شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
مقایسه بهترین آرایشگاه ها
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #451
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها
سلام
دوستان یه کمکی هم به من بدید ممنونتون میشم New1
من واقعا وقت نداشتم زیاد آرایشگاه برم، کلا اینارو رفتم دیدم : گیوا - مانلی - تیام- نوازش - لی لی
توی اینا بیشتر از لی لی خوشم اومد (قیمت برای من که حنابندون و عروسی ام با رنگ مو و البته چونه تقریبا 1300 - هزینه ی تاج رو نمیدونم روش داره یا نه)
ولی توی لی لی هم باز یه چیزایی بود که یکم دوست نداشتم، مثلا لب رو خیلی از بیرون خط میکشه، ولش کنی تا روی چونه هم لب میکشه!!! اما درکل عروس شیک میشه به نظرم، بهش بگی لبم رو انقدر بزرگ نکش گوش میکنه، جاریم هم چندماهه پیش اینجا رفته بود و قشنگ شده بود...

مثل مستانه نمیتونم انقدر خوب و کامل توضیح بدم که خودم چه شکلی ام و چی میخوام... Big Grin
ولی میخوام موهام رو رنگ کنه (قهوه ای، نه خیلی تیره، نه روشن...) شینیون جمع ترجیحا (موهام لخت و بلنده، بخوام فر کنم زودی باز میشه، ولی شینیون کاره لی لی گفت میتونم موهای خودت رو کار کنم، یه مقدار هم موی مصنوعی بزارم که فرکنم بریزم... حالا نمیدونم چیکار کنم بالاخره) آرایش هم میخوام رنگش طبیعی باشه، چون خودم روشنه پوستم اصلا برنز و تیره و اینا نمیخوام، زیاد سفید و شیت هم نمیخوام، مهمه برام که بتونه رنگ پوست رو قشنگ دربیاره، آرایش چشم نمیخوام خیلی کم باشه، دوست دارم معلوم باشه عروسم، ولی رنگین کمون هم نمیخوام... لنز هم اگه خیلی لازم نباشه نمیخوام... رنگ چشمم قهوه ایه Smile
درکل برام مهمه که بتونه رنگای قشنگی روی پوستم پیاده کنه، و آخرش عروس شیکی بشم... نه خیلی غلیظ، نه زیاد لایت

کسی اینجا عروس لی لی بوده؟ میشه نظرتون رو راجع بهش بگید؟ به درد من میخوره؟

در جستجوی خانه... Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Moory
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #452
(۱۹-اسفند-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ عصر)mastane65 نوشته است:  سلام دوستان
من دوباره اومدم والله موضوع از این قراره که تو تاپیک سیترین بحث شده که قیمتش به 1800 رسیده و نمی ارزه
من از دوستانی که خیلی گشتن عروس شدن قراره عروس بشن بی طرف نظر میخوام و راهنمایی
من یه دختر لاغر هستم
پوستم روشنه و جوش نداره اما خیلی خشکه خیلی خشک
بینیم عمل شده یه وقتایی حالش خوب باشه خیلی شیک و خوشگله یه وقتایی هم باد داره اما خوبه در مجموع
چشمام ریز نیست اما توگوده پیش چشم بعضی ها من خیلی چشم و چال دارم
ابروهام هم خیلی پر نیست خالی و بد فرم هم نیست
دندونهای ردیف و تمیز
لباهای معمولی و دهن گشاد (عبارت بهتری سراغ ندارم براش )
صورت کشیده در مجموع
موهامم انقد رنگ کردم آتیش زدم الان روشنه موهام
اما برای عروسیم همه میگن به من رنگ تیره نمیاد مو منظورمه که تیره نمیاد اما خوب همسرم خیلی بیبی فیسه و من برعکس اون هستم
باید موهام تیره بشه اما خیلی تیره هم نه مثلا پر کلاغی
ابروهامو رو به بالا پهن تقریبا و روشن میخوام
حتما لنز میخوام و مخصوصا رنگی
مژه هها حجم دار و زیبا
کرم خوب که خط خنده و چروک پیشونی نمونه
یه گریم اساسی برای بینیم
یه حجم اساسی به لب هام
مدل موی بازم نمیخوام عقدم باز بود بدم میاد
یه تاج ملکه ای و زیبا آخه لباسم خیلی پف داره
رنگ آرایش رو هم که روشن برای پوست و چشم هام میخوام از آرایش تیره قهوه ای و بنفش و زرشکی واسه چشم نمی خوام
کلا میخوام تا جایی که امکان داره زیبا و خواستی و شیک و ناز بشم اما آرایش غلیظی نداشته باشم

یه جورایی از آرایش عروسکی بدم نمی آد اما خوب دوست ندارم دهاتی بشم
دوست دارم واقعا شبیه عروسا بشم

کدوم آرایشگر میتونه منو اینشکی کنه که میگم تو کدوم سالن این سبک رو دیدین ممنون

چقدر می خوای هزینه کنی ؟؟ من خودم ازیتا فرد رو توصیه می کنم اولا خیلی به حرف گوش می ده . دوما واقعا صورت شناسه . یعنی بهت نگاه می کنه می گه باید چی کارت کنم. اگه می خوام خرج کنی برو پیشش. از 1/5 شروع می شه قیمت هاش تا 3/5

حاله امضا ندارم جاش تف می ندازم Cool
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #453
1/5 فقط برای عروسی هستش. 3/5 خدماتش اضافه می شه دیگه مثلا واسه عکس اسپرت یا پاتختی اینا

۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #454
اره عزیزم. خوبیش اینکه به حرفت گوش می ده. مثلا من نمی خوام دم ابرو هام رو بزنه و گوش می ده. راستی باهاش چونه هم بزن

۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #455
آزیتا فرد با آزیتا ارباب فرق داره دیگه اوکی مممنون دوستم یه سر میزنم
البته نمی خوام هزینه ام زیاد بشه

نیکتاجون من لی لی رو رفتم کارشو دیدم
حقیقتش از شینیونش خیلی میترسم
خیلی خیلی میترسم آخه هر بار که رفتم اصلا از شینیونش خوشم نیومد
کار چشمش روخیلی دوست دارم
اما رنگ پوستش رو دوست ندارم
بازم میرم شاید نظرم عوض بشه

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
Heart
توپ تانک فشفشه .....سناتور ما سودیه!!
صل علی محمد سناتور سودی خوش آمد!!
ماهمه سرباز توایم سودی سناتور گوش به فرمان توایم سودی سناتور !!
ما اهل کوفه نیستیم سودی تنها بماند!!
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #456
سلام، چطوری مستانه؟ نبودی یا من نمیدیدمت!؟ New1
ببین من جمعه لی لی بودم، دوتا عروس داشت، یه شینیون باز فر، که قشنگ بود به نظرم، تورش رو هم قشنگ وصل کرده بودن، یه سری از موهاش روی تور بود یه سریش زیر، جالب بود.. رنگ موش رو دوست نداشتم که اونم خیلی شیک بود، ولی یکم به نظرم برای عروس روشن بود...
اونیکی شینیون جمع پایین بود که موهاشم مشکی بود و یه تاج خیلیییی ظریفه خوشگل گذاشته بود... از موهای دومی خیلی بیشتر خوشم اومد، اولی هم قشنگ بودا!
رنگ صورت اولی یکم برنز بود به نظرم (حالا شاید خودش خواسته بود- بد نبودا، اما نسبت به چیزی که من میخوام یکم تیره بود) دومی که موهاش مشکی بود پوستش روشن بود...
جاریم که رفته بود پیشش خیلی شیک شده بود، شینیون جمع بود، رنگ پوستش واقعا طبیعی و قشنگ بود...
با حرفت درباره ی آرایش چشم هم موافقم... چشماش به نظر منم قشنگ میشه، البته این دوتا عروسی که من ازش دیدم جفتشون لنز بودن، اما قشنگ شده بودن!!!!
اگه خواستی با لی لی ببندی یکم چونه راه داره بزنی، بعدشم اگه با کس دیگه ای بری میتونی تخفیف بگیری، من با یکی از بچه های سایت بودم گفت اگه جفتتون قرارداد ببندید نفری 100تومن هم اضافی بهتون تخفیف میدم... خواستی ببندی خبر بده سه تایی بریم که تخفیف هم بگیری... البته من هنوز مطمئن نیستم، میخوام ببینم از بچه ها کسی عروسش بوده یا نه که خیالم راحت بشه...
راستی لی لی دوتا میکاپ کار داره ، یکیش خوده لی لیه، یکیش لیلا... من میخوام با لی لی بگیرم Smile

در جستجوی خانه... Angel
 سپاس شده توسط mastane65 ، Moory
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #457
jine عزیزم من گیوای مرزداران رو رفتم، دوتا عروس داشت که من از هیچ کدوم اصلااا خوشم نیومد...
از مانلی نشد کاری ببینم که به دلم بشینه، بچه ها زیاد تعریفش رو میکنن، اما من ندیدم چیزی که راضیم کنه! یه بار رفتم عروس نداشت، یه بار که دوتا عروس داشت کلی نشستم تا عروسش آماده بشه و چون دیرم شده بود مجبور شدم هول هولی ببینم و هیچی ازش توی ذهنم نیست.. شاید اگه کاری که میخواستم ازشون میدیدم همونجا میرفتم... اما نشد Sad
نوازش رو هم راستش رو بخوای نسبت به چیزی که من از اسمش و قیمتش انتظار داشتم به قول هومن "کم" بود... من انتظارم بیشتر بود ازش... جمعه عروس داشت، شینیونش که اصلا خوب نبود، مژه هاش خیلی بلند بود، منو یاد جارو انداخت! رنگ رژی که بهش زده بود اصلا خوب نبود (قرمزه ماته گرفته و بدرنگ) برای عروسی که صورت خیلییییییییییی لاغر و ظریفی داشت و خیلی توی ذوق میزد به نظرم ، خوده عروسه رژ قرمز خواسته بوده، اما قرمزی که این زده بود بد بود واقعا و دیگه اینکه خط دوره لبش رو هم خیلی فاصله داده بود از لب... درکل به دل نمی نشست عروسش...

در جستجوی خانه... Angel
 سپاس شده توسط jine ، Moory
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #458
نوازش همیشه رز لب های مات جیغ میزنه
صورتی بد رنگ یا قرمز بد رنگ انقدر این کارش رو اعصاب من

من میخوام یه اعترافی کنم
.
.
اون بچه مردمی که مادر وپدراتون ازش تعریف میکردن وسر کوفتتون میزدن
من بودمBig Grin
حلالم کنید...
 سپاس شده توسط NiKtA20
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ صبح توسط NiKtA20.)
ارسال: #459
گلنار جان پکیجاش رو برات مینویسم:
1- ابرو- شیو صورت- فن بدن- ناخن مصنوعی ----لی لی 1تومن، لیلا 700
2- ابرو- شیو صورت- فن بدن- کاشت یا ترمیم ناخن- اپیلاسیون- پاکسازی پوست با تالگو- رنگ یا تاج--- لی لی 1200
3- پکیج بالا + رنگ و تور و تاج و 100شاخه موی طبیعی Em با کراتین--- لی لی 1900
آرایش حنا هم بخوای 300 تومن
حدود 200 هم میتونی چونه بزنی احتمالا Wink
من جمعه رفتم که دوتا عروس داشت، دیگه تایم بعدی که عروس داره نمیدونم کی باشه، آمارش رو بگیر اگه شد من باهات میام New1
(۱۹-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ عصر)mary.n نوشته است:  مرسي عزيزم، البته من تقريبا تصميمم رو گرفتم كه برم ميراكل ترجيح ميدم باز برا خودم گزينه جديد نذارم كه دوباره گيج شم Smile
قیمت حنا و عروسیش رو میگی لطفاNew2

در جستجوی خانه... Angel
 سپاس شده توسط golnar ، هاله
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #460
Mary حنابندون منظورم بود گلم...
گلنار آره سعادت اباده ، میدون سرو، برو ببین... من حس خوبی داشتم اونجا
Jine عزیزم منظورت رو از نگران دقیق متوجه نشدم، اما عروسایی که من دیدم اصلا حالت خاصی نداشت چشماشون، فقط خوش حالت و قشنگ شده بودن...
عروسیم هم 30 فروردینه انشالله Smile

در جستجوی خانه... Angel
 سپاس شده توسط golnar
موضوع بسته شده