چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟

۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #31
RE: چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟
حالا که دارم فکر میکنم میبینم دوست ندارم همه وسایل اشپزخونم سبز باشه!! من همش بخاطر یدونه سرویس سرامیک سبز که مامانم سرخود خریده رنگ سبزو انتخاب کردم

تروخدا بهم بگین یه رنگ ملایم وارامش بخش برا اشپزخونه چ رنگیه؟؟ دوس دارم یه رنگ ترکیبی باشه نه فقط مثلا صورتی خالی
بعد اینکه کدوم وسایلو چه رنگی بگیرم که قشنگتر باشه؟
مثلا سرویس چینی و ارکوپال یا سرویس پلاستیک اینا رو همه باید باهم ست باشه؟؟ اینجوری کسل کننده نیس؟

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ صبح توسط lady_atieh.)
ارسال: #32

(۲۷-تير-۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ عصر)mahtabjon نوشته است:  حالا که دارم فکر میکنم میبینم دوست ندارم همه وسایل اشپزخونم سبز باشه!! من همش بخاطر یدونه سرویس سرامیک سبز که مامانم سرخود خریده رنگ سبزو انتخاب کردم

تروخدا بهم بگین یه رنگ ملایم وارامش بخش برا اشپزخونه چ رنگیه؟؟ دوس دارم یه رنگ ترکیبی باشه نه فقط مثلا صورتی خالی
بعد اینکه کدوم وسایلو چه رنگی بگیرم که قشنگتر باشه؟
مثلا سرویس چینی و ارکوپال یا سرویس پلاستیک اینا رو همه باید باهم ست باشه؟؟ اینجوری کسل کننده نیس؟

بنظرمن زیاد خودتو درگیر رنگ نکن. اینکه همه چیز باهم ست باشه.
اولا نمیشه همه چیز رو باهم ست کرد.
دوما لزومی نداره. چون هرچیزی یه کاربردی داره .

مثال از خودم و رنگهایی که خودم انتخاب کردم می زنم . کابینت های آشپزخونه من سفید هست. من پلاستیک های آشپزخانه ، حمام و سرویس رو ترکیب سفید و کالباسی پلاستیک لیمون انتخاب کردم .
سرویس پا سماوری و کتری و قوری من سفیده .
سرویس چینی مو زرین گرفتم مدل شکوفه گیلاس- که سفید و گلهای طلایی داره.
سرویس دم دستیم لومینارک ، تقربیا سفید و صورتی . اسم گلش یادم نیست البته .
سرویس پارچه ای هم رزین تاژ گرفتم که یه ترکیب صورتی با خط دار و ترکیب با رنگ های دیگه اس.
سرویس ابزار آشپزخانه هم دسته ش رو سفید گرفتم .
سرویس قابلمه م تفال هست که زیاد رنگ خاص دراخیارت نمی ذاره. اما بخاطر کیفیتش تفال گرفتم و قرمز تیره س.
و ...

بازم میگم درگیر یه رنگ خاص نشو . سعی کن بیشتر از رنگ یه کیفیت محصولاتی که تهیه می کنی دقت کنی .
یه رنگ کلی در نظر بگیر . مثلا مثل من سفید ، بعد با رنگهای دیگه ترکیب کن. اصولا تو انتخاب رنگها ترکیب و تعادل رنگها مناسبه نه تک رنگ بودن !

کارشناس ارشد مهندسی معماری
دکمه تشکر و نقل قول رو هم فراموش نکنین . به خیلی ها انگیزه میده تا بیشتر کمک و راهنمایی بکنن Wink 3>
اینستاگرام دستبندهام:ati_dasband_dosti اینستاگرام شخصی :ladyatieh
نقل قول
 سپاس شده توسط نون خامه ای ، mahtabjon ، parnyan123
۲۹-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #33
(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ عصر)mahtabjon نوشته است:  من همه وسایل برقی کوچیکامو سفید خریدم اینجوری راحتتر میتونم بقیه وسایل اشپزخونمو باهاش ست کنم
البته گوشت کوب برقی و همزن کاسه ای استیل گرفتم چون به قول بچه ها لک میگیره و زرد میشه
ولی هنوز نمیدونم برقی بزرگامم سفید بگیرم یا سیلور اخه به نظرم اینجوری دیگه خیلی رنگی رنگی میشهHuh
برا خرده ریزه های اشپز خونمم میخام ترکیب سبز خییییلی ملایم و صورتی خییییلی ملایم بگیرم حالا باز اگه دوستان نظر بهتری دارن بهم بگن

ترکیب سبز با چه رنگی توی اشپزخونه قشنگ میشه؟؟Undecided
سلام عزیزم میتونی از ترکیب رنگ سبز با لیمویی یا سبز با نارنجی استفاده کنی خوشگل میشه برقی های بزرگت رو هم به نظرم سفید بردار که به برقی کوچیکا بیاد

نقل قول
 سپاس شده توسط mahtabjon
۱-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #34
دوستانیکه میگید سفیدزرد میشه.لوازم ها قدیمی زردمیشد.جدیدی ها کیفیتش بالاتره مخصوصا مارکها خوب.
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال*
۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ عصر توسط مونا26.)
ارسال: #35
سلام من تازه میخوام شروع کنم به خرید جهیزیه رنگ مورد علاقه م برای اشپزخونه سبزه مثل سرویس قابلمه یا پلاستیک به نظرتون این رنگو با چه رنگ دیگه ای ترکیب کنم که به هم بیان و زیاد یکنواخت نباشه البته اينم بگم كه وسايل برقيمو ميخوام سفيد بردارم

روزای خوبی تو راهه
تاریخ عروسی منم مشخص شد
عروسی:❤96/1/4❤
خدایا شکرت
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ عصر توسط *mehrnaz*.)
ارسال: #36
من چند جا ترکیب زرد و سبز دیدم واقعا ناز شده بود.ولی در کل به نظرم آدم نباید مقید شه همه چیو رنگی بگیره هر رنگی وقتی زیاد کار شه هم کسل کنندست هم جلوه نداره...همه چیز قرار نیست کنار هم چیده بشه یا حتی روی کابینتا که بخایم با هم ستشون کنیم.مشکی و طوسی و سفیدم رنگ نیستن.خنثی هستن و به همه رنگی میان.خودتونو درگیر نکنید.منم چند وقتی بدجور گیر بودم ولی دیدم اینجوری هیچی نمیتونم بگیرمNew1
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ عصر توسط آیتکین.)
ارسال: #37
(۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ عصر)mahsaan-jon نوشته است:  دوستانیکه میگید سفیدزرد میشه.لوازم ها قدیمی زردمیشد.جدیدی ها کیفیتش بالاتره مخصوصا مارکها خوب.

Big Grin عزیزم امیدوارم حرفت درست باشه ولی تا بوده لوازم قدیمی کیفیتشون بهتر از الان بوده و هرچی بیشتر میگذره کیفیت ها افتضاح تر میشه.....مارک مولینکس ما زرد شد..مارک ال جی یخچال سایدمون دسته هاش و نه بدنه ش زرد شد...
(۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ عصر)mona26 نوشته است:  سلام من تازه میخوام شروع کنم به خرید جهیزیه رنگ مورد علاقه م برای اشپزخونه سبزه مثل سرویس قابلمه یا پلاستیک به نظرتون این رنگو با چه رنگ دیگه ای ترکیب کنم که به هم بیان و زیاد یکنواخت نباشه البته اینم بگم که وسایل برقیمو میخوام سفید بردارم

قرمز

دختران دشت!دختران انتظار!دختران اميد تنگ . در دشت بي كران و آرزوهاي بيكران.در خلق هاي تنگ!
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا26
۳-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح توسط رویا امیراحمدی.)
ارسال: #38
سرویس پذیرایی رو نقره ای انتخاب کردم . لوازم سفره ( قاشق و پارچ و لیوان و چینی را رنگ طلایی و رنگ سیلور انتخاب کردم البته سعی کردم طلایی خیلی زرد نباشه ) پرده و فرش و گلدون روی اپن رو باهم ست کردم البته سعی کردم که از رنگ کاشی های آشپزخانه در آنها استفاده بشه
کابینت ها و وسایل برقی رو سفید انتخاب کردم پلاستیک و قابلمه ها و پاسماوری رو هم گلبه ای انتخاب کردم ست دم کنی هم سفید و گلبه ای انتخاب کردم
[/align]
(۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ عصر)mahsaan-jon نوشته است:  دوستانیکه میگید سفیدزرد میشه.لوازم ها قدیمی زردمیشد.جدیدی ها کیفیتش بالاتره مخصوصا مارکها خوب.
من یه سری لوازم از قبل داشتم که یه مقدار رنگش برای جهیزیه مناسب نبود ( دیگه مثل قبل سفید نبود)
وقتی برای خرید رفتم همه بهم گفتند که این کار رو نکن اون ها که داری اصل هست و مارک های خوبه بازار الان همه چینی هستند من هم عوض نکردم ولی الان که بعد ازدواج دارم ازشون استفاده می کنم می بینم که خیلی خوب هستند حتی موقع کار کیفیتشون رو به راحتی میشه دید
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #39
سلام
فکر کنم همه مدل اشپزخانه منو دیدن Big Grin
دوستای عزیزم اگر میخواین رنگی ست کنید به دایره رنگ ها مکمل مراجعه کنید
رنگ سبز برای وسایل پلاستیکی اشپزخانه بهتره به خاطر اینکه اول از همه ارامش بخش هست و دوم هم راحت تر وسایلش گیر میاد البته بسته به رنگ کابینت هم داره و میتونید از رنگ زرد هم همراهش استفاده کنی ترکیب جذابی میشه
یا مثلا زیر بشقابی یا گلدونی که برای اشپزخانه زرد انتخاب کردین میتونید دو دسته گل جدا سبز و بنفش بگیرید باهاش ست کنید هر دفعه از یکیش استفاده کنید یا ست پارچه اشپزخانه زرد خیلی شیکه
یا حتی شمع های خوشبویی که استفاده میکنید زرد و بنفش یا زرد و سبز هر دفعه برای تنوع از یکیش استفاده کنیدNew1

اتلیه سناتور عالییییییییییی خیلی خوش گذشت
ارایشگاه فرشته عالی
New2
من یک عروس خوشگل شدم
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #40

منم تمامی وسائلم سفید
همشون مارک قدیمن
هیچ کدوم زرد نشدن
بنظر پن مارک قدیمیا بهترن

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است
فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
نقل قول
 سپاس شده توسط atashian ، گل گلدون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد