مقایسه گروه های موزیک

۲۳-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #81
RE: مقایسه گروه های موزیک
(امروز ۰۵:۰۳ صبح)mina.bbp نوشته است:  این گروهایی که اینجا اومده قیمتاشون و اجرای آهنگای قدیمیشون چطوره؟ کسی تجربه داره باهاشون؟ چطور میشه از کیفیت کارشون باخبر شد و فرق بینشون رو دید؟
گروه موزیک من علی کیا بود که من اول قراردادم با کیوان بود بعد از دیدن کار علی کیا قراردادم رو با کیوان بهارلو بهم زدم و با علی کیا بستم
قبلش هم کار گروه آقای اورکی آریا موزیک هم دیده بودم و قبلا یه نقد طولانی نوشتم. با دی جی ای ام بی هم صحبت کردم ولی کارشون رو ندیدم و واسه عروسی دوست داشتم یه گروه موزیک داشته باشم یا ی رهبر گروه جدی تر از ایشون تا یه دی جی
قیمت گروه کامل علی کیا بدون تخفیف۴ تومنه که خیلی راه میاد.۸۰ درصد مبلغ روفردای عروسی میگیره و من اگه بخوام الان بعد از برگزاری مراسمم به گروههایی که دیدم با معیارهای ظاهر گروه آهنگهای انتخابی مدیریت مراسم اخلاق و آنتراک ندادن و انرزی گروه نمره بدم به این صورته
آقای اورکی ۱۲!
کیوان بهارلو ۱۸
علی کیا۱۹ و نیم
اون نیم نمره هم کم کردم شاید یه گروهی دیدم بعدا خواستم به اون ۲۰ بدم که بعید میدونم

آتلیه:بارادبابایی(عاااااااااااااااااااالی )
تشریفات:رنسانس(حرف نداشت کارشون بیییییست)
موزیک:علی کیا (بهترین انتخابم)
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #82
(۳-مهر-۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ صبح)پگاه کریمی نوشته است:  عروسی من 19 شهریور بود و گروه موزیک من ای ام بی بود و می تونم با جرات بگم دی جی ای ام بی یکی از بهترین هااااااااااا ست، واقعا تیمی کامل و عالی دارن که اون شب و برام به یکی از بهترین شب های زندگیم تبدیل کردن واقعا ترکوندن به ثانیه نکشید همه وسط بودن و از اونجاییکه خوشتیپی و اخلاق خوب دی جی خیلی خیلی با اهمیته من ای ام بی و بهترین گزینه برای شما دوستان عزیز که خودتون و برای یک شب رویایی آماده می کنید پیشنهاد می کنم.

سلام. شما گروه ای ام بی رو تایید میکنید؟ قیمتشون هم میشه بگین. و اینکه آهنگ قدیمیهاشون چیا بود مثلا! میشه خودمون آهنگ بخایم ازشون یا نه؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #83
(دیروز ۰۵:۰۳ صبح)mina.bbp نوشته است:  این گروهایی که اینجا اومده قیمتاشون و اجرای آهنگای قدیمیشون چطوره؟ کسی تجربه داره باهاشون؟ چطور میشه از کیفیت کارشون باخبر شد و فرق بینشون رو دید؟
(۱۹-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ عصر)taaraa68 نوشته است:  
(۲۷-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ عصر)marmar25 نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ عصر)ماهکی نوشته است:  سلام بچه ها می شه لطفا چندتا گروه خوب بهم معرفی کنید؟

من گروه حمید عطایی رو بهتون پیشنهاد میدم من خودمم مراسمم باهاشون بود مراسم 3 نفر دیگه هم تو فامیل با این گروه بود بعد ما و اونها هم فوق العاده راضی بودن
همه هم تو این مدت میگن مراسم رامین یه چیز دیگه بود و بعد هم مراسم پسر دایی و دختر عموم
با اینکه همه سعی میکنن مراسمشون عالی باشه و به نوعی از بقیه میخوان بهتر باشه ولی همه میگن گروهی که ما آورده بودیم فوق العاده بوده .واقعا پیشنهاد میکنم برین کارشونو ببینین خودتون متوجه میشین چقدر خوبن
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #84
عه؟ چقدر خوب! شما گروه موزیک زنده داشتین با گروه آقای عطایی که گفتین؟ چون من فقط دی جی دوست ندارم. میخام موزیک زنده اجرا بشه و یه سری آهنگای قدیمی که خودمون دوستشون داریم حتما اجرا بشه! این خیلی مهمه واسمون
شمارشون رو میدین که بتونم باهاشون تماس بگیرم و اگه اشکال نداره هزینه رو هم بهم بگین
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #85
به پاوز موزیکم فکر کنید دوستان.خیلی راحت هم میتونید تست مراسمشون برید.
به معنای واقعی موزیک " زنده " اجرا میکنن.
شاید در کلللله طول مراسم نیم ساعت دی جی اجرا شد. اونم نه پشت سر هم.وسط اجرای زنده 10 دقیقه دی جی میزنه تا نوازنده ها یکم استراحت کنن.
کنترل مراسم بی نهااااایت عالی و قوی.خیلی راحت همرو تو پیست رقص نگه داشته بود و میرقصوند.بعد از شام هیچ کجا ندیده بودم که انقدر سریع مهمونارو بتونه بکشونه تو پیست رقص.ولی امیر گوهریان این کارو کرد!این یعنی هییییچ تایمی رو تلف نمیکنن.دقیقا همون چیزی که ما دنبالش بودیم
همه آتلیه هایی که رفتم از جمله ویرگول و فریم و افتاب و .... این بند رو بهمون معرفی کردن.
مهمتر از اون مدیر تشریفاتم خیلی قبولشون داره.
قیمتشم اولش یکم تنده.ولی راه میان خیلی.به نظر من می ارزه

اسفند 95
تشریفات: دکتر تقی زاده (سعید)
باغ: صدرا
آرایشگاه عروس: مریم محمودی
آرایشگاه داماد: دیپلمات
موزیک: Pause music (امیر گوهریان)
آتلیه: لینک
لباس: هستی
نقل قول
دیروز, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #86
من پنجشنبه ای که گذشت ٢٣ دی مراسم عروسیم بود ، مراسم ما جدا بود و متاسفانه دیر رسیدیم به سالن.. آتلیه مون باراد بابایی، باغ تالار راد کرج، آرایشگاه عروس مانلی، آرایشگاه داماد نیوفیس ولباس عروس تاج محل بود ... موزیکمون با آقای کیا و باندشون که شامل ٣ خواننده و ٤ تا ساز بودند که با قیمت استثنائی برامون سنگ تموم گذاشتند .. با وجود اینکه مراسم ما جدا بود و ما رو نمیدیدند اما کاملا مدیریت داشتند رو کارها مثل آهنگشون موقع بریدن کیک و پرتاب گل و ... من که یه سری آهنگ از قبل گفته بودم که میخوام توی مراسم بخونند علاوه بر اون هم خودشون تماس میگرفتند مثلا میپرسیدند میخواید دوباره برای پرتاب گل آهنگ بزنیم یا خیر ... انقدر کیفیت اجرا و آهنگاشون خوب بود که اکثریت مجلس اومده بودند وسط قر میدادند .... در ضمن همسرم و حدودا ١٠ نفر از مهمان هامون ایرانی نبودند که جالبه اونا هم اومده بودند وسط داشتند ایرونی میرقصیدند .... تازه بعد أز عروسی هم مهمونا کلی از گروه موزیکمون تعریف میکردن و شماره شون رو میخواستند .... اگه میخواید مراسمتون تو ذهن مهموناتون بمونه و به همه خوش بگذره اونم با قیمت مناسب گروه آقای علی کیا بهترین گزینه هست ...

تاريخ عروسي: دي ماه ١٣٩٥
موزيك: علي كيا
تالار: باغ تالار راد (كرج)
آتليه: استوديو باراد بابايي
آرايشگاه: مانلي
لباس عروس: مزون تاج محل (امامزاده حسن)
آرايشگاه داماد: نيوفيس

راه در جهان يكيست و آن راه راستي است ..
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد