• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

معرفی باغ و تالار خوب در شیراز

۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #21
RE: باغ و تالار خوب در شیراز
عروسی یکی از فامیل های ما هم تالار رودکی بود خوب بود
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #22

باغ نیاوران تو صدرا هم بد نیست ورودیش 2تومنه با زمین بازی و گریم کودک 2تا الاجیق واسه قلیون و کافی شاپ پیست رقص شیشه ای خییییییییییییلی محشر.قسمتی که میزشام میزارن هم تو یه اتاقک شیشه ای هست و کاملا جداست.رو همه دیواراش هم نوپردازی و سنگ و شیشه کار شده جایکاه عروس خییلی شیک و مفصل. ابنما هم هست. تو یکی از دیواراش هم 4تا فضا در اوورده و نوپردازی کرده بالاش رو و توی این فضاها میشه عکسهای sport رو بزاریم.خودشون هم سفره عقد و ورودی و اتیش بازی و مراسم میز کیک و میز شامباین کار میکنن که با سفره میشه یک ملیون و خورده .میز شام عروس و جای شام عروس هم عالیه .روی میز مهمونا هم میوه خوری جا شمعی نقره میزارن کلا میز مهموناش خوبه.شامش هم از نفری 22تومن هست تااااااااااااااااا نفری 110 تومن.من تو بهمن عروسیمه فقط اینجا رو رفتم...نیروانا کجاست؟هزینه هاش؟
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #23

قصر خاطره برا عروسی قاطی خوبه یعنی صاحبش از ایناست که براش این چیزا مهم نیست به فکر گیرو این چیزام نیست فقط از آدمای داش مشتیه من یه بار رفتم عروسی اونجا قاطی بود اصلا گیر ندادن ولی من مدلشو دوست ندارم به نظرم سالن قشنگی نداره

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #24
(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ عصر)pink lady نوشته است:  باغ نیاوران تو صدرا هم بد نیست ورودیش 2تومنه با زمین بازی و گریم کودک 2تا الاجیق واسه قلیون و کافی شاپ پیست رقص شیشه ای خییییییییییییلی محشر.قسمتی که میزشام میزارن هم تو یه اتاقک شیشه ای هست و کاملا جداست.رو همه دیواراش هم نوپردازی و سنگ و شیشه کار شده جایکاه عروس خییلی شیک و مفصل. ابنما هم هست. تو یکی از دیواراش هم 4تا فضا در اوورده و نوپردازی کرده بالاش رو و توی این فضاها میشه عکسهای sport رو بزاریم.خودشون هم سفره عقد و ورودی و اتیش بازی و مراسم میز کیک و میز شامباین کار میکنن که با سفره میشه یک ملیون و خورده .میز شام عروس و جای شام عروس هم عالیه .روی میز مهمونا هم میوه خوری جا شمعی نقره میزارن کلا میز مهموناش خوبه.شامش هم از نفری 22تومن هست تااااااااااااااااا نفری 110 تومن.من تو بهمن عروسیمه فقط اینجا رو رفتم...نیروانا کجاست؟هزینه هاش؟

نیروانا تو چمران هست.محشره.بری ببینی پشیمون نمیشی

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ صبح
ارسال: #25
نیروانا اول بلوار شاهده- من تالار رودکی رو به همه ی تالارا ترجیح میدم چون هم تمیز و هم منظم هستن کاراشون با برنامه پیش میره مدیریت عالی-غذا عالی- و سه طبق هست یه طبق خانوما یه طبق آقایون و یه طبق سالن شام بعد از شام هم اجازه مختلط شدن میدن

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #26

Heart RE: باغ و تالار خوب در شیراز
من امروز رفتم نیروانا با نامزدم خیلی جالبه و زیبا و شیک...Heart خوشم اومد من تا حالا فقط نیروانا و نیاوران رو دیدم 2تاش هم خوبه اما همینکه بعد از شام فقط میشه قاطی بشه یکم فکرمو مشغول کرده و اینکه مراسمم 10بهمن هست یعنی تو اوج سردی هوا و اینکه همه مهمونام راضی باشن و شب خوبی داشته باشن در اولویت ملاکام هست...انشاا... فردا رودکی و قصرخاطره هم یه سر میزنیم اما لطفا جاهای دیگه هم بهم معرفی کنین.ممنونNew1
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #27
باغ ونوس
باغ خورشید
البته نمیدونم تو این فصل میتونن مراسم برگزار کنن یا نه
بهتون پیشنهاد میکنم تو این فصل داخل شهر مراسم بگیرین
حتی اگر براتون مقدوره تالار یا هتل
فکرش و کنین.. اگر اون موقع هوا برفی باشه... چه دردسری میشه

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #28

اخه مساله اینجاست که شیراز تالار و هتلاش اصلا خاص نیست من همیشه میخواستن مراسمم عالی باشه اما فقط باغهای خوبی هست...بنظرم حتی نیروانا هم مناسب نیست بازم هوا مشکل ساز میشه...مرسی به هرحال
نقل قول
 سپاس شده توسط sarvenaz
۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #29
ما تو هتل چمران.... اون رستوران بالاییش یه مهمونی 30 نفره حدوووودن گرفتیم
غذاهاااااش افتضااااح.... فقط خجالت میکشیدیم جلو مهموناااامون

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #30

رستوران طبقه بیست و یک؟من فقط coffe shop هتل رو رفتم که خوب بود اما شنیدم رستورانش خیلی خوبه!!!کلا شنیدم اوناییکه وضعشون خیییییییییلی خوبه اونجا عروسی میگیرن...قیمتاش رو میدونی الان؟
راستی من جاهایی که رفتم واسه مراسم مثلا نیروانا و نیاوران و parleman که مال رستوران وزراء هست گفتن فقط بعد از شام میشه مختلط شه و هرجا غیر از این بگه الکیه!!!!راست میگن؟!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد