به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
پان اسپانیا (کیک یخچالی)
۱۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ عصر توسط چشم عسلی.)
ارسال: #51
RE: پان اسپانیا
یه پان اسپانیای دیگه که یه جای شام خوردیمش
این دفعه موز و گردو هم داشت
[تصویر: 94254986158151808474.jpg][تصویر: 13835059231.jpg][تصویر: 13835059232.jpg]

دیگه ایجا رو مثل قدیما دوست ندارمHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط عروس خوشحال ، Gazaal ، جنیفر ، topol ، وفا ، درسا ، mohadeseh71 ، نداجون ، زورو ، نیازز ، madely ، *آوا* ، **mahsa** ، susi ، Riraa ، قطره
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #52
من اینارو تک نفره درست کردم و 1 روزم تو یخچال موند.عالی شدن همه کلی تعریف کردن
بچه ها حتما گردو و موز استفاده کنید

[تصویر: 13837504041.jpg]

یِـ ـک وَقت هآیے دَر زِندِگے مے رِسَد که بآیَد دَستَت رآ بِزَنے زیـ ـر چآنه اَت وَ جَریانِ زِندِگے ات رآ فَقَط

تَمآشآ کُنے New2
 سپاس شده توسط کیتی ، نداجون ، miss star ، pari-ziba ، erica ، درسا ، topol ، karane ، mohadeseh71 ، زورو ، نیازز ، madely ، *آوا* ، busy ، خگوشی ، hayahoo ، A.Bidel ، elaheh_109 ، Riraa
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ صبح
ارسال: #53
این هم پان اسپانیای من
من این دسر رو زیاد درست میکنم .اینم دستوری که باهاش پان درست میکنم
[تصویر: 13855186461.jpg]

مواد لازم :

• گردوی خرد شده ۲/۱ پیمانه
• آرد 1/2 پیمانه
• تخم مرغ ۲ عدد
• شکر ۱ لیوان
• شیر 4 ليوان
• نشاسته ۲ قاشق سوپخوری ( نشاسته ذرت)
• وانیل 1/2 قاشق چایخوری
• کره ۵۰ گرم
• بیسکویت ۱ الی ۲ بسته
• کاکائو ۳ قاشق سوپخوری
• خامه ۱۵۰ گرم

طرز تهیه :

• تخم مرغ و شکر را با همزن برقی بزنید.
• شیر را داخل قابلمه بریزید نشاسته را در کمی شیر سرد حل کنید و به شیر داخل قابلمه اضافه کنید.
• آرد را الک کرده به شیر اضافه کنید.
• مخلوط تخم مرغ و شکر را نیزبه شیر اضافه کنید.
• این مواد را در حال هم زدن روی شعله ملایم قرار دهید تا غلیظ شود.
• در آخر کار کره و وانیل را اضافه کنید.
• خامه را در انتهای کار بعد از خاموش کردن شعله اضافه کنید.
• این دسر را می توان با افزودن کاکائو قهوه ای درست کرد مواد را قبل از گذاشتن روی گاز نصف می کنیم داخل دوتا قابلمه می ریزیم یکی را کاکائو می زنیم و اون یکی سفید می مونه .
• ته ظرف یک ردیف بیسکویت پتی بور می چینیم مایه قهوه ای یا سفید رو می ریزیم بعد دوباره بیسکویت می چینیم روی بیسکویت کرم به رنگ دیگر را اضافه می کنیم و روش رو تزئین می کنیم.

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ؛ تحویل دهی ...

خواه با فرزندی خوب ...

خواه با باغچه ای سرسبز ...

خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی ...

و اینکه بدانی ... حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است . این یعنی تو موفق شده ای!
 سپاس شده توسط درسا ، mahsa 66 ، topol ، زورو ، نیازز ، *آوا* ، خگوشی ، nargol 69 ، Riraa
۸-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ صبح توسط A.M.)
ارسال: #54
سلام دوستای گلم منم دیشب درست کردم خییییلی خوشمزه شده بود همه خوششون اومد البته به کمک همسر مهربونم درستش کردم فکرکنم واسه همین اینقدر خوشمزه شده بودNew2

[تصویر: 13856714941.jpg]

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف، زندگی یعنی جنگ تو بجنگ، زندگی یعنی عشق، تو بدان عشق بورز
Heart
 سپاس شده توسط taze ar00s ، topol ، karane ، sevda 66 ، mohadeseh71 ، زورو ، *آوا* ، pichak2014 ، Riraa
۲۱-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #55
منم امروز این دسر و درست کردم با موز و گردوی فراوان فوق العاده خوشمزه شد.فقط دوستا حواستون باشه که بذارید موادتون خوب حرارت بینن تا سفت بشن.من این نکته رو نمیدونستم هی بر میداشتم آرد اضافه می کردم !!!!!

دوستای مهربون نو عروسیم میشه با دلای پاکتون
برای کار پیدا کردن شوهرم دعا کنیددوستون دارمLub
۲۱-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #56
(۲۱-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ عصر)so0o0o0deh نوشته است:  مرسي گلم،شما كه با اين مقدار مواد درست ميكني حدودا واسه چند نفر خوبه؟
اين مقدار يه ظرف پيركس مستطيلي پر ميشه؟

عزیزم همانطور که گفتم پیمانه من لیوان فرانسویه اکثر اوقات با دستور سوم که تو ص اول هست درست می کنم که همین اندازه یه ظرفو پر می کنه البته لبریز نه یه ردیف مونده به آخر
در کل پان یه دسر سنگینه و کسی بیشتر از یه برش نمی تونه بخوره در عین حال فوق العاده خوشمزه اس
 سپاس شده توسط so0o0o0deh
۲۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ عصر توسط shapark90.)
ارسال: #57
بارانک جون تیرامیسو وپان سپانیا هر دو تست متفاوت از هم رو دارن تو تیرامیسو شما تست قهوه رو داری ولی تو پان اسپانیا از قهو ه استفاده نمیکنن من پان زیاد درست کردم هر کی خورده خوشش اومده دستورش رو گرفته واسه میان وعده بچه هام خیلی عالیه مقوی هم هست
در مورد تخم مرغ هم من اکثر اوقات نمی ریزم تو مزه اش هیچی فرقی نم یکنه غلظتش هم باید مثل فرنیاشه وقتی سرد میشه سفت تر میشه ووقتی بیسکوییت رو لا به لاش می ریزی به نظر من یک روز که می مونه خوش مزه تر میشه اون بیسکوییت ها نرم تر می شه

تقویم امسال رو می خوای ببینیHeart طراحی تقویم عشقولانه

http://journalkodak.blogfa.com/
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط نیازز ، pichak2014 ، seven
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #58
پان اسپانیای بسیار خوشمزه
[تصویر: 13887870002.jpg]

زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف، زندگی یعنی جنگ تو بجنگ، زندگی یعنی عشق، تو بدان عشق بورز
Heart
 سپاس شده توسط نداجون ، محبوبه ناز بانو ، hodi ، topol ، نیازز ، fatemeh1990 ، *آوا* ، **mahsa** ، Riraa
۲۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #59
بچه ها با اینکه من توش جوهر لیمو زده بودم ولی خیلی خوشمزه شده بود!خواهرم میگفت اصلا معلوم نیست توش
قبل خوردن اومدم اینجا نوشتم ..اما خوب شد تازه شیرینیشم اندازه بود !
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #60
دوستان منم پان درست کردم،خوشمزه شد ولی دو مشکل داشت:1- مایع گلوله گلوله شد و هم اینکه 24 ساعت داخل یخچال گذاشتم ولی روش ترک خورد؟چرا؟؟

دوستان لباس عروسیم که دانتله اجاره میدم و عکس در تاپیک اجاره لباس عروس در صفحه 38
دوستان برای منم دعا کنید
ارسال پاسخ