شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
هدیه عروس شب یلدا
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #11
RE: هدیه عروس شب یلدا
کلارا جون بهتره تو وسط حرفات بگی که برا دوستت قراره شب یلدا کادو بیارن و ... بعد اونا هم گوشی دستشون میاد و برا تو هم کادو میارن,کلارا جون اهل کجایی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #12

نازی جون اوردن با خودشون ببینن شرایط چه جوریه بعد سکه رو بدن

خیلی بده این برخوردا

"بابا دلت پاک باشه"
دل پاک باشه ، کافی است!
نکته : آن کسی که تو را خلق کرده است،
اگر فقط دل پاک کافی بود،که فقط می‌گفت: «آمنوا».
اینکه کنار «آمنوا» گفته:
«آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات»،
یعنی هم دلت پاک باشد، هم کارت درست باشد.
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #13
(۱۳-آذر-۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ صبح)كلارا نوشته است:  بچه ها يه سوال به داماد هم شب يلدا كادو ميدن؟

ميدونين خواهر شوهر من چي گفته بهم ؟؟ ديروز جلوي مادرشوهرم گفت ما رسم داريم شب يلدا عروس واسه داماد كادو بياره توي اين مجمع هاي بزرگ هم يه چيز مثله ماهي بذارهواسه داماد بياره !!! حالا بماند كه خودشون به من تا حالا هيچي عيدي ندادنNew3
بعدش گفت البته مامانم هم واست يه كادوي مياره منم كيكشو ميگيرم تازه ميدونين منظورشون از كادو چيه ؟ چونكه شب يلدا شب تولدمم هست ميخوان يهو يكيش كننNew3Sad منم كه اصلا حوصله بحث كردنو ندارم به نظرم زشته ادم واسه يه كادوارزش خودشو بياره پايين هيچي نگفتم Sad خيلي بي زبونم نه؟؟؟!!!!
بعضی ها رسم دارن توی اوت طبقی که واسه عروس شب چله ای میارن واسه دامادم یه چیزی میزارن.ولی هیچ جایی همچین رسمی نیست که فقط عروس به داماد کادو بده.New2New2New2
 سپاس شده توسط كلارا
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #14

من تصمیم گرفتم یه جشن کوچولو بگیرم برای شوهرم. یه عالمه عکس هم بندازم و میکسشم بکنم بدم ببره خونشون. لذت ببرند از اینکه چه عروس خوبی دارند. کادو نمی یارند که نمی یارند. به جهنم. شوهرم که خودش بهم گفت بریم طلا بگیریم. گفتم خودت برام یه زنجیر انتخاب کن. یه مناسبت دیگه پلاکش رو بگیر.
جونشون(قوم شوهر) دربیاد. والا به خدا، به ما که رسید آسمون تپید!
عکسهاش رو میذارم اینجا Smile
 سپاس شده توسط ناناجون ، m khanumi
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #15
سلام دوس جونا من مارال هستم از شیراز مجردم و تازگیا عضو سایت شدم ممنون میشم از شب چله ای و اون میوه ... که تزیین شده براتون میارن یا اوردن تو ارشیو دارین عکساشو اینجا بذارین و ایده بگیرم برا مراسم خودم در اینده و مراسمای درپیش فامیل مرسی
 سپاس شده توسط وسعت
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #16
بیخود غصه نخورین...منم پارسال شب یلدا نامزد بودم...اونموقع شوهرم کارش شهرستان بود...شب یلدا هم افتاده بود وسط هفته بنده خدا نمیتونست بیاد تهران... اگه بگید خونواده ش به روی مبارکشون آوردن،نیاوردن!
شوهرم که اومد تهران گفت اگه بخوای میگم بیان خونتون آجیل و شیرینی و اینا هم بیارن....منم گفتم نه دیگه...حالا که گذشته ولش کن...در عوضش رفتیم یه پالتوی خیلی خیلی خوشگل واسم خرید و بعدشم رفتیم خونه مادرشوهرم...مامانش تا دید،جای اینکه ذوق کنه سریع گفت "قیمتش چند؟؟؟؟؟؟" Big Grin
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط وسعت ، mahshid ، negin mht ، m khanumi
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #17

اونایی که الان خونه خودشونن ،برای شب یلدا رسم خاصی هست یا نه؟؟
کلارا جون همونطور که اونها گفتن خوب تو هم با خنده حرفت میزدی

نمیدونم چرا خانواده شوهر اینطورین،اونموقع هم به گوش من رسونده بودن که باید تو عیدها به شوهرم کادو بدم ،یکی ندونه فک میکنه که مگه اونها چی بهم میدادن که منم بخوام هر سری کادو بدم؟؟منم به بیخیالی زدم،به جاش شوهرم هر وقت پول داشت برام کادو میگرفت،برای منم عید غدیر کادو نیاوردن،عید قربان هم گوشواره سرویسی که سر عقد بهم داده بودن ،دادن،فک کنید!!!!سر عقد سرویس بدون گوشواره داده بودن،تازه گوشواره مادر شوهرم برای خودش خریده بود چون شوهرم بهش گفته بود بهم داده بود!!!شب یلدا هم یه بافت با میوه وشیرینی اوردن ،که ظرفهای میوه وشیرینی به شوهرم گفته بودن پس بدیم!!!!!!حالا از این ور هم انتظار داشتن ما هم به شوهرم کادو بلدیم ،ما که همون عید نوروز کادو دادیم
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #18
ای ول شادی. من جواب حرف مستقیم رو خیلی خوب می تونم بدم. اما اگه یکی بهم تیکه بندازه می مونم و نمی تونم بهش جواب بدم. کلا بلد نیستم تیکه بندازم!!!
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mali
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-دي-۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #19

من بلد نیستم با خنده جواب بدم شوهرم میگه بایدیاد بگیری
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #20

منم مثه تو هم تا بخوام حرفی بگم قیافم مشخصه که ناراحتم
موضوع بسته شده