موزیک ماموت ( mammot music )

۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #91
RE: موزیک ماموت ( mammot music )
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ عصر)marii69 نوشته است:  برای یه شب هزینه تیمشون چقدر هست و ساعت کاریشون چه جوری ؟

سلام
ما ساعت کاری نداریم از اول تا آخر مراسم شما همراهتون هستیم قیمت متنوعه باید تماس بگیرید بفرمایید دقیقا چی میخواید تا قیمت و اعلام کنیم
09121451521
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #92
Salam mishe lotfan gheimat ha ro begid az cheghadr shoroo mishe va pack e paye shamele che chizhayi hast? baraye didane nemoone kar koja bayad morajee konim?
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #93
(۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ صبح)mammoth music نوشته است:  
(۱۴-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ صبح)nafasbanoo نوشته است:  سلام به همه نو عروسا
من عروس 30 بهمن بودم و گروه موزیکم ماموت بود
کارشون و اجراشون خیلی خیلی عالی بود
من که واقعا راضی بودم - خواستم برای دوستایی که میخوان انتخاب کنم نظرمو بگم که خیالشون راحت باشه
از هر نوع آهنگی براتون میگذارن و از همه مهمتر قبلش با خودتون هماهنگ می کنن . خیلی پر انرژی با کلی برنامه های جالب برای مهمونا
من همه مهمونامم راضی بودن
ازآقای مختاری هم واقعا بابت شب زیبایی که برام ساختن ممنونم

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
خیلی ممنون نظر لطفتونه انشا الله تمام لحظه های زندگیتون پر انرژی و پر از شادی باشه
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

عزیزم میشه بگی قیمت کاراشون چجوریه؟ من برای نامزدی دنبال یه دی جی خیلی خوب میگردم
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #94
بچه ها برای تولد قیمت فرق نمیکنه ؟؟/
از چه قیمتی شروع میشه کارشون ؟؟؟ دوستان میشه یکم راهنمایی کنید البته عجله ندارما ولی خب میخوام بگردم
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #95
سلام دوستان قیمت موزیک از یک تا ۶ میلیون متغیر هست بستگی به این داره که مراسم شما چه نوع موزیکی نیاز داشته باشه و قطعا قیمت تولد با عروسی متفاوت هست باید تماس بگیرید تا خدمتتون توضیح بدیم
۰۹۱۲۱۴۵۱۵۲۱ مختاری
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #96
من توی مراسمات این گروه شرکت داشتم. مراسم هاشون پرشوره
توصیه میکنم جزو گزینه هاتون قرار بدید

دوستای خوبم گویا شیرخوارگاه آمنه شدیدا نیازمند شیرخشک و پوشک و شیشه شیر هستن. به نوزادا آب قند میدن. اگر میتونید پیگیری کنید و حتما کمکشون کنید.
توی هوای سرد هم باقیمانده غذاهاتون برای حیوونا فراموش نشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط Tinai
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ صبح
ارسال: #97
با سلام میخام برای مراسم عروسی از کارهای جدید و قدیمی که باهاشون خاطره دارم آهنگ داشته باشم. گروه شما آهنگای قدیمی رو هم داره؟ و اینکه برای آهنگای قدیمی که من میخام باید چه اقدامی انجام بشه؟ ضمنا قیمت گروه موزیک رو هم با تخفیفاتی که داره...
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #98
(۸-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ صبح)farvahar نوشته است:  سلام
من کار این گروهو چندین بار از نزدیک دیدم واقعا عالیه قیمتشم خیلی مناسبه علاوه بر این تمامی نوازنده های گروه خیلی با اخلاق و چیره دست هستند
(کارتون حرف نداره)

میشه بگین قیمتشون چقدره؟ باید برنامه ریزیهام دقیق باشه. ممنون میشم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد