتنر استفاده کن عالیه.
 سپاس شده توسط noonoor chi ، khoodka ، moon girl ، رخشان ، zahra.y ، farnoush ، samira* 72 * ، دختر ددددی ، ana110
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #4
سعی کنید از کتاب و مجله شروع کنید ,فیلم زیاد ببینید ,کتب word skills خیلی عالیه اصطلاحات روزمره توش زیاد داره ,و اینکه اگه کسی رو ندارید که باهاش حرف بزنید سعی کنید جمله هایی که تو روز استفاده می کنید رو به انگلیسی هم بگید ,یا برید جلو آینه با خودتون صحبت کنید مثلا خودتون رو توضیح بدید ظاهرتون رو توضیح بدید اینکار باعث میشه ذهنتون انگلیسی بشه ,سعی کنید بیشتر از دیکشنریه انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید تا فارسیش ,اگه میتونید حتما تو گوشیتون نصبش کنید چون به محض احتیاج شما می تونید رجوع کنید و این جور مواقع اون کلمه بهتر تو ذهنتون می مونه ,من خودم 5 ساله زبان میخونم و الان سطح cae هستم اینا تجربیات خودم بود امیدوارم مفید بوده باشه ,و در آخر می گم که انگلیسی یعنی repeat repeat repeat

یه عمر هر دردی به من دادی , حس می کنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو , زیباترین جای نمازم بود
هر جای دنیایی دلم اونجاست , من کعبمو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا , تا روبه تو سجاده بندازم
 سپاس شده توسط ghazali ، manoamin ، Midas ، آی سودا ، رخشان ، sombol ، zahra.y ، Emi.Love ، samira* 72 * ، bily ، دختر ددددی ، ana110 ، fatemeh_khanoomi
۲-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #5
فیلم فیلم فیلم !!!
بهترین روش خودآموز زبانه ... اگر خیلی ضعیف هستید اول با زیرنویس فارسی ببنید . کارتون هم خیلی خوبه . چون مال بچه هاست و خیلی واضحه

نمیدانی چقدر دلتنگ حضورت هستم

...

ای کاش تصویرت نفس می کشید .
 سپاس شده توسط mattina ، رخشان ، maman sorosh ، zahra.y ، samira* 72 * ، دختر ددددی ، ana110
۲-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #6
فیلم با زیر نویس خیلی خوبه بعد کم کم دیگه زیر نویس رو نبینید ( میتونید با ALT+x زیر نویس رو واسه جایی که متوجه نمیشین بیارین دوباره که بزنین میره) منم الان دیگه بدون زیر نویس میبینم Big Grinاولین بار انقدر ذوق کردم بدون زیر نویس دیدم
با خودتون انگلیسی حرف بزنین یا فکر کنید
پارسال به داداشم میگفتم بیا من بهت یاد میدم اینجوری هم واسم دوره میشه هم تو یاد میگیری با هم حرف میزنیم ولی چون یه ماه بعدش واسش خواستگاری رفتیم و نامزد کرد بیخیال شد ولی اگه کسی رو تو خونه دارید بهش آموزش بدین Big Grin
کلمه هایی که تو فیلم یاد گرفتین یا کلمه هایی که از دیکشنری پیدا میکنید رو تو یه دفتر با معنی انگلیسیش و مترادف و متضاد بنویسید هر روز هم دوره کنید
جمله هارو فارسی به انگ ترجمه نکنید.
 سپاس شده توسط Lavender ، آی سودا ، zahra.y ، samira* 72 * ، زهرا 67 ، elham.voroOoOOjak ، ana110
۹-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #7
خيلي تاثيري نداره بايد توي محيط اموزشي با اون فضا قرار بگيريد تا تحت تتاثير محيط بتوني پيشرفت کنيدو در ضمن اصولي ياد گرفتن مهم تر هست به اين دليل که باد روش صحيح تلفظ هارو ياد بگيرين و با ديدن فيلم و گوش دادن به موسيقي ها تنها براي افرادي به خوبي موثر که از نظر سطح زبان در سطح بالايي قرار دارند

Heart
من و اين همه خوش بختيييييييييييييييييييي
اصنم محاللللل نيييسسسسسسسسسسسسسسسسسستتت
 سپاس شده توسط noonoor chi ، بتیس ، donati ، sepoli ، zahra.y ، secret
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #8
برای سریعتر صحبت کردن باید listening ات رو خیلی قوی کنی چون این طوری خیلی چیزا تو ذهنت حک میشه خیلی جاها فی البداهه میاد تو ذهنت
نمیدونم سطح زبانت در چه حدیه سی دی های rossetta stone هست که برای سطح مبتدی و متوسط خوبه رو کامپیوتر نصب میشه سی ذی امپی تری جدا هم واسه گوش دادن داره

Sleepy
 سپاس شده توسط آی سودا ، sepoli ، zahra.y ، samira* 72 *
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #9
خیلی ساده است من با این روش کنکور زبانو 500 آوردم داستان انگلیسی بخونین زیر لغات نا آشنا خط بکشید از دیکشنری پیداشون کنین حفظ کنین مترادف های دیگه شونو پیدا کنین آهنگ انگیسی گوش بدید بعد متن و ترجمشو از اینترنت پیدا کنین بخونین حفظ کنین دوباره گوش بدین فیلم زیر نویس دار تماشا کنین به همین سادگی به همین خوشمزگی3 (12)

تورا دختر خانوم می‌نامند .

مضمونی که جذابیتش نفس‌گیر است…

دنیای دخترانه تو نه با شمع و عروسک معنا پیدا می‌کند

و نه با اشک و افسون.

اما تمام این‌ها را هم در برمی‌گیرد…

تو نه ضعیفی و نه ناتوان،

چرا که خداوند تو را بدون خشونت و زورِ بازو می‌پسندد.

اشک ریختن قدرت تو نیست، قدرت روح توست .

Angel
 سپاس شده توسط khatere h ، آی سودا ، zahra.y ، samira* 72 * ، bily ، دختر ددددی ، ana110
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #10
یک روش عالی که خودم شنیدم اما هنوز انجامش ندادم
آخه همه تو فامیل ما زبان خوندن یا بلدن جز من
برادرم گفت هر چیزی که میبنی انگلیسی اون شی رو روش بنویس اینطوری هردفعه نگاه میکنی هم دیکته انگلیسی قوی میشه هم تو ذهنت میمونه مثلا رو شیر آّب بنویس انگلیسی شو با دیکته صحیحش
یا روی آیئنه یا حتی وسایل آرایشی و................... اینطوری تمام لغات یاد میگیری میمونه سرهم کردن جملات که یک قانون کلی داره Angel

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
 سپاس شده توسط ala ، pikard ، zahra.y ، memoli ، farnoush ، samira* 72 * ، مریم86 ، bily ، دختر ددددی ، ana110
ارسال پاسخ