معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها

۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #481
RE: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها
سلام نیروانای عزیز
سال نو مبارک عزیزم
ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشی
نیروانا جان یه سوال من موهام دو رنگ شده ساقه موهام روشنتر بخاطر داشتن دکلره .
حالا تصمیم گرفت مشکی کنم تا یکدست شه
چه شماره ای باید بزنم و اینکه بعد از اینکه مشکی کردم تا چند مدت بعدش نمیتونم موهامو تغییر رنگ بدم؟بعد برای روشن کردن موهام دوباره حتما باید دکلره کنم یا با رنگ کم کم میتونم روشن کنم؟
یه دنیا ممنون از راهنمائیتون
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #482
نیرواناجان رنگ قهوه ای تیره گذاشتم رو موهام یک ماه پیش تقریبا.پس حتما باید دکلره بشه موهام؟بدون دکلره اصلا رنگ روشن درنمیاد؟چون ریزش مو دارم دکتر گفته دکلره نکنمSad

کاش دلم از سنگ بود...
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #483
نیروانا جون من شنیدم برای مراقبت و شستشوی موهای بلوند یا روشن باید از شامپوی بنفش استفاده کرد درسته؟؟اگه راجع به کارائیش واسم توضیح بدین ممنون میشم.

خدایا کمکم کن...
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ عصر توسط سامانتا71.)
ارسال: #484
سلام میشه به من کمک فوری کنید
من امروز رنگ گرفتم گفتم میخوام موهامو روشن کاراملی بشه خود فروشنده به من عرنگ یخی و وانیلی داد با اکسیدان 12درصد گفت اول یخی و با اکسیدان قاطی کن بزن به موهات بعدم وانیلی رو حالا میخوام بدونم این ترکیب به من رنگ روشن میده بدون دکلره؟
پشت هم رنگ گذاشتن به موهام آسیب نمیزنه؟
خودم میدونم تو خونه این رنگ و بذارم یا برم آرایشگاه؟
خواهشا شما تا فردا که میخوام رنگ بذارم بهم کمک کنید

ﺍﺯ ﺳﮑﻮﺗــﻢ ﺑﺘــﺮﺱ !... ﻭﻗﺘــﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﮐﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﻡ ...
ﻻﺑـﺪ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﻫﺎﯾــﻢ ﺭﺍ ﺑــﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﭘﯿﺶ ﺧﺪﺍ ...
ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﻪ ﮔﻮﺵ ﺩﻫــﯽ .. ﺍﺯ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺳﮑﻮﺗــﻢ ..
ﺍﺯ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺑﻮﺩﻧــﻢ .. ﯾﮏ " ﺁﻩ " ﻣﯽ ﺷﻨـــﻮﯼ ... ﻭ ﺑﺎﯾﺪ
ﺑﺘﺮﺳـــﯽ ..
ﺍﺯ " ﺁﻩ " ﻣﻈﻠﻮﻣـــﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩﺭﺳــﯽ ﺟﺰ ﺧﺪﺍ
ﻧﺪﺍﺭﺩ ... . .
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #485
نیروانا جان.من موهام دوبار دکلره شده.دفعه دوم بعد از ی سال گذاشتم.حالا موهام ده رنگه.خیلی بده.هر رنگی ام روش میذارم بعد از چند بار شسته شدن دوباره دکلره های چند رنگ میزنه بیرون.چیکار کنم رنگ موهام یکدست شه؟ رنگش زیاد مهم نیست.فقط میخوام ازین حالت بیرون بیاد.البته نه موقت ک بعد شسته شدن دوباره پاک شه.ممنونم اگه راهنمایی کنی.

هرکی خودشو بگیره که شاخ نیست...
چاه توالت ما هم بعضی وقتها میگیره!!! Smile
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ عصر توسط moj.)
ارسال: #486
عزیزان کسی راجع به های لایت با شونه چیزی میدونه؟یکی هایلاتش خیلی جالب بود گفتم چجوریه گفت با شونه کردم..!
بعد اینکه میشه لطف کنین بگین اینا چ رنگین؟برا مویی که اصلا رنگ نشده..ممنونNew1
http://nowaroosupload.ir/uploads/13967228951.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/13967230471.jpg
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ صبح توسط arela3298.)
ارسال: #487
(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ عصر)nirvana r نوشته است:  
(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ عصر)arela3298 نوشته است:  نیروانا جون من شنیدم برای مراقبت و شستشوی موهای بلوند یا روشن باید از شامپوی بنفش استفاده کرد درسته؟؟اگه راجع به کارائیش واسم توضیح بدین ممنون میشم.

خانمی من همیشه خودم از داو و نیوآ برای موهای رنگ شده و بلوند شده استفاده میکردم و میکنم

کلا شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده ضعیف تر از شامپوهای معمولی هستن و الا تفاوت چندانی ندارن....

مهم اون نرم کننده و سرم و ماسکیه که باید بذاری و مراقب مو باشیم تا خشک و شکننده نشه

نه نیروانا جون اسمشون شامپوی بنفش هست!ظاهرا از 3 تومنی تا 20 تومنیشم هست!

خدایا کمکم کن...
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ صبح توسط سامانتا71.)
ارسال: #488
نیروانا جان ببخشید من هیچ سوال میکنم این دو تا رنگی با اون اکسیدان قوی پشت هم بذارم موهام جوریش نمیشه؟
راستش من امروز میخوام بذارمشون و برای آرایشگاه وقت نگرفتم اگه تو خونه بذارم هر رنگ چقدر بهتره رو موهام بمونه؟
راستی رنگه تا آخر هفته که مهمونیم داریم بر اثر شستن احتمال داره خراب شه یا کمرنگ یا پررنگتر شه!
خیلی استرس گرفتم

ﺍﺯ ﺳﮑﻮﺗــﻢ ﺑﺘــﺮﺱ !... ﻭﻗﺘــﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﮐﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﻡ ...
ﻻﺑـﺪ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﻫﺎﯾــﻢ ﺭﺍ ﺑــﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﭘﯿﺶ ﺧﺪﺍ ...
ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﻪ ﮔﻮﺵ ﺩﻫــﯽ .. ﺍﺯ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺳﮑﻮﺗــﻢ ..
ﺍﺯ ﻫﻤــﻪ ﯼ ﺑﻮﺩﻧــﻢ .. ﯾﮏ " ﺁﻩ " ﻣﯽ ﺷﻨـــﻮﯼ ... ﻭ ﺑﺎﯾﺪ
ﺑﺘﺮﺳـــﯽ ..
ﺍﺯ " ﺁﻩ " ﻣﻈﻠﻮﻣـــﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩﺭﺳــﯽ ﺟﺰ ﺧﺪﺍ
ﻧﺪﺍﺭﺩ ... . .
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #489
سلام نیرواناجون خسته نباشی با زحمتای من. یادت باشه من موهامو 2بار آلبالویی کردم. دفه دوم که رنگ کردم هنوز رنگش نرفته و با هر حمام قهوه ای تر میشه. تن قرمز خیلی بهم اومده و هر کی میبینه کلی تعریف میکنه اما اگه بخام هر چند هفته موهامو رنگ کنم داغون میشن. خاستم بپرسم چه ترکیبی میتونم روی موهام بذارم که تن قرمزو داشته باشه اما ماندگاریش از شرابی و آلبالویی بیشتر باشه؟ مرسی عزیزم
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #490
سلام نیروانای عزیز ،
ببخشید یه سوال داشتم عزیزم ، من قبل از عید موهام رو پادینا چای سرد گذاشتم با واریاسون بنفش و دودی ،به مقدار توش قرمزی داره ، قبلاً هم موهام رو هایلایت کرده بودم ، تو مدت عید که شستم رنگ موهام رفته و به زردی میزنه
الان می خوام رنگ کنم مثل
http://nowaroosupload.ir/uploads/13965109691.jpg

یا
http://nowaroosupload.ir/uploads/13961812721.jpg

البته شماره 5 رو

میشه راهنمایی کنی چی بذارم این طوری میشه ؟؟چکار کنم زردی موهام بره؟؟؟New2New2

من که از خود خبرم نیست چه قیدی دارم ،جمله های خبری قید مکان می خواهندNew2
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد