• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

معیارهای انتخاب همسر و ازدواج

۲۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #31
RE: معیارهای انتخاب همسر
من که بعد ازدواج فهمیدم تازه چه معیارایی مهمن......... آخه اون موقع 19 سالم بود.............
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس معمار ، Zomorrod ، talamala
۲۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #32
خیلی جالبه معیارات چیابودن قبل وبعدش؟من خودم22سالگی عقدکردم ولی دخترخالم17 دیگه ببین معیارای اون چی خواهدبودددددد
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #33
مینا جون اگه دوست داشتین بگین متوجه شدین که چه معیارهای مهمن؟
مرسیییییی
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #34
وای چه کوچولو بودی مینا جون........
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #35
میشکا جان از کوچولو بودن که دیگه نگو!!!!!!!
خوب قبلش یه دختر بچه مدرسه ای بودم تازه از پایه کتابای کنکورم بلند شده بودم منتظر جواب کنکور!!!! خواهر بزرگترم نداشتم کلا دورو ورم هیچ دختری ازدواج نکرده بود.......... حسابشو بکنید یه همچین دختری چی براش مهمه؟ only ظاهر........ که کیه چی کارست... چه شکلیه .......طرف خوش برخورد باشه خوش صحبت باشه و ......... عزیز دوردونه مامانمو بابام نمی دونستم زندگی واقعی چقدر بعضی وقت ها تلخ میشه!!! بعد ازدواج تازه فهمیدم که چقدر خام بودمو مهمترین چیز و اولین چیزی که من قبلش نمی دونستم که آدم اول باید خودشو بشناسه بدونه چی می خواد؟ بعد اینکه چقدر خوانواده طرف مهمن چون ما هر کدوممون تو زندگی آیینه خوانواده هامونیم..... و کلی چیزه دیگه که من تازه بعد ازدواج فهمیدم..........الان فهمیدم که خیلی زود بود برام که بخوام ازدواج کنم.........
نقل قول
 سپاس شده توسط Roza ، Mishka ، نازدونه ، Mema ، ملودی 25 ، talamala
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #36
مینا جون یعنی اگه چند سال دیرتر ازدواج میکردی ، ممکن بود کس دیگه ای رو انتخاب کنی؟

Lub
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #37
خانواده طرف چقدمهمن؟به نظرم تونامزدی که فقط حرف حرف خانواده هاست زن وشوهربازیچن وسط
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ عصر توسط mina rz.)
ارسال: #38
فکر کنم آره sese
بیچاره خانواده ها الان که فرزند سالاریه........اونا که دخالت نمی کنن گفتم که ما آیینه پدرو مادرامونیم
نقل قول
 سپاس شده توسط talamala
۲۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #39
Heart RE: معیارهای انتخاب همسر
من همیشه وقتی بحث ازدواج میشه،یه سری خط قرمزایی دارم،که اگه طرف اونا رو انجام بده،هر زمان از زندگی ام باشه ،ولش میکنم،حتی اگه هزارتا بچه داشته باشم!!!!!!!!!!!New3
چون میدونم بعضیا ذاتشون عوض نمیشه!!!Angry

البته یه ملاکهایی هم برای خودم دارم:Angel
مثلا اینکه دوست ندارم همسرم از جامعه پزشکی یا پیرا پزشکی باشه،اصلا دوست ندارم علوم تجربی بخونه!Big Grin
یا اینکه،پولش برام مهم نیست،چون خودم دارم،انقدر که بتونه زندگیمون بچرخه،ولی از همه مهمتر اخلاق فرده،
ببینم چقدر با من هماهنگه!من کلا خونسرد و شیطونم،کلا دوستع دارم،بر خلاف من باشه!Big Grin
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #40

به نظر من علاوه بر اخلاق خوب که حرف اول رو میزنه و مبنای زندگیه.داشتن اعتقاداته یکسان هم خیلی موثره یعنی هر دو سر خیلی از مسائل با هم هم عقیده باشن و اعتقاد و نظر اتشون از مبنا با هم متضاد نباشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط نازدونه ، moon girl ، mahsa6900 ، talamala
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد