پیفون

۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #131
RE: پیفون
الی مزون درسا داده بوده شانیا جون
نقل قول
 سپاس شده توسط el8765 ، shania
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #132

من که دوباره دلم می خواد بدم پیفون یه لباس دانتل خوشگل واسم بدوزه ولی مراسمی ندارم که بخوام لباس شب سنگین بپوشم یه داداش داشتم که اونم عروسی کرده Huh

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #133
بچه ها لباس شب رو چند می دوزه ؟؟؟ می شه فقط برای سفارش لباس شب رفت پیشش؟؟؟ چون من لباس عروسیم رو دادم دوختن هر چند که خیاطم گند زده ....
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #134

عزیزم من سوال کردم گفت از 1500 شروع میشه البته با پارچه

نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #135
شماره اینجارو کسی داره؟
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ صبح توسط el8765.)
ارسال: #136
بهار جان همون طور که هونا جان گفتن من قبلا لباسمو به مزونه درسا داده بودم . یاسی جون شماره پیفون 88775299-88774894 که حتما باید وقته قبلی بگیری و حداقل دو ماه فرصت داشته باشی که لباسو برات بدوزه
ماله منم اورژانسی شد و وقتی دید خیلی مستعصلم که لباسمو گیر نیاوردم دیگه بنده خدا پذیرفت که برام بدوزه ولی من هم برشه لباساشو دیدم و هم سنگ دوزیاشو ،‌تازه بچه ها من مادرم خیاطه و ایشون که خیلی سخت پسندن کاره آقایه پیفونو تایید کرد... برعکسه مزونه قبلی که مامانم راضی نبود لباسمو بدم اونجا بدوزه و اون بلا رو سرم آورد. اصلا نمیخوام خدایه نکرده برایه ایشون تبلیغ کنم فقط خداوکیلی آنجه که از لباساشون دیدم رو براتون تعریف میکنم. ولی خوب یه مقدار هزینه خریده لباس هم از ایشون بالاست به همون نسبت هم کاره خوب تحویلتون میدن دیگه اگر بچه ها مزیقه مالی ندارید حتما یه سری به اینجا بزنید. هرچند منم خودم نمیخواستم لباسم اینقدر در بیاد ولی دیگه چون دستم موند تو حنا مجبور شدم لباسمو بدم به جایی که حداقل از کارش مطمئنم .. ایشالا که هر کدومتون بهترین لباس همون جور که دلتون میخواد رو پیدا کنیدو روز عروسی از لباستون راضی باشید خانوم خوشگلا
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #137
سلام.خانمهایی که رفتن میدونن قیمت لباسش بدون پارچه چقدره؟
من6متر دانتل دارم میخوام بدونم دسمزدش چقدره؟
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ صبح توسط atrisa33.)
ارسال: #138

عزیزم فکر نکنم پارچه داشته باشی قبول کنه بازم زنگ بزن سوال کن
همین الان با پیفون صحبت کردم گفت اگه عروس خودش باشی یا قبلا عروسش بودی قبول می کنه

نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #139
عزیزم ببخشید من متوجه نشدم
عروس خودش باشم یعنی چی؟
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #140
یه سوال....نخندینا!!! من تا حالا ونک خیلی رفتم ولی پاسار ونک و پیدا نکردم...دقیقا کجاشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد