مقایسه گروه های موزیک

۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #101
RE: مقایسه گروه های موزیک
سلام
اتفاقایی که روز مراسم برامون افتاد خیلی ناراحت کننده بود و تمام روزمون همش استرس بود. متاسفانه پدرشوهرم اصلا قبول نمیکرد که مراسممون مختلط برگزار بشه و هرطوری شده باید جداگونه باشه. ماهم که کلی برنامه ریزی کرده بودیم که مختلط باشه و موزیک زنده و عکس و کلیپ و خیلی چیزای دیگه داشته باشیم با این اتفاق کلی از برنامه هامون عوض شد و شد تالار. از کنسل کردنهای دقیقه آخر تا دیدن تدارک برای بهتر شدن مراسممون بخاطر حذف گروه موزیک زنده و ... از آرایشگاه و هماهنگی آتلیه که حتما باید عکاس خانوم و فیلمبردار خانوم گرفته تا تماسهایی که هرکدومشون فشار عصبی زیادی بهم میاوردن. کاملا دستپاچه شده بودیم و نمیدونستم باید چیکار کنم. این بود که من و همسرم تصمیم گرفتیم که بعد از مراسم تالار یه گروه موزیک بیاریم داخل سالن اجتماعاتمون اجرا کنن و به بعضی از مهمانها فقط بگیم بیان و خوشبختانه قرار بود پدرشوهرم بعد از مراسم با بقیه فامیلشون باشن و فقط یکسری فامیلای ما و دوستای من و همسرم و چند تا از فامیلهای همسرم که مجموعا ٦٠ یا ٧٠ نفر بودن که باهامون میومدن و میشد یه مراسم داشته باشیم که تلافی همه چی در بیاد. این بود که تنها گزینه ما اجرای مراسم بعد تالار بود اما هیچ گروهی نبود که باهاشون قراردادی بسته باشیم که بعد از تالار برامون موزیک اجرا کنن. چون قبلا چند جا رو برای انتخاب موزیک رفته بودیم و کارهاشون رو دیده بودیم ولی اصلا کارشون رو دوست نداشتیم و یا مثلا هزینشون برای چیزی که ما انتخاب کرده بودیم بالا بود. شماره آقای عطایی رو هم از همینجا برداشته بودیم و قبلا صحبت کرده بودیم ولی قیمتشون بالا بود تصمیم به انتخاب نداشتیم ولی کارشون خیلی خوب بود. خلاصه همسرم گفت بزار مجدد تماس بگیریم شاید تخفیف بگیریم چون کارشون واقعا ارزش داره باهاشون تماس گرفتیم و جریان کنسل شدن موزیک مراسم رو بهشون گفتیم قبول کردن که بعد از تالار برامون اجرا کنن با تخفیف ویژه و مواردی که میخواستیم و اهنگهامون رو هم هماهنگ کردیم بین همه اونها کار آقای عطائی با همشون فرق داشت و اصلا قابل مقایسه با بقیه نبود دیگه همه امیدمون این بود که این همه سردی با یه همچین برنامه ای جبران بشه. روز مراسممون ١٩ اسفند که فراموش نمیکنم هیچوقت بخاطر چند ساعت اخر شب که خیلی خوش گذشت چون از صبح همش بد بود آرایشگاه دیر تموم شد فیلمبرداریمون تو باغ همش مشکل داشتیم و دیر رسیدیم به تالار و تالار هم حتی یه آهنگ نزدیم حتی داخل سالن خانومها منم همش فقط گریه میکردم کل آرایشم خراب شده بود و همه امیدم آخر شب بود فکر کنم طی روز ٥٠ دفعه زنگ زد همسرم به آقای عطایی که من حالم خوب نیست و همه امیدمون به آخر شب هست تو راهم که همش گریه و استرس وقتی رسیدیم متوجه شدیم که گروهشون مشغول اجرا هستن و انگار مراسم اصلی اینجاست نه تالار!!! داشتن حسابی میزدن چون مراسم منفی ٣ بود متوجه نشدن که ما رسیدیم زود بهشون اطلاع دادن که اومدیم. بقول خودشون داشتن تمرینی میزدن تا ما برسیم خیلی ذوق زده شده بودیم و خوشحال بودیم خلاصه گفتن بهشون ما پشت درب هستیم سریع اهنگ ورودی زدن و رفتیم داخل و همه مهمونا خوشحال شدن و انتظار همچین چیزی رو نداشتن چون همه فکر کرده بودن که بعد تالار فقط در حد بدرقه کردن میان و همه چیز تموم میشه اما با دیدن گروه موزیک هممون سوپرایز شدیم و بهترین قسمت مراسممون همین بعد از تالارمون شد. یه گروه کامل که تا نیمه های شب حدود ساعت :٢:٣٠ همشون مشغول اجرا بودن و کاری کردن که همه اتفاقای بدی که تو اون روز افتاد از ذهن ما پاک بشه و خوشبختانه به بهترین شکل تموم شه.
١٩ اسفند روزی کاملا بد ولی مراسم بعد تالاری فوق العاده و شاید خیلی بهتر از چیزی که میخواستیم بگیریم شد آقای عطایی ازتون واقعا ممنون هستم ایشالا عروسی خودتون
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #102
کیوان بهارلو بدترین انتخاب عروسی من 

اتلیه :مات عالی فوق العاده
تشریفات : رنسانس عالی فوقالعاده
باغ : یاسین خوب
ارایشگاه : الکا مهیار نوشین حقی خوب
لباس : کارولن خوب
موزیک : کیوان بد الکی هم انداخت تقصیر خودم.اما ۱۰۰ %کوتاهی کرد مقصرم خودشونن
گل : سلطان متوسط
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #103
با سلام
می خواستم با کمی تاخیر درباره گروه علی کیا و زحمتی که برای مراسم ما کشیدن اینجا مطلبی رو بنویسم
تاریخ مراسم : ۱۹/۱۲/۱۳۹۵
مکان برگزاری : باغ تالار عقیق - تشریفات عقیق
گروه فیلم برداری : گالری عکس و مکس
موزیک : گروه علی کیا
ما و تمام مهمونها از کار این گروه راضی بودیم و اینکه خیلی بیشتر از یک گروه موزیک بودند و واقعا دوستانه اون شب رو برای ما به یک شب خاطره انگیز تبدیل کردند.
ممنون هستم ازشون.
یه چیز دیگه که خیلی به نظرم خوب بود این بود که این بچه ها همه کارشون سر وقت بود و بدون استرس وارد کردن به من و همسرم کارشون رو به بهترین شکل انجام دادن.
مرسی
خسته نباشید.
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #104
سلام سال نو همگی فرخنده باد
برای اجرای موزیک تعریف گروه حمید عطایی رو شنیدم. کسی باهاشون قرارداد بسته؟ و اینکه اگه با خودشون قرارداد ببندیم یا اینکه با تشریفات قرارداد ببندیم چقدر تفاوت میکنه؟ اگه قیمتی هم دارید برام بزارید
نقل قول
امروز, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #105
(۲-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ عصر)'shima1717' نوشته است:  سلام سال نو همگی فرخنده باد
برای اجرای موزیک تعریف گروه حمید عطایی رو شنیدم. کسی باهاشون قرارداد بسته؟ و اینکه اگه با خودشون قرارداد ببندیم یا اینکه با تشریفات قرارداد ببندیم چقدر تفاوت میکنه؟ اگه قیمتی هم دارید برام بزارید

سلام شیما جون عزیزم
 کارشون عالیه مراسم من باهاش بود فوق العاده هست این گروه ولی قیمتشون بالاس نسبت به گروه های دیگه که ارزونترن مثل احسان امینی و علی کیا که اینجا معرفی شدن  البته اون گروه ها هم طرفدارای خودشون رو دارن ما بنظر من کیفیتشون قابل قیاس نیست.
البته مثلا دی جی هم هست تو سایت که 3 تومن قیمتشه ولی اصلا نمی ارزه به نظرم با 3 میلیون  دی جی میشه گروه موزیک گرفت که هم دی جی داشته باشی و هم اجرای زنده اینجوری خیلی بهتره همه مهمونا هم بیشتر خوششون میاد. من تجربش کردم و واقعا راضی ام. پیشنهاد میکنم حتما کارشونو ببینی ما هر جایی میریم واسه عید دیدنی  همه از مراسممون تعریف می کنن که عجب گروه موزیکی بود و چقدر خوش گذشت وقتی اینجوری بهم میگن مطمئن میشم که انتخابمون درست بود چون همه مراسم دست گروه موزیک هست این نظر منه. باز از چند جا بپرس ولی همه اونهایی که تشریفاتهاشون اسم ورسم داشت و گروهشونو میشناختن جز اولی ها معرفی میکردن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد