شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #1
معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)
(۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ عصر)HiddenBride نوشته است:  میشه یه تاپیک برای مزونهای رشت بزنید؟

منزه است خدا؛ای گشایش دهنده گرفتاری ها، ای برطرف کننده غم ها، در کار مهم من گشایش قرار ده و امر مرا آسان کن و به ضعف و بیچارگی ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی برم، روزی بده ای پروردگار جهانی
Heart
واسه خیلیا خاطره اس ,آرزومون....
92/3/29
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Zahraa ، HiddenBride ، sb1368 ، فندق ، نقشینه
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #2

RE: معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)
مرسی منصوره جون New1

بچه ها اونایی که لباس های عروسشون رو از مزون های گیلان خریدن بیان بهمون کمک کنن. من میخوام بگردم اگر لباس موردنظرم رو پیدا نکردم بدوزم. هم آدرس مزونهای خوب رو میخوام٬ هم خیاط های خوب.

مرسی New1

راستی:

تاپیک آرایشگاههای گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...9%86--2365

تاپیک آرایشگاه برای ابرو و تاتو در گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...#pid434630

تاپیک تالارهای استان گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...9%86--4319

پاتوق گیلانی ها
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...%A7--3862?

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zi zi ، afrooz ، sb1368 ، فاطمه23
۳-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #3
سپيده جون منم دنبال همچين چيزيم. مزون گلريزان كه گفتي بهم برم نگاه كنم همه ميگن لباساش خوشگله ولي قيمتاش 1 به بالاست.راستش نرفتم اونجا اصلا. نميخوام واسه يه لباس اينهمه هزينه كنم آخه! يه مزون تو تختي هست دي تو دي اونم ميگن لباساي قشنگي ميدوزه برو نگاه كن. اتابك هم شنيدم خوش سليقست لباساشو از تركيه مياره اگه آماده ميخواي مدلاي قشنگي مياره. خودم هنوز تصميم نگرفتم كه بدوزم يا اجاره! هرچند واسه دوختن داره يكم دير ميشه چيزي تا آبان نموندهConfused
 سپاس شده توسط HiddenBride ، sb1368
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #4

افروز جونی اول خوب نگاه کن. اگه مدل خاصی مد نظرت نیست و فقط یه ایده کلی داری خوب بگرد. دیر هم نشده. استرس یه خودت وارد نکن.

شوشوی من که اول پاشو کرده بود تو یه کفش که میری میدوزی. اون تهرانه. چندجا مسیرش خورد دید چیزای باب دلش زیادن٬ حالا میگه اول بریم خوب ببینیم بعد بریم بدوزیم. حالا چند تا نکته کشفیدم من Big Grin

اگر بخوای بدوزی:
میتونی مدل رو خودت انتخاب کنی و از ۶ تا مدل یکی در بیاری که باب دلته اما خیاط ها یا باب دلمون نمیدورن٬ یا اگرم بدوزن تازه میپوشیم میبینیم واااای فلان مدل اونجور که تو ذهنم بوده بهم نمیاد! یا اگر هم طراح و خیاط عالی پیدا کنی پول عالی هم باید بدی Tongue
تازه بعضی خیاط های خوب اصلا لباسی که میدوزن رو ازت بر نمیدارن ! به نظر من ضرره Big Grin
من تا الان ندیدم خیاطا کار رو برای آخرین لحظه نندازن. یکی از دوستام پس فردا (دوشنبه) عروسیشه. امروز دیدمش میگه همه کارامو کردم اما خیاطم گفته لباستو بیا یکشنبه ۶ غروب بگیر Confused بیچاره از استرس ۸ روز جلوتر پرپر شده بود Tongue

اگر بخوای بخری:
باید کفش پاره کنی مدل دلخواهت رو پیدا کنی که آقایون اصلا اعصاب این گشت و گذارها رو ندارن. بالاخره یه جای لباس هست که دوست نداری و خوب پولتو واسه یه شب خرج میکنی و دیگه لباستو نمیبینی Sad
من دوست داشتم لباس عروسمو نگه دارم Tongue
اما لااقل استرس پرو یک و دو و سه ... Big Grin اینا رو نداری. خوبیشم اینه تکلیفت معلوم میشه.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
 سپاس شده توسط zi zi ، afrooz ، ورونیکا ، sb1368 ، نقشینه ، عاشق مادرم
۲۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #5
من از اتابک لباسمو گرفتم، اصلا راضی نبودم!! اشتباه منو نکنید، بدید براتون بدوزن، منکه خیلی پشیمونم اجاره کردم....

New2
 سپاس شده توسط HiddenBride ، hagha ، sb1368
۲۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #6
(۲۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ عصر)Aro0ose tabestoon نوشته است:  من از اتابک لباسمو گرفتم، اصلا راضی نبودم!! اشتباه منو نکنید، بدید براتون بدوزن، منکه خیلی پشیمونم اجاره کردم....

سلاااااااااااااااام عروس خانوم جيگر.چطور بود عروسيت؟بيا از قشنگياش تعريف كن بابا.كلي منتظرت بودما.حالا مگه لباست چه ايرادي داشت؟
 سپاس شده توسط sb1368
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #7

عروس تابستون اتابک کجاست؟ کسی از راحله پیل علی‌( مزون گلریزان )٬ اسپوزابلا٬ ۲۰ و ... خبری داره؟

آخه بدبختی اینجاست دوخت لباس هم ریسک داره. معلوم نیست اون چیزی که میخوایم در بیاره Sad خیاط خوب کسی سراغ نداره؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 سپاس شده توسط sb1368
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #8
منم آبان عروسیمه لباسمو دادم خانم ببری واسم بدوزه (مزون دریا) توو گلساره امیدوارم خوب از آب در بیاد فقط حس میکنم یکم گرون شد 1 تومن البته باید پسش بدم! اما خوبیش اینه که پارچه های عااااالی استفاده میکنه
 سپاس شده توسط sb1368 ، نقشینه
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #9

قربونت New1

فقط یه لطفی کن اسم و آدرس و شماره تلفن اش رو اینجا بزار شاید نیاز شه.

به جاهای دیگه هم سر زدی؟ لباسای راحله پیل علی و پارامونت به نظر جالب میاد. اصلا گشتی یا صاف رفتی همونجا سفارش دادی؟ Big Grin

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #10
خانم ببری گلسار بعداز خیابان 92 سرای حکیم مزون دریا 09113812427
واسه عروسی برادرم واسم لباس طراحی کرده بود عااااااااااالی شده بود! پارامونت رفتم مدلاش خوبه اما جنس پارچه هاش دااااااااااغونه یعنی 50 تومنم واسش مایه بر نمیداره! راحله پیلعلی هم رفتم اون مدلی که من میخواستم میگفت 1.5 ملیون !
 سپاس شده توسط HiddenBride ، نقشینه
ارسال پاسخ