شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
معرفی آتلیه در گیلان
۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ عصر توسط *FaRzAnEh*.)
ارسال: #711

RE: معرفی آتلیه در گیلان
نمونه کارای آتلیه ی آتیه
[تصویر: 13861021681.jpg]
[تصویر: 13861021682.jpg]
[تصویر: 13861021683.jpg]

[تصویر: 13861025093.jpg]
[تصویر: 13861025801.jpg]
[تصویر: 13861025802.jpg]

Heart

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط پری جنگلی ، zi zi ، mahila1368 ، pari-ziba ، maedesaber2 ، کیتی ، یوحنا ، dryad
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #712
آتلیه عکاسی آنیل
تا به امروز من آتلیه های مختلفی رفتم برای عکس و هم برای کار عروسی واقعا کاشون عالیه از همه لحاظ ،از نظر کیفیت عکس ، کیفیت فیلم،عکس اسپورت واقعا فوق العاده بود.تا به امروز هر کسی ک رفته به این آتلیه راضی برگشته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #713
اراشون ززیباست.کجاست ?
راستی بچه ها ماهم فیلم عروسیمون رو گرفتیم آتلیه مون شهر عکس بود گفته بودم واقعا عالی شد میکس و آهنگایی که انتخاب کرد واقعا عالی و زیبا عکس ژورنالم انتخاب کردیم تعدادش خیلی از قراردادمون بیشتر بود ولی اینقد قشنگ بودن که نتونستیم حذفشون کنیم همه رو برداشتیم !!!!!

بچه های رشتی لباس عروسمو با قیمت خیلی خیلی پایین کرایه میدم
دوخته شده با تور و گیپور زیبا , اسکارلت , آستین ربع ,وتکه دوزی گیپور دست دوز Lub
اگه دوس داشتین بهم پ خ بدین
عکساش صفحه 5 تاپیک اجاره و فروش لباس عروس ارزان
 سپاس شده توسط کیتی
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ صبح توسط maral92.)
ارسال: #714
(۳۰-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ عصر)saranajafi نوشته است:  
(۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ عصر)paria.yummy نوشته است:  دوستان برای عروسیم رفتم کارای مکس وان و چارلی رو دیدم الان بین وان و مکس موندم کدوم رو انتخلب کنم از طرفی میدونم که مکس توی کار اسپرت ضعیفه ولی البوم و کارای عروسیش واقعا به روز و جدید بود.خواستم بدونم کسی اینجا اتلیه عروسیش وان بوده از البومش و عکسای عروسیش راضی بوده یعنی به پای البوم مکس میرسه؟

عزیزم من خودم کار مکسو بیشتر میپسندم برای عروسی،چون طبیعی تره کارش،ولی این سلیقه ایه،من ندیدم کسی بره وان و ناراضی باشهWink
خودت ببین کدومو بیشتر میپسندی،البته تا جایی که میدونم قیمتهای وان بیشتر از مکسه

به نظر من برو کار آتلیه آنیل هم ببین کاراش و قیمتاش فوق العادست
(۸-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ عصر)پری جنگلی نوشته است:  مرسی abay چه سایت جالبیه!!!
چه کلیپای ماهی داره!

ایشالا خوشبخت بشی
آتلیه انتخاب کردی؟
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر توسط sb1368.)
ارسال: #715
RE: آتلیه عکاسی آنیل
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ صبح)maral92 نوشته است:  تا به امروز من آتلیه های مختلفی رفتم برای عکس و هم برای کار عروسی واقعا کاشون عالیه از همه لحاظ ،از نظر کیفیت عکس ، کیفیت فیلم،عکس اسپورت واقعا فوق العاده بود.تا به امروز هر کسی ک رفته به این آتلیه راضی برگشته

الان دیگه اکثر آتلیه ها کارشون قوی هست هفتاددرصد هم مثل همن فقط به اسم در کردن نباید توجه کرد
(۸-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ عصر)mahila1368 نوشته است:  تو همین vimeo اینو سرچ کنین :Brellow productions
ویدیوهای عروسیش قشنگه به نظر من،چن تا عروسی ایرانی خارج از کشورم داره که من عاشقشونم.
کلیپ طناز و پرهام رو ببینید خیلی باحالن
ندا و هومن عروسی مایه داریه
سیمین و آرمان
افسانه و علی
یکی دیگم بود فک کنم سام وندا
اینا همه کار همون استودیوس تو کانادا Cool

لینک افسانه و علی رو نمیتونم پیدا کنم میشه بزارید؟

هیچ انتظاری شیرین تر از رسیدن به تو نیست عشقم Heart
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح توسط saranajafi.)
ارسال: #716
بچه ها کسی میدونه آتلیه افرنگ(Afrang) کجای رشت هست؟
راستی این مارال92 ارسالاش برای تبلیغ آتلیه آنیل هست! گزارش کنید

if u play STAR GIRL, please add me. my id is AAVLY... vote u back
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
 سپاس شده توسط pari_85 ، pari-ziba
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #717
(۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح)sb1368 نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ عصر)mahila1368 نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ عصر)sb1368 نوشته است:  لینک افسانه و علی رو نمیتونم پیدا کنم میشه بزارید؟

من خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم،یادم نیس اسم فایلش چی بود.Huh
احتمال زیاد اسم خودشون روش نبوده یا اصن ممکنه برداشته باشنشSad

پس چرا واسه من دانلود نشدDodgy از طریق دانلود منجر دانلود کردی یا برنامه خاصی داری عزیزم؟

مگه نمیگی پیداش نمیکنی؟پس چطور میخوای دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من با سایت keepvi دانلودش کردم.

عــــــاقبت یک جـــایـــی ...
یک وقتــــــی ...
به قـــول شازده کوچــــولو:
دلـت اهلــی یک نفــر می شـــود ...Hehe!
 سپاس شده توسط pari-ziba
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #718
بچه ها نقد آتلیه سهیل تو انزلی رو میذارم . امیدوارم به درد دوستای عزیزم بخوره

مرکز حرفه ای تصویربرداری سهیل

آدرس : نرسیده به ژاندارمری . جنب پل بزرگ انزلی
تلفن:01814213242

غروب یک روز سرد پاییزی با همسر گرامی رفتیم آتلیه سهیل که با برخورد گرم صاحب عکاسی مواجه شدیم .Big Grin
آقای صاحب آتلیه یه آقای بسسسسسیار با شخصیت و مبادی آدابی بودن که در لحظات اول آقای همسر عاشق رفتار و منششون شد و میخواست همون لحظه قراردادو ببنده 3 (12) که من مانع شدم .

اول از همه آلبوم ها رو نشونمون دادن که تعدادش زیاد بود . آلبوم های جدیدتر دقیقا شبیه نمونه آلبوم های آتلیه مکث بود که واقعا کیفیت خوبی داشتن و عکسای مات و براق توشون دیده میشد. .گفتن آلبوم هامون از سایز 30*100 شروع میشه تا سایز 20*40.
وقتی ژست عکسارو تماشا میکردم از عکس های اسپرت بیشتر خوشم اومد . عکسا خیلیاشون کنار دریا بود . عکس با اسب و عکس باغ های مختلف هم داشتن . درکل ژست عکس ها بیشتر کلاسیک و سنگین بودن و از جینگول پینگول Big Grin خبری نبود . شایدم اینجوری عکس بگیرن اما خب نشون ندن .

توضیح دادن که طراحی عکسا درنهایت به سلیقه خودمون انتخاب میشه و ما هرجارو که بخوایم میتونیم تغییر بدیم .
بعدشم یه تیکه از فیلم عروسی یه عروس و دوماد رو گذاشتن . آهنگ هایی رو فیلم خوب بود اما همین چند دقیقه کوتاهو که دیدم زیاد جذبم نکرد به نظرم خیلی قدیمی و سطحی بود Sad چیزی که چندین ساله تو همه فیلمای عروسی میبینیم .

درباره قیمت هم قیمت آلبوم ها با دوتا دوربین از 1500 شروع میشه تا 3میلیون .
هزینه عکسبرداری اسپرت هم برای یک روز 350 و دوروز 500 میشه
پایه کرین 150تومن
هر دوربین اضافه 250تومن
هرعکس 15*20 14 تومن و 20*25 16 تومن
اشانتیون هم یه عکس 50*70 و 20 تا لیت 10*15 هستش

نکته آخر و مهم اینکه وقتی میخواستن مثلا حساب کنن که هزینه ما چقدر میشه . گفتن هزینه یک روز اسپرت و پایه کرین رو کادو میدن Exclamation

راستی خیلی هم از مشکلات صنف خودشون و عروس و دامادها حرف زدن و کلییییی راهنمایی های خوب کردن . این وسطا یکمم واس همکاراشون تبلیغ کردن . اما درکل آتلیه ای هستن که اخلاق حرفه ای رو رعایت میکنن که این خودش نکته مهمیه

❤تموم شادی های دنیای من تو چشمای ناز خواهرم خلاصه میشه

❤تموم غرور و افتخار من اینه که یه فرشته به اسم پدر و مادر دارم

❤تموم دنیای کوچیک من آغوش گرم و نگاه مهربون همسرمه

❤الهی بخاطر همه این ها ، از حالا تا ابد مدیونتم Heart
 سپاس شده توسط maedesaber2 ، پری جنگلی ، یوحنا ، pari-ziba ، sanaz BanoO ، mahila1368
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #719
(۱۴-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ عصر)mahila1368 نوشته است:  مگه نمیگی پیداش نمیکنی؟پس چطور میخوای دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من با سایت keepvi دانلودش کردم.

آخه من کلیپ طناز و پرهام - ندا و هومن - سیمین و آرمان - سام و ندا رو پیدا کردم فقط کلیپ افسانه و علی رو نتونستم پیدا کنم میخوام اونایی که پیدا کردم دان کنم
مرسی آدرس دادیNew1New1

هیچ انتظاری شیرین تر از رسیدن به تو نیست عشقم Heart
 سپاس شده توسط pari-ziba ، mahila1368
۱۵-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #720
مرسی کیتی جونNew1فوق العاده بود..کاش نقد بقیه آتلیه هام بودSad

عزیزم پس تو از کار عکسش خوشت اومد؟منم ک آلبوم زن داییم رو دیدم بیشتر عکسای اسپورتش به دلم نشست!
اما فیلمشون نه!امسال عروسی و نامزدی خالم هم با سهیل بود..همه میگن فیلم نامزدیش فوق العاده اس ولی من هنوز ندیدم
باید فیلم نامزدی و عروسیش رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم اما عکسای لیتش عالییییییییییی بودLubLub
مامانم اینا میگن ما کاره سهیلو دیدم مارو میشناسن و ... از یه طرفم میترسم رو آتلیه های دیگه ریسک کنم!
همسریم میگه گلسار! اصن ی وضع بد وضعی موندم چی کا کنم>؟HuhHuhHuhHuhBig Grin
 سپاس شده توسط کیتی
ارسال پاسخ