• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

مزون پرونویا (pronovias)

۲۰-اسفند-۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
مزون پرونویا (pronovias)
این مزون عروس جدیدا خیلی معروف شده. از این رو آدرس و شماره تلفنش رو براتون میذارم. اگر کسی از قیمتها و مدلهاشون مطلعه ، همینجا برامون بنویسه.

پرونوویا (pronovias) اسپانیایی
آدرس: تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - جنب بانک پارسیان - شماره 1783 (پلاک قدیم) - واحد 14 - طبقه آخر
تلفن: 22678582 - 22678542

نمایندگی ولنجک:
خیابان ولنجک - خیابان 11 - جنب داروخانه - پ 24 (پلاک رو اگه اشتباه گفتم ببخشید ، از حفظ نوشتم)
تلفن: 22413890 خانم پاکی

سایت: http://www.pronovias.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط Sima_ab12 ، باران 2 ، mahsa999 ، sevdayi
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #2
RE: مزون پرونویا (pronovias)
ما رفتیم پرونویا ، یک کلاسی برا ما گذاشتن که وقت گرفته بودید ، نگرفته بودید. انگار رفتیم دکتر. با اخم و ناراحتی که انگار ما باید منت اونا رو بکشیم.
خدایی مملکت ما برعکسه. همه جای دنیا مشتری برای فروشنده ناز میکنه ، اینجا ما هم باید پول بیشتر بدیم ، هم منت فروشنده رو بکشیم.
البته فکر نکنید که من ساکت نشستم و هیچی نگفتم. یه چیزایی گفتم که خودش شرمنده شد و معذرت خواهی کرد. Big Grin

قیمتها هم از 1100 به بالا تا حدود 3 میلیون تومن. اکثر فروششون اون طور که من از حرفاشون متوجه شدم ، از آلبوم 1100 تا 1700 تومن هست. یه آلبوم هم دارن از 1700 به بالا.

شما دو مدل میتونید خرید کنید : یا از لباسایی که اونجا دارن میپسندین ، که براتون سایز میکنن .
یا سفارش میدین تا براتون بیارن که چند ماه طول میکشه اما همون مدل دلخواهتون میاد. اگر وقتتون کم باشه با پست TNT میارن که سریعتر به دستتون میرسه اما 200-300 تومن هزینه اش بیشتره.
لباس آماده کاملا شبیه عکس توی ژورناله و این مزیت مهم این مارکه.
نقل قول
 سپاس شده توسط despina ، Sima_ab12 ، دختر ایرونی ، rozalin19 ، mah-d-yeh ، afsaneh v
۱-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #3

مزون پیوگان
بچه ها من تازه اینجا رو کشف کردم. اس ام اس برام اومد که قیمتهاش از 900 شروع میشه.
http://www.piugan.com
تو خود سایت که رفتم، نوشته بود لباساش اصله و نمایندگی اصلی رو داره. اجاره هم ندارن. 3 تا شعبه هم دارن.
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #4

RE: مزون پیوگان
لباس شب هم داره انگار!
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #5
پیوگان همون پرونویاس دیگه. سه تا نمایندگی رفتیم ازش.
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #6
همشون زیر مجموعه پرونویا هستن:
White One
Pronovias
Saint Patrick
Atelier Diagonal
رنج قیمتی اولی و آخری از بقیه ارزونتره ، اما من لباس 900 تومنی توشون ندیدم. زیر 1200 لباساش خیلی خیلی ساده است. یه تیکه پارچه است!
نقل قول
 سپاس شده توسط mina1112
۵-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #7
اگه لباس Pronovias می خواین ، مزون آرمامیتر حراج 25% داره . مدل هاش هم خوبه . وقتی بپسندین بیشتر هم تخفیف میده
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #8
لباس اصل پرونویاس یا fake ؟
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #9
فکر کنم اصل باشه . چون هم لباساش هم توراش مارک داشت و جنسش هم معلوم بود خوبه..... البته هم Pronovia داشت و هم San Patrick
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #10
لباس مجلسی هم داشت من مامانم چند مدل پوشید خوب بود .البته فیمتاش بالا بود ولی 25% تخفیف رو داشت.
خ جردن - نرسیده به مدرس - نبش طاهری - برج مشکی - واحد 1 - مزون و آرایشگاه آرمامیتر......
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد