• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

معرفی آتلیه در گیلان

۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح توسط saranajafi.)
ارسال: #711
RE: معرفی آتلیه در گیلان
بچه ها کسی میدونه آتلیه افرنگ(Afrang) کجای رشت هست؟
راستی این مارال92 ارسالاش برای تبلیغ آتلیه آنیل هست! گزارش کنید

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
نقل قول
 سپاس شده توسط pari_85 ، pari-ziba
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #712
RE: آتلیه عکاسی آنیل
(۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح)sb1368 نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ عصر)mahila1368 نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ عصر)sb1368 نوشته است:  لینک افسانه و علی رو نمیتونم پیدا کنم میشه بزارید؟

من خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم،یادم نیس اسم فایلش چی بود.Huh
احتمال زیاد اسم خودشون روش نبوده یا اصن ممکنه برداشته باشنشSad

پس چرا واسه من دانلود نشدDodgy از طریق دانلود منجر دانلود کردی یا برنامه خاصی داری عزیزم؟

مگه نمیگی پیداش نمیکنی؟پس چطور میخوای دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من با سایت keepvi دانلودش کردم.

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم...
نقل قول
 سپاس شده توسط pari-ziba
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #713
بچه ها نقد آتلیه سهیل تو انزلی رو میذارم . امیدوارم به درد دوستای عزیزم بخوره

مرکز حرفه ای تصویربرداری سهیل

آدرس : نرسیده به ژاندارمری . جنب پل بزرگ انزلی
تلفن:01814213242

غروب یک روز سرد پاییزی با همسر گرامی رفتیم آتلیه سهیل که با برخورد گرم صاحب عکاسی مواجه شدیم .Big Grin
آقای صاحب آتلیه یه آقای بسسسسسیار با شخصیت و مبادی آدابی بودن که در لحظات اول آقای همسر عاشق رفتار و منششون شد و میخواست همون لحظه قراردادو ببنده 3 (12) که من مانع شدم .

اول از همه آلبوم ها رو نشونمون دادن که تعدادش زیاد بود . آلبوم های جدیدتر دقیقا شبیه نمونه آلبوم های آتلیه مکث بود که واقعا کیفیت خوبی داشتن و عکسای مات و براق توشون دیده میشد. .گفتن آلبوم هامون از سایز 30*100 شروع میشه تا سایز 20*40.
وقتی ژست عکسارو تماشا میکردم از عکس های اسپرت بیشتر خوشم اومد . عکسا خیلیاشون کنار دریا بود . عکس با اسب و عکس باغ های مختلف هم داشتن . درکل ژست عکس ها بیشتر کلاسیک و سنگین بودن و از جینگول پینگول Big Grin خبری نبود . شایدم اینجوری عکس بگیرن اما خب نشون ندن .

توضیح دادن که طراحی عکسا درنهایت به سلیقه خودمون انتخاب میشه و ما هرجارو که بخوایم میتونیم تغییر بدیم .
بعدشم یه تیکه از فیلم عروسی یه عروس و دوماد رو گذاشتن . آهنگ هایی رو فیلم خوب بود اما همین چند دقیقه کوتاهو که دیدم زیاد جذبم نکرد به نظرم خیلی قدیمی و سطحی بود Sad چیزی که چندین ساله تو همه فیلمای عروسی میبینیم .

درباره قیمت هم قیمت آلبوم ها با دوتا دوربین از 1500 شروع میشه تا 3میلیون .
هزینه عکسبرداری اسپرت هم برای یک روز 350 و دوروز 500 میشه
پایه کرین 150تومن
هر دوربین اضافه 250تومن
هرعکس 15*20 14 تومن و 20*25 16 تومن
اشانتیون هم یه عکس 50*70 و 20 تا لیت 10*15 هستش

نکته آخر و مهم اینکه وقتی میخواستن مثلا حساب کنن که هزینه ما چقدر میشه . گفتن هزینه یک روز اسپرت و پایه کرین رو کادو میدن Exclamation

راستی خیلی هم از مشکلات صنف خودشون و عروس و دامادها حرف زدن و کلییییی راهنمایی های خوب کردن . این وسطا یکمم واس همکاراشون تبلیغ کردن . اما درکل آتلیه ای هستن که اخلاق حرفه ای رو رعایت میکنن که این خودش نکته مهمیه

❤تموم شادی های دنیای من تو چشمای ناز خواهرم خلاصه میشه

❤تموم غرور و افتخار من اینه که یه فرشته به اسم پدر و مادر دارم

❤تموم دنیای کوچیک من آغوش گرم و نگاه مهربون همسرمه

❤الهی بخاطر همه این ها ، از حالا تا ابد مدیونتم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط maedesaber2 ، پری جنگلی ، یوحنا ، pari-ziba ، sanaz BanoO ، hila1368
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #714
RE: آتلیه عکاسی آنیل
(۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ عصر)mahila1368 نوشته است:  مگه نمیگی پیداش نمیکنی؟پس چطور میخوای دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من با سایت keepvi دانلودش کردم.

آخه من کلیپ طناز و پرهام - ندا و هومن - سیمین و آرمان - سام و ندا رو پیدا کردم فقط کلیپ افسانه و علی رو نتونستم پیدا کنم میخوام اونایی که پیدا کردم دان کنم
مرسی آدرس دادیNew1New1

من از آن روز که در بند توأم آزادم
نقل قول
 سپاس شده توسط pari-ziba ، hila1368
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #715
مرسی کیتی جونNew1فوق العاده بود..کاش نقد بقیه آتلیه هام بودSad

عزیزم پس تو از کار عکسش خوشت اومد؟منم ک آلبوم زن داییم رو دیدم بیشتر عکسای اسپورتش به دلم نشست!
اما فیلمشون نه!امسال عروسی و نامزدی خالم هم با سهیل بود..همه میگن فیلم نامزدیش فوق العاده اس ولی من هنوز ندیدم
باید فیلم نامزدی و عروسیش رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم اما عکسای لیتش عالییییییییییی بودLubLub
مامانم اینا میگن ما کاره سهیلو دیدم مارو میشناسن و ... از یه طرفم میترسم رو آتلیه های دیگه ریسک کنم!
همسریم میگه گلسار! اصن ی وضع بد وضعی موندم چی کا کنم>؟HuhHuhHuhHuhBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط کیتی
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #716
(۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ عصر)پری جنگلی نوشته است:  سلام بچه ها از لاهیجان بر گشتمBig Grin
سوژه قرار داد بستم.
فیلم برداری 2دوربینه با آلبوم دیجیتال با عکس شاسی 60*90 رو 2میلیون و 500 حساب کرد که احتمالا یه 100 تومنی هم تخفیف بده.
اشانتیون هم میشه از 3 تا چیز انتخاب کرد:
1_30تا عکس کوچیک رو چوب
2_2تا عکس متوسط رو چوب(ابعاد یادم نیست)
3_همون آلبوم دیجیتال رو جیبی چاپ میکنن برات

برخوردشونم خیلی خوب بود با اینکه من کلی سوال پرسیدم با حوصله جواب داد،آدم احساس خودمونی بودن باهاش میکنه.Big Grin

فقط یه سوال:آلبوم دیجیتالاش دو سایزه که قیمتش یکیه بزرگه جلد چرمه بدون کاور کوچیکتره عکس خودتونو رو جلد و کاورش میزنن،کدوم بهتره؟سایز بزرگتر یا داشتن جلد قشنگ و کاور؟Huh

کاش یه منم این قیمتو میگفت Crying گفت سه تومن واسه من خیلی میشه آخه. حیف. عزیزم تو کار برگ و تک و بهرنگم دیدی؟ کدوم بهتر بود؟

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط سین شین ، m.p
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #717
سلام.... بچه ها ممنون میشم آتلیه با کادر خانم که کارشون خوب باشه برای عکس تو رشت بهم معرفی کنید...

همه چی رو سپردم به خدای مهربونم. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفرم
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #718
(۱۵-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ صبح)sanaz BanoO نوشته است:  مرسی کیتی جونNew1فوق العاده بود..کاش نقد بقیه آتلیه هام بودSad

عزیزم پس تو از کار عکسش خوشت اومد؟منم ک آلبوم زن داییم رو دیدم بیشتر عکسای اسپورتش به دلم نشست!
اما فیلمشون نه!امسال عروسی و نامزدی خالم هم با سهیل بود..همه میگن فیلم نامزدیش فوق العاده اس ولی من هنوز ندیدم
باید فیلم نامزدی و عروسیش رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم اما عکسای لیتش عالییییییییییی بودLubLub
مامانم اینا میگن ما کاره سهیلو دیدم مارو میشناسن و ... از یه طرفم میترسم رو آتلیه های دیگه ریسک کنم!
همسریم میگه گلسار! اصن ی وضع بد وضعی موندم چی کا کنم>؟HuhHuhHuhHuhBig Grin

آره ساناز جان من تو چندتا آرایشگاه هم کاراشو دیده بودم و پسندیدم .
درباره فیلم هم خب آدم نمیتونه با دیدن چنددقیقه قضاوت کنه . وقتی خودت میگی کارش خوبه پس شک نکن.
واس اینکه خیالتم راحت باشه همت کن با همسرت برو گلسار و دینا رو که بهت گفته بودم ببین.
آتلیه دینا بیشتر من و جذب کرد . توام برو ببین و تحقیق کن بعد انتخاب کن گلم New1

❤تموم شادی های دنیای من تو چشمای ناز خواهرم خلاصه میشه

❤تموم غرور و افتخار من اینه که یه فرشته به اسم پدر و مادر دارم

❤تموم دنیای کوچیک من آغوش گرم و نگاه مهربون همسرمه

❤الهی بخاطر همه این ها ، از حالا تا ابد مدیونتم Heart
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #719
(۱۵-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ عصر)فندق نوشته است:  سلام.... بچه ها ممنون میشم آتلیه با کادر خانم که کارشون خوب باشه برای عکس تو رشت بهم معرفی کنید...

منظورم اینه که عکاس خانمش هم به کارش خوبی آقا باشه... نمیشناسین؟

همه چی رو سپردم به خدای مهربونم. Heart
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #720
نظر من اینه خانم ها هرچقدر هم خوب باشن عکاس آقا حرفه ائی تر هست و بهتره ارش

من از آن روز که در بند توأم آزادم
نقل قول
 سپاس شده توسط pari_85 ، pari-ziba ، فندق
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد