شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
پیفون
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #131
RE: پیفون
کاراش واقعا عالیه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #132

به نظر منم عالیه

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
 سپاس شده توسط mahnaz69
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #133
من لباسای پشت ویترینشو که نگاه می کردم اصلا از دوختش خوشم نیومد.بنظرم تمیز ندوخته بود.
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #134
ماله منو که خیلی خوب دوخته بود 2تا هم لباس واسه ساقدوشام دوخت اونا هم خوب شده بودن
 سپاس شده توسط el8765
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #135

امروز رفتم پیشش گفتم لباس شب می خوام گفت از 1500 شروع میشه قیمت هامونConfused

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #136
nazhin جون منم اول که رفتم لباسمو توی قرارداد برای خرید نوشتم. بعد از یک ماه همه بهم گفتند کجا میخوای لباست رو بگذاری و واسه چی پولشو واسه خودت نیگه نداری و از این حرفا که متقاعد شدم واسم بدوزه و لباس خودم رو اجاره کنم. آره این خیلی خوبه که پولش نصف میشه. اما واسه من از نصف بیشتر شد. ولی واقعا زیبا بود لباسم. و خیلی خیلی ظریف کار شده بود. علاوه بر اینکه سنگدوزی و ... همش کار دست هست و اصلا از چسب و این چیزا استفاده نمیکنه. خیالت راحت باشه. عزیزم برخورد با پیفون قلق خاص خودش رو داره. همیشه خوشحال و با لبخند برو پیشش. من هر ایرادی گرفتم برام درستش کردند با خوشرویی. یه بار هم خودش نبود که من پرو داشتم و بعدش من زنگ زدم گفتم من از فلان چیزش راضی نبودم. خود آقای پیفون صبحش به من زنگ زد گفت بیاید تا هر چی رو که بد بوده واست درستش کنم. کلی بهم آرامش داد. و وقت پرو من که واسه یک هفته دیگه بود رو انداخت فردای همون روز؛ استرسم رو کامل از بین برد.من خیلی خوشم میاد ازش. من و همسرم هر وقت میرفتیم کلی میخندوند ما رو. همیشه هم به من میگفت قدر این داماد ما رو بدون... عزیزم بهت میگم خیلی انتخابت درست بوده...
 سپاس شده توسط el8765
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #137
سلام عروس خانومایه گل, بهار جان منم بعد از بلایی که مزونی که قرار بود لباس عروس برام بدوزه سرم آوردن بعد از 40 روز سفارش لباسمو حتی نبریده بودو منه بیچاره رو به استرس و وحشت از نداشتن لباس انداخته بود آخه انشاله 20 روز دیگه عروسیمه. خلاصه بعد از گلی گشتن و تلاس برایه خریده لباسه آماده نهایتا رفتم پیشه آقایه پیفون البته بدونه وقته قبلی!!!!!!!! بچه ها بهار جان دقیقا درست میگن برخورد با ایشون قلقه خاصی داره و خیلی احترام عینه آدمایه دیگه براشون مهمه که من فکر میکنم بخش زیادیش به خاطره تجربه زیادشونه .. ولی درکل بنده خدا سه ساعت برایه ما وقت گذاشتن و پذیرفتن که لباسه منو هم در این مدته کم آماده کنن! که منو بسیاااااااااار خوشحال کردن ایشالا خیر ببینن که استرسم خداروشکر خیلیییییییییییییی کمتر شد. ولی انصافا این همه مزونی که من رفتم کاره ایشون واقعا حرف نداشت مخصوصا کاره سنگ دوزیاشون که بسیااااااااااار زیبا بود. به من گفتن که انشاله 10 روز دیگه برام پرو میذارن , ایشالا که لباسم خوب بشه بجه ها , نه تنها لباسه من ایشالا لباسه همه خوب بشه و هیچ کس بلایی که مزونه قبلی سر من آورد سرش نیاره ولی وقتی مقایسه میکردم کاره آقایه پیفون کجا کاره مزونایه دیگه کجا, راستش من اشتبپاه کردم از اول باید پیشه ایشون میرفتم ولی چون شنیده بودم که هزینه لباس بالا در میاد فقط واسه 300-400 ت پس انداز رفتم جایه دیگه و اعتماد کردم ولی جوابه اعتماده منو اینجوری دادن!!!!!!!
 سپاس شده توسط atrisa33 ، میناا ، بهار000 ، huna
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #138

الی قبلا کجا رفته بودی؟
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #139
الی مزون درسا داده بوده شانیا جون
 سپاس شده توسط el8765 ، shania
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #140

من که دوباره دلم می خواد بدم پیفون یه لباس دانتل خوشگل واسم بدوزه ولی مراسمی ندارم که بخوام لباس شب سنگین بپوشم یه داداش داشتم که اونم عروسی کرده Huh

ارسال پاسخ