موزیک احسان امینی

۱۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
موزیک احسان امینی
موزیک احسان امینی

تلفن:09123460067
[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: موزیک احسان امینی
سلام و عرض ادب خدمت شما بازدید کنندگان محترم.
با افتخار بعد از 14 سال فعالیت مداوم در زمینه موزیک مجالس،بهترین نوازنده ها و dj ها را کنار هم جمع کردم و با بهره گیری از نظرات شما سعی کردم یک گروه حرفه ای با لباس های یک شکل و جدیدترین سازها و سیستم های صوتی و نورپردازی و بهترین دیزاین ها را برای جشن های شما عزیزان فراهم کنم.جهت بهتر شدن کار از شما بزرگواران دعوت میکنم تا نظراتتونو برای ما بنویسید.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sayan6161 ، Nanobc
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #3
وااااااااى گروه احسان موزیک عالیه هفته پیش عروسى خواهرم بود ترکوندن.......کارشون حرف نداره..واقعا گروه با تجربه و با شخصیتی هستن
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #4
ممنون از لطف شما.محبت دارید.
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #5
به به آقا احسان گل.مثل همیشه علی هستی.من داشتم توی سایت دنبال یه گروه موزیک واسه عروسی خواهرم میگشتم.متاسفانه شماره شمارو گم کرده بودم.اگه یادت باشه 8 ساله پیش اومدی عروسی من.واقعا عالی بود.لوگوی قشنگتو اینجا دیدم خیلی خوشحال شدم.حتما باهات تماس میگیرم.موفق باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط گروه موزیک و Dj احسان امینی
۲۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #6
عرض ادب خدمت آقای امینی و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون.عروسی خودم واقعا هم خودم هم همسرم و هم میهمانها خیلی راضی بودیم از اجراتون مخصوصا برنامه ویژه ای که برای پدر مادرمون اجرا کردید خیلی سورپرایز شدیم
قبل از برنامه خیلی استرس و وسواس داشتیم هم خودم هم همسرم که واقعا همه چیز عالی اجرا شد.ممنونیم از شما موفق باشید
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #7
سلام خدمت همه شما عزیزان که با کامنت ها و محبتتون به منو دوستانم انرژی میدید.HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahar_ali
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ صبح توسط Nanobc.)
ارسال: #8
(۲۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ عصر)گروه موزیک و Dj احسان امینی نوشته است:  سلام و عرض ادب خدمت شما بازدید کنندگان محترم.
با افتخار بعد از 14 سال فعالیت مداوم در زمینه موزیک مجالس،بهترین نوازنده ها و dj ها را کنار هم جمع کردم و با بهره گیری از نظرات شما سعی کردم یک گروه حرفه ای با لباس های یک شکل و جدیدترین سازها و سیستم های صوتی و نورپردازی و بهترین دیزاین ها را برای جشن های شما عزیزان فراهم کنم.جهت بهتر شدن کار از شما بزرگواران دعوت میکنم تا نظراتتونو برای ما بنویسید.

سلام احسان جان عزیز
واقعاء ممنونم که روزمونو ساختى،هم عروسى من و هم عروسى امید با وجود شما عالى برگزار شد
دوستان اگه واقعاء دنبال یه کار متفاوت و حرفه اى هستید احسان کارش حرف نداره ☺️
نقل قول
 سپاس شده توسط haniyeh.1.1 ، گروه موزیک و Dj احسان امینی
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #9
Ba salam khedmate agha ehsan va goroheshon
Mamnon ke 1shabe khobo be yad mandaniro baraye ma va mehmonamon sakhtiid.hamechiz alii bood.man hameja az kare shoma tarif mikona.injaham migam age donbale 1bande khobo hamechi tamom migardiin faghat gorohe musice ehsan
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ عصر توسط گروه موزیک و Dj احسان امینی.)
ارسال: #10
سلام.ممنون نوید جان.خوبی از خودتون بود.امیدوارم خوشبخت بشین.Heart
سلام.ممنون از شما
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد