• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

چگونه دندان خود را سفید کنم؟

۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #31

RE: چگونه دندان خود را سفید کنم؟
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ عصر)نازگل نوشته است:  
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ عصر)khoodka نوشته است:  الان این روش خانگیشو توضیح بدید کامل بدونم باید چی بخرمو چی کار کنم لطفا

عزیزم میری دندون پزشکی
از فک بالا و پایینت غالب می گیره بعد یه مدت غالباتو اماده می کنه که به شکل معکوس دندوناته وقتی اماده شدغالباو با یه کیت بهت میده که جای نگهداری غالبات توشه با چند تا تیوپ ژل ، خودش بهت یاد میده چجوری بزاریش اما یادت نره که اصلا زمانی که این ژلا تو دهنته اب دهنتو قورت ندی

ممنون
همه ی دندون پزشکیا میکنن اینکارو؟ بعدم اینکه برای این قالب چه قد میگیرن و اون پودرو ژلو خودشون میدن؟آخه اینجا نوشتین که فلان مارک خوبه من گیج شدم
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #32
عزیزم ازشون بپرس کار خاصی نیست اغلب انجام میدن هزینه و ما رکشو نمی دونم
نقل قول
 سپاس شده توسط khoodka
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #33
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ عصر)*he_is_mine* نوشته است:  من واسه عروسیم لاک دندان خریدم زدم آمریکایی بود 2 بار زدم عااااااالی بود یه لاک کوچیکه 19 تومان خریدم دم عید خیلی خوب بود

سحر جون، لاک دندونی که شما خریدی چه مارکیه؟ بعد از کجا خریدی؟
نقل قول
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #34
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ عصر)nanaz_eli نوشته است:  
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ عصر)*he_is_mine* نوشته است:  من واسه عروسیم لاک دندان خریدم زدم آمریکایی بود 2 بار زدم عااااااالی بود یه لاک کوچیکه 19 تومان خریدم دم عید خیلی خوب بود

سحر جون، لاک دندونی که شما خریدی چه مارکیه؟ بعد از کجا خریدی؟

Marke Xcess
Az saadat abad meydon kaj
Az darokhone gereftam
Esmesh yadam nist

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #35
اکثر ما وقتی تبلیغات تلویزیونی و مجلات را در مورد روش‌های سفید کردن دندانها می‌بینیم به فکر می‌افتیم که در این زمینه اقدامی بکنیم و در نتیجه لبخندی زیبا داشته باشیم اما گاهی نگران اثرات سوء این روش‌ها هستیم.
در این مقاله که در سایت تخصصی ارگانیک به چاپ رسیده چند روش طبیعی و غیرشیمیایی برای سفید کردن دندان‌ها ارائه شده که درعین حال این گونه اثرات سوء را نیز ندارند. این روش‌ها عبارتند از:

خوردن کرفس و سیب؛
این دو خوردنی حاوی سلولزهای رشته‌ای هستند که مانند یک مسواک طبیعی می‌توانند به آرامی و بدون ضرر، دندان‌ها را تمیز و سفید کنند. این خوردنی‌ها اثر رنگدانه‌های ناشی از مواد غذایی را از روی دندان‌ها پاک می‌کنند.

استفاده از پراکسید هیدروژن (یا آب اکسیژنه)؛
این ماده کاملا طبیعی و غیرسمی که ترکیبی از مولکول‌های اکسیژن و آب است و می‌تواند به شیوه‌ای بی‌خطر دندان‌ها را پاکسازی کند و برای بهداشت و سلامت کلی دندان‌ها نیز مفید است. روش استفاده از آب اکسیژنه این است که پودر 3 درصد آن را در آب شیر به مقیاس 50-50 حل کرده و هر شب قبل از خواب دندان‌هایتان را با این محلول بشوئید. پس از چند هفته متوجه خواهید شد که دندان‌هایتان سفیدتر و روشن‌تر شده‌اند.

توت فرنگی بخورید؛
این میوه خوشمزه و پرطرفدار تابستانی به دلیل اینکه حاوی ماده‌ای موسوم به اسید مالیک است درسفید کردن دندان‌ها نقش موثری دارد. برای بهره‌مند شدن بیشتر از این خاصیت توت‌فرنگی هفته‌ای یک بار دستورالعمل زیر را انجام دهید:
ابتدا یک عدد توت‌فرنگی را با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین ترکیب کنید تا یک خمیر قرمز رنگ حاصل شود. این خمیر را روی مسواک قرار داده و آن را مدت 5 دقیقه روی دندان‌هایتان بگذارید.

- برای جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها پس از 5 دقیقه با یک مسواک استاندارد، دندان‌هایتان را بشویید تا هرگونه قند طبیعی از روی دندان‌هایتان پاک شود.

استفاده از پوست پرتقال و برگهای درخت برگ بو؛
این دو سفید کننده طبیعی دندان‌ها که غیر معمول‌تر از بقیه موارد هستند می‌توانند رسوبات روی دندان‌ها را تاحد زیادی برطرف کرده و دندان‌ها را درخشان‌تر کنند شما می‌توانید به نوبت هر یک از آنها را به طور خشک یا به صورت پودر ترکیبی با یکدیگر روی دندان‌ها بگذارید.

- و بالاخره می‌توانید از جوش‌شیرین استفاده کنید برای این منظور می‌توانید 6 قاشق غذاخوری جوش‌شیرین را با 1/3 قاشق غذاخوری نمک، 4 قاشق چای‌خوری گلیسیرین و 15 قطره روغن نعنا یا دیگر روغن‌های گیاهی تازه کننده بازدم ترکیب کنید این ترکیب را به مقادیر کم هر وقت که می‌خواهید دندان‌هایتان سفیدتر شوند روی آنها بگذارید و بعد از مدتی دهانتان را بشوئید

من و دریا غزلی ناب سرودیم از تو
غزلی مثل تو نایاب سرودیم از تو
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، maary69
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #36
بچه ها من اصلا نمیتونم پیدا کنم لاک دندون..خوش به حالتون..همه جا گشتم نیییست

:خدایا اگه ی روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم،توفراموش نکن که بنده کوچیکی داری.با نوازشی ،وجودت رو...همراهیت را..مهربانی وبزرگیت را...برایم یادآوری کن. Heart
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #37
بچه ها من یه مدت بعد از اینکه مسواک میزدم چند تا قطره ابلیمو میریختم روو برس مسواکم بعد میزدم به دندونام سفید شده بود ولی دیگه تنبلی کردم ولش کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا باربی ، nasim.h ، lopasali ، وسعت ، shirin bano ، parisa-kz
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #38
من 1مدت از این پودرای سفید کننده دندون میزدم سفید میکرد ولی خیلی ضرر داره کم کم دندونام داشت خمیری می شد مینای دندون و از بین میبره ونازک و حساسش می کنه پیشنهاد می کنم هیچ وقت استفاده نکنید
نقل قول
 سپاس شده توسط sombol ، یار پنهان ، *'Selina'*
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ صبح توسط yac.)
ارسال: #39
سلام دوستای گلم.یک سری اطلاعات هست که باید بدونینIdea.1. رنگ دندون باتوجه به نژاد و وراثت در درجه اول تعیین میشه.ایرانیها که گندم گون هستند(اکثرا)رنگ دندونهاشون معمولا سفید سفید نیست.:crying2.عواملی مثل سیگار.قهوه و چای روی رنگ دندان موثر هستند.یکسری بیماریها منجر به تغییر رنگ دندانها به رنگ زرد قهوه ای و سبز میشوند که البته در سنین پایینتر علائم اولیه ظاهر میشود.
مسواک زدن باعث سفید شدن دندانها نمیشه بلکه شفافیت و براق بودن دندانهارو با برداشتن لایه حاصل از مصرف مواد غذایی بیشتر میکنه.رنگ دندان مربوط به رنگ مینا و عاج دندان است که به همین علت تم زرد دارد پس مسواک زدن هیچ دندانی را سفید نمیکنه.دوستانی که به استفاده از لیموترش و جوش شیرین و....اشاره کردن باید بدونن فقط با این کار مینای دندان را تضعیف میکنند مثل کاری که در بیلیچینگ(سفید کردن دندان)انجام میشود.تمام این مواد سفید کننده دارای اسید با درصدهای متفاوت میباشند که اثری گذرا دارند و تخلخل بیشتری در سطح دندان ایجاد کرده و دندان برای بار بعد زردتر میشود و حساس میشود.اگر تمایل دارید که دندانهای سفیدA1داشته باشید مثل چیزی که در تبلیغ ها میبینید باید بگم اکثر اینها لمینیت هست نه تاثیر مواد سفید کننده و خمیر دندان و مسواک.در خمیر دندانها نیز مواد سفید کننده وجود داره که فقط رنگی که در اثر مصرف مواد غذایی ایجاد شده رو پاک میکنه و باز تاثیری روی ساختار اصلی دندان نداره.
اگه کسی سوال داره بگه تا راهنماییش کنمSmiling
(۱۰-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ عصر)ساره22 نوشته است:  بچه ها من یه مدت بعد از اینکه مسواک میزدم چند تا قطره ابلیمو میریختم روو برس مسواکم بعد میزدم به دندونام سفید شده بود ولی دیگه تنبلی کردم ولش کردم

دوست گلم این کار بدترین کاره ممکنهExclamationبا این کار مینای دندون تخریب میشه و دندون بیشتر مستعد پوسیدگی میشه.هیچ وقت بعد از مصرف مرکبات نباید مسواک زد.

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا باربی ، maary69 ، sombol
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #40

برای سفیدی دندون فقط برای روز عروسی بدون جرم گیری جی کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*** از آسمان طلا می بارد ***

من ی پرنسس در آغوش ششششششششاهزادم

انشالله ی عروس خوشجلللللللللللل میشم......مثل سیندرلا Angel

*خداوند میفرماید: بخواه تا اجابت نمایم*
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد