• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

پاک سازی پوست

۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #21

RE: پاک سازی پوست در آرایشگاهها روز قبل از عروسی
من دور چشم هم میزنم. اما همه کارم پشت میز نشینی و کامپیوتره!! و یا مطالعه.. همین خسته ام کرده و دور چشم هم دیگه اثر نداره...
نقل قول
۳۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #22
فافا جون منم این ویتامینا که گفتم رو دکتر بهم گفت بخورم. این خوردن آب و ماسک خیار که گفتی هم فکر خیلی خوبی هست. مرسی. منم امتحان می کنم.
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #23
(۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ عصر)fafa نوشته است:  بچه ها جون من صحبتاتونو خوندم چند تا نکته به ذهنم رسید یکی اینکه سر خود اینقدر ویتامین نخورید حتی ویتامین های محلول در آب هم اور دوز دارن...من واسه یه مریض میخوام مکمل بنویسم دست و دلم میلرزه...
ضحی جان سعی کن آب خیلی بخوری.از کرم مرطوب کننده واسه صورتت استفاده کن.اما دور چشم قوی رو بهت توصیه نمیکنم.همون دور چشم همیشگی که استفاه میکردی خوبه.هر شب روی چشمات خیار رنده شده بذار...جواب میده قول میدم بهت
خانمم یعنی ویتامین ای و سی نخوریم؟من تو یک سایت پزشکی دیدم که یک دکتری واسه یکی که پوست سینش شل شده بود بهش گفت روزی یک ویتامین ای بخوره حالا این ضرر داره منتظرم مرسییییییییییییییییییی
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #24
چون تغییرات روی پوست تقریبا 3ماه طول میکشه تا جواب بده بهتره قبل از عروسی کار رو شروع کرد.بنظرم اینکه بری پیش یه دکتر پوست خوب و ازش بخوای خودش بگه نسبت به نوع پوست چه کارهایی لازمه انجام بدی! و اینکه برای روشن شدن و سفت شدن پوست استفاده ی هر شب کرم و لوسیون و سرم ویتامین سی عالیه!راستی قرص ویتامین b6 هم برای تقویت مو و ناخن عالیه!بهتره اینا زیر نظر دکتر باشه هرچند رو بسته ی قرص ویتامین b6 نوشته 4تا در روز بخوری!
یه موضوع مهم هم اینکه متخصصان پوست اصلا با استفاده ی مستقیم گیاه آلوورا موافق نیستند و متاسفانه جدیدا به شدت مرسوم شده.این گیاه باید بعد از کارهایی که در آزمایشگاههای کارخانه های لوازم آرایشی روش انجام میشه در لوسیون و کرم ها و مواد آرایشی مورد استفاده قرار بگیره!
پس حتما حداقل 3ماه قبل برای انجام کارهای زیبایی اقدام کنیم تا به نتیجه ی دلخواه برسیم و اگر قصد عمل های زیبایی را داریم 1سال قبل اقدام کنیم تا خدایی نکرده عوارض احتمالی و مشکلاتی که ممکنه بوجود بیاد مراسم عروسی رو مختل نکنه!
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان ، bahare71 ، ava.ab
۸-آبان-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #25
من چندسال پیش صورتم خیلی جوش داشت، یک ساله که خوب شده بود اما دوباره چند ماهه که داره میزنه
به دکتر که مراجعه کردم و گفتم چندماهه دیگه عروسیمه،گفت الان فقط باید دارو مصرف کنی تا جوش هات خوب شه، بعد برای رفع جای جوش و لک 1ماه قبل از عروسی بیا تا میکرودرم کنی تا پوستت سفت و براق بشه و منافذش بسته بشه و گفت که 3 نوبت میکرودرم کافیه. حالا صبر کردم تا 1ماه قبل عروسی Confused
این دکتری که من میرم پیشش رو یکی از دوستام معرفی کرده که خیلی پوست بدی داشت اما الآن با میکرودرم خیلی خوب شده.قبلا جلسه ای 25 میگرفت ولی الان 35 میگیره

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ صبح توسط SiiiMaa.)
ارسال: #26
این دستور رو هم 3سال پیش یه خانمی که توی یه آرایشگاه معروف برای عروس خانوما انجام میداد بهم داد، حالا دیگه نمی دونم الان هم از همون استفاده میشه یا تغییر کرده:
1- برای پوست های خشک: گل ختمی داخل دستگاه
2- برای پوست های چرب: گل بابونه
مرحله اول- اصلاح سپس شستن صورت و بعد بخور 5 دقیقه،پنبه الکلی و استریل با حرارت زیاد؟؟ روی پوست مرطوب کشیده می شود
مرحله دوم-استفاده از آب بیشتر و تخلیه جوش ها
مرحله سوم- مجددا بخور 5 دقیقه
مرحله چهارم- استفاده از پنبه الکلی
مرحله پنجم- استفاده از آب خنک برای خشک شدن صورت
مرحله ششم- ماساژ با scrab هیمالیا به مدت 5 دقیقه و 2 دقیقه بماند
مرحله هفتم-ماسک 20 دقیقه (سفید:جوانه گندم+خاک چینی+شقایق سبز:ماست+مورت(؟؟مورد)سبز+سدر+جوانه گندم+شقایق برای عروس)
چای کیسه ای برای کسانی که زیرچشمان سیاه دارند به مدت 15 دقیقه
نکته: از ماسک ها به هیچ عنوان برای دور چشم استفاده نشود و ماسک باید از قبل خنک شود
Exclamation این دستورا خیلی کلی هستند منم اون موقع خیلی تند تند نوشتم، حالا نمی دونم درسته یا نه . واقعا نمیشه خودمون تو خونه یا تنهایی انجام بدیم چون اگه به ماده ای حساسیت داشته باشه اونوقت برا پوستمون بدتره. این دستورو نوشتم تا در مورد پاکسازی پوستمون قبل عروسی آگاهی داشته باشیم و بدونیم که روی پوستمون چه کاری انجام میدن و چه موادی استفاده میشه New2
(۸-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ صبح)Mehrok نوشته است:  منم باید برم میشه اسم دکترتو بهم بگی؟
این خانم دکتره متخصص داخلیه اما کارای پوست رو هم انجام میده، خیلی هم مهربونه و نگران بیمارانشه. منشی اش میگفت 1 آقای دکتری میاد وسایل و دستگاه های همین خانم دکتر رو قرض میگیره برای مریضاش اما جلسه ای 80 میگیره، به دقت خانم دکتره هم انجام نمیده
نمیدونم مسیرت می خوره یا نه، سمت شرق تهرانه
با مترو باید ایستگاه گلبرگ پیاده شی، 1کم بری بالا.بعد از تقاطع مدنی فکر می کنم نبش میدون 97 میشه، مجتمع پزشکی فاطمیه
اگرم پیدا نشد از هرکسی مجتمع رو بپرسین میدونه Wink

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #27
اگر فرصت داشته باشی و حوصله که تو نوبت بمونی میتونی بری پیش دکتر باریک بین.اتفاقا برای اونایی که میخوان عروس بشن هم خیلی خوب مشاوره میده.در کل هم اخلاقش عالیه هم کارای زیباییش!ولی ممکنه گاهی تا4 ساعت منتظر بشی تا بتونی دکتر رو ببینی!
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آبان-۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ عصر توسط skyisup92.)
ارسال: #28
http://queenderma.com/
عزیزم این وب سایت دکتر باریک بین هستش! اینجا میتونی آدرس و شماره تماس رو پیدا کنی.البته تو سایت اگر سوالی داشته باشی و بپرسی سریع جواب میدن.ولی چون هر روز از هفته به بیمارستان و کلینیک های مختلف میرن اینه که باید طبق روزی که میخواهید مراجعه کنید در اون مرکز وقت بگیرید!
http://queenderma.com
عزیزم این وب سایت دکتر باریک بین هستش! اینجا میتونی آدرس و شماره تماس رو پیدا کنی.البته تو سایت اگر سوالی داشته باشی و بپرسی سریع جواب میدن.ولی چون هر روز از هفته به بیمارستان و کلینیک های مختلف میرن اینه که باید طبق روزی که میخواهید مراجعه کنید در اون مرکز وقت بگیرید!
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #29
بچه ها به هم نخندیدا ولی من قبل از تمام مراسم ها از خواستگاری گرفته تا بله برون و.... قبلش برای ماسک صورت و آبرسان می رفتم خیلی خوبه وپوستم و شفاف و جوان می کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki
۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #30

خنده نداره خوبه که انقدر اهمیت میدی به پوستت
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد