شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ورزش اسپینینگ
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #1

ورزش اسپینینگ
Angel

خدایا شکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرت ♥♥♥
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: ورزش اسپینینگ
من الان يك ماه و دو جلسه است كه اسپنينگ كار ميكنم باشگاه وستا واقعا راضي ام براي كسايي كه طاقت ندارن و ميخوان خيلي زود ورزش كردن روشون جواب بده براي لاغري عاليه ولي خدايي خيلي سخته مخصوصا روزاي اولشششش!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط Tati Beauty ، طراوت صابر
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #3
منم پارسال اسفند یه دوره تو وستا رفتم اسپینینگ.خوب بود
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #4
منم يه دوره اسپينيگ اومدم اما خيلي سخت بود . چون من هيچ ورزشي هم نميكردم .خيلي برام سخت بود مخصوصا اون تيكه كه ميشيني رو دوچرخه خيلي درد ميگرفت
واسه شما هم اينجوريه؟
 سپاس شده توسط طراوت صابر
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #5
چه خوب شد اين تاپيك رو زديد ممنون.من عاشق اين ورزشم 2 سال پيش واسه اولين بار رفتم با مراعات غذايي نه رژيم 5 كيلو تو يك ماه كم كردم.خيلي خوب شده بودم اون موقع مجرد بودم بعدش افتادم تو دوران دوستي و نامزدي 10 كيلو چاق شدم بازم يه دوره 2 ماهه رفتم ديگه نرفتم الان 5 جلست دارم دوباره ميرم.واقعا سخته اگه بخواي درست انجامش بدي.

كسايي كه نمي دونن اين ورزش چه جوريم بگم كه تعدادي دوچرخه هست كه به ازاي هر نفر يك دوچرخه هست.اولش تا قبل اومدن مربي ميشيني پا ميزني تا يه كم گرم شي بعد كه مربي مياد باهات سنگين كار ميكنه.پا زدنت خيلي سريع ميشه و با بالا تنه هم كار ميكنه خلاصه انقدر كه تمام تن آدم خيس آب ميشه.واقعا همه جاي بدن آدم رو درگير ميكنه و كالري مي سوزونه.فقط بديش اينه هر باشگاهي اين ورزش رو نداره ولي داره بهتر از 2 سال پيش شده.من باشگاه هايي كه رفتم چون خونمون غربه 1-جام جم صبا سر سردارجنگل سمت پونك 2-ياس تو سيمون بليوار 3-سرخپوشان آريا

92/07/02 بهترين روز زندگيم به بهترين شكل گذشت.
دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
 سپاس شده توسط sar ، فوژان ، Tati Beauty ، ** کــــژال ** ، happily_diba ، samane74 ، Ati khanooom ، NIKO
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #6
ورزش اسپینینگ یک راه خوب برای مصرف کالری و تقویت ماهیچه ها است. کلاس های این ورزش در باشگاه های بدنسازی و در شرایط نور و موزیک مناسب برای ایجاد یک محیط پر انرژی، برگزار می گردد. مربی اسپینینگ، در تمامی مراحل آن از جمله گرم کردن، دوی سرعت، صعود کردن و در انتها خنک کردن، ورزشکاران را راهنمایی می کند . شما نیروی خود را برای پدال زدن روی دوچرخه کنترل می نمایید. وسایلی که برای آن نیاز دارید شامل لباس و کفش ورزشی، حوله و بطری آب می باشد.

در کلاس های اسپینینگ چه اتفاقی رخ می دهد؟
تصور کنید یک کلاس ورزشی پر از دوچرخه های اسپینینگ که ورزشکاران بر روی آنها به شدت در حال پدال زدن هستند. رقص نور و موزیک، کاملاً فضای سالن را پر کرده و مربی روی دوچرخه، بوسیله یک هِدسِت در حال راهنمایی ورزشکاران می باشد.
ورزشکاران آنقدر پدال می زنند تا خیس عرق شوند. اسپینینگ یک ورزش جدید است که ورزشکاران بصورت گروهی در آن شرکت کرده و بطور معمول بین ۳۰ الی ۷۵ دقیقه بطول می انجامد. کلاس ها، بوسیله مربی ورزشی در مراحل مختلف آن هدایت و رهبری می شود، از گرم کردن گرفته تا مراحل سخت و در پایان خنک کردن.

شدت ورزش در اسپینینگ متاثر از عوامل زیر است:
- آهنگ و تعداد پدال زدن.
- مقاومت پدال در برابر فشار ورزشکار که قابل تنظیم می باشد.
- با توجه به موقعیت قرارگیری ورزشکار، که بصورت نشسته یا ایستاده بر روی دوچرخه قرار گیرد.
اسپینینگ (spinning) یک ورزش مفید برای بهبود وضعیت قلبی-عروقی و کاهش چربی های موضعی می باشد. در اینجا بیان می کنیم که چگونه این ورزش برای سلامتی بدن مفید است:

۱- اسپینینگ پاها را قوی می کند:
استفاده از دوچرخه، بدون تحمل فشار خاصی، سبب تقویت ماهیچه های پا و عضلات ران، باسن و تاندون ها می شود. اگر به دنبال پاهای قوی هستید، اسپینینگ بهترین راه حل است.

۲- اسپینینگ سبب بهبود چربی سوزی می گردد:
سوختن چربی ها زمانی اتفاق می افتد که ضربان قلب به ۶۵ الی ۷۵ درصد از حداکثر ممکن برسد. شما می توانید تعداد ضربان قلب خود را بصورت دستی و یا با استفاده از مانیتور موجود در دوچرخه های کلاس ورزش اندازه گیری نمایید. با اندازه گیری صحیح ضربان قلب، از دوچرخه می توان برای کاهش چاقی های موضعی و در نتیجه کاهش وزن بهره برد. بر روی دوچرخه های اسپینینگ به راحتی می توانید با حفظ شرایط، به ۲۰ دقیقه لازم جهت بهبود چربی سوزی برسید.

۳- اسپینینگ باعث بهبود عملکرد قلبی-عروقی می گردد:
قلب و شُش، سیستم قلبی-عروقی را تشکیل می دهند و اسپینینگ عملکرد آنها را ارتقاء می دهد. این به معنای بهبود گردش خون، و در نتیجه اکسیژن رسانی مطلوبتر به بافت های بدن می باشد. سطح تناسب اندام شما وابسته به عملکرد سیستم قلبی-عروقی است. همزمان با افزایش زمان تمرین با دوچرخه، سیستم قلبی-عروقی و سطح تناسب اندام بهبود می یابند.

۴- اسپینینگ یک ورزش برای تحمل وزن (بار) نیست پس خطر آسیب دیدگی در آن کاهش می یابد:
مزیت دیگر دوچرخه این است که یک ورزش عدم تحمل وزن محسوب می گردد. بدین معنی که مثلاً در زمان دویدن، بدن در مقابل صدمات محافظت نمی شود. “نشستن فعال” در اسپینینگ سبب کاهش فشار بر روی مفاصل شده و خطر آسیب دیدگی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

- منبع: آسمونی

همه چی رو می سپارم دست خودت Angel
 سپاس شده توسط فوژان ، happily_diba ، sara_dl_960 ، ronake ، Bj007 ، skyisup92
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #7
(۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ صبح)mary goli نوشته است:  منم يه دوره اسپينيگ اومدم اما خيلي سخت بود . چون من هيچ ورزشي هم نميكردم .خيلي برام سخت بود مخصوصا اون تيكه كه ميشيني رو دوچرخه خيلي درد ميگرفت
واسه شما هم اينجوريه؟

ببين آره عزيزم تا 1 هفته اول بدنت عادت به زين دوچرخه نداره خيلي قسمت ب اس ن درد ميگيره ولي بعد 1 هفته اوكي ميشي.همه اولش همينن.من سري 2 كه ميرفتم انقدر باهامون حرفه اي كار ميكرد (كه البته درستم نبود چون ما مبتدي بوديم) فشار من ناجور مي افتاد با اينكه اصلا انقدر ناز نازو نيستم مجبور ميشدم نمك بخورم تا بره بالا.بعد ديدم بعضي هاي ديگه هم اينجورين.ولي الان تو سالن جديد از مبتدي شروع كردن خيلي خوبه اصلا مشگل ندارم.

دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
 سپاس شده توسط mary goli
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ صبح توسط MAHNAZ.B.)
ارسال: #8
یه توضیح مختصر و مفید Big Grin
نام رشته : اسپینینگ
مدت زمان : 50 دقیقه
کالری مصرفی در هر جلسه : 450 کالری
توضیح رشته : هوازی و قدرتی
محل برگزاری : سالن اسپینینگ
توضیح رشته :
سیستم ورزشی با دوچرخه های مخصوص کوهستان .
یک ورزش پر هیجان و پر چالش و یک کلاس پراثرو ایمن برای چربی سوزی ناحیه میانی و پایین تنه .
ورزشی مفید و موثر بر روی چربی های ناحیه پا.
همراه با ترکیبی از حرکات ریتمیک دستها هنگام رکاب زدن.
اهداف :
کنترل و کاهش وزن
فرم دهی به اندامهای میانی و پایین تنه
ایجاد تناسب اندام تناسب اندام
ایجاد مادگی جسمانی در سطح مطلوب
افزایش توانایی سیستم قلبی و عروقی
خیلی خوب شد این تاپیک رو زدید من تازه شروع کردم این ورزشو ولی تو همین تایم کم عاشقش شدم
ولی خدایی روزای اولش خــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــی سخته اما بعد یک هفته عادی میشه من 5-6 سال بود ورزش نکرده بودم اما بعد 1 هفته واقعا عادت کردم بهش
باری کم کردن وزن عالیه
محدوده آرژانتین وستا و اکسیر این رشته رو دارن

همه چی رو می سپارم دست خودت Angel
 سپاس شده توسط nazgol22 ، فوژان ، arezo ، ronake ، sara.yi
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #9
بعضی استخرها آکوا اسپینیگ دارن .. کسی تا حالا رفته؟ فکر می کنم اسپینیگ تو آب راحت تر باشه
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #10
(۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ عصر)CIEL0 نوشته است:  بعضی استخرها آکوا اسپینیگ دارن .. کسی تا حالا رفته؟ فکر می کنم اسپینیگ تو آب راحت تر باشه
من نشنيدم ولي فك كنم 100 برابر سختره تو آب راه رفتن سخته چه برسه به دوچرخه پا زدن.

دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
ارسال پاسخ