شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
هدیه عروس شب یلدا
۳-دي-۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #81
RE: هدیه عروس شب یلدا
یلدا به منم بد نگذشت. اولین یلدام بود. خانواده شوهرم اومدن خونمون به غیر از خواهرش. خانوم هر هفته خونه مادر شوهرشه بازم می خواستن برن خونه مادر شوهرش.ولی انگار نه انگار که اولین شب یلداییه داداششه. منم وقتی مادر شوهرمینا اومدن خونمون اصلا نپرسیدم که چرا خواهر شوهره نیومده. انگار که بودن یا نبودنش واسم مهم نیست. کادوم یه دستبند بود با یه نیم بوت و تونیک بافت با کلی تزیینات و دسته گل خوشگل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ عصر توسط noonoor chi.)
ارسال: #82
خانواده شوهر من که رسم نداشتن....بعد هم به شوهرم گفتم که اصلا نمیدونست جریان چیه و راستش خودشو زد به کوچه علی چپ!!البته من وظیفه شوشو نمیدونستم وظیفه خانوادش بود!!بعد از چند بار صحبت غیر مستقیم که باهم داشتیم...یکی از دوستامو دیده بود ودوستم بهش گفته بود شب یلدا چی میبری واسه خانومت....ظاهرا شوشو هم ازش سوال کرده بود که چیه و چه جوری!!بعد هم با کلی بحث و....میوه خرید داد تزیین کرد که 10 برابر اون میوه رو ما خریده یودیم....یه کوچولو هم آجیل...که باز هم یه عالمه و خانوادم گرفته بودن....آجیل شوشو رو هم خودم تزیین کردم....بعد هم واسه من کادو نگرفته بودن منم واسه حفظ آبروم جلو خانوادم .....یکی از سکه های کادو هاس جشنمو برداشتم تزیین کردم که به عنوان کادو بهم بدن....بعدم مامانش کلی عذرخواهی کرد که جبران میکنیم...!!!اگه شما جبرانی دیدین منم دیدم...البته خدا شاهده واسم دیگه مهم نیست ولی آدم پیش چشمش میمونه....منم واسه حفظ آبرو کلی غذا های مخصوص شب یلدا تدارک دیدم با مامانم....ا!!
(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ عصر)fa mo نوشته است:  
(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر)noonoor chi نوشته است:  
(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ عصر)fa mo نوشته است:  بچه هاب ه نظرتون من عقده ای میشم؟؟؟
ما نامزدیم اما هیچ کدوم از اینا رو نداشتم!!!

من که زدم به در بی خیالی....راستش بقیه رو میبینم که واسشون سنگ تموم گذاشتن غصه میخورم!!اما اوایل خیلی ناراحت میشدم حالا بهترشدم!

منم خوشم میاد از این چیزا کلا همیشه دوس داشتم همه مراسم عروسی برگزار شه Rolleyes
اما خوب ...
بیخیالی خوبه به نظرم باید سعی کنم

بی خیال میشه بود اما فراموش نمیشه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!گریه ام گرفته!!!!!!!!!!!!!!!!آخه ادعای دوست داشتن عروسشونم میکنن...خداییش هم دوستم دارن..احترام میزارن...اما خیلی هم کمم گذاشتن!!!خدا به دادم برسه واسه عروسی گرفتن!!!!!!!!!!!!

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
 سپاس شده توسط کلاریس ، سمیرا جوون
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ عصر توسط paeizi.)
ارسال: #83
منم براي سال اولم مادرشوهرم گفت بريد خريد كنيد.ميوه و آجيل از قبل مادرشوهرم خريده بود.رفتيم دنبال لباس،چيزي كه باب ميلم باشه پيدا نكرديم.ي گردنبند خريديم.سبدم خريديم كه ميوه آجيل توش بزاريم.قرار بود ببره بده گل فروشي تزئين كنن كه ديگه انقدر كارمون طول كشيد كه نرسيديم.
از شانسشون چشمي آسناسورمون خراب بود.زماني كه خواستن بيان بيرون درب آسناسور بسته شد و خورد بود به سبدها Cryingوسايل ريخت زمين و كل تزئينات بهم ريخت Huhنصف خوراكي ها راهي سطل زباله شدRolleyesهمسرم چقدر ناراحت بود از اين جريانSad
امسالم كه سال دوم بود بازم برام شب يلدايي آوردن اما ديگه به اصرار خودم مختصر و مفيد.سكه و كيك و ميوه

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #84
منم براي زياد مهم نيست اجرا كردن اين رسم و رسمومات.اما وقتي ميبينم خودشون بهم ميگن برام ارزشش از همه چيز بيشتر هستش.هميشه هم پدرم نصيحتم مي كنه كه ديگه قديم بوداين كارا بزارين بيفته اين جور كارها.
مگه شما رسم داريد براي دامادم شب يلدايي ميدين؟
ما كلاً واسه داماد عيد نوروز عيدي ميديم.

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ عصر توسط noonoor chi.)
ارسال: #85
(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ عصر)paeizi نوشته است:  منم براي زياد مهم نيست اجرا كردن اين رسم و رسمومات.اما وقتي ميبينم خودشون بهم ميگن برام ارزشش از همه چيز بيشتر هستش.هميشه هم پدرم نصيحتم مي كنه كه ديگه قديم بوداين كارا بزارين بيفته اين جور كارها.
مگه شما رسم داريد براي دامادم شب يلدايي ميدين؟
ما كلاً واسه داماد عيد نوروز عيدي ميديم.

ما رسم داریم که وقتی دختر رفت خونه شوهرش...سال اول خانواده عروس شب چله ای میبرن واسه عروس وداماد....میوه وآجیل و لباس و طلا.....ولی من به اندازه ای که خانواده شوهرم تدارک دیدن از خانوادم انتظار دارم...اصلا نمیزارم کادو بیارن واسمون....رسم و رسومات خوبه تا جایی که باعث شادی بشه نه عذاب روح....!من اوایل قاطی میکردم اما الان واسم مهم نیست...
عید نوروز هم ما عیدی میدیم...شما چی عیدی دادین به داماد؟

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #86
ما هم ازين رسما نداريم براي بعداز عروسي!! كادو هميشه بايد ازطرف خونواده داماد باشه كه اومدن دختر گرفتن، تازه منت هم به سرشونه!!!
ولي من خودم هروقت بتونم به مناسبتاي مختلف بهش كادو ميدم براي خوشحال كردنش... (^_^)

ما الان توي عقديم، امسال براي اولين شب يلداي عقدم شوشو برام يه عالمه ميوه فصل با تزئينات خومشل آورد كه توي سبد، صندوقچه و يه قو كه ازجنس چوبي-حصيري بود + يه كيك كه شكل هندونه بود + يه هندونه ي بزرگه تزئين شده ي خيلي شيك كه روي يه درشكه مانند (يا شايدم گاري) گذاشته بودن آورد.
براي كادو هم چون خود شوشو جونم مسافرت بود و وقت نكرديم براي خريد ست زمستوني بريم بيرون گفت بهم طلا ميدن كه خودم هرچي خواستم بخرم و يه ربع سكه بهم دادند....

ماهم چون گفت رسمشونه كه براي داماد كادو بديم، به مامانم گفتم و رفتيم يه پتو طرح برجسته 2نفره نرمينه كه بهترين پتوي فروشگاه بود رو خريديم وشب يلدا بهش كادو داديم. جعبه اش هم خيلي خوكشل بود!!

بعضي هاهم ميرن يكي از خريداي داماد رو براش ميگيرن و شب يلدا بهش ميدن. مثل: ريش تراش و... كه اينا همه بسته به سليقه خودتونه.

*من 2تا لباس عروس شیک دارم+تورحاشیه دار+شنل و دستکش بلند پرنسسی! هم اجاره میدم هم میفروشم،کسی خواست پ.خ بده!(سایز36-38)
--------
من همش کلی براتون صلوات میفرستم! میشه شماهم برای کنکور ارشدم و کار همسرم 2تا صلوات برامون بفرستید؟ تنکس!(◕‿◕)
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #87
اینم شب یلدایی که برای من گذشت پارسال الان یهو عکساشو دیدم گفتم بذارم دوستان هم ببینند

این عکس تزیینات منه که تو خونمون خودم درست کردم و تو اون صندوقچه هم هدیه ای بود که همسرم اورد به همراه ماهی و هندونه و اجیل و ...
http://www.4shared.com/photo/bM5IdiiO/IMG_0014.html

اینم هدیه ما به همسرم که کت و شلوار زمستونه بود و من داخل سبد گل گذاشتم

http://www.4shared.com/photo/EMmn8Ss2/IMG_0040.html

ایمان دارم ، این دستهای خالی را که به آستان رحمتت بلند شده،
پر از عاشقانه های استجابتت می کنی...
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ صبح توسط vaziri.)
ارسال: #88
این خوراکی های خوشمزه رو همسرجان گلم برام آورده بود.
البته هدیه اصلی یه گوشواره خیلی خوشگل بود.

[تصویر: 72235901060655449798.jpg]

[تصویر: 08479491182579413354.jpg]
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، nasibe_603 ، elir
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #89
شب یلدا اونا مارو دعوت کردن همه کاراشون برعکسه!!
وقتی خواستیم بیایم یه ظرف میوه یه ظرف آجیل با یه ربع سکه دادن

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح بابا مامانم بفرستین...مرسی
خدا جونم دوستت دارم
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #90
والا قبلش همسرم ازم میپرسید باید چیکار کنیم مثلا میگفت باید انار دون کنیم و چی چی ... ولی انگار نه انگار نخواست خدایی نکرده به خانواده اش زحمت بده اومد دنبالم که تو سرما مثلا یه چیزی انتخاب کنم که هیچی نپسندیدیم پیشنهاد دادم بریم چرم مشهد چون تخفیف داشت یه کیف خریدم اینو گفتم بدونید بدتر از این هم ممکنه
موضوع بسته شده