معرفی رستوران

۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #2141
RE: معرفی رستوران
مرسی غزل جون
زنجیر ه ایه پس؟اخه من غذای این زنجیره ایهارو دوست ندارم
دلم یه ساندویچ خوشمزه میخواد
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #2142
(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ صبح)ساغر نوشته است:  مرسی غزل جون
زنجیر ه ایه پس؟اخه من غذای این زنجیره ایهارو دوست ندارم
دلم یه ساندویچ خوشمزه میخواد
اره عزیزم من کلا پلاک دوست دارم غذاش سالم و خوشمزه هست Big Grin
پیتزاش نازکه خیلی دوست دارمممم ساندویچ ژرمن کراکف خیلی دوست دارم ساندویچ چیکن باربیکیو و هات داگ شیمودا و ... هم خوبن تست کن شاید خوشت بیاد عزیزم Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط ساغر ، Hamta naz ، آیلار
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ صبح توسط Hamta naz.)
ارسال: #2143
غزل جون خیلیییی خوبه ته چینه تو این هفته حتما میزنگم؛-))))این عکس که گذاشتی کل پرسش بود ؟؟؟
Jigili عزیز دقیقاااا باغ شاندیز مثل شاندیز جردنه با همون کیفیت و همون کمیت هیچ فرقی نداره سرویس دهیشون عالیهههه محیطش آرومه من از محیط شاندیز جردن بدم میومد ولی چون غذاش خوب بود میرفتم ولی اون انتظاره ٤٥دقیقه ای و اون سر وصدا داخل رستوران کلا رو اعصابم بود؛-))اینجا با آرامش غذامونو میخوریم خلاصه خیلی خوبه تابستون وبهار هم بهتره به خاطره باغش
راستیییی غزل جون چقدر قیمتش خوبهههه منم ته چینو با سینه دوست دارم ته چین مسلم خیلی خوبه ولی موادش داخل ته چین نیست لوکس طلایی داخلش بود من خیلی دوست داشتم ولییییی این خیلیییب خوبه ؛-))))

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، jigili ، sepas
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ صبح توسط مورچه خانوم.)
ارسال: #2144
دوستای گلم ما دیشب رفتیم لاسالسا.

پیش غذا ناچو ماچو و سالاد سزار سفارش دادیم که سالاد سزارش معمولی بود، ولی ناچوماچو خوب بود. فقط کمی تند بود که اونم به مکزیکی بودنش مربوط میشد!!!!

غذا هم بشقاب کمبو سفارش دادیم که خوب بود.

نوشیدنی هم آب پرتقال طبیعی خوردیم.

در کل شد حدود 60 تومن فک کنم. غذاش به نسبت قیمتش خوب بود، اما سرویس دهیشون ضعیف بود. منو رو خیلی دیر آوردن، دیر سفارش گرفتن، فاصله بین پیش غذا و غذا هم زیاد بود! خیلی هم سروصدا بود توش!!!

این بود تجربه دیشب من Smile

زندگی مثل بستنی می مونه، اگه به موقع ازش لذت نبریم، آب میشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، Hamta naz ، آیلار ، sepas ، مونا خانووم
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #2145
(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ صبح)Hamta naz نوشته است:  غزل جون خیلیییی خوبه ته چینه تو این هفته حتما میزنگم؛-))))این عکس که گذاشتی کل پرسش بود ؟؟؟
Jigili عزیز دقیقاااا باغ شاندیز مثل شاندیز جردنه با همون کیفیت و همون کمیت هیچ فرقی نداره سرویس دهیشون عالیهههه محیطش آرومه من از محیط شاندیز جردن بدم میومد ولی چون غذاش خوب بود میرفتم ولی اون انتظاره ٤٥دقیقه ای و اون سر وصدا داخل رستوران کلا رو اعصابم بود؛-))اینجا با آرامش غذامونو میخوریم خلاصه خیلی خوبه تابستون وبهار هم بهتره به خاطره باغش
راستیییی غزل جون چقدر قیمتش خوبهههه منم ته چینو با سینه دوست دارم ته چین مسلم خیلی خوبه ولی موادش داخل ته چین نیست لوکس طلایی داخلش بود من خیلی دوست داشتم ولییییی این خیلیییب خوبه ؛-))))
اره همتاناز جون این عکس کل پرسشه
منوشو برات گذاشتم دوستمممAngel
پیش غذا
سوپ روز 2500
سالاد شیرازی 2000
زیتون پرورده 2800
زیتون ساده 2200
ماست چکیده 1500
ماست موسیر 1800
ماست و خیار 1800
انواع ته چین
ته چین ران مرغ 16800
ته چین سینه مرغ 16800
ته چین مرغ بادمجان 18000
ته چین گردن گوسفند 23400
ته چین ماهیچه گوسفندی 27900
ته چین باقالی پلو با گردن 24700
ته چین باقالی پلو با مرغ 18000
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamta naz ، sepas
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #2146
مرسیییییی غزل جون فردا زنگ میزنممممم دلممم خواست :-)))))پرساش بزرگه ٢نفرس خیلیییی خوبه؛-))) ته چینه ماهیچه هم دوست دارم اونم می گیرم ؛-)))))

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ عصر توسط Ghazal1366.)
ارسال: #2147
معرفی رستوران
رستوران دلچه ویتا مثل همیشه عالییییییی بود منوشون هنوز تغییر نکرده پرسیدیم گفتن قراره یک سری غذا به منوشون اضافه کنن
سالاد سزار
[تصویر: amapahes.jpg]
بروسکتا فیلادلفیا
[تصویر: genyzu4u.jpg]
پاستا چیکن الا کریما
[تصویر: 8a6a5eme.jpg]
پاستا پستو با چیکن (پاستای پستو مرغ نداره ولی اگه کسی بخواد با چیکن یا بیف سرو میشه)
[تصویر: aheguzum.jpg]

Sent from my iPad using Tapatalk
نقل قول
 سپاس شده توسط نفس و علي ، آیلار ، هااانیییه ، تیام ، sepas ، mahsaiiii ، س پ ی د ه ، Hamta naz ، ساغر ، parisan ، solina74 ، دختر شرقی ، مهتاب69
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #2148
آرزو و غزالهههه مرسییی که رفتید یه جماعتیی رو نجات دادیدد.خخخخخخخ
خوشمان امد میریمم.
چه پاستایی گشنه ام شددددد.

آرزو کن!آرزو کن آن اتفاق قشنگ رخ بدهد. رویا ببارد!دختران برقصند!قند باشد!بوسه باشد! خدا بخندد به خاطر ما...!Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، نفس و علي ، sepas ، Hamta naz ، marziye1987 ، ( پدیده ) ، مهگل
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ صبح توسط هااانیییه.)
ارسال: #2149
(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ صبح)نفس و علی نوشته است:  چیل چطوریاااس؟؟ ایتالیاییه؟؟؟فرانسویه؟؟ کجاییهSmile

تو چی خوردی؟؟

غذاهای دریایی و انواع برگر و چند تا غذا به سبک امریکایی
اسم غذاها تو منوش ایرانیزه شده س و اسم ها و در واقع ترجمه هاش خیلی وسوسه کننده س
من نیویورک فرایز خوردم و یه برگر خیلی بزرگ
این عکسم واسه نمونه

[تصویر: b023384efa1.jpg]
غزاله من میمیرم واسه سالاد سزار دلچه الانم گشنمه خیلی بدجنسی این عکسو گذاشتیSmile)))))))
نقل قول
 سپاس شده توسط Faara ، Ghazal1366 ، نفس و علي ، Hamta naz ، solina74 ، مهتاب69
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #2150
بچه ها شماره ته چین رو میشه بذارید؟
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد