• تشریفات ژمیس
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟

۱۶-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #141
RE: چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟
من وسابل برقی کوچیکم رو استیل برداشتم وسایل بزرگ هم سفید ست آشپزخونم خوشگل شد
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #142
من وسایلای برگم سفیده. وسایل برقی ریزام به جز آبمیوه گیری و چای ساز و ماکروفرم همه سفیده. چطوری اون سه قلم سیلورمو با او نسفیدام ست کنم؟
نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #143
 دیگه خریدی کاریش نمیشه کرد اما همیشه سیلور از سفید گرونتره ببر امین‌حضور به‌مغازه دارا بگو به پولیم‌بده برات‌عوض میکنن یا بذار تو کابینتت
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #144
خب ترکیبشون سفید سیلوره خوبه که. مگه قراره همه وسایل برقی کوچیکاتون رو کابینت جلو چشم باشه؟ من اکثر وسایلم تو کابینت می چینم که آشپزخونم شلوغ نباشه.
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ صبح توسط sahar-mr.)
ارسال: #145
سلام بچه ها ما قراره یک سال اول زندگیمون رو توی یه واحد آپارتمان که مال پدرشوهره زندگی کنیم. این موضوع از ابتدا مشخض نبود و من تم آشپزخونه ام رو برای وسایل برقی سفید و برای بقیه سفید سرخابی و کمی صورتی در نظر گرفتم و یکی سری خرید کردم و سرویس پارچه ایم رو هم بر همین مبنا دوختم. حالا این خونه که قراره بریم کابینتاش گلس نارنجیه! به نظرتون من چکار کنم خیلی ناجور میشه اوضاع؟ میخواستم پاسماوریامم صورتی بگیرم اما فک کنم خیلی ناجور بشه. به نظرتون کلا هرچی که روی کابینت میاد رو سفید بگیرم بهتره؟

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #146

(دیروز ۱۲:۳۸ عصر)'sahar-mr' نوشته است:  سلام بچه ها ما قراره یک سال اول زندگیمون رو توی یه واحد آپارتمان که مال پدرشوهره زندگی کنیم. این موضوع از ابتدا مشخض نبود و من تم آشپزخونه ام رو برای وسایل برقی سفید و برای بقیه سفید سرخابی و کمی صورتی در نظر گرفتم و یکی سری خرید کردم و سرویس پارچه ایم رو هم بر همین مبنا دوختم. حالا این خونه که قراره بریم کابینتاش گلس نارنجیه! به نظرتون من چکار کنم خیلی ناجور میشه اوضاع؟ میخواستم پاسماوریامم صورتی بگیرم اما فک کنم خیلی ناجور بشه. به نظرتون کلا هرچی که روی کابینت میاد رو سفید بگیرم بهتره؟

سحر جون حتما روی کابینتی ها و چیزایی رو که میخوای روی کابینت بزاری رو از سری رنگ های خنثی مثل توسی ،کرم روشن ، سفید و یا رنگ های مکمل مثل آبی و یا هماهنگ مثل لیمویی و خردلی و زرد  انتخاب کن
چیزای دیگه که تو کابینتی هستش و جای دیگه مثل رو میز جلوه خودش رو نشون می‌ده مهم نیست که با آشپزخانه هماهنگ باشه یا نه
تصویر: /images/smilies/new/wink.png

(دو شنبه, ۲۳th اسفند, ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ عصر)'mahi khano0m' نوشته است:  من وسایلای برگم سفیده. وسایل برقی ریزام به جز آبمیوه گیری و چای ساز و ماکروفرم همه سفیده. چطوری اون سه قلم سیلورمو با او نسفیدام ست کنم؟

نیازی نیست این کار رو بکنی
mahi khano0M
بخدا موقع استفاده کردن و نیازهای روزمره رو برآورده کردن رنگ هیچ کدوم ب چشمتون نمیاد
رنگها و این چیزای ریز که ما خودمون براش خسته میکنیم فقط برای روز جهاز برون و جهاز دیدن و پاتختی و این کاراس
تصویر: images/smilies/sad.gif
و گرنه عشقولم همه میرن تو کابینت و‌ اصلا دیده نمیشن ب جز چیزای درشت و روی کار که باید رو اونها بیشتر تمرکز کنی
خوشبخت بشی عززززززیزم
تصویر: images/smilies/heart.gif

‏واسه بیشتر دیده شدن، خودمونو وسط هربحثی نندازیم...
شاید دیده بشیم، اما تصویر جالبی از خودمون ارائه نمیدیم
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar-mr
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد