مقایسه گروه های موزیک

۱۴-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #1
مقایسه گروه های موزیک
سلام

دوست های خوبم توی این تاپیک میتونید تجربه های خودتون رو از مراسم هاتون با گروه های موزیک مختلف بگید Heart
لطفا توضیحاتتون کامل و جامع باشه تا بتونه به همه ی عزیزان نوعروسی کمک کنه HeartHeartHeart

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط Elena.as
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: مقایسه گروه های موزیک
خیلی هم خوب جای این تایپیک واقعا خالی بود . به نظر من عزیزان باید قبل جشنشون ببینن که واقعا دیجی میخوان یا بند کامل موزیک چون این 2 کلا باهم فرق دارن . دیجی فقط پلی بکه و همه چیز برمیگرده به شومنی و طریقه صحیح تغییر دادن موزیک ها . اما بند یه چیزیه که آهنگ رو با یه ورژن جدید که مختص خودشون هست تغییر می دن . مثلا من یجا دیدم طرف بجای ساکسیفون از ویالون استفاده کرده و جالب هم شده .
اکثر دوستان با بند زیاد مشکل ندارن اما مشکل اصلیشون با اجرای دیجی و این هم بخاطر اطلاعات کمشونه . متاسفانه عزیزان نمیدونن که کار اصلی دیجی چی هست و چی دلیلی باعث برتر بودن یه دیجی از دیجی های دیگه میشه . طریقه تغییر دادن یک آهنگ به آهنگ دیگه خیلی شرطه انتخاب آهنگ خیلی شرطه و اینکه بدونن چه آهنگی رو در چه برنامه ای با چه سطحی اجرا کنن خیلی مهمه .
من واقعا از انتخابم راضی بودم . به جرات میتونم بگم که 4 تا نمونه کار حضوری ازشون دیدم که تو هر برنامه لولش فرق میکرد . بسیار رو کارشون حساس و دقیق هستن و به شرایط برنامه توجه می کنن . من واقعا از هزینه که کردم راضی بودم و اصلا هم پشیمون نیستم چون واقعا بعد از کار کردن آقای آشوری ( Mr.Mix ) فهمیدم که واقعا یه دیجی خوب میتونه چقدر تاثیر مثبت تو برنامم بذاره . در مراسم بنده ایشون کارگردان برنامم بودن . از مراسم آتش بازی گرفته تا ایده رقص 2 نفره و حرکت های منحصر به فرد و ......
قصدم تبلیغ نیست فقط از اونجایی که دیدم واقعا عزیزان سردرگمن این مطالب رو بیان کردم . به نظر من دیجی و بند هر کودوم جذابیت خودش رو داره پس لطفا هیچوقت یک دیجی رو با بند مقایسه نکنید . دیجی با دیجی و بند با بند باید مقایسه بشه .

مرسی از سایت نوعروس بابت این تایپک مفید HeartHeart

تالار: لوتوس لنگرود
موزیک: Mr.Mix
آرایشگاه: پرنسس لاهیجان
آتلیه: بهرنگ لاهیجان
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #3
سلام.من در مورد گروه موزیک خیلی حساس بودم.چون خیلی مهمه که موزیک خوب باشه.
اول از همه یه سری معیارها برام مهم بود.مثلا اخلاق خوب،خوش رو بودن نوازنده ها و خواننده ها،افراد اضافی همراهشون نیارن سر مراسم،لباس هاشون مرتب باشه حتما هم نباید یک رنگ باشه ولی اگه باشه که چه بهتر،چشم چرون نباشن،سیگار داخل سالن نکشن،م ش روب سر مراسم نخورن،اجراشونم قوی باشه.البته خیلی کم پیدا میشه که همه چی باهم توی یک گروه باشه.ولی من گروه موزیک احسان امینی رو توی مراسم خواهرم دیدم که تقریبا 90 درصد این مشخصاتو داشتن.
برای مراسم خودمم باهاشون قرارداد بستم.
اینم شمارشون
09123460067
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #4
سلام.ممنون از لطف شما
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #5
سلام بچه ها می شه لطفا چندتا گروه خوب بهم معرفی کنید؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #6
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ عصر)ماهکی نوشته است:  سلام بچه ها می شه لطفا چندتا گروه خوب بهم معرفی کنید؟

سلام دوست عزیز

ببین من تست زنده گروه موسیقی علی کیا رو دیدمو به نظر منم گروه موزیک خیلی مهمه این همه خرج کنی اما مراسم سوت و کور یا شل باشه فایده نداره واسه همین انرژی و عشق به کار و مهارت تنظیم و تغییر آهنگ و آراستگی و اخلاق و کلاسشون برام خیلی مهم بود.ایشون واقعا به کارشون عشق میورزن.
با تمام انرژیشون میزنن و به مهمونا انرژی میدن. در هر شرایط و اتفاقی تو مراسم به کارشون ادامه دادن.
به خوبی صدا رو کنترل میکردن همراه با دستیارانشون چون ما دقیقا زیر بلندگوها نشسته بودیم و اصلا صدای موزیک دلخراش نبود.
کاملا صدای خوندن ترانه ها از آهنگ قابل تشخیص بود. خودشون و خواننده هایی که دارن خیلی خوش صدا هستن.اخلاق خوبی دارن.
به عروسو داماد روحیه میدن. سوپرایز های خوبی برای عروس و داماد دارن. خود علی کیا پشت دستگاه میکس هست و خیلی خوب میکس میکردن وقتی ریتم آهنگ کم بود جو رو عوض میکردن و باعث میشد همه مهمونا بیشتر علاقه به استیج پیدا کنن . بسیار خوش لباس و شیک هستن همه گروه.
مراسمی که رفتیم متاسفانه ناهماهنگی های زیادی داشت و از نظر امنیتی خوب نبود اما موزیک هیچ چیزی کم نذاشت و به کارش ادامه داد و مهمونارو نذاشت بشینن.
1 سوت با حال دارن که تو آهنگا ازش استفاده میکنن یا توجه مهمونارو به خودشون جلب میکنن که بسیار ایده قشنگی بود.
دی جی روی همه پکیج هاشون از نیم باند تا باند کامل هست و هزینه نداره ظاهرا.
با خواننده های مطرحی هم کار میکنن.نمونه کارهاشون هم میتونی تو آهنگ های شبکه های پخش موزیک ببینی.
قیمت هاشونم منصفانه هست نسبت به چندین گروهی که من قیمت گرفتم.
شمارشونم برات گذاشتم برو تست زنده ببین.
گروه موزیک علی کیا
موبایل: 09122075450
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music ، ماهکی
۲۸-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #7
(۲۷-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ عصر)marmar25 نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ عصر)ماهکی نوشته است:  سلام بچه ها می شه لطفا چندتا گروه خوب بهم معرفی کنید؟

سلام دوست عزیز

ببین من تست زنده گروه موسیقی علی کیا رو دیدمو به نظر منم گروه موزیک خیلی مهمه این همه خرج کنی اما مراسم سوت و کور یا شل باشه فایده نداره واسه همین انرژی و عشق به کار و مهارت تنظیم و تغییر آهنگ و آراستگی و اخلاق و کلاسشون برام خیلی مهم بود.ایشون واقعا به کارشون عشق میورزن.
با تمام انرژیشون میزنن و به مهمونا انرژی میدن. در هر شرایط و اتفاقی تو مراسم به کارشون ادامه دادن.
به خوبی صدا رو کنترل میکردن همراه با دستیارانشون چون ما دقیقا زیر بلندگوها نشسته بودیم و اصلا صدای موزیک دلخراش نبود.
کاملا صدای خوندن ترانه ها از آهنگ قابل تشخیص بود. خودشون و خواننده هایی که دارن خیلی خوش صدا هستن.اخلاق خوبی دارن.
به عروسو داماد روحیه میدن. سوپرایز های خوبی برای عروس و داماد دارن. خود علی کیا پشت دستگاه میکس هست و خیلی خوب میکس میکردن وقتی ریتم آهنگ کم بود جو رو عوض میکردن و باعث میشد همه مهمونا بیشتر علاقه به استیج پیدا کنن . بسیار خوش لباس و شیک هستن همه گروه.
مراسمی که رفتیم متاسفانه ناهماهنگی های زیادی داشت و از نظر امنیتی خوب نبود اما موزیک هیچ چیزی کم نذاشت و به کارش ادامه داد و مهمونارو نذاشت بشینن.
1 سوت با حال دارن که تو آهنگا ازش استفاده میکنن یا توجه مهمونارو به خودشون جلب میکنن که بسیار ایده قشنگی بود.
دی جی روی همه پکیج هاشون از نیم باند تا باند کامل هست و هزینه نداره ظاهرا.
با خواننده های مطرحی هم کار میکنن.نمونه کارهاشون هم میتونی تو آهنگ های شبکه های پخش موزیک ببینی.
قیمت هاشونم منصفانه هست نسبت به چندین گروهی که من قیمت گرفتم.
شمارشونم برات گذاشتم برو تست زنده ببین.
گروه موزیک علی کیا
موبایل: 09122075450

مرسی عزیزم حتما باهاش تماس می گیرم حدود قیمتاش نمی دونی از چقدره؟
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #8
باید از قبل لیست آهنگامونو به ارکستر بدیم یا خودشون اهنگارو انتخاب می کنن؟
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #9
من نمونه کارهای دیجی ای ام بی دیدم خیلی خوبه قیمتشم خیلی خوبه من هر وقط کیلیپاشونو میبینم یاده عروسیه خودم میوفتم ترکوندنننننننننننننننننننننننننننننننن
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ عصر توسط admin3.)
ارسال: #10
مقایسه گروه های موزیک
سلام دوست عزیز تبریک میگم که در انتخاب موزیک دقت کردید 22 تیر امسال عروسی من بود متاسفانه من انتخاب درستی نداشتم یه گروه موزیک به اسم فرزاد میوزیک (farzad music) که با همین نام توی اینستا هم صفحه داره مراسم من رو کلا خراب کرد. از ساعت 7 تا 8 شب فقط 6 تا اهنگ رو به صورت دی جی پخش کرد که.......... بود. یک ساعت قبل از شام موزیک قطع شد و همه مهمان ها تو مهوطه باغ پراکنده شدند علیرغم اینکه تمام اهنگ های درخواستی روی فلش بهش داده بودم متاسفانه هیچ کدوم رو پخش نکرد و درست وسط مراسم عقد که عاقد داشت خطبه رو میخوند شروع کرد به آهنگ پخش کردن با صدای بلند جوری که ما هیچ صدایی نمیشینیدیم حتی صدای عاقد و در نهایت یک ساعت قبل از پایان زمان عروسی اهنگ اخر و زد و رفت این بدترین گروه موزیکی بود که در تمام عمرم دیدم اگر چه هزینه هنگفتی بابت عروسی البته گروه مثلاً تمام بند موزیک دادیم اصلا خاطره خوبی نموند و تمام مدت از دست موزیک حرص خوردیم دوستان پیشنهاد میکنم به هیچ وجه سراغ این گروه موزیک نرید دو تا برادرن به اسم فرزاد و فرزین که کار آتلیه هم انجام میدن امیدوارم بتونم این خاطره بد رو از ذهنم بیرون کنم ...........
اینو نوشتم که خدایی نکرده عروس دیگه میثل من عروسیش خراب نشهCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط marmar25
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد