شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

---

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
معرفی بهترین شامپو ها
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #1461

RE: معرفی بهترین شامپو ها
اره خوبه مخصوصا ضد ریزشش

شاید همه روزها خوب نباشد!!!!!!!!!!!!!
اما چیزی خوب در هر روز وجود دارد***********
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط دينا1991 ، STINGER
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #1462
بچه ها من جنس موهام معمولیه. شوره هم داشت. همه شامپویی زدم. این اواخر واسه امتحان شامپو تخم مرغی داروگر (خمره ای) خریدم. یه بار زدم و دیدم عالیه! با همون بار اول شوره هام رفتن New1 فعلا ازش راضی ام و حال میکنم باهاش. منی که هیچ شامپوی ایرانی بهم نمی ساخت و دوست نداشتم، این واسم عالی بوده. گفتم تجربم رو به شما دوستای گلم بگم.

فكر مي كنم هنر اصلي، هنر فاصله ها باشد، زياد نزديك به هم مي سوزيم، زياد دور، يخ مي زنيم. Wink
 سپاس شده توسط STINGER ، فروغ بنی ، *ترنم*
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #1463
کلا این شامپو خمره ای دنیایی داره!!خیلیا هم استفاده میکنن راضین البته کمی موها رو به سمت خشک شدن میبره که فک کنم مهندس تولیدش 1ماه پیش پیشم بود گفت فرمولش رو میخواهیم کاری کنیم که کمتر مو رو خشک کنه

مغز متفکرترین انسانها را گلوله نادانترین آدمها میشکافد.
 سپاس شده توسط فروغ بنی
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #1464
منم توش روغن بادوم ریختم ولی خشک میکنه موهامو

دعا کنید عروسیم همه چی ok بشه 93/12/06
New1
به امید خدا همه چی به خوبی اتفاق میفته

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
 سپاس شده توسط فروغ بنی
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ عصر توسط STINGER.)
ارسال: #1465
اره یادمه کلا تنها مشکل مصرف کننده های شامپو خمره ای این خشک کردن موها بود که بعضیا ناراضی بودن البته بنده فرمولی داشتم که میخواستم به این شرکت ارایه کنم ولی حال و حوصلشو نداشتم بعدم به نام خودشون ثبت کنن

۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #1466
(۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ عصر)STINGER نوشته است:  کلا این شامپو خمره ای دنیایی داره!!خیلیا هم استفاده میکنن راضین البته کمی موها رو به سمت خشک شدن میبره که فک کنم مهندس تولیدش 1ماه پیش پیشم بود گفت فرمولش رو میخواهیم کاری کنیم که کمتر مو رو خشک کنه
ولی موهای منو اصلاااا خشک نمیکنه برعکس بسیار خوش حالت و نرم میکنه. خیلی دوسش دارم New1

فكر مي كنم هنر اصلي، هنر فاصله ها باشد، زياد نزديك به هم مي سوزيم، زياد دور، يخ مي زنيم. Wink
 سپاس شده توسط STINGER
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #1467
بچه ها پوست سرمن چرب (من امروز که حموم برم تا فرداش خوبه اما ازپس فردا صبح شدیدا چرب میشه)و موهای جلوی سرم شوره هم داره شوره چرب که تقریبا به مو می چسبه، اما خود ساقه مو به نظرم خشک و کم آبه موخوره میزنه ویعضی از تارهای موهام یه اعوجاج خشنی رو ساقشون وجود داره من موهامو یه بار رنګ کردم اما این حالت از قبل اون هم بود دوسالی هست اینطوری شده من از شامپو کی دی واسه موهای چرب استفاده می کنم به همراه ماسک موی اورآل ولی تو وضعیت موهام تاثیری نداشته آنچنان.
شما چی معرفی می کنید؟

۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #1468
(۱۸-فروردين-۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ صبح)nafis نوشته است:  بچه ها پوست سرمن چرب (من امروز که حموم برم تا فرداش خوبه اما ازپس فردا صبح شدیدا چرب میشه)و موهای جلوی سرم شوره هم داره شوره چرب که تقریبا به مو می چسبه، اما خود ساقه مو به نظرم خشک و کم آبه موخوره میزنه ویعضی از تارهای موهام یه اعوجاج خشنی رو ساقشون وجود داره من موهامو یه بار رنګ کردم اما این حالت از قبل اون هم بود دوسالی هست اینطوری شده من از شامپو کی دی واسه موهای چرب استفاده می کنم به همراه ماسک موی اورآل ولی تو وضعیت موهام تاثیری نداشته آنچنان.
شما چی معرفی می کنید؟

شامپو ضد شوره کلییر مخصوص موهای چرب

من خودم چون موهام خشکه و پوست سرم خشک و حساسه از کلییر مخصوص پوست سر خشک و حساس استفاده می کنم

خیلی هم راضی ام

دوکاره ست
هم ضد شوره
و هم مخصوص مو

خداروشککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککر
عروسیم شد بهترین روز زندگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nafis
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ صبح توسط STINGER.)
ارسال: #1469
(۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ عصر)bitajoon نوشته است:  
(۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ عصر)STINGER نوشته است:  کلا این شامپو خمره ای دنیایی داره!!خیلیا هم استفاده میکنن راضین البته کمی موها رو به سمت خشک شدن میبره که فک کنم مهندس تولیدش 1ماه پیش پیشم بود گفت فرمولش رو میخواهیم کاری کنیم که کمتر مو رو خشک کنه
ولی موهای منو اصلاااا خشک نمیکنه برعکس بسیار خوش حالت و نرم میکنه. خیلی دوسش دارم New1
بله خیلیا از این شامپو راضین ولی اون عده ای که راضی نیستن عمدتا به خاطر خشک شدن موهاشونه

(۱۸-فروردين-۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ صبح)nafis نوشته است:  بچه ها پوست سرمن چرب (من امروز که حموم برم تا فرداش خوبه اما ازپس فردا صبح شدیدا چرب میشه)و موهای جلوی سرم شوره هم داره شوره چرب که تقریبا به مو می چسبه، اما خود ساقه مو به نظرم خشک و کم آبه موخوره میزنه ویعضی از تارهای موهام یه اعوجاج خشنی رو ساقشون وجود داره من موهامو یه بار رنګ کردم اما این حالت از قبل اون هم بود دوسالی هست اینطوری شده من از شامپو کی دی واسه موهای چرب استفاده می کنم به همراه ماسک موی اورآل ولی تو وضعیت موهام تاثیری نداشته آنچنان.
شما چی معرفی می کنید؟
شامپو اویدرم برا شما مناسبه دوکری هم یه شامپو داره مخصوص شوره چرب پوست چرب اونم عالیه

سپاس شده توسط nazgol22 ، nafis
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #1470
سلام دوستان کسی شامپو برنج پرمون تا حالا داشته؟؟ واسه رشد و تقویت مو خوبه؟؟؟ من 8 سال کریستال (سیر) میزنم ولی جدیدا موهام کم پشت شده رفتم شامپو برنج گرفتم...
ارسال پاسخ