چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟

۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ عصر توسط سیندخت.)
ارسال: #131
RE: چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟

من وسایل داخل کابینتم رو رنگارنگ گرفتم. بنفش؛ سبز؛ زرد
دزکنارهم همخوانی و هارمونی بامزه ای داره
چون درنهایت داخل کابینتن و این منم که میخوام ازشون استفاده کنم!پس حس خودم خیلییی مهمهNew2Big Grin
هرچند همسرم اوایل یکم براش عجیب بود!
ست پاسماوری و جا ادویه رو به اصرار مامانم ازین سیلور فلزیا برداشتم که هنوزم ته دلم نیست باهاش ولی دیگه باید دوسش داشته باشم.
چون چای سازم قزمزه؛ دیدم هم به اون سیلوریا میاد هم برای یسری اکسسوری روی کابینی رنگ قرمز شاد کننده است
چون اکثر وسایلم از جمله برقیا میره داخل کابینت و قراره آشپزخونم خلوت بشه
فقط موندم بین سفید و سیلور برای تیکه های بزرگ
و چون ازیک برند نمیخوام خرید کنم نگران عدم هماهنگی شونم
نظریات هردو طرفو تو این تاپیک خوندم و باز به نتیجه ای نرسیدمBig GrinHuhHuh

و در یک روزِ آذرماهی من هم به جمع نوعروسان پیوستم
آشنایی: خرداد 95
نامزدی: شهریور 95

عقد: آذر 95
هفده آذر یک عروسِ خوشگل شدم و پای سفره عقد با یارِ دلیارم نشستم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، lili*malos
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #132
من طراحم! کلا جونم براتون بگه سر خونه خودم هرکاری خواستم بکنم مخالفت کردن همه ولی الان که تموم شده همه میگن چقدر خونت خارجی شد.آشپزخونم کابینتاش های گلاس سفید و کاپوچینوییه وسایل بزرگام سیلور هودمشکی و گاز رو میزی استیل.صفحه های آشپزخونمم سفیدی که یه نقطه های ریز داره حتما دیدین.بعد ست پارچه ایم قرمز.کابینتام قشنگ به وسایلم میاد و کنار هم چفت شدن.با اینکه همه میگفتن جای سفید مشکی بزن
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #133
(۲۶-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ عصر)minaaa.gol نوشته است:  دوستان بنظرتون ست وسایل بزرگ آشپزخونه مشکی باشه قشنگ میشه؟مثل یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی؟
با کابینت سفید و وسایل برقی استیل

کابینت ها رو سفید گلس بزنی با ست آشپزخونه مشکی خیلی قشنگ میشه من تو چندتا سایت دیدم خیلی شیک بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد