• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

پذیرایی روز خواستگاری

۳۰-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #51
RE: پذیرایی روز خواستگاری
نه بابا جلسه اول که نمیگن با هم حرف بزنید
خدایی جلسه خواستگاری من که این قدر سکوت بود که صدای پای مورچه رو هم میشنیدی 3 (12)
مثلا دایی اش رو اورده بود که مجلس گرم کنه هیچ کس هیچی نمی گفت 45 دقیقه نشستن و رفتن
جلسه اول میان فقط همدیگه رو ببینن

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط آیتا
۳۰-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #52
(۳۰-تير-۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ عصر)استاتیرا نوشته است:  نه بابا جلسه اول که نمیگن با هم حرف بزنید
خدایی جلسه خواستگاری من که این قدر سکوت بود که صدای پای مورچه رو هم میشنیدی 3 (12)
مثلا دایی اش رو اورده بود که مجلس گرم کنه هیچ کس هیچی نمی گفت 45 دقیقه نشستن و رفتن
جلسه اول میان فقط همدیگه رو ببینن

اما تو تجربه های قبلیم اگه خوششون میومد میگفتن برن حرف بزنن.نمیدونم خداکنه همین باشه که تو میگی آخه از پسره خوشم اومد اونم من که اینقدر ایرادیم

زندگی زیباستHeart
یه مدت کم میام بدلیل گرفتاری و مشکلات بعد ازدواج
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #53
نازی جان ایشالا اگه خیر وصلاحی توشه جور میشه واست دعا کردم گلم
نقل قول
 سپاس شده توسط نازي
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #54
بیخیال فک کنم جوابشون منفی بود تاحالا که نزنگیدن ولی مهم نیست نظرشون محترمه منم خیلی وقتا نمیپسندمEmbarrased

زندگی زیباستHeart
یه مدت کم میام بدلیل گرفتاری و مشکلات بعد ازدواج
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #55
بچه ها میخوام برای پذیرایی اول شربت بیارم. حالا به نظرتون شربت رو همزده بیارم که یعنی لیوانها رنگی باشه.
یا یه جوری که مایع شربت ته لیوان باشه و آب روش باشه .
کدوم شیک تر و بهتره؟؟؟؟

مهم نيست قفلها دست کيست؛مهم اینست كه کليدها دست خداست:-‏)‏[/size]
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #56
آوا جون فکر کنم اگه شربت ته لیوان باشه و آب روش بهتره.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #57
(۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ صبح)aavaa نوشته است:  بچه ها میخوام برای پذیرایی اول شربت بیارم. حالا به نظرتون شربت رو همزده بیارم که یعنی لیوانها رنگی باشه.
کدوم شیک تر و بهتره؟؟؟؟

عزیزم بستگی به نوع شربتت داره.مثلا شربت زعفرونی که باید همزده باشه.اما شربتهایی مثل آلبالو نباید هم زده باشه.به جای یخ هم میتونی از میوه های خود شربتت بندازی توی قالب یخ که ببنده و بعد با همون یخها سرو کن که خیلی مجلسی تره.همه میکن به به چه علوس خوش سلیقه و کدبانوییNew2

* من….هستم
قدرتمندترین کلمات هستند چرا که هر کلمه ای بین این دو قرار دهید واقعیت شما را شکل می دهد.
من اشرف مخلوقات هستمAngel
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ عصر توسط aavaa.)
ارسال: #58
آره خودمم همین فکر و میکردم. ولی فکر کردم اگه مثلا 2جور شربت بیارم که 2 رنگ مختلف داشته باشه و همزده باشه نماش قشنگ میشه. واسه همین نمیدونم حالا چیکار کنم؟؟؟
جانو جون من میخوام آلبالو و پرتقال سرو کنم. راجع به این میوه تو قالب یخ یکم بیشتر توضیح بده . من تو این جور چیزا یکم بی استعدادمWink3 (12)

مهم نيست قفلها دست کيست؛مهم اینست كه کليدها دست خداست:-‏)‏[/size]
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ عصر توسط MAAH.)
ارسال: #59
(۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ صبح)aavaa نوشته است:  بچه ها میخوام برای پذیرایی اول شربت بیارم. حالا به نظرتون شربت رو همزده بیارم که یعنی لیوانها رنگی باشه.
کدوم شیک تر و بهتره؟؟؟؟
اره اتفاقا منم این سوالو داشتم.گفتم هم زده بیارم.حالا دیگه نمیدونم.Huh
ببخشید که من جواب میدم توی تاپیک ایده ی انلاین برای همه من عکس میوه توی قالب یخو دیدم.برو اون تاپیک کتی توضیح داده.

دلم حضور مـــــــــردانه میخواهد...نه اینکه مرد باشد...

نه....مـــــــــردانه باشد,

حرفش.....,قولش....,فکرش....,نگاهش....,قلبش....و....

آنقدر مــــــــردانه که بتوان تا بینهایت دنیا به او اعتماد کرد....!!!
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #60
دو نوع شربت هم باشه خوبه مثلا پرتقال و آلبالو،در این صورت فکر کنم اگه هم زده باشه بهتره!
ولی اگه یه نوعه،هم نزده بهتره.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط MAAH
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد