تالار عرشیا
تالار عرشیا
مزون پرونويا (pronovias)
۲۰-اسفند-۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
مزون پرونويا (pronovias)
اين مزون عروس جديدا خيلي معروف شده. از اين رو آدرس و شماره تلفنش رو براتون ميذارم. اگر کسي از قيمتها و مدلهاشون مطلعه ، همينجا برامون بنويسه.

پرونوويا (pronovias) اسپانيايي
آدرس: تهران - خيابان شريعتي - بالاتر از پل رومي - جنب بانک پارسيان - شماره 1783 (پلاک قديم) - واحد 14 - طبقه آخر
تلفن: 22678582 - 22678542

نمايندگي ولنجک:
خيابان ولنجک - خيابان 11 - جنب داروخانه - پ 24 (پلاک رو اگه اشتباه گفتم ببخشيد ، از حفظ نوشتم)
تلفن: 22413890 خانم پاکي

سايت: http://www.pronovias.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط Sima_ab12 ، باران 2 ، mahsa999 ، sevdayi
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #2
RE: مزون پرونويا (pronovias)
ما رفتيم پرونويا ، يک کلاسي برا ما گذاشتن که وقت گرفته بوديد ، نگرفته بوديد. انگار رفتيم دکتر. با اخم و ناراحتي که انگار ما بايد منت اونا رو بکشيم.
خدايي مملکت ما برعکسه. همه جاي دنيا مشتري براي فروشنده ناز ميکنه ، اينجا ما هم بايد پول بيشتر بديم ، هم منت فروشنده رو بکشيم.
البته فکر نکنيد که من ساکت نشستم و هيچي نگفتم. يه چيزايي گفتم که خودش شرمنده شد و معذرت خواهي کرد. Big Grin

قيمتها هم از 1100 به بالا تا حدود 3 ميليون تومن. اکثر فروششون اون طور که من از حرفاشون متوجه شدم ، از آلبوم 1100 تا 1700 تومن هست. يه آلبوم هم دارن از 1700 به بالا.

شما دو مدل ميتونيد خريد کنيد : يا از لباسايي که اونجا دارن ميپسندين ، که براتون سايز ميکنن .
يا سفارش ميدين تا براتون بيارن که چند ماه طول ميکشه اما همون مدل دلخواهتون مياد. اگر وقتتون کم باشه با پست TNT ميارن که سريعتر به دستتون ميرسه اما 200-300 تومن هزينه اش بيشتره.
لباس آماده کاملا شبيه عکس توي ژورناله و اين مزيت مهم اين مارکه.
نقل قول
 سپاس شده توسط despina ، Sima_ab12 ، دختر ایرونی ، rozalin19 ، mah-d-yeh
۱-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #3

مزون پیوگان
بچه ها من تازه اینجا رو کشف کردم. اس ام اس برام اومد که قیمتهاش از 900 شروع میشه.
http://www.piugan.com
تو خود سایت که رفتم، نوشته بود لباساش اصله و نمایندگی اصلی رو داره. اجاره هم ندارن. 3 تا شعبه هم دارن.
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #4

RE: مزون پیوگان
لباس شب هم داره انگار!
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #5
پیوگان همون پرونویاس دیگه. سه تا نمایندگی رفتیم ازش.
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #6
همشون زير مجموعه پرونويا هستن:
White One
Pronovias
Saint Patrick
Atelier Diagonal
رنج قيمتي اولي و آخري از بقيه ارزونتره ، اما من لباس 900 تومني توشون نديدم. زير 1200 لباساش خيلي خيلي ساده است. يه تيکه پارچه است!
نقل قول
 سپاس شده توسط mina1112
۵-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #7
اگه لباس Pronovias می خواین ، مزون آرمامیتر حراج 25% داره . مدل هاش هم خوبه . وقتی بپسندین بیشتر هم تخفیف میده
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #8
لباس اصل پرونوياس يا fake ؟
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #9
فکر کنم اصل باشه . چون هم لباساش هم توراش مارک داشت و جنسش هم معلوم بود خوبه..... البته هم Pronovia داشت و هم San Patrick
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #10
لباس مجلسی هم داشت من مامانم چند مدل پوشید خوب بود .البته فیمتاش بالا بود ولی 25% تخفیف رو داشت.
خ جردن - نرسیده به مدرس - نبش طاهری - برج مشکی - واحد 1 - مزون و آرایشگاه آرمامیتر......
نقل قول