شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
من اگه مادر شوهر بشم...!
۱۸-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ صبح توسط parisan25.)
ارسال: #31
RE: نسل جدید مادر شوهر
ای جانه دلم قربونه پسرم برم..هنوز وجود نداره عاشقشم...
عرض کنم که نمیذارم با هر کسی باشه.باید درحده دسته گله من باشه.از یه خانواده اصیل باشه.سنگین و باوقار باشه و خیلی آیتمای دیگرو داشته باشه.
در کل سختگیرم اما اگه به دلم بشینه از وقتی که عروسم شد باهاش مثله یه دوست برخورد میکنم.چون اصلا دوست ندارم زندگیه پسرم به خاطره رفتارایه من به اعصاب خرد کنی تبدیل شه.
اما دوستان عروسه کرمو هم داریم فقط مادرشوهرا کرمو نیستن که.من یه دوست دارم تو چشمه شوهرش نگاه میکرد میگفت از مامانت متنفرم..با اینکه من می شناختمش زنه بدی نبود اصلا
(۱۷-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ عصر)مهراوه نوشته است:  پسره من انقدر خوشگل و نازه قربونش برم که نگو، آخه یه سالشه !!!
خودم بیست سال دیگه براش یه زن می گیرم عین هلووووو!!!
بعدم همین که ببینم باهم خوشن کاری به کارشون ندارم جز ا ین که وسایل خوشی و راحتی شونو بیشتر فراهم کنم.

وااا مهراوه جون زودشه 21 سالگی بیچاره گناه دارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ صبح)nanooshka نوشته است:  من از این مادرشوهرای به روز میشم و می ر یواشکی تویه کامپیوتر عروسم ببینم اگه اونم تویه این نوعروسا عضوه ببینم چی می گه بعد دهنشو آسفالت می کنم

3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط فصل پاییزی
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #32
نه عزیزم! اصلا هم زود نیست!!!
من معتقدم پسر هر چه زودتر زن بگیره به نفعشه! تو زندگی زودتر به آرزوهاش میرسه و جوونتر هم میمونه!!
تازه من دوست دارم بعد از ده سال که ازدواج کردن بچه دار شن! خوب 31 سالگی خوبه دیگه!!
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #33
من که فکر نکنم به گلی مادرشوهرم بشم!
آخه اون یدونه س.... همونم فقط ماله خودمه!!!!
 سپاس شده توسط Zahraa ، توت فرنگی
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #34

من موافق نیستم که همه چیزو واسه پسرم آماده کنم
باید خوب مسئولیت پذیر بار بیاد
ولی وقتی خودش درگیر کاراش شد هرجا دیدم علی رغم تلاشش بازم کم داره، طوری که به کمک من عادت نکنه بهش کمک می کنم
هم برای پسرم و هم برای عروسم سعی می کنم دوستای خوبی باشم و کمکشون کنم که با هم زندگی خوبی داشته باشن
این از کمک مالی به نظرم مهم تره
ترجیح می دم برای ازدواج سنش زیاد بالا نره
خوشی جوونی رو با زنش تجربه کنه

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
 سپاس شده توسط l3ahare_m
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #35
من فکر می‎کنم هیچکی نمی‌‎شینه با خودش فکر کنه من می‎خوام یه مادرشوهر بدجنس بشم. منظورم اینه که اگه از ظالم‎ترین مادرشوهرا هم بپرسین، خودشون رو به حق می‎دونن احتمالا. فکر می‎کنن بهترین مادرشوهر ممکن هستن حتی!!

برا همین من الآن ممکنه بگم می‎خوام مادرشوهر خوبی بشم. اما باید ببینیم تعریفمون از خوب چی هست.

یه کم سخته خوب بودن. مخصوصا با یه آدم تازه وارد و حساس و متفاوت.

اما در کل شعار من همیشه اینه که باید خودتو بذاری جای دیگران تا بتونی باهاشون خوب باشی. باید تو اون سن یاد جوونیات بیفتی، یاد حس عروس بودن و نوعروس بودن، خواسته‎ها و انتظارات و دلخوریات. که خوب، حتی با این وجود احتلاف نسل و خانواده و فرهنگ و تحصیلات و هزار تا چیز دیگه، ضریب خطا رو می‎بره بالا.

دیگه کاریه که از دستمون برمیاد!! اگه با دل صاف بریم جلو، با همه‎ی این تفاوتا، باز نیت خوبمون آشکار می‎شه. البته اگه عروس خانمم دلش صاف باشه با ما.

Smiling
 سپاس شده توسط النا ، sahar_f ، shahrbanoo ، Sadaf H ، zi zi ، medis ، l3ahare_m
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #36
ma taze arusemun ro rasman ovordim tu khunevade = taze khahar shohare rasmi shodam
dar moredesh kam nemizaram va kheyli bahash juram ba in ke az kheyli karash badam miyad
mikham madar shohare khubi besham
 سپاس شده توسط sahar_f
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #37
RE: من اگه مادر شوهر بشم...!
وای من اگه مادرشوهر بشم....فقط میتونم بگم خوش به حال عروسم از الان بهش حسودیم میشه به خاطر داشتن مادرشوهری مث من...Embarrasedولی اگه بخواد عروس بازی دربیاره میزنم لهش میکنمBig Grin

به خدا سخته...
 سپاس شده توسط negar90 ، nazii21 ، فصل پاییزی
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #38
من اگه مادرشوهر بشم مثه مادرشوهر خودم ميشم چون خيلي خوبه فقط جلوي عروسم زياد به دخترام توجه نميكنم و هي ازشون تعريف تمجيد نميكنم

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
 سپاس شده توسط nazii21 ، Aroose Maloos
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #39
من اگه مادرشوهر بشم میشم رفیق عروسم نه رقیبش
 سپاس شده توسط nazii21 ، فصل پاییزی
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #40
من اگه مادر شوهر بشم واقعا نمی دونم چه بلایی سر عروسم میارم.
اصلا برا پسرام تا 40 سالگی زن نمی گیرم.
 سپاس شده توسط nazii21
ارسال پاسخ