چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟

۱۵-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #11
RE: چه چیزایی رو تو اشپزخونه با هم ست میکنن؟
(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ عصر)JahanbanOo نوشته است:  سلام دوستان . خوبین؟ من تازه رفتم تو کار خرید جهیزیه میخواستم بدونم تو اشپزخونه چه چیزایی رو معمولا با هم ست میکنن؟ واین که مثلا میگن اشپزخونم قرمز خاکستریه یعنی چی؟ من زیاد در جریان این حرفا نیستم ، ممنون میشم کمکم کنید .....New1

من وسایل بزرگم سیلور کوچیکا مشکی سیلور
ولی قرمز سیلور خیلی شیک تره محصولات بوش رو ببین
بعد هم ظروف آشپزخونه مثل سبد و لگن ها رو سرخابی
کابینتم تیره است
ولی دورنگ باشه بهتره
پرده رو کرم گرفتم
دستمال اینا هم کرمه و طرح سرخابیه

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed
۱۵-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #12
چه تایپیک خوبیه!!قبل عقد کلی برنامه داشتم برای ست کردن خونه م ولی فبها المراد که دیدم در بازار از رنگ سفید مشکی نقره ای و خیلی خدشو بکشه قرمز فراتر نمیره....همون نقره ای هم اگه یه برند نگیری رنگارنگ در میاد و ست نمیشه برقیات...قرمز های برند های مختلف هم باهم فرق می کنن..یه س ری برقی بزرگ رنگی هم تازه وارد بازار شده که قیمتش سر به اسمون میزنه...اینه که به خرید برقی مشکی رضایت دادم....کابینتم سفیده...توش میتونم خورده ریزه های صورتی بچینم...
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram
۱۸-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #13
من برقی های آشپزخونمون - کوچیک و بزرگ- سفید گرفتم. بقیه چیزامو صورتی Smiling

مثلا پاسماوری- پرده- حوله- جا مایع ظرفشویی- جا قاشقی -سرویس دمکنی و دستکش و پیشبند و اینا... صورتیه
الان بنده دارای یک آشپزخونه سفید صورتی میباشم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsaan-jon
۱۸-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #14
منم درگیر این موضوعم. من وسایل کوچیگ برقی هارو سیلور مشک ترکیبی گرفتم بزرگهامم سلیور میخوام بردارم

ست چاقو کفگیر ملاقه و ابزار هم دشته مشکی هستن. قوری کتری هم سیلور با قوری مشکی هس.

قابلامه های سرامیکم ابی کاربنی و قابلامه های گرانیتم تقریبا ب قهوه ای میزنه

حالا ب نظرتون پا سماوری ست دمکنی بقیه چیزا رو چه رنگی بردارم؟

94/7/10 آغاز فصل جدید زندگیم . به لطف خدا .معجزه ی اقا امام رضا

95/6/29 یک روز رویایی.... اون روزی ک صد بار تو رویا تصورش کرده بودم

خدایا شکرت Heart
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #15
آشپزخونه:
من یخچال لباسشویی ظرفشویی سیلور گرفتم آبسرد کن مشکی
برقی های کوچیکم سیلور مشکی
پلاستیک و جا ادویه ای و جا حبوباتی و سطل برنج و سطل زباله آشپز خونه و پلاستیک های حمام و دستشویی بنفش لیمون
کابینت سفید مشکی هود و گاز و فرتوکار هم مشکی
قابلمه و کفگیر ملاقه و چاقوی استند دار صورتی خیلییی کمرنگ(کالباسی) پاسماوری سفید
برای فرش آشپزخونه ام یه ترکیب بنفش و صورتی پرده هم همینطور

پذیرایی:
مبل سورمه ای با پایه های سفید و میز سفید
میز غذاخوری سفید با صندلی های سورمه ای و پایه های سفید
فرش آبی
پرده هم تم آبی سورمه ای سفید
برای اتاق خواب ها هنوز نمیدونم چیکار کنم
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #16
خوب منم بگم چطوری خرید کردمCool
ساید/گاز/لباسشویی/ظرفشویی/سولار :سفید
تمام وسایل برقی اعم از چرخگوشتآبمیوه گری/غذاساز و .... : سفید

پاسماوری سفید

دکوری های بوفه آشپزخونه/قاشق و چنگال دم دستی/ست ابزار /ست چاقو/ حوله سرویس قابلمه بنفش تیره

ست پارچه ای/پلاستیکی ها/سفره/دستمال های تو کشو/قوری و کتری یاسی و سفید

یه چندتا تیکه تزئینی هم زرد و بنفش برداشتم. خودم که عاشق وسایل و اشپزخونم هستم BlushBlush

دوستای عزیزم میشه برای شادی روح مادربزرگ مهربونم یه صلوات بفرستید
اللهم صل علی محمد و آل محمد
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #17
سلام دوستای خوبم.من 2ساله ازدواج کردم،وسایل برقی بزرگمو سفید خریدم،وسایل برقی ریز نخریدم زیاد،بجاش ی غذاساز 7778 فیلیپس که سیلورو مشکی هست خریدم و ی ساندویچ ساز سفید کنوود،چایساز ریوالد سفید،خونه واسه خودمونه اما چون نوساز بود کابینتاش رو نمیشد عوض کنم کابینتا ام دی اف رنگ چوب بودن و کاشی و سرامیکها هم همینطور،ست پاسماوری و پلاستیکی ها و ست پارچه ای رو سبزو نارنجی خریدم سرویس قابلمه رو سفید،قالیچه رنگی رنگی،کلا قشنگ شد،امسال دارم بجای سبزو نارنجی صورتی جایگزین میکنم.نظرتون راجع به برقیای کوک پلاس چیه؟
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #18
بچه ها من هنوز لوازم آشپزخونمو نخریدم. بهم بگین کدومشون تو بورسه؟
سفید یا سیلور؟
راسته که میگن سیلئر جای انگشت میمونه روش؟
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #19
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ عصر)روعیآ نوشته است:  بچه ها من هنوز لوازم آشپزخونمو نخریدم. بهم بگین کدومشون تو بورسه؟
سفید یا سیلور؟

سیلور جای انگشت روش زیاد می مونه سفیدم زود کثیف میشه در هر صورت باید تمیز بشن دیگه ولی از لحاظ دوام سیلور عمریه واقعا مرگ نداره مخصوصا مارک یونیک اصل مخصوصا سطل آشغالاش مرگ ندارن قمقمه هاش فلاکسش و ......
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ عصر توسط jananeh.)
ارسال: #20
(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ عصر)JahanbanOo نوشته است:  این همه بازدید فقط دو نظر . خوب اگه به نظراتتون احتیاج نداشتم که تاپیک نمیزدم . لطفا همکاری کنین دوستای عزیز....
راستی ممنون از دوستایی که نظر دادن ...

عزیزم یعنی لوازم داخل آشپزخونه از ترکیب دورنگ قرمز وخاکستری هست حالا این لوازم میتونه لوازم پلاستیک آشپزخونه باشه یا میتونه لوازم برقی آشپزخونه باشه مثلا لوازم بزرگ آشپزخونه سیلور یا همون خاکستری باشه ولوازم ریز برقی یا سیلور یا قرمز باشه که اگه قرمز بخای یه چند تیکه از برقی های ریز مارک بوش داره ومولینکس هم هست
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ عصر)روعیآ نوشته است:  بچه ها من هنوز لوازم آشپزخونمو نخریدم. بهم بگین کدومشون تو بورسه؟
سفید یا سیلور؟

عزیزم سیلور انگشت روش میمونه سفید هم بعد یه مدت به زردی میزنه دیگه حالا انتخاب با خودته من خودم سیلور میخرم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد