شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #141

RE: معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی
فرزان arrow بهتره یا supernatural? من هنوز شروع نکردم

Just for fun 2
!!

>>>>>><<<<<<
مردها موجودات خيلي خطرناكيند
،
،
،
،
،
اما لازمه يكيشونو داشته باشي تا از بقيشون در امان بموني ...
يه چي تو مايه های
واكسيناسيون

Big Grin
>>>>>><<<<<<
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #142
وای شاهزاده زیر اتاق شیروانی خیلی خوب بود.
اینام خیلی خوبن:
city hunter
Cinderella Sister
You're Beautiful
love rain
Mary me mery
secret garden
البته همشون کره این

New2
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pikard ، ♫♪سنجاقک♪♫
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #143
Rl92 جونم من شبا بین 1-2 گیگ دانلود میکنم. میگم بستگی به شلوغی داره. مثلا الان که ماه رمضونه و همه بیدارن معمولا بیشتر دانلود میکنن سرعت آره پایین تره.
این تک مووی مثل فارسکیدز به روزه?با تاخیر نمیاره? اگه خوبه خب اونم عضو شمBig Grin

Lub
 سپاس شده توسط RL92
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ عصر توسط farzanesh.)
ارسال: #144
(۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ عصر)rl92 نوشته است:  فرزان arrow بهتره یا supernatural? من هنوز شروع نکردم
هر دوشون محصول شبکه ی cw هستن نمیدونم سزیال های دیگه ی این شبکه رو دیدی یا نه ولی بدون که سریال های بسیار عالی پخش میکنه. هر دو برای فصل بعد تمدید شدن.arrow فصل یکش تموم شده super natural فصل هشتش.بستگی داره بخوای دانلود کنی یا بخری من خودم سریالی که 8 فصل کامل اومده باشه دانلود نمیکنم چون آدم پیر میشه ولی اگه میخری بحثش جداست.
موضوعاتشم کاملا مختلفه اگه از خون آشام وگرگینه و روح و شیطان و فرشته و این چیزا خوشت میاد ببین سوپرنچرالو. ولی کلا arrow رو حتما ببین.حالا موضوعاتش هم میذارم برات...
[img][تصویر: 13738007952.jpg][/img][img][تصویر: 13738007941.jpg][/img]داستان در مورد پسر پولداری به نام اولیور کوئین ( با بازی استفن آمل) است که بر اثر غرق شدن قایق مسافرتی اش (که در آن پدرش نیز حضور داشت) به یک جزیره کشانده میشود.پدر وی رابرت کوئین قبل از غرق شدنش یک لیستی به اولیور میدهد و میگوید ثروت خانواده ما به درستی بدست نیامده و برای پاکسازی اعمال باید از افراد حاضر در این لیست انتقام گرفته شود. پس از پنج سال اولیور موفق میشود از آن جزیره خارج شود و به شهر خود استارلینگ برود.اولیور پس از بازگشت به خانه هر شب به دنبال یکی از افراد داخل لیست می رود تا انتقام های جانی و مادی پدرش را از آنها بگیرد.پس از مدتی با جان دیگل (با بازی دیوید رامسی) آشنا میشود و او نیز به عنوان دستیار اولیور در این انتقام جویی همکاری میکند
 سپاس شده توسط RL92 ، ♫♪سنجاقک♪♫
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #145

arrow رو دارم برمیدارم.. ولی supernatural دیدم خیلی زیاده برنداشتم. از خون آشام گرگینه در حد vampir diaries خوشم نمیاد. یه جا دیده بودم سوپر نچرال یه چیز تو مایه های لاسته

قضیه arrow رو نمیدونم چیه.

Just for fun 2
!!

>>>>>><<<<<<
مردها موجودات خيلي خطرناكيند
،
،
،
،
،
اما لازمه يكيشونو داشته باشي تا از بقيشون در امان بموني ...
يه چي تو مايه های
واكسيناسيون

Big Grin
>>>>>><<<<<<
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #146
من اناتومی گری میبینم خیلی قشنگه..
سوپرنچرال بعضی قسمتاش قشنگه بعضیاش ابکیه..
لاست قشنگه..فرار از زندان قشنگه
24 هم خیلی هیجانیه

25شهریور
منم عروس میشمHeart
 سپاس شده توسط RL92
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ عصر توسط farzanesh.)
ارسال: #147
[img][تصویر: 13738015881.jpg][/img][img][تصویر: 13738015882.jpg][/img][img][تصویر: 13738015883.jpg][/img]خلاصه داستان: این سریال داستان دو برادر است که شغل خانوادگی آنها نجات دادن انسانهایی است که گرفتار شیاطینی می شوند که جان آنها را به خطر می اندازد . در هر قسمت سریال یک یا چند شیطان باید توسط این دو برادر شکار شوند . صحنه های عجیب و فوق العاده ترسناک این سریال از دلایل محبوبیت آن است. ماجرای زندگی دوبرادر است که در کودکی طی حادثه وحشتناکی مادر خود را از دست دادهوپدرشان را هم گم کرده اند. حالا که به دو جوان رعنای معاصر تبدیل شده اند و شهر به شهر دنبال پدرشان می گردند...
کلا اگه خیلی معتقدی نبین همه چیزو ویر سوال میبره
(۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ عصر)rl92 نوشته است:  arrow رو دارم برمیدارم.. ولی supernatural دیدم خیلی زیاده برنداشتم. از خون آشام گرگینه در حد vampir diaries خوشم نمیاد. یه جا دیده بودم سوپر نچرال یه چیز تو مایه های لاسته

قضیه arrow رو نمیدونم چیه.

اتفاقا همه میگن aroow اولش تو مایه های لاسته چون تو جزیره گیر میکنه و بعدش به یه آدم دیگه تبدیل میشه...باحاله ببین.اسم نقش اولش اولیوره خوشتیپه قویه همه رو مثل بتمن نجات میده اخلاقش بده یعنی مثل سنگ میمونه که من از اینش خوشم میاد خیلی
 سپاس شده توسط RL92
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #148

من فرینچ و دیدم تموم شد الان دارم arrow می بینم من که خیلی خوشم اومده حتما ببینید.سریال های خون آشامیم خوبه ولی arrow چون به واقعیت نزدیک تره من بیشتر دوسش میدارم

ﺣﺴﻮﺩﻡ، ﺣﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭِ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻫﻢ!Lub
 سپاس شده توسط RL92
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ عصر توسط مهتاب بانو.)
ارسال: #149
من لاست و فرار از زندان رو دیدم.نیکیتا 2 فصل دیدم اما بعدش خوشم نیومد دیگه.تمام 4 فصل خاطرات خون آشام دیدم دوسش دارم.arrow دیدم جالبه به واقعیت نزدیکه بازیگر مردشو دوست دارم. ringer فقط یه فصل اومد اما دیگه ادامه نداشت اما اونم جالب بود.الان دارم Pretty Little Liars رو میبینم بیشتر از تیپ لباساشون خوشم میاد داستانش خیلی جذب کننده نیست به درد نوجونا میخوره.ولییییییی dexter رو واقعا میپسندم الان دارم فصل 5 میبینم به نظرم خیلی باحاله حداقل توهم و خیال نیست.
راستی یادم رفت spartacus بینهایت دوست داشتم مخصوصا دو فصل آخرشو .فصلای اولش همش کارای بیتربیتی توش داشت

هرجای دنیایی دلم اونجاست Heart
 سپاس شده توسط RL92 ، mariii
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #150
(۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ عصر)نازگل87 نوشته است:  بچه ها اين سايتا كه عضو هستيد پوليه؟

آره دوستم اشتراک ماهیانه داره ولی زیاد نیست پولش
(۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر)mariii نوشته است:  Rl92 جونم من شبا بین 1-2 گیگ دانلود میکنم. میگم بستگی به شلوغی داره. مثلا الان که ماه رمضونه و همه بیدارن معمولا بیشتر دانلود میکنن سرعت آره پایین تره.
این تک مووی مثل فارسکیدز به روزه?با تاخیر نمیاره? اگه خوبه خب اونم عضو شمBig Grin

حتماً عضو شو کاملاًبه روزه سریع پس از پخش سریال با زیرنویس میذاره تو سایت جدیدترین فیلمارم میذاره

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
 سپاس شده توسط mariii
ارسال پاسخ