ورژن دوست داشتنیه خواهرشوهر

۳۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #111
RE: ورژن دوست داشتنیه خواهرشوهر
منم 6 تا خواهر شوهر دارم همسرم تک پسره تا الان که با هاشون مشکلی نداشتم خیلی خوب و مهربونن

30 مهر با هتل هما و پارس آنا یه عروسیه رویایی شد
...
دومین سالگرد ازدواجمونم تموم شد
همه چی آرومه شکر
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #112
بچه هامن خواهرندارم ولی خواهرشوهرم ازهرخواهربرام عزیزتره
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #113
من همه جا گفتم اینجام میگم خواهرشوهرم خیلی گله
پدر و مادرش خیلی خیلی خیلی تاحالا اذیتم کردن ولی از چشمم گله دارم از خواهرشوهرم گله ندارم
با اینکه سنش بهم نزدیکه و منم نامزدم هنوز و تو این مواقع خیلیا پیش میاد براشون که خواهرشوهره حساس میشه رو زن داداشش،اون اصلا از این اخلاقا نداره
واقعا عین خواهرای خودم دوستش دارم

تاريخ عروسى : 1394/3/7
خونه : 80٪
تالار : خضرا
آرايشگاه : الوا
آتليه : دوران
لباس عروس : 100٪
خريد عروسى : 20٪
جهيزيه : 70٪
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، taze ar00s ، mahla ، مریم* ، خیال
۷-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #114
منم همسرم دوتا آبجی داره که یکیش راهنماییه و همیشه برام نامه های عاشقانه می نویسه که دوستم داره Big Grin، اون یکی هم از خودم 4 سالی بزرگتره و خدایی جز احترام چیز دیگه ای ازش ندیدم و همیشه و همیشه اسم منو با خانوم صدا میزنهSleepy و هرجا میشینه از من تعریف می کنه ( حالا خوبه به قول معروف عروس تعریفی نشم 3 (12) (( ببخشیدااا Tongue)) .... ) واقعاً از آبجیهای همسرم راضیم ، خدا خیرشون بده ایشالله همیشه شاد و سالم باشن .HeartHeart

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، *آوا* ، taze ar00s ، mahla ، خیال ، نشاط
۸-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #115
ورژن دوست داشتنی و مظلوم یعنی خود خود خواهر شوهر من...
ازم 6 سال بزرگتره و 8 ساله ازدواج کرده، انگار اون موقع ها اینا رو خیلی سر رسم و رسومات اذیت کردن خانواده شوهرش، شب یلدایی که اومده بودن خونه ما با یه مظلومیت و سکوتی یه گوشه نشسته بودSad تازه اون شب هم شوهرش نیومده بود و تنهایی فرستاده بودش...
کلا احساس خوبی نسبت به شوهرش ندارم، خییییییییییییلی شوهره
دلم برای خواهر شوهرم میسوزه خیلی مهربون و صبوره

خدایا شکرت شکرت برای این همه خوشبختی
عاشقتم خدا با تمام وجودم میپرستمت

تالار: هتل ارم (عاشقشم)
آرایشگاه: مریم رهنمای عزیزم
آتلیه: باراد بابایی هنرمند

خداجون همه دوستام به آرزوهاشون برسن
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، *آوا* ، mahla ، خیال ، ماهرخ تبریزی
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #116
خواهر شوهر منم خیلی ماهه.خیلی دوسش دارم...کلا شوهرم فقط همین 1 خواهرو داره،خیلی بهم وابسته ن
برا تخصص داره زنان زایمان میخونه،همیشه به شوخی میگه زایمانت با خودمه اونم تو خونه
آخه ما هنوز نامزدیم

عاشق همسرممLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، مریم*
۲۵-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #117
خواهر شوهرای منم خوبن
من سه ماه بعد عقد رفتم خونه خودم اما جاریم یه سال و نیم عقد بود همیشه خونه مادر شوهرم بود من هم کم میرم اونجا
پدر شوهر من همشبه من میگفت زهرا (اسم جاریمه)من هم ناراحت میشدم اما چیزی نمیگفتم
یه بار خواهر شوهرم گفت یعنی چی که همش به زنداداش میگی زهرا هرکی برای خودش اسم داره نبینم دیگه بگی زهرا شاید ناراحت بشه
پدر شوهرم هم گفت دست خودم نیست چون زهرا همش اینجاست اسمش همش به زبونم میاد
نقل قول
 سپاس شده توسط taze ar00s
۲۷-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #118
سلام خانما.خوشحالم اینقدرهمه مثبتن اینجا.من یه برادرم دارم که چند سال یه دخملی رو دوست داشت من و مامان و خواهرم کلیییییی برای رسیدنشون به هم تلاش کردیم.الان که شده علوسمون خییییییلی خوشحالیم و دوسش داریم.خدایی خیلی خوبه ما هم واسش تالفی خوبیهاش رو میکنی.....ان شالا کهخواهر شوهری مثل خودم قسمتم بشه......
نگین از خود مچکرم هاااااااا

اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول
 سپاس شده توسط mahla ، خیال ، سحر 66
۲۸-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #119
دلم غنج رفت برای اینکه یه خواهر شوهر دوست داشتنی بشم.. ایشالله من هم برای زن داداشای گلم در اینده یه خواهرشوهر دوست داشتنی بشمHeart

چه اسفندها... آه!
چه اسفندها دود کردیم!
برای تو ای روز اردیبهشتی
که گفتند این روزها می رسی
از همین راه!...
*
*
*
...یارب! دعای خسته دلان مستجاب کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط behnaz shojaei
۱-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #120
من خواهر شوهر خوب و مهربونی دارم که رابطه مون با هم تا الان خیلی خوب بوده.
البته یازده سال ازم بزرگ تره و توی خیلی موارد با هم اختلاف سلیقه داریم منتها همیشه همه چیز محترمانه حل شده.
حالا من یه سوال داشتم که نمی دونم جاش اینجا هست یا نه ولی می پرسم دوست دارم نظر شما رو بدونم.
حدود یک ماه بعد عروسی همه طلاهامو فروختم از جمله سرویس خودم و سرویسی که هدیه پدر و مادرم و بقیه چیزا بود برای تسویه پول خرید خونه.فقط حلقه موند و انگشتر نشون و یک زنجیر و یک انگشتر که خواهر شوهرم هدیه داده بود(گفت اینو نفروشی و ... منم نکردم).مشکلم اینه اون انگشتر با اینکه زیباست و الان قیمت گرفتم حدوده 2 تومنه اما اصلا به سلیقه من نمی خوره.من طلاهای ظریف و مدرنو دوست دارم این خیلی قلمبه و زنونه ست! تا الانم برای اینکه ناراحت نشه چندجا دستم کردم ولی اصلن دوسش ندارم.
تولدم ،شوهرم برام یه پلاک و گوشواره خرید.می خواستم بدونم الان اگه انگشترو بفروشم و یه دستبند اسپرت بخرم که همیشه دستم خالی نباشه بده؟! دوست ندارم ناراحت بشه ولی از طرفی ام تا آخر عمر باید بمونه توی کمد چون ازش استفاده نمی کنم.می دونم برای خریدنش به سختی افتاده ، از طرفی ام من تا سال آینده شرایطم طوری نیست که بخوام پول اضافه برای طلا بدم.چه کنم ب نظرتون؟!

خدای مهربون مراقب همه ی بچه ها باش.نی نی منم سالم نگهدارAngel
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد