موزیک ماموت ( mammot music )

۹-دي-۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
موزیک ماموت ( mammot music )
موبایل :
09121451521
مدیریت : وحید مختاری
نمونه کار ها بزودی گذاشته می شود

ما گره خواهیم زد
پیوندتان را با نور
گره خواهیم زد جشن تان را
با نوایی عاشقانه
خاطره خواهیم ساخت
با سروری جاودانه
و بدرقه خواهیم کرد
قدم های عاشق را
با شور انگیزترین ترانه

[تصویر: 9.jpg]

[تصویر: 8.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، ماموت موزیک ، hirad800 ، omid_zafari ، morvarid1369 ، ali reza mortazavi ، farvahar ، سراب ، secret ، kitty ، nasim_gh ، sara esmaeli ، omid_zafari 2 ، mammoth music ، mmaassii ، *آوا* ، paria-ali ، s@h@r-n ، آیدا کیانی
۱۶-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: موزیک ماموت ( mammot music )
لطفا" عکس و نمونه کار بذارید و اگر امکانش هست حدود قیمت

مادر تمام حرف است در سطر های دلتنگ
بعد از تو بی پناهند این د ختران بی تو
نقل قول
 سپاس شده توسط ماموت موزیک ، hirad800 ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، nasim_gh ، sara esmaeli ، omid_zafari 2 ، mammoth music ، paria-ali ، s@h@r-n
۱۶-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #3
سلام به همه دوستان
من همونطور که میبینید کاربر جدید نیستم خخخ
ولی خواستم بگم من کار این گروه رو از نزدیک دیدم
قبل از اینکه از کارشون بخوام بگم باید منصف بودنشون رو عنوان کنم
ماشالا به دوره ای رسیدیم که اکثر صنف هایی که در زمینه عروسی و مراسم وابسته به اون کار میکنن چون میدونن عروس و داماد برای این یک شب بسیار ارزش قائلن و به هر طریقی میخوان خوب برگزار بشه و حاضرن هر کاری بکنن تا میتونن ازشون میچاپن. (به همه گروه ها توهین نشه من کلی میگم)
ولی آقای وحید مختاری واقعا انسان با وجدان و با خدایی هستش. خودشون و پدرشون و خیلی از اعضای خانواده نوازنده ماهر خیلی از سازها هستن و گروه قوی و شاد و فعالی و مسئولیت پذیری دارند.
قیمت هاشونم مثل خیلی جاها نجومی نیست.
ایشالا اگه قسمت بود و کارشون و دیدید و انتخاب کردید لذت ببرید و شب خوبی براتون بسازن.
خوشبخت باشید

دوستای خوبم گویا شیرخوارگاه آمنه شدیدا نیازمند شیرخشک و پوشک و شیشه شیر هستن. به نوزادا آب قند میدن. اگر میتونید پیگیری کنید و حتما کمکشون کنید.
توی هوای سرد هم باقیمانده غذاهاتون برای حیوونا فراموش نشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، ماموت موزیک ، hirad800 ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، سراب ، secret ، paria khanoom ، nasim_gh ، sara esmaeli ، omid_zafari 2 ، mammoth music ، *آوا* ، paria-ali ، امیرفرهنگ ، s@h@r-n
۲۷-دي-۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #4
سلام...
من نوازنده درام گروه هستم ابتدا پوزش میخوام که هنوز عکس بارگذاری نشده دلیلشم اینه که گروه همراه با آقای وحید مختاری شدیدا درگیر کارهای کنسرت آقای یاور اقتداری در تاریخ 19 بهمن ماه هستیم...
منتظر خبرهای خوب باشید...
دوستون دارم...New1
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، hirad800 ، Sefeid ، farvahar ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، secret ، kitty ، nasim_gh ، sara esmaeli ، omid_zafari 2 ، mammoth music ، *آوا* ، 2215723964 ، paria-ali ، s@h@r-n
۲۹-دي-۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #5
خیلی ممنون از عکسای جدیدتون
اگه بتونید حدود قیمت هم بذارید کمک بزرگی میکنید

دوستای خوبم گویا شیرخوارگاه آمنه شدیدا نیازمند شیرخشک و پوشک و شیشه شیر هستن. به نوزادا آب قند میدن. اگر میتونید پیگیری کنید و حتما کمکشون کنید.
توی هوای سرد هم باقیمانده غذاهاتون برای حیوونا فراموش نشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، hirad800 ، ماموت موزیک ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، secret ، nasim_gh ، sara esmaeli ، mammoth music ، paria-ali ، s@h@r-n
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #6
دمتون گرم خداییش یعنی هر چی بگم از ماموت موزیک کم گفتم واقعا کارشون بیسته . بهتون پیشنهاد میکنم این گروه رو امتحان کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، ماموت موزیک ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، nasim_gh ، sara esmaeli ، mammoth music ، paria-ali
۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #7
سفید جان من از دوستان نزدیک گروه هستم در مورد کیفیت کارشون من هرچی بگم بی فایده س چون تبلیغات محسوب میشه ولی این گروه مدام برنامه داره اگه دوست داشته باشی میتونی با موبایل آقای وحید مختاری تماس بگیری و بری از نزدیک سر یکی از برنامه ها و نمونه کارشون رو ببینی به نظرم این بهترین کاره ولی اگر در مورد تعداد نوازنده ها یا سبک کارا سوالی داشته باشی من کمکت میکنم.

مادر تمام حرف است در سطر های دلتنگ
بعد از تو بی پناهند این د ختران بی تو
نقل قول
 سپاس شده توسط hirad800 ، ماموت موزیک ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، nasim_gh ، sara esmaeli ، mammoth music ، paria-ali
۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ صبح توسط hirad800.)
ارسال: #8
سفید جان من برای مراسم داداشم از این گروه استفاده کردم فوق العاده بودن بااین حال من با نظر شیما موافقم چون خودت کار رو از نزدیک ببینی بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، ماموت موزیک ، omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، farvahar ، nasim_gh ، sara esmaeli ، mammoth music ، paria-ali
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #9
سلام
من کار این گروهو چندین بار از نزدیک دیدم واقعا عالیه قیمتشم خیلی مناسبه علاوه بر این تمامی نوازنده های گروه خیلی با اخلاق و چیره دست هستند
(کارتون حرف نداره)
نقل قول
 سپاس شده توسط omid_zafari ، morvarid1369 ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، ماموت موزیک ، shima 1366 ، nasim_gh ، sara esmaeli ، mammoth music ، paria-ali
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ صبح توسط morvarid1369.)
ارسال: #10
سلام

من تعریف گروه ماموت خیلی شنیدم تا حالا نشده از نزدیک ببینم ایشالا سال دیگه عروسیمه حتما مزاحمتون میشم
HeartHeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط omid_zafari ، mohsen rz ، ali reza mortazavi ، farvahar ، ماموت موزیک ، nasim_gh ، sara esmaeli ، hirad800 ، shima 1366 ، omid_zafari 2 ، mammoth music ، paria-ali
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد