شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مزون پریا
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #11
RE: مزون پریا
(۱۷-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ صبح)عاطی نوشته است:  مبارک باشه عاطفه جان
اگر برات مقدور بود عکس لباست بزار ببینیم
به من هم گفت برای عروسی دخترش که میره ترکیه برام دانتل جدید میاره چون لباسم تمام دانتل هست

عزیزم چقدر درومد لباست میشه عکسشو بذاری؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #12
بچه ها اگر رفتید اینجا گفت تورو اشانتیون میدم قبول نکنید چون یه توره آشغال تحویل میده که افتضاح هستش در ضمن تاکید کنید پلیسه های بالاتنه رو بدوزه نه اینکه بچسبونه مال منو رو سینم با لایی چسب چسبونده بود که تو باغ باز شد مجبور شدم تو آتلیه بدوزم ولی از بقیه نظرا و محکم بودنو خوش دوخت بودنش عالی بود.

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
 سپاس شده توسط asal khano0m
۳-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #13
سلام
بچه ها من یه خیاط خوب لباس عروس سراغ دارم هر که میخواد پیام بده تا شمارشو براش بفرستم
کارش خیلی خوبه
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ عصر توسط سمان.)
ارسال: #14
مزون پریا
این مزون توی خیابان ولیعصر چهارراه امیر اکرم روبروی شانزلیزه پاساژ برازنده زیرزمین پلاک 1 هستش، اینم شماره تلفنشه: 66490454، 09124142115
که اونجا جا پارک نداره اما نزدیک به مزون پارکینگ زیاده برای پارک کردن.
یه مغازه خیلی کوچیک توی زیرزمین پاساژ هست اما قیمتاش خیلی خوبه و کارشم تمیزه، یه خانم جوونی که لیسانسه طراحی دوخت داره صاحب مزون و خانم خوش سر و زبون و مهربونیه که ما لباس عروسیمونو به قیمت خوبی ازش خریدیم...
از توی ژورنال هر نمونه ای که دوس داشته باشی انتخاب میکنی و سفارش میدی بزرگترین حسنی که داره اینه که توی قراردادش ذکر میکنه که اگه موقع پرو یا تحویل لباس از کار ناراضی بودید میتونید لباسو کنسل کنید یعنی تا این حد به کارش مطمئنه...
تحویل لباس هم 10 روز تا 2 هفته بود و راجع به جنس لباس هم پیشنهاد میده و با رضایت خودمون انتخاب میکنه...
من لباس عروس و حنابندونمو دادم اینجا دوختن که لباس عروس و شنل و کت و تور با تخفیف فراوان شد 500 و لباس حنابندونمم شد 380 که عکساشو براتون میذارم...
فقط من چون عید عروسیم بود و شلوغی دم عید باعث شد یه مشکلی برام به وجود بیاد،لباسم در پرو نهایی بلند بود و این خانم مقداری که بلند بودو تا کرد و با دستگاه بهش 10سانت 10 سانت کوک زد که روز عروسی خیلی برای من دردسر اینجا کرد چون کفشم مابین اون 10 سانت فاصله بین کوکا گیر میکرد و از هم باز میشد و این خیلی ناراحت کننده بود، برای دوخت لباستون به خیاط حتما بگید لباستونو کوتاه کنه که دچار این مشکل نشید که موقع رقص وقتی پا گیر میکنه بدترین معضلهConfused
برای دوتا لباسمم به من یه شیپون داده بود که شب عروسی دیدم شیپون شب حنابندون به زمین مالیده و کثیف شده وباید یه شیپون نو در اختیارم میذاشت که متاسفانه کوتاهی کرده بود و با آزانس برام یه شیپون فرستاد که هزینه آزانسم خود پرداخت کردم که این قضیه هم باعت ناراحتی شده بود شب عروسی که استرس آور بود.Sad

[تصویر: 0503030_resize.jpg]

[تصویر: 05051_resize.jpg]

[تصویر: 03030_resize.jpg]

[تصویر: 15050_resize.jpg]

[تصویر: 00002.jpg]

من یه پسمل ملوس دارم...Hehe!
اینم وبلاگ گل پسرم:
http://parsajoooni.niniweblog.com/
 سپاس شده توسط وینی ، nafa30 ، kh_kiana ، mahtab-gh ، bahare71 ، Atefeh ، moje majid ، baharabbas ، lady-nazy ، آ.ر.ا.م ، gilas ، شهرآشوب ، masoumeh.p
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #15
مرسی از توضیحاتت میشه از دوختشم بگی ک چطور بود؟
از ایشون شماره تماس ندارید
 سپاس شده توسط سمان
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ عصر توسط sky*.)
ارسال: #16
لبیاس عروستو واقعا تمیز دوخته
کار روش کار دسته؟
کتت خیلی خوشگله
خوشمان آمدNew2
 سپاس شده توسط سمان
۱۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #17
(۱۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ عصر)سمان نوشته است:  این مزون توی امیر اکرم روبه روی پاساژ شانزلیزه هستش که اونجا جا پارک نداره اما نزدیک به مزون پارکینگ زیاده برای پارک کردن.
یه مغازه خیلی کوچیک توی زیرزمین پاساژ هست اما قیمتاش خیلی خوبه و کارشم تمیزه، یه خانم جوونی که لیسانسه طراحی دوخت داره صاحب مزون و خانم خوش سر و زبون و مهربونیه که ما لباس عروسیمونو به قیمت خوبی ازش خریدیم...
از توی ژورنال هر نمونه ای که دوس داشته باشی انتخاب میکنی و سفارش میدی بزرگترین حسنی که داره اینه که توی قراردادش ذکر میکنه که اگه موقع پرو یا تحویل لباس از کار ناراضی بودید میتونید لباسو کنسل کنید یعنی تا این حد به کارش مطمئنه...
تحویل لباس هم 10 روز تا 2 هفته بود و راجع به جنس لباس هم پیشنهاد میده و با رضایت خودمون انتخاب میکنه...
من لباس عروس و حنابندونمو دادم اینجا دوختن که لباس عروس و شنل و کت و تور با تخفیف فراوان شد 500 و لباس حنابندونمم شد 380 که عکساشو براتون میذارم...
فقط من چون عید عروسیم بود و شلوغی دم عید باعث شد یه مشکلی برام به وجود بیاد،لباسم در پرو نهایی بلند بود و این خانم 10مقداری که بلند بودو تا کرد و با دستگاه بهش 10سانت 10 سانت کوک زد که روز عروسی خیلی برای من دردسر اینجا کرد چون کفشم مابین اون 10 سانت فاصله بین کوکا گیر میکرد و از هم باز میشد و این خیلی ناراحت کننده بود، برای دوخت لباستون به خیاط حتما بگید لباستونو کوتاه کنه که دچار این مشکل نشید که موقع رقص وقتی پا گیر میکنه بدترین معضلهConfused
برای دوتا لباسمم به من یه شیپون داده بود که شب عروسی دیدم شیپون شب حنابندون به زمین مالیده و کثیف شده وباید یه شیپون نو در اختیارم میذاشت که متاسفانه کوتاهی کرده بود و با آزانس برام یه شیپون فرستاد که هزینه آزانسم خود پرداخت کردم که این قضیه هم باعت ناراحتی شده بود شب عروسی که استرس آور بود.Sad

[تصویر: 0503030_resize.jpg]

http://samaemi.persiangig.com/05051_resize.jpg

http://samaemi.persiangig.com/03030_resize.jpg

http://samaemi.persiangig.com/15050_resize.jpg

[تصویر: 00002.jpg]

منم تو همین مزون لباسمو سفارش دادم دقیقا همین مدل. پرو اول رفتم هنوز نهایی نشده. پول کت رو جدا نگرفت ازت؟ من نگفتم کت بدوزه با کلی منت بهم فقط شنل و تور میده.
پس منم میرم میگم برام کت بدوزه کتت خیلی خوشگله
۱۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #18
........

شده ام مثل پلی كهنه كه هرقدرازخود

بيشتر ميگذرم بيشترم ميريزد....
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ عصر توسط سمان.)
ارسال: #19
بچه ها این مزون پریا که من گفتم و عکس لباسمو گذاشتم با اون مزون پریا که دوستمون گفتن فرق میکنه ها!Surprised
مدیریت این مزون با خانم عبدالهی کیاست و آدرسشم خیابان ولیعصر چهارراه امیر اکرم روبروی شانزلیزه پاساژ برازنده زیرزمین پلاک 1 هستش، اینم شماره تلفنشه: 66490454، 09124142115

واسه کت و شنل و تور هم ازم پول اضافه نگرفت، همون اولش اینارو باهاش طی کنید و توی قرار داد حتما ذکر کنید...
دوختشم خوب بود ولی سر قد لباس یادتون نره که توی پرو حتما دقت کنید که قدتون باشه و بلند نباشه که تو عروسی به شدت اذیت میشید و زیر پاتون گیر میکنه Sad
روی لباس عروسم کار دسته اما ازین آماده هاست که فقط روی لباس نصب شده...

من توضیحاتمو توی یه تاپیک جدید که خودم ایجاد کرده بودم نوشته بودم اما مدیرا به دلیل تشابه اسمی فکر کردن هردو مزون یکیه و پست منو به اینجا منتقل کردن...!Sad

من یه پسمل ملوس دارم...Hehe!
اینم وبلاگ گل پسرم:
http://parsajoooni.niniweblog.com/
 سپاس شده توسط zi zi
۲۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #20
بچه هااااااا بالاخره لباسمو سفارش دادم. مزون پریا خانم زمانی. چقدر کاراشون خوشدوخت بود چقدر تمیز و باسلیقه بود. قیمتا بسیار منصفانه بود و از همه مهم تر چقدر خانم زمانی آدم روشن و خوش اخلاقی بودن و چقدر مشخص بود که از کارشون آگاهن. من که عاشق این مزون شدم. بهشون گفتم میخوام یه لباسی شبیه اون چیزی که سفارش میخوام بدم بپوشم یه چیزی تنم کرد که دلم نمیخواست درش بیارم!!!! من خیلی خوشحال و راضیم از انتخابم. New2 Angel

چي ميشه بي تو روزايي كه هر لحظه ش يه دنيا بود
نميشه بي تو خنديد و نميشه فكر فردا بود
 سپاس شده توسط gilas
ارسال پاسخ