شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
پاک سازی پوست
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #21

RE: پاك سازي پوست در آرايشگاهها روز قبل از عروسي
من دور چشم هم میزنم. اما همه کارم پشت میز نشینی و کامپیوتره!! و یا مطالعه.. همین خسته ام کرده و دور چشم هم دیگه اثر نداره...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #22
فافا جون منم این ویتامینا که گفتم رو دکتر بهم گفت بخورم. این خوردن آب و ماسک خیار که گفتی هم فکر خیلی خوبی هست. مرسی. منم امتحان می کنم.
۱-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #23
(۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ عصر)fafa نوشته است:  بچه ها جون من صحبتاتونو خوندم چند تا نکته به ذهنم رسید یکی اینکه سر خود اینقدر ویتامین نخورید حتی ویتامین های محلول در آب هم اور دوز دارن...من واسه یه مریض میخوام مکمل بنویسم دست و دلم میلرزه...
ضحی جان سعی کن آب خیلی بخوری.از کرم مرطوب کننده واسه صورتت استفاده کن.اما دور چشم قوی رو بهت توصیه نمیکنم.همون دور چشم همیشگی که استفاه میکردی خوبه.هر شب روی چشمات خیار رنده شده بذار...جواب میده قول میدم بهت
خانمم یعنی ویتامین ای و سی نخوریم؟من تو یک سایت پزشکی دیدم که یک دکتری واسه یکی که پوست سینش شل شده بود بهش گفت روزی یک ویتامین ای بخوره حالا این ضرر داره منتظرم مرسییییییییییییییییییی
۲۹-مهر-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #24
چون تغييرات روي پوست تقريبا 3ماه طول ميكشه تا جواب بده بهتره قبل از عروسي كار رو شروع كرد.بنظرم اينكه بري پيش يه دكتر پوست خوب و ازش بخواي خودش بگه نسبت به نوع پوست چه كارهايي لازمه انجام بدي! و اينكه براي روشن شدن و سفت شدن پوست استفاده ي هر شب كرم و لوسيون و سرم ويتامين سي عاليه!راستي قرص ويتامين b6 هم براي تقويت مو و ناخن عاليه!بهتره اينا زير نظر دكتر باشه هرچند رو بسته ي قرص ويتامين b6 نوشته 4تا در روز بخوري!
يه موضوع مهم هم اينكه متخصصان پوست اصلا با استفاده ي مستقيم گياه آلوورا موافق نيستند و متاسفانه جديدا به شدت مرسوم شده.اين گياه بايد بعد از كارهايي كه در آزمايشگاههاي كارخانه هاي لوازم آرايشي روش انجام ميشه در لوسيون و كرم ها و مواد آرايشي مورد استفاده قرار بگيره!
پس حتما حداقل 3ماه قبل براي انجام كارهاي زيبايي اقدام كنيم تا به نتيجه ي دلخواه برسيم و اگر قصد عمل هاي زيبايي را داريم 1سال قبل اقدام كنيم تا خدايي نكرده عوارض احتمالي و مشكلاتي كه ممكنه بوجود بياد مراسم عروسي رو مختل نكنه!
 سپاس شده توسط سایان ، bahare71 ، ava.ab
۸-آبان-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #25
من چندسال پیش صورتم خیلی جوش داشت، یک ساله که خوب شده بود اما دوباره چند ماهه که داره میزنه
به دکتر که مراجعه کردم و گفتم چندماهه دیگه عروسیمه،گفت الان فقط باید دارو مصرف کنی تا جوش هات خوب شه، بعد برای رفع جای جوش و لک 1ماه قبل از عروسی بیا تا میکرودرم کنی تا پوستت سفت و براق بشه و منافذش بسته بشه و گفت که 3 نوبت میکرودرم کافیه. حالا صبر کردم تا 1ماه قبل عروسی Confused
این دکتری که من میرم پیشش رو یکی از دوستام معرفی کرده که خیلی پوست بدی داشت اما الآن با میکرودرم خیلی خوب شده.قبلا جلسه ای 25 میگرفت ولی الان 35 میگیره

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
۸-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #26
منم بايد برم ميشه اسم دكترتو بهم بگي؟
۸-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ صبح توسط SiiiMaa.)
ارسال: #27
این دستور رو هم 3سال پیش یه خانمی که توی یه آرایشگاه معروف برای عروس خانوما انجام میداد بهم داد، حالا دیگه نمی دونم الان هم از همون استفاده میشه یا تغییر کرده:
1- برای پوست های خشک: گل ختمی داخل دستگاه
2- برای پوست های چرب: گل بابونه
مرحله اول- اصلاح سپس شستن صورت و بعد بخور 5 دقیقه،پنبه الکلی و استریل با حرارت زیاد؟؟ روی پوست مرطوب کشیده می شود
مرحله دوم-استفاده از آب بیشتر و تخلیه جوش ها
مرحله سوم- مجددا بخور 5 دقیقه
مرحله چهارم- استفاده از پنبه الکلی
مرحله پنجم- استفاده از آب خنک برای خشک شدن صورت
مرحله ششم- ماساژ با scrab هیمالیا به مدت 5 دقیقه و 2 دقیقه بماند
مرحله هفتم-ماسک 20 دقیقه (سفید:جوانه گندم+خاک چینی+شقایق سبز:ماست+مورت(؟؟مورد)سبز+سدر+جوانه گندم+شقایق برای عروس)
چای کیسه ای برای کسانی که زیرچشمان سیاه دارند به مدت 15 دقیقه
نکته: از ماسک ها به هیچ عنوان برای دور چشم استفاده نشود و ماسک باید از قبل خنک شود
Exclamation این دستورا خیلی کلی هستند منم اون موقع خیلی تند تند نوشتم، حالا نمی دونم درسته یا نه . واقعا نمیشه خودمون تو خونه یا تنهایی انجام بدیم چون اگه به ماده ای حساسیت داشته باشه اونوقت برا پوستمون بدتره. این دستورو نوشتم تا در مورد پاکسازی پوستمون قبل عروسی آگاهی داشته باشیم و بدونیم که روی پوستمون چه کاری انجام میدن و چه موادی استفاده میشه New2
(۸-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ صبح)Mehrok نوشته است:  منم بايد برم ميشه اسم دكترتو بهم بگي؟
این خانم دکتره متخصص داخلیه اما کارای پوست رو هم انجام میده، خیلی هم مهربونه و نگران بیمارانشه. منشی اش میگفت 1 آقای دکتری میاد وسایل و دستگاه های همین خانم دکتر رو قرض میگیره برای مریضاش اما جلسه ای 80 میگیره، به دقت خانم دکتره هم انجام نمیده
نمیدونم مسیرت می خوره یا نه، سمت شرق تهرانه
با مترو باید ایستگاه گلبرگ پیاده شی، 1کم بری بالا.بعد از تقاطع مدنی فکر می کنم نبش میدون 97 میشه، مجتمع پزشکی فاطمیه
اگرم پیدا نشد از هرکسی مجتمع رو بپرسین میدونه Wink

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #28
مرسي عزيزم فقط اسم دكتر رو برام ننوشتي؟
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #29
اگر فرصت داشته باشي و حوصله كه تو نوبت بموني ميتوني بري پيش دكتر باريك بين.اتفاقا براي اونايي كه ميخوان عروس بشن هم خيلي خوب مشاوره ميده.در كل هم اخلاقش عاليه هم كاراي زيباييش!ولي ممكنه گاهي تا4 ساعت منتظر بشي تا بتوني دكتر رو ببيني!
۱۰-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ صبح توسط Mehrok.)
ارسال: #30
يعني با وقت قبلي باز 4 ساعت منتظر باشيم؟
آدرسشو لطفاً بهم بدين؟ مرسي
اگه شمارشو دارين اونم ميخوام؟
ارسال پاسخ