شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ورزش زومبا
۲۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: ورزش زومبا
تو اصفهان هم هست جايى رو اينجا سراغ دارين؟؟؟؟؟/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳۰-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ صبح توسط وینی.)
ارسال: #12

سمیرا عزیزم من مربیم خانم نیست وگرنه بهتون می گفتم ولی مطمئنم خیلی جاها باید داشته باشن .
ولی بازم می گم اگه میخواین وزن کم کنید پیلاتس یه چیز دیگه است . ایروبیک هم که کلا خیلی استخوان دار هست و واقعا باید قدرت بدنی و نفس خیلی خوبی داشته باشی و برای تمرکز بسیار عالیه ایروبیک باعث می شه نرون هایه عصبی رشد پیدا کنن .
یه وزژن جدید بدنسازی هم اومده که از نزدیک دیدم و واقعا برای کاهش وزن و کسائیکه کار با دستگاه اذیتشون می کنه و ناراحتی کمر یا غیره دارن رو بهتون می گم که البته بهتره بعدا یه تاپیک جدا براش زده بشه به اسم ایزی لاین
دستگاه هاش هوازی هستند و آسیب رسانی به بدن رو ندارند
ایزی لاین راه حل موثر آمادگی جسمانی و تناسب اندام
[color=#FF6347]

علم نوین ورزش ، امروزه در پی راه حلهایی اصولی است که در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتایج را بدور از هرگونه ریسک و آسیب احتمالی به کاربران ارائه نماید. در این مسیر هر روز شاهد تبلور دانش و تکنولوژی در قالب تجهیزات جدید ورزشی هستیم که سیستم ایزی لاین ( EASY LINE ) یکی از آنهاست.

مجموعه مقالات با عنوان فوق که در بخش تحقیق و توسعه (R&D) گروه ورزشی SPLine ( گروه ورزشی سلامت پایدار ، مسیر طبیعت ) تهیه و ویرایش گردیده ، سعی در ارائه تصویری مشخص از رشته ایزی لاین دارد . بر این باوریم که تطابق با علم روز دنیا موجب بهبود عملکرد ورزشکاران رشته های مختلف و همچنین تبلور سلامتی و تندرستی در متن جامعه خواهد شد.

توجه: مطالب مندرج در مقالات مربوط به رشته ايزي لاين از راهنماي جامع شركت تكنوجيم ايتاليا ( ويژه مربيان تاييد شده توسط شركت تكنو جيم ) استخراج گرديده است.

[b]ایزی لاین چیست ؟

ایزی لاین مجموعه ای متشکل از 9 دستگاه برای عضلات مختلف بدن و 9 ایستگاه جهت اجرای حرکات تکمیلی مورد نیاز است که در یک مسیر دایره ای شکل چیدمان شده اند و فرد ورزشکار تحت تعلیمات مربی که در تمام طول تمرین همراه گروه است ، ضمن گذر از هر مرحله و اجرای تمرینات دایره ای ( Circle training ) به اهداف طراحی شده در برنامه تمرین آن جلسه دست خواهد یافت.

این رشته سبکی جدید در فرم دهی و تقویت عضلات در بدنسازی است که با بهره گیری از تکنولوژی پیستونهای هيدروليك و ترکیب آن با دستگاههای بدن سازی موفق به حذف وزنه و آسیبهای ناشی از کاربرد وزنه در تقویت عضلات گردیده است ، بهره گیری از دانش روز ، انطباق با ارگونومی ، حذف کلیه آسیبهای احتمالی و نهایتاً سهولت کاربری ، ایزی لاین را به سبکی عمومی و قابل اجرا برای تمامی مخاطبین و علاقمندان به بدنسازی و فیتنس (تناسب اندام و آمادگي جسماني ) تبدیل کرده است. این سبک با توجه به دامنه وسیع برنامه های قابل اجرا توسط مربی می‌تواند طیف وسیعی از نیازها از فیزیوتراپی و باز توانی تا تمرینات پلايو متریک و مهارتی را پوشش دهد. توضیح اینکه خاصیت اصلی پیستونهای هيدروليك بکار رفته در دستگاههای ایزی لاین تناسب عکس العمل وارده از سوی دستگاه با توجه به سرعت و نیروی وارده از سوی ورزشکار می‌باشد بعبارت ساده تر هرچه ورزشکار قوی تر و سریعتر باشد دستگاه نیروی بیشتری به وی وارد می‌سازد. این رشته بصورت کلاس های گروهی 9 الی 18 نفره در قالب برنامه های متنوع هوازی و بی هوازی و به روش تمرینی دایره‌ای (circle training ) و در زمان 45 الی 60 دقیقه اجرا می‌شود ضمن اینکه سرعت اجرای حرکات به کمک موزیک های استاندارد تنظیم می‌گردد.

ایزی لاین برای چه کسانی طراحی شده ؟

صراحتاً این رشته برای هر فردی مناسب است ، دستگاههای این رشته بدون نیاز به هر گونه تنظیم و یا انتخاب وزن قابل استفاده بوده و تنها تفاوت در سرعت اجرای حرکات توسط فرد ورزشکار است ، بنابراین شما می توانید در یک کلاس گروهی افراد سالخورده با محدودیت حرکتی و ضعف عضلات را در کنار ورزشکاران جوان و ورزیده قرار دهید بدون اینکه نگران آسیب دیدگی ناشی از فشار دستگاهها باشید.

معرفی دستگاههای رشته ایزی لاین

1- عضلات شکمی و پشت

عضلات و اندام درگیر: عضلات بطنی شکم و پشت (stomach and back)

- نوع حرکت: انقباض و انبساط روی بازوی دستگاه بوسیله تسمه های حائل

2- سینه و پشت

- عضلات و اندام درگیر: عضلات صدری سینه ، عضلات عرضی پشت، عضلات لوزی شکل ، عضلات دوسر بازو و عضله سه سر و اندام دست ، قفسه سینه و پشت

- نوع حرکت: کشش و فشار و انقباض و انبساط روی بازوی دستگاه

3- داخل ران و خارج ران

- عضلات و اندام درگیر: عضله داخل ران ، عضله خارج ران ، عضله خلف ران (gluts)

- نوع حرکت: باز و بسته کردن پاها

4- جلو پا و پشت پا

- عضلات و اندام درگیر: عضلات همسترینگ و چهارسر

- نوع حرکت: جمع کردن و باز کردن پا حول محور زانو

5- پرس پا

- عضلات و اندام درگیر: عضله چهارسر ، خلف ران gluts ، ساق

- نوع حرکت: جمع کردن و باز کردن پا

6- پرس و جمع کننده سینه (PecDec/fly)

- عضلات و اندام درگیر: عضله صدری سینه ، عضلات لوزی شکل ، عضلات دلتوید

- نوع حرکت: دور و نزدیک کردن بازو ها به یکدیگر

7- پرس شانه و کشش زير بغل ( Lat )

- عضلات و اندام درگیر: عضله جلو بازو و پشت بازو ، عضله ذوزنقه اي (تراپزیوس) ، عضلات دلتوید و عضلات پشت

- نوع حرکت: کشش و فشار روی عضلات بوسیله باز و بسته کردن مفصل آرنج

8- اسکات

- عضلات و اندام درگیر: عضله چهارسر ، عضله خلف ران (gluts ) و همسترینگ

- نوع حرکت: باز و بسته کردن مفاصل لگن و زانو

9- جلوبازو و پشت بازو

- عضلات و اندام درگیر : عضله دوسر و سه سر ، پشت بازو

- نوع حرکت: باز و بسته کردن مفصل آرنج

در کنار این دستگاهها ایروبیک سبک هم مربی کار می کنه و نرمش هم هست و کلی به تناسب اندام کمک می کنه .
اینو بهتون توصیه می کنم دوستان .

[/b]
من یوگا هم یک روز در هفته می رم اون که وقتی میام بیرون از کلاسش انگار در حالت بی وزنی هستم ! ولی برای شما عروس خانمایه گل که قصد دارید موضعی اندامتون رو اصلاح کنید و حتما هم بعد از ازدواج ادامه بدید که برنگرده بیشتر به جایه اولش ، ایزی لاین و پیلاتس رو پیشنهاد می دم .
من استعداد ر.ق.ص ندارم وگرنه بجای زومبا می رفتم کلاس رقص

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط samira khosh ، fateme14k ، دخترمهربون
۳۰-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #13
من هنوز جایی پیدا نکردم

عروسیم عالی بوووود
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوش گذشت Wink
۳۱-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #14
(۲۹-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ عصر)ani نوشته است:  تو اصفهان هم هست جايى رو اينجا سراغ دارين؟؟؟؟؟/

گلم منم خیلی دنبالش گشتم اما نبود فقط شنیدم اون باشگاه هایی که کلاس رقص هیپ هاپ دارن و .... از این جور ورزش ها هم میکنن من باشگاهی که خودم دارم میرم امکان داره بذاره اگه گذاشت خبرت میکنم...Wink

چقدر اینجا شبیه سرزمین عجایب شده...
خدا وکیلی من خیلی بد بختم یا بقیه خیلی خوشبخت ان...Huh
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #15
سلام به همگی من دو جار و پیدا کردم که این ورزش را داشت
البته تو تهران
سالن عروسک :66918395-
سالن آهو 66840973-44056821
هزینه
اهو 35 تومنه
امیدوارم بدردتون بخوره

عروسیم عالی بوووود
 سپاس شده توسط bahar.b
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #16
عروسک کدوم وریه فاطمه جون؟؟

هرچه میروم،نمیرسم
گاهی با خود فکر میکنم نکند من باشم
کلاغ آخر قصه ها...
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #17
فکر کنم توحید باشه یا بهبودی
ولی از آهو دور نیست فکر کنم آهو بهتر مستانه

عروسیم عالی بوووود
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #18
پیش شمارش 6 بود گفتم شاید یه ذره بهم نزدیک باشه خیلی دورن بهمSad مرسی فاطمه جون

هرچه میروم،نمیرسم
گاهی با خود فکر میکنم نکند من باشم
کلاغ آخر قصه ها...
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #19
خواهش آدرس آهو اینه :
آزادی روبروی وزارت کار خیابان آسیان کوچه ی آیتی

عروسیم عالی بوووود
 سپاس شده توسط mastaaneh ، negar90
۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #20
سلام طرفای هفت تیر سهروردی طالقانی کلا مرکز تهران کسی این کلای رو سراغ نداره؟؟ من خیلی احتیاج دارم بهش مرسی از همه

این روزا ....
ارسال پاسخ