شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
يك كار هيجان انگيز براي خوشحال كردن همسر !!
۱۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #61
RE: يك كار هيجان انگيز براي خوشحال كردن همسر !!
من یک بار روی تمام گلبرگ های یک گل رز برای نامزدم کلمات عاشقانه نوشتم.وقتی گل رو گرفت با تعجب نگاه کرد. بعد یکی یکی شروع کرد به خوندن گلبرگ ها. بعد هم کلی خندید.
یکبار دیگه هم برگه جریمه ماشین رو پرینت گرفتم و توش جملات عاشقانه نوشتم وقتی تو خیابون پارک کرده بود که بره بستنی بخره گذاشتم زیر برف پاک کن.وقتی اومد به خیال اینکه جریمه شده عصبانی شد اما وقتی برگه رو خوند کلی حال و هواش عوض شد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Zahraa ، abarkakia ، zoho1381 ، هاله ، Monir60 ، maryam.r ، bily ، SetareyeSoheil ، aroose ziba ، sanaz.v ، somosi ، پریزاد ، mary.r ، دختر پـــاییز ، elham7 ، zeinab.mh ، فهیمه جون ، وفا
۱۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #62
چه كار جالبي كردي بامزه بود خوشم اومد Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
 سپاس شده توسط zeinab.mh
۱۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #63

آره جالب بود منم از این تیپ کارا خوشم میاد. کارای کوچیک اما خیلی قشنگ.

http://PortreArt.ir
اینستاگرام: PortreArt

رونمایی کالکشن پائیزه زیورآلات پرتره, شنبه 10 آبان ساعت 10 شب Heart
انجمن هاي نوعروس / امکانات/ فروشگاه / حراجي / حراج زیورآلات دستساز دانته
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zeinab.mh
۱۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #64
اون برگ جریمه هه خیلی باحال بود. سرکاری بود.
 سپاس شده توسط خیال ، zeinab.mh
۱۸-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #65
البته اونم بک کار جالب انجام داد که همیشه تو ذهن من میمونه.وقتی سرباز بود آموزشی افتاده بود تبریز. چند روز قبل چون مرخصی نداشت تلفنی بهم گفته بود که هدیه داده به دوستش برام بیاره.روز تولدم دوستش زنگ زد رو گوشیم گفت بیا هدیه رو بگیر وقتی رفتم اونجا حدس میزنید هدیه چی بود؟ هه هه خودش بود.خود کچلش بود.مرخصی گرفته بود اومده بود. هدیه هارو هم با خودش آورده بود.
 سپاس شده توسط abarkakia ، narcissus88 ، zoho1381 ، maryam.r ، فرحناز ح ، bily ، SetareyeSoheil ، پرنسس عشق ، Lili1369 ، aroose ziba ، aaaida ، *مهسا*وهاب* ، elham7 ، خیال ، zeinab.mh ، فهیمه جون ، وفا ، sepideh aero
۱۸-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #66
چه بامزه چقدر خوشحال شدي اون لحظه!!

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
 سپاس شده توسط zeinab.mh
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ عصر توسط pinguinx.)
ارسال: #67
ه بار من یه هدیه به نامزدم دادم که خیلیییی اون رو سورپرایز و خوشحال کرد. البته خداییش کلی زحمت کشیدم و دنبال چیزی که میخواستم گشتم تا آخرش پیداش کردم!
من یه کارت تبریک براش درست کردم با این قلب‌هایی که چسب دو طرفه داره و فوم و اینجور چیزا، (به نظر خودم خیلی خوشگل شد!!) اما نکته مهمش این بود که داخلش یه دستگاه ضبط صدا گذاشته بودم که توش یه قسمتی از آهنگی که دوست داشت رو ضبط کرده بودم و آخرش خودم گفته بودم i love you
بعد وقتی که کارت رو باز کرد یه قلب کاغذی قرمز اومد بالا و اون آهنگ شروع به خوندن کرد!!‌ واااقعا سورپزایز شده بود و اصلا نمیدونست چی بگه! چون کارتهایی که آهنگ دارن یه آهنگ معمولی مثل تولدت مبارک دارن، اما این آهنگی بود که اون دوست داشت و خاطره داشتیم باهاش! و خیلی خوشحال شد.

یه بار هم خواهرم رو که خارج از کشوره اینجوری سورپرایز کردیم که همه اعضای خانواده صدامون رو تو این دستگاهه ضبط کردیم و گفتیم سال نو مبارک! بعد هم گذاشتیمش تو یه کارت که خودم درست کرده بودم و فرستادیم براش. واقعا ذوق کرده بود!
البته گفتم، خیلی گشتم تا این دستگاه رو پیدا کردم!‌
خواهرم همسرش رو با یه کار جالب سورپرایز کرد. (البته ایدش رو من داده بودم از روی کادوی یکی از دوستان) اونا خیلی اهل سفرن و خیلی جاها با هم رفتن و خیلیییی هم عکس میگیرن. بعد خواهرم یه بار عکسهاشون رو از دوران نامزدی و عقد و عروسی و بعد تمام سفرها و جاهای دیگه که عکس داشتن چاپ کرد و بعد به ترتیب تاریخ تو یه آلبوم عکس گذاشت و کنار هر عکس یه جمله عاشقانه یا یه چیزی راجع به اون خاطره نوشت. شوهرش واااقعا خوشحال شده بود!! خیلی هم آلبوم خوشگلی شد.
یک کار دیگه هم که نامزدم برای من کرد و من واقعا داشتم ذوق مرگ میشدم این بود که یکی از عکسای منو برداشت و جوری تغییرش داد که انگار من بین گلها بودم و روی سرم پروانه و قلب بود و بی نهایت خوشگل شده بود!!‌ البته اون یه پا گرافیسته!

یه ایده دیگه هم بود، من یه بار یه شعر عاشقانه رو خوندم و صدام رو ضبط کردم بعد صدام رو براش فرستادم! اون چون یه مدت از هم دور بودیم خیلی خوشش اومد.

یه بار هم یه جعبه کادویی درست کردم که سه تا کشو داشت! که در کشوهاش با پاپیون روش باز میشد و تو هر کشوش یه کادو بود. تو یکیشم بادوم هندی و شکلات که خیلی دوست داره ریخته بودم. اونم خیلی خوشحالش کرد.

اصولاً هر کادویی که جعبش جالب باشه، به خصوص خلاقیت داشته باشه و طرف باید فکر کنه که چه طوری باز میشه خیلی خوبه. اگر بشه که جای مخفی داشته باشه و کادوی اصلی اونجا باشه هم خیلی جالبه.
 سپاس شده توسط bahare71 ، Elena ، Zahraa ، zoho1381 ، maryam.r ، bily ، aroose ziba ، somosi ، BaNoO FaRiDeH ، elham7 ، مهلا77 ، zeinab.mh ، فهیمه جون ، میم دختر ، وفا
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #68
خیلی کاراتون باحال بود. خوشمان آمد. مرسی که با ما در میون گذاشتین.
 سپاس شده توسط zeinab.mh
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #69

چه ایده های قشنگی HeartHeart
باریکلا به این خانواده خلاق و خوش ذوق Embarrased

http://PortreArt.ir
اینستاگرام: PortreArt

رونمایی کالکشن پائیزه زیورآلات پرتره, شنبه 10 آبان ساعت 10 شب Heart
انجمن هاي نوعروس / امکانات/ فروشگاه / حراجي / حراج زیورآلات دستساز دانته
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zeinab.mh
۲۱-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #70
دوستان خوبم ایده هاتون جالب بود خیــــــــــــلی!!

من هم چندتا سورپرایز باحال میگم بهتون.بعضی هاشونو خودم اجرا کردم و بعضی هاشو نه...از دوستام ایده گرفتم.

اولیش اینه که مثلا تو تولدتون یا سالگرد ازدواجتون قبل از اینکه برسه خونه میتونید از دم در شروع کنید کاغذهای کوچیک بچسبونید و روی هر کدوم جک خنده دار و یا جملات عشقولانه.....بستگی داره شوهرتون بیشتر چی بپسنده...(مثلا همسر من جوک رو بیشتر میپسنده تا جملات رومانتیک!!!!!!)....و به درو دیوار و آینه بچسبونید و یه فلش هم زیرش بزارید تا اون رو به اتاق خوابتون هدایت کنیدددد.....بعد خودتون یه جا قایم شید و یهو ظاهر شید!!(البته اگه همسرتون نترس باشه این کارو کنید.....من خودم یه بار این کارو کردم همسرم نزدیک بود قلبش وایسته و کلی دعوام کرددددد!!)

میتونید صبح زود روی آینه ی دستشویی با رزلب یه دوستت دارم بنویسید...از این ایده همسرم خوشش اومد بالاخره!!خداروشکر!!!

و یا اینکه تو ظرف غذاش اگه غذا میبره اداره و سرکار.....یه جمله عشقولانه بنویسید و بزارید توش یواشکی!!

بازم میام میگم......

اللهم عجل لولیک الفرج..
 سپاس شده توسط abarkakia ، zoho1381 ، bily ، somosi ، gole roz25 ، zeinab.mh ، فهیمه جون
ارسال پاسخ