• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

چطور باید با دوست پسر خود ازدواج کنیم؟

۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #1221
RE: چطور باید با دوست پسر خود ازدواج کنیم؟
بیتا جون، ناراحت نشی گلم ولی اول خودت تکلیفت و با خودت مشخص کن. دیگه بعد 1 سال باید می فهمیدی بهش احساس داری یا نه. اگه احساسی نداری بخیال شو
نقل قول
 سپاس شده توسط مرواریدنقره ای
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #1222
سلام دوستای خوبم New1New1چند تا تاپیک رفتم پیغام میداد موضوع مورد نظر وجود ندارد گفتم تو این تاپیک سوالمو بپرسم بی ربطم نیستTongue
میدونید من و دوستم یک ساله باهمیم . 6ماه بعد آشناییمون تصمیم گرفتیم که باهم ازدواج کنیم اون باخانوادش صحبت کرد ولی اونا مخالفت کردن
همه تلاششم کرد راضیشون کنه ولی اصلا موفق نشد یکی دوماه از هم جدا شدیم ومن از لج همه میخواستم باکس دیگه ازدواج کنم که اونم به هم خورد ....(قبلا توتاپیک دیگه گفتمش)
دوباره برگشتیم باهم وخیلی علاقمون بیشتر از قبله ولی اون هنوز نمیدونه بعد اون جریانا چطوری باید باخانوادش مطرح کنه
بعدمدتها همو دیدیم برام یه مدال کادو داد خیلی بهمون خوش گذشت ولی یه چیزی ذهنمو درگیر کرده اینکه یه ماه قبلش پکر بود گفتم چی شده گفت مشکل مالی پیدا کردم
اما موبایلشو دیدم عوض کرده وکلیم تیپ زده حالا نمیدونم مال قبل بوده من ندیدم یا جدید خریده
حالا دوتا سوال دارم از کجابفهمم مشکل مالیش جدیه یا بهانست که فعلا دست نگه داره؟
دوم اینکه چطوری ازش بخوام یه کاری کنه زودتر به هم برسیم(اخه میترسم حرفی بزنم دوباره اوضاع به هم بریزه تحت فشارش بزارم بدتر بشه)
واینکه چطوری میشه موافقت مادر از خودراضیشو به دست بیاره
ما واقعا از هرلحاظ باهم جوریم اگه اونا مخالف نبودن چندماه بود نامزد بودیم Sad
اگه کسی واقعا تجربه داره وراهی به ذهنش میرسه بهم بگه ممنون میشمNew1New1

خدایا شکرت که مارو به هم رسوندی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط sarah m ، shiny star
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #1223
صبح بخیر. خب چرا اونا رضایت نمیدن؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #1224
(۲۳-شهريور-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح)بیتا. نوشته است:  صبح بخیر. خب چرا اونا رضایت نمیدن؟؟؟؟؟؟

سلام
خب معلومه دیگه میخوان خودشون انتخاب کنن برا همه چیز من بهانه الکی آوردن

نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #1225
سلام دوسته من
هیچوقت نباید تو ازدواج اصرار کرد هم دختر و هم پسر باید مورد پسند و رضایت قلبی خانواده ها باشن در غیر این صورت بعد ها با مشکل مواجه میشن.اما در مورد مسئله مالی باید یه جوری محکش بزنی ببینی واقعا نداره یا اینکه فیلمه؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط "mona" ، sarah m ، Tin tin
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #1226
اگه پسره میخادت که تلاش کنین بشه فکر ازدواج با کسی دیگه از روی لج بازی هم کلا از سرت بیرون کن بعدم بنظر من پسری که مشکل مالی داشته باشه به دوست دخترش نمیگه. جوری وانمود میکنه که مشکلی نداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط "mona" ، sarah m
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #1227
بیتاجون اونم نمیگه کلا از مشکلاتش من اصرار کردم البته نگفت زیاده فقط گفت یه کم مشکل مالی پیدا کردم یه چند ماه حقوقمو ندادن به دانشگاه بدهکارشدمو ...
خب فرناز جون تکلیف دونفر که تو سن ازدواجن وهمو دوست دارن چیه به نظرت؟ باید بخاطر خودخواهیه یه نفر از هم جدا بشن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط sarah m
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #1228
(۲۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ صبح)aroose ziba نوشته است:  بیتا جون، ناراحت نشی گلم ولی اول خودت تکلیفت و با خودت مشخص کن. دیگه بعد 1 سال باید می فهمیدی بهش احساس داری یا نه. اگه احساسی نداری بخیال شو

نه که هیچ حسی بهش ندارم دوسش دارم ولی نه یجور خاص. اخه من قبلا یکیو میخاستم بهش نرسیدم واسه همین نمیتونم دیگه عاشق کسی بشم.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarah m
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #1229
مونا جون من که میگم باهاش بمون تلاش کنین خونوادتون راضی بشن از عشقت دست نکش یه عمر با حسرت زندگی نکن. مطمئن باش راضی میشن من خیلی زیاد دیدم خونواده ها راضی نبودن الان هم عروسشون رو سرشون میذارن. تو بهش بگو اشکال نداره مشکل مالی حل میشه. حالیش کن که همه جوره باهاشی شایدم اون میخاد امتحانت کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط "mona"
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #1230
مونا جان اگه خانوادش راضی نیستن خیلی اصرار نکنید ممکنه بعدا نتونی رفتارای مادرش تحمل کنی و دیگه هیچ چاره ای نداشته باشی، آدم تو دوران دوستی احساسش جلوی منطقش میگیره و نمیزاره درست و حسابی تصمیم بگیره من خودم همین مشکل داشتم البته مادر نامزد من خودش کشت تا منو بگیره واسه پسرش ولی بعد عقد کلی اذیتم کرد با رفتارش. من قبل عقد این رفتار مادرش میدیدم ولی میگفتم به من چه هرکسی به جوریه ولی الان تنها مشکل من و همسرم رفتار غیر قابل تحمل مادرشه. سعی کن خیلی دقت کنی تو انتخابت عزیزم

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط "mona" ، موکوشله ، 3tayesh_t
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد