• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

پیفون

۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #131

RE: پیفون
اقا بالاخره جیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
pifon
ya peeeeeeeeyfon

نه بابا همین جاست دوس جونم...مشخصات همین اقا هم همین بود....

*** از آسمان طلا می بارد ***

من ی پرنسس در آغوش ششششششششاهزادم

انشالله ی عروس خوشجلللللللللللل میشم......مثل سیندرلا Angel

*خداوند میفرماید: بخواه تا اجابت نمایم*
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #132
سلام دوستان.من اولین باره که پیام میذارم.دنبال یه مزون یا خیاط خیلی خیلی خوبم که نهایت رنج قیمتش هم 2-2/5 باشه برای لباس نامزدی. به نظر شما کجا برم بهتره؟ یه سوال دیگه.این آقای پیفون خودشون اندازه ها رو میگیرن یا دستیار دارن؟واسه من که محجبم مهمه Huh
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #133
mamooshجان همکار خانم دارن من تا این حد میدونم
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #134
(۲۹-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر)simi نوشته است:  من و دوستم چند سال پیش یه بار میخواستیم بریم پیفون نمیدونستیم باید وقت بگیریم، تا درو باز کردیم این آقا خیلی بد ما رو از مغازه بیرون کرد و درو بست، هنوز یادم میفته کلی حرصم میگیره ازش ، حالا مادر شوهرم از کارهای اینجا خوشش اومده میخواد شنبه بریم پیشش کاراشو ببینیم ، می دونم کارش خوبه ولی حس بدی بهش دارم.

این اتفاق دقیقا برای منم افتاد در عین حال هم تکرار کرد لباسهای ما کرونه .....من اصلا از قیمت حرف نزده بودم
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #135
وسعت جون همون peifone عزیزم. همکار خانم دارن خانمشون هم اندازهلباس عروس رو میگیره. برخلاف اینکه اولین بار چندسال پیش باهام بدرفتار کرد ولی از وقتی واسه سفارش لباسم رفتم پیشش تا آخرش هیچ رفتار بدی از ایشون ندیدم برعکس رفتارش خیلی هم خوب بود. به نظرم پیفون واسه کسانی که فکر میکنه واقعا مشتری هستن رفتار خوبی داره واقعا هم باید با وقت بری تو مغازه اش . همینطوری واسه کسی وقت نمیذاره. من واسه عروسی خواهر و برادر همسری هم میخوام لباسمو از همینجا بگیرم.

91.7.29 ، پیفون ، مریم متقیان ، سیماهنگ ، هتل اوین ، اون همه حال خوب Heart
کاش همه چیز تو همون شرایط دوباره واسم تکرار میشد ، چقدر زود گذشت ، ولی واقعا خدایا شکرت خیلی کمکم کردی ، مثل همیشه بازهم همه چیزو به خودت میسپرم.
الهی به امید تو.
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #136
بچه هاااااااا هیچ کس نمیدونه تاج همینطوری اجاره میدن یا نه؟
اجاره لباسای امادشون چقدره؟
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #137

خواهرم میگفت 10 سال پیش نتاجم از خودشون کرایه کرده...نمیدونم الان باشه یا نه

*** از آسمان طلا می بارد ***

من ی پرنسس در آغوش ششششششششاهزادم

انشالله ی عروس خوشجلللللللللللل میشم......مثل سیندرلا Angel

*خداوند میفرماید: بخواه تا اجابت نمایم*
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح توسط aida f.)
ارسال: #138
(۱۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ عصر)simi نوشته است:  بچه ها peifone این آقا تبریزیه و مثل اینکه اسم شهرشونه. منم فکر میکردم اخلاقش بد باشه ولی واقعا مرد محترمیه و خیلی با احترام با آدم رفتار میکنه اصلا هم اخلاقش بد نیست همه کارکنانش هم اخلاقشون عالیه. لباس من با تور و تاج و شنل شد 3 تومن خرید البته شنل و تاج و اجاره داد. خانواده همسری آذری هستن و واسه همین با ما خیلی خیلی خوب رفتار کرد و خیلی هم تخفیف داد.

عزیزم لباست رو برای چه زمانی سفارش دادی؟
undefined
undefined
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #139
امروز من رفته بودم مزون پیفون. آقای پیفون ساعت 11 بهم وقت داده بود و خودمم یه مدل بردم با خودم. خیلی خیلی آقای خوش رویی بودن و کلی باهام صحبت کردن و 7-6 تا ژورنال گذاشتن جلوم که نگاه کنم و مدلایی که دوست دارم رو علامت بزنم. بعدش مدلایی که انتخاب کرده بودمو با هم نگاه کردیم و آقای پیفون در مورد تک تکشون و این که برای چی این مدلا برای اندام من خوبه یا چیا رو باید عوض کنیم حرف زدن بعد یه خانومی اومد اندازه هامو گرفت و آقای پیفون با توجه به اندازه ها بهم پیشنهاد می دادن که مثلا برای یقه این مدل جزو ایده آل ترین مدلا براته یا کمر و... بعد همه چیو ok کردیم و نمونه پارچه هاشونو دیدم و در مورد پارچه تصمیم گرفتیم و برگه قرارداد رو نوشتیم. در کل خیلی با حوصله و دقیق همه چی رو بهم توضیح دادن و قرار شد لباسم برای 3 بهمن آماده شه.

امسال می خوام فرانسوی یاد بگیرم ۱ برند داشته باشم در حد ۱ شف باشم گلای رنگارنگ داشته باشم و هر ماه به ۱ جایی که تا حالا ندیدم سفر کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، ghazali
۲۲-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #140
منم امروز بلاخره بعد از کلی تحقیق و تفحص رفتم مزون پیفون.خیییییییییلی با اون چیزی که بعضی از دوستان نوشته بودن فرق داشت.خیلی خوش برخورد خیلی با شخصیت خیلی بامزه... من خیلی ازش خوشم اومد.فک می کنم اون خانومایی که برخورد درستی ازش ندیدن بدون وقت قبلی رفته بودن.آخه وقت گرفتن واقعا مهمه.امروز که ما رفتیم 3 تا عروس دیگم با ما اومدن.اونا پرو داشتن.با این همه مشتری هایی که تازه وقتم میگیرن و میان دیگه خیلی صبروحوصله ایی واسه مشتریهای بدون وقت باقی نمیمونه. کلی برام وقت گذاشت.کلی گفتیم و خندیدیم.آخرم اندازه هامو گرفتن رنگ پارچه رو هم انتخاب کردم و بیعانه دادم.خودش که می گفت همه منو با وزیری و اشتری مقایسه می کنن با ایت تفاوت که اونا 7-8 تومن میگیرن من 2-3 تومن.دعا کنین لباسم خیلی خوب شه.من بین اینجا و مزون خانم گلچین مونده بودم ولی میدونم همین مدل لباسی که سفارش دادمو اگه به گلچین میدادم زیر 5تومن نمی دوخت!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد